Detail uživatele diskuzního fóra - PrasatkoPepina

Datum prvního příspěvku
31.07.2018
Celkový počet příspěvků
56
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 52
Ptejte se vedení Bohemky 1
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
05qLzmRH 10
vSja+JHc 8
Rid8hpTC 7
sFkXjd33 6
nDLk/0V2 5 mildík
aYWUy5Cd 4
Rg3u3+c4 4
ZwR1Wdh0 2 buldass
OpnzxAEc 2 Hrubajz
ZbDc4lvX 1
RLFNUy5B 1
vEtVQdPu 1
R7N2/mPG 1
XswiSpJx 1
Qxsl38u2 1
3n7rcDfU 1
20cuUbFI 1

VojtaM napsal:

Tak je vidět, že je to i po letech kontroverzní téma, což je vlastně dobře. Zároveň to pan Hrabě, jinak jeden z nejlepších českých fotbalových novinářů, malinko zkroutil, protože tehdy nebyla Slavie tak nenáviděná, víc ...

"On je vlastně pro novináře strašně nudnej, protože většina čtenářů jde po konfliktu." Což si vlastně dokázal i ty ve svém článku o demonstraci 18.10, kde píšeš o něčem o čem absolutně nic nevíš (chuligánském prostředí). Nemluvě o hledání senzace v času a datumu události. :)

jb1 napsal:

strašná ostuda co předvedla bohemka na tom staromáku. Bavil jsem se s kámoši ze Slavie a i oni potvrdili,že jsme fakt vysmažený a vyhulení debílci. 

Jediná ostuda si tady ty! Už jen to že máš kámoše ze Slavie a povídáš si snima o nás, je demence největšího kalibru. Jedinej kdo je vysmaženej, nebo vyhulenej si ty. Moc rád si o tomhle názoru o nás s tebou promluvím osobně, pokud teda odepíšeš :)

sasek napsal:

No už jsem se jednu chvíli bál, že nám na tom Staromáku kucí neudělaj ostudu... 

Ostuda je ten, kdo věří všem těm sračkám co se řeknou v TV a na jejich základě soudí lidi :) takže spíš ty :)) 

kolina napsal:

Profesionální Fotbal se hraje všude (Anglie, Německo...) no a u nás se mohl klidně hrát také, vždyť se pro to ze strany klubů dělalo maximum, mohlo se to hrát třeba i bez diváků (no a ...

Kdybys chtěl, tak si tu informaci najdeš a nepíšeš takové kraviny :) usnadnim ti to:

"Abychom na tyto body upozornili, rozhodli jsme se na neděli, 18. října, uspořádat pokojnou protestní akci. Vzhledem k tomu, že už bychom nestihli zařídit povolení, bylo nám umožněno využít prostoru na akci pořádané spolkem HON, kterému tímto děkujeme za vstřícnost, avšak zároveň bychom rádi oznámili, že naše činnost nemá ŽÁDNOU spojitost s jakýmkoliv spolkem či dokonce politickou organizací, nejsme žádnou politickou stranou podporováni a jedná se čistě o naši iniciativu."

@ptejtesevedení Kdy si konečně uvědomíte, že bez útočníka se to hrát nedá? Keita a ten druhej mají sotva na divizi...

Martak napsal:

A jsem mnohem raději za rodinný klub, který sice jede v rámci svých možností, než aby se tu pár let roztahovali Číňani a pak to tu zabalili a skončilo to zase konkursem.

Rodinný klub? Tomu ještě někdo věří? Naivita hory přenáší :)

Scarsdale napsal:

Liberecký fotbal se snaží být přilepen na vlivovou a finanční skupinu Miloše Zemana, která podlézá velkým východním diktáturám. Je to v našem fotbale taková užitečná pijavice. Vždycky něco bez boje obětuje a pak čeká, jaká ...

Měl bys napsat knížku, ty konspirátore. :) 

zeli napsal:

Tak zrovna tuhle grupu mam rad asi tak jako chlapce z mechova. Asi je to jeste nejaka kompenzace v ramci odstupneho pro pana byvaleho trenera. Ano, osobne mi to muze byt putna, jen jsem zvedavy na ...

Z druhé strany dobrý a ne malý prachy za pronájem do rozpočtu ne? 

zeli napsal:

Cemu ale pro zmenu ja vubec nerozumim, je ta druzba s Pernikarema? Proc?

Ty budeš asi historik co? Znalce fanouskovske scény, toho já poznám :)))