Detail uživatele diskuzního fóra - buldass

Datum prvního příspěvku
21.5.2007
Celkový počet příspěvků
38
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 16
Ptejte se vedení Bohemky 19
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
+cd/Fjx+ 2
Tep0XI+9 2
ZwR1Wdh0 1 PrasatkoPepina
7kudfFNX 1

Dobrý den,

existuje nějaká aplikace do telefonu kam bych si mohl nahrát permici pro případ, že bych si ji zapomněl doma?

Díky Martin

ludvavestec napsal:

Nebylo by rychlejší zastavit se v Ďolíčku a zeptat se řídi osobně?  Pochybuji, že bude na tyhle otázky odpovídat na VD. Můj tip na stručné odpovědi: 1.dobré 2.ano 3.proč?  4.zeptej se raději p.Šimáčka ;)

Díky Ludvo,

závidím ti tvůj optimismus a obdivuji tvoji ochotu dělat DJ obrněný štít. Určitě toho víš víc než já, ale já mám dlouhodobě pocit, že je tady něco špatně......a jak napsal na FB jeden fanoušek, jehož názorů si velice vážím a pod tenhle se podepíšu....,,mám strach, že to nemáme pod kontrolou"

Dobrý den, pane řediteli,

4.1 jsem Vám položil čtyři velice jednoduché otázky, ale stále čekám na odpověď.....tak se znovu připomínám ...

Dobrý den, 

měl bych  pár otázek na pana ředitele Darka Jakubowicze ml. a byl bych velice rád kdyby mi na ně dokázal odpověď.

1. Jaké máte předpoklady k vykonávání funkce ředitele prvoligového fotbalového klubu?

2. Jste se svojí prací spokojen?

3. Myslíte si, že by Vás zaměstnali jako  ředitele v jakémkoliv jiném klubu?

4. Nebylo Vám ani na chvilku trapně, když jste točil ten nesmysl s Kazmou?

Předem velice děkuji za odpovědi.

Martin Bulíček

Dobrý den, 

měl bych  pár otázek na pana ředitele Darka Jakubowicze ml. a byl bych velice rád kdyby mi na ně dokázal odpověď.

1. Jaké máte předpoklady k vykonávání funkce ředitele prvoligového fotbalového klubu?

2. Jste se svojí prací spokojen?

3. Myslíte si, že by Vás zaměstnali jako  ředitele v jakémkoliv jiném klubu?

4. Nebylo Vám ani na chvilku trapně, když jste točil ten nesmysl s Kazmou?

Předem velice děkuji za odpovědi.

Martin Bulíček