Detail uživatele diskuzního fóra - MarekC20

Datum prvního příspěvku
28.2.2010
Celkový počet příspěvků
461
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 406
Ptejte se vedení Bohemky 55
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Ah3peto7 36
gb9oI+Fu 17
Cj78bY3+ 14
P0yHS4uv 10
jE6SxN8B 7
GwRdbR16 5
n0uQ9xOL 5
EStX+ifW 5
c+h3RY/M 4
gqdaIue6 3
dEgnWYgJ 3
9ix7fu1v 3
v6Nfi50U 2
sDSZXrJw 2
IsrcQ+X6 2
gVK/PVDM 2
rUm9k4gn 2
9rIYQkoT 2
ukeKSo0J 2
7d6vAGG8 2
w988n/ko 2
VJ8Udg4W 2 tlučhuba, šaolin, hurvínek
4sFfl/ja 2
7gE4j/Ir 1
ucEwHmBp 1
iOJIfKTx 1
m/yoca0t 1
Ti9RjPIq 1
YbnC7XT9 1
IPiwEbIa 1
jbLNiQhm 1
RvyE6e90 1 Slamak
KxOBYSoA 1
j3l4s3l9 1
GCNB5f0t 1
oUDYBxV5 1
LgRcYDAD 1
9M3/KbID 1
ZFNPfm2/ 1
eJ4uzhMK 1
FZGe6NHx 1
UGAekRz8 1
h/a2yjcw 1
hNqun53p 1
0znw29Ob 1
Zgn0lZ1h 1
d+b0okgh 1
5lzF0HUB 1
YCJrPoRP 1
BzP1ejUd 1
Y9FRp4bh 1

kolina napsal:

Jo, sudí to tam včera jistil, to bez pochyb... Jen jsem ještě chtěl dodat, že fakt nic proti novému stoperovi nemám a držím mu palce, on vlastně za to nemůže, nemá potřebné zkušenosti ani souhru se ...

copak ho mel Kostl na osobku? Proste se mu nepovedla mala domu,stane se. je mladej, nerozehranej. To same se mohlo prihodit na druhe strane Plechatymu. Ten mel taky nervy, chce to cas. Nebo myslis ze ho nemel stavet vubec kvuli Matouskovi? To si nevyberes, pristi kolo prijede Komlicenko. Musi hrat prece proti silnym hracum aby se nejak vykopal.

kolina napsal:

Teda částečně s tebou souhlasím, ale zamysleme se nad tím proč za trenéra Haška do Bohemky přicházejí převážně hráči nějak propojení se Spartou?!? Nešlo stopera sehnat i jinde a nechat ho sehrát s týmem, bylo nezbytně ...

Hraci spjati se Spartou k nam chodili uz pred Haskem. A dava to logiku. Byly (a snad i celkem porad jsou) korektni vztahy a navic ma ten klub vzdycky ohromny pretlak. Ze se z hostovacek stali kmenovi hraci je urcite posun. Vcera to zadna tragedie nebyla, holt udelal mladas chybu a zapas blbec korunoval vyloucenim. Jinak stavet se na tom da. Az se doleci Rada, Dosty a Puskac tak to bude jeste lepsi. 

Culp napsal:

Jen debil a my se nikdy nepoučíme .

Je treba rict ze tohle byla chyba jednotlivce. Stane se jdeme dal

Jelikoz mam patecni naladu a jsem nepoucitelnej, dal jsem nas dneska za 500 na cistou dvojku. I kdyz kurz 6 mi i tak pripada prilis nizky...

Kdyz se na to podivam realisticky, bude to  prumerny zapas, 2:0 pro domaci, oba Matousek. Nijak specialne se na nej pripravovat nebudeme. 

tomiisek napsal:

Driv Haskovi nesmel prijit nikdo starsi 19 let a ted zase nikdo mladsi 32 let. Prichody hracu v idealnim fotbalovem veku tak asi jeste hodne dlouho zustanou jen snem...

Berem co je a z toho co je k nam jeste musi chtit. To neni pravidlem. Zadnou jinou strategii bych za tim nehledal.

Martin Kurka napsal:

Dobrý den, eSport má velkou budoucnost a přináší klubu nejen prestiž, PR, ale snad i nové fanoušky. Věříme, že do budoucna i peníze od sponzorů. V tuto chvíli eSport náš klub vůbec nezatěžuje personálně, časově ...

Ja bych nebyl tak hrrrr.... tohle ma sve vyhody 

- naklady jsou mnohem nizsi (kluci jsou urcite fandove Bohemky a ti jak znamo delaji vsechno zdarma...vlastne i za ty dresy by mohli zaplatit aspon vyrobni cenu..)

- zapasy muzeme sledovat vsichni online, pripadne muzete na namesticku organizovat promitani na platne. 

- hriste jako takove muze klub pronajimat vselijakym zajemcum. namatkou me napadaji farmarske trznice, nedelni blesi trhy, atd. 

-samotny kadr muzeme rozprodat a zlomek z utrzenych penez investovat do kvalitne polstrovanych kresel pro esportovce. z dlouheho sezeni totiz hrozi otlaceniny. to se da nazvat ezranenim....

pres vikend jsem nekoukal na stranky, mimo civilizaci uprostred lesu, nadhera... 

v pondeli otevru celej ricnej webovky, dech se taji v ocekavani novych tvari do naseho chatrneho kadru....a tu vidim tri nove tvare.....zarazim se..zivotosprava nic moc.....a on je to eeeeesport. 

rikat hrani her sport je odvazne, ale asi dnes uz normalni. je mi 30 a jsem totalne out. kazdopadne posily stale zadne. no nic. tem trem klukum u konzole hodne zdaru, snad aspon ve virtualni realite neco vyhrajeme. realne tu ale mame stejnou bidu jako loni a predloni a predpredloni a roky pred tim. 

K obvyklemu BoFor, DoFor bych dodal tedy DJfor a nikdy jinak. achich ouvej.

Ja tu citim pramalo nadseni z nasi nastolene cesty. Odesel kmenovy hrac, opora sestavy a obratem prisla hostovacka po zraneni. No co chcete vic, holoto? Hybaj na brigadu.

Mustedanagic radsi pelasi do Budejek, Hanousek dokonce az k polskym hranicim. To uz samo o sobe o leccems vypovida. Proto zadny zazrak na stopera necekejme. Modleme se, ze se spolu sehraji Hulka se Smidem jako pred dvema lety, Dostal bude dal nezranitelnej a Schumacher si vzpomene, ze umi docela zahrat. Ale jakmile by doslo k nejakemu zraneni, nedejboze by vypadl vic jak jeden hrac.....no vsak to zname.