Detail uživatele diskuzního fóra - misaspisa

Datum prvního příspěvku
15.07.2001
Celkový počet příspěvků
135
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 127
Ptejte se vedení Bohemky 8
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
7/GSq/iD 17
Mbc/n09E 3
HSMDccZs 3
C4Z+mKpI 2
0/f/G6Hz 1
mQO7FZN4 1
awW4wtpJ 1
X9qV8VsN 1
eVLhAkY8 1
MRPrShP3 1 dolíček
JRPWRBeM 1
8ZMJHP11 1
8N1BLzP+ 1
jpQrVugG 1
fbzpa0I5 1
Gnkmx8Xl 1
hg7TEfgQ 1
0JlQaXRo 1
EEYIypQV 1
RJuIwlHB 1
PHqwV+Bc 1
eC9VrZkf 1
iy5dEIZy 1
nb7Z8Wjn 1
wMQ8yU5R 1
dDqJukB0 1
NJVAA4iK 1
a9KhDXTY 1
uZCurDn+ 1 Mates1905
FwRnHBV8 1
qzc/d8An 1
jnYF1EHX 1
jVCR5r61 1
MJFv3wAK 1
0PjcNbdw 1
b/9JyUOX 1
FNUa7dDn 1
gCS+wWLZ 1
7hZ/IsQd 1
MVgp6Sfy 1
KgKFOuTJ 1
Cu2UtkDp 1
4uMF03ca 1
X98I7639 1
Q8sUn8Y8 1
FHlOgURh 1
mipj28Pt 1
YhNa4FC7 1
Ri1hZLlN 1
FwIb0SfI 1
Y0SB4g6l 1
nzVTKBNs 1

Vacla komentovat uz neni treba, mame tu vsichni dlouhodobe stejny nazor. Mel tam dat Novaka.

Keita, ktery byl nasim nejlepsim hracem v 1. puli, opet dokazuje, ze neni hrotak, ale muze se uplatnit jinde.

Jinak mi to prijde jako dobra fraska, kdyz Budejky nebo treba Banik maji zapasy kvuli hygiene odlozeny a my hrat musime.

klokyn napsal:

A Nečas? 

Zranění: Bartek, Dostál, Pokorný, Valeš. Nemocní: Krch, Hašek, Vodháněl, Nečas, Puškáč.

Takze Pepa v obrane. Mozna bych tam videl spis Kostla a Pepu v zaloze, ale Dan asi jeste neni dotrenovanej... Klokani bojuji!

Slamak napsal:

Rozhodci obratil dva fauly, ale nic vyrazneho... Dneska to nebylo o rozhodcich, ale o hruzostrasnem zacatku, nevyrazne zaloze s Keitou v cele a trosku te smuly pri ruce... Ale rozhodci, ty jsou dnrs Ok

Prosrali jsme si to sami. Uvodni jedenactka nemela ligove parametry. Kazdym stridanim to slo nahoru... Ale za me to tedy rozhodci ovlivnili dost. Otocene fauly, prerusene hranicni ofsajdove situace, VAR zasahoval, kdyz se nejednalo o zjevnou chybu a neudeleni 4 ZK hracum soupere za skluzy zezadu.

Pardik napsal:

To teda je!!!

Tak vsechny absence jsou pry zpusobeny zdravotnimi potizemi, takze jine varianty nebyly... Prvnich 30min to vypadalo, ze nasi nevideli 5 tydnu mic. Stridal bych asi 8 hracu, ale stredova dvojice Vacek-Levin, to opravdu stoji za to. Uz jsme s nima nekdy vyhrali?:) Jeden zkazi prakticky kazdej balon, druhej je dlouhodobe pro souperovu obranu obranu nebezpecnej asi jak moje babicka.

FreeBeam napsal:

Puškáč a Dostál nejsou ani na střídačce, je s nimi něco ? A Keita v základu ? Zkusíme hrát od začátku v deseti ?

Jsem trochu v soku, kdyz vidim v zakladu Levina s Keitou a jen na lavce Pepu, Hronase, Phulkyho... Tak snad Ludek vi, co dela a ja budu po zapase jeste ve vetsim pozitivnim soku:)

Bororo napsal:

Hra na 3 stopery není žádná moderní novinka, to už se hrálo v letech 1973 a výše v Anglii, kde to moc neuspělo a hlavně v Jižní Americe, hrál tak i nár. mančaft Brazilie – ale zápas od ...

Mne ani tak nejde o ten system jako takovy, ten samozrejme muze byt ucinny, krasne to hral treba pred par lety Juventus, ale spis o jeho vhodnost pro nase obrance. Oni ti stoperi totiz musi umet “chytre” branit, tzn. ve spravny okamzik to roztahovat tak, aby co nejvice pokryli ty odkryte kraje a neupadalo to do permanentnich 5 obrancu. Ten prostredni nemuze byt jen zajistovac, to musi byt frajer, co neprohraje souboj, ubeha a ubrani nejvetsi prostor. A navic musi byt vsichni schopni tvorit hru dopredu tak, aby nahradili chybejiciho zaloznika (Kveta) nebo utocnika (Necase). Napr. Zlin diky tvorivym schopnostem jejich 3 stoperu casto ztracel trivialni mice a my na tom v nekterych zapasech nebyli jinak.

Tak slabej tym jako dnesni Zlin jsem dlouho nevidel. Meli jsme jim dat trojku do pule a bylo by hotovo. Ve 2. puli jsme uplne zbytecne vyklidili pole a cekali na trest. Puskyho, Vacu a Hronase bych osobne stridal mnohem driv, slapali vodu. Budu se opakovat, ale doma na 3 stopery mi to nechutna. Diky za Pepu v zaloze! BOFOR!!

Scarsdale napsal:

Přesně tak. Puškáč byl to lepší. Tvořil akce, byl obětavý, nekazil. Vynikal spolu s Vaníčkem, Květem a Pepou. Mohlo se to všechno vyvíjet i jinak při troše štěstí. Kór kdyby hrál naplno Hronek. Solidní byli ...

Ja jednotlive hrace nechtel moc komentovat, protoze bych se musel dotknout i nekterych stalic, ale kdyz uz je tu prakticky stejny nazor, tak ho podepisuju. Zakladni stredove duo Pepa-Kvetak by se mi libilo. Hronas ma asi momentalne “syndrom nove smlouvy”:)

Lamas napsal:

Milé vedení s jedním hroťákem se opravdu 1.liga hrát nedá. Budíček!

Budicek si zaslouzi predevsim hraci, kteri uz do 3. zapasu v rade nastoupili s tim, ze nejak uhaluzi nulu vzadu a gol si da souper sam... Hrajeme na 3 stopery, takze nam chybi hrac v zaloze a vzadu mame stejne oken vic, nez kdyby tam byli  stoperi 2:( Nebudu hodnotit jednotlive hrace, ale po vykonech Bederky musim se slzou v oku vzpomenout na bezchybneho Smidaka.

palíza napsal:

Keita zpět do Příbrami,okamžitě. Ale voni by ho nechtěli už ani tam.

Keitu jsme koupili z Radotina. Tam by ho asi brali. Kazdopadne to nic nemeni na tom, ze utocnika v lize hrat nemuze. Dnes to ale o utocnicich az tak nebylo. Chybi nam nadstandard zaloze, kterou jsme meli v Schumim, Vodhym, Jonovi a Podym. Vlastne jsme ted bez jedinyho levaka a i proto hraje Pepa beka. A do stredu obrany bych po dvou nulach nesahal, pokud nebyl Kostlik nejak indisponovanej. No, nebude to lehky, ale musime zabrat proti Plzni! BOFOR!