Detail uživatele diskuzního fóra - tatkaSmoula

Datum prvního příspěvku
26.9.2019
Celkový počet příspěvků
13
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 11
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
/HG0XPJo 26 lhář, tlučhuba, šaolin, hurvínek

Cavalera napsal:

Hráče více dehonestoval MH st. na tiskovkách, než všichni fanoušci dohromady tady na fóru...

Asi tak...

kyselina napsal:

Omlouvám se, nemohu už diskutovat, neb jsem časově zaneprázdněn. Jen jsem se chtěl zastat kluků, že měli odvahu to nějak řešit a nevidím je jako zločince. Přeji krásný den.

Jenom taková technická, nevšimnul jsem si , že by se tu nějak v globále nadávalo hráčům, kromě toho, že to jsou kopyta, což jsou, ale za to může vedení, že takové špílmachry do týmu přivedlo. Nadávky mířily na papánka Darka, to v první řadě a na neskutečného lháře Kůrku. A nejlepšího trenéra na světě, pana Haška.

košile, jak že dlouho si byl v tom krimu? Dostal si 6 a byl si 3? Gratulace, je vidět, že ti internet chyběl, ty zasranej mukle :)

Holas napsal:

Toto byla odpověď na příspěvek taťkyŠmouly, který jaksi zmizel.. Že se nestydíš takto lhát?! Dodej důkazy, že mne klub za fotografování platí! To je lež?! Klub má svého fotografa Pavla Jiříka a asi i Míšu Enderstovou, ...

Potrefená husa se ozvala :) gá gá

vytrznik napsal:

Pokud nefoti jak curaj  jak to u Holase bejva v nekteryh pripadech tak je to prej v poradku-))))))))))))))))))))))

Ani když nečuraj tak to rozhodně v pořádku není.

Holas napsal:

Fotogalerie z Teplic - 

Rodiče těch teplickejch dětí v hledišti vědí, že fotíš jejich ratolesti a uveřejnuješ jejich fotky bez jejich souhlaasu na internetu ?

kolina napsal:

Jo, ředitele klubu nemá smysl řešit, to je prostě neprůstřelné minimálně do okamžiku dokud jeho otec bude majoritním akcionářem, ostatně možná i proto že syn chce být ředitelem jeho otec  nikoho nového do akcionářské struktury ...

Potom se ale nabízí otázka, jestli za současné situace má vůbec cenu fandit ...

kolina napsal:

Ahoj, mě prohra se současnýma Teplicema dost naštvala... Tak jsem někde četl, že největší problém Sparty je pan Hřebík, no nyní největší problém Bohemky bude asi žák pana Hřebíka...            BOHEMKA DO TOHO!!!

Největší, ABSOLUTNĚ NEJVĚTŠÍ problém Bohemky je ten, že máme za ředitele toho cucáka. To on je ze své pozice za tohle všechno, společně se svým vychcaným fotříkem, zodpovědný. Hašek je jenom trapný najatý kompars.

hrdin napsal:

:)))) Podle čeho prosím tě poznáš, že není ze Švýcarska?

Výrobní tajemství. Ty se raději soustřeď na organizování průvodu zájemců o vstup do klubu :)

bohemak11 napsal:

...

Jen tak pro zajímavost, z tvojí IP adresy píše na forum i několik dalších lidí, to je divná náhoda, že? A zajímavost další, žádná z těch IP adres není ze Švajcu. A jedna technická, každý emailový klient má vyhledávač, kde i neprofesionální uživatel dokáže podle klíčového slova vyhledat i několik let starý email během 10 vteřin. A jakže se jmenuje ta tvoje firma? Baron Prášil a spol ? Takže asi tak, kašpárku :)