Detail uživatele diskuzního fóra - Miklik

Datum prvního příspěvku
31.7.2016
Celkový počet příspěvků
535
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 529
Ptejte se vedení Bohemky 5
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
v1BAhz/C 505
IfuDXJ0u 7
MfU1lKkX 3
qcBgEKW5 3
F/cL+HN/ 3
bbJx3B9x 3
ykNOMtlf 2
ZOvb59/s 1
UcOELtEg 1
IlhnEp9D 1
6e10j8Y+ 1
l0HfKqJg 1
whPWAv6S 1
jAUw7Z25 1
VmfKlo67 1
YqsT1hys 1

toho závěru je fakt škoda,po hodině se místo fotbalu začla hrát exhibice...

a já už přitom počítal,kdy budem mít kladný skóre (:-

mall napsal:

Hrajeme pěkně na celou šířku hřiště, nebojíme se 1 na 1, není to žádná načutávaná jako za minulého trenéra ..... mám z toho fotbalu radost ;)

taky se mi nechce věřit,že tendle mančaft předváděl eště na podzim tu Sralťanovu úděsnou holomajznu

píst napsal:

Otázka pro vedení.  Dobrý den, šlo by nějak zařídit umístění vlajek bohemáckých skupin na plot před kotel před nedělním utkáním?

vlajky byly včera na balkonech a jeden šílenec mával praporem z topolu..(:-

Sigi napsal:

Tak nevím, pentle, vlastní gól, dvě chyby Teplákovic a to co soupeř nevyužil znamenalo 4:0. Výsledek neodpovídá tomu, co jsme viděli na hřišti, nicméně super! Kéž bychom teď porazili Budějky, to bychom už mohli být ...

na rozdíl od doby nedávné jsme včera náš tlak a soupeřovy chyby konečně trestali a k tomu trocha štěstíčka(tepláckej ofsajd,tyč na konci...) určitě patří...

Ale já hlavně vidim veliký plus v práci Klusny,evidentně se připravuje na každýho soupeře zvlášť,kucí už si jsou schopný přihrát i dál jak na dva metry a především je vidět,že každej ví,kde má na place bejt a co má hrát...za toho pokropenýho sralťana akorát bezhlavě pobíhali sem a tam..prostě je znát konečně posun k lepšímu....teď eště vyklepnout budějky a máme naprosto dokonalej tejden,jakej tu dlouho nebyl !!

po dlouhý době nás pískánkové neřezali..což samo nesnižuje super výkon a super výsledek!!..akorát,že do konce ligy už kindersešívky asi dotáhnout nestihnem ((:-

spyder napsal:

tak to bude dokument jak rybí stehno...trenérská a fotbalová legenda.......TWL a proč jako nenatočej dokument třeba s Pepou ???...ten už je je legenda teď...

Malstr napsal:

A týká se ten zákaz i schůze DFB? (Výjimku z nařízení Bezpečnostní rady státu mají „schůze, zasedání a podobné akce ústavních orgánů, orgánů veřejné moci, soudů a jiných veřejných nebo soukromých osob (např. valná hromada akciové ...

když tam nebude víc,jak 100 ks pohromadě,tak prej v pohodě...(:-

- taky už mi ta chřipka začíná silně srát....