Detail uživatele diskuzního fóra - Fanoušek1905

Datum prvního příspěvku
5.9.2015
Celkový počet příspěvků
186
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 186
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
fT6McCNG 60
H1qmzrsw 58
GqxlzOQ4 18
pJfr+fXU 14
eSuL2All 11
GZ/V/43c 10
CYcy3wnW 10
kusPvPiE 1

spyder napsal:

Škodovko, ty jsi h****o !!!

jóó, koho chleba jíš, toho píseň zpívej, tak to je pořádnej hnus to Turecko =:-o

tomiisek napsal:

V ramci permice je dostatek zapasu zdarma, takze na ni nikdo tratit nemuze...

Chtěl jsem tím pouze naznačit, že by se mohlo vylosovat 100 permic, které se zápasu mohou zúčastnit ;-)

pekulka napsal:

Tak mě tak napadlo, když se tedy nebráníme vstupu nových finančnich partnerů do naší milované Bohemky, co oslovit podnikatele Vlastislava Břízu, majitele společnosti Koh-i-noor Hardmuth a údajně jednoho z nejbohatších Čechů, který chtěl nedávno společně ...

To mě taky napadlo, ale mám obavy, že na to není konstelace hvězd =:-o

Beze slov . . .

Dalibor Wijas, Jesenice

dnes 11:11 - https://www.sport.cz/vasenazory/report/298185/3559166?csrf_token=214034785" target="_blank">Nahlásit

Chápu, že úspěchy Plzně a teď Slávie lákají i české investory, ale pořád to podle mě nedává ekonomicky smysl. Ty prachy stejně skončí v žumpě a ještě si z nich budou pablbové z řad fans utahovat nebo dokonce veřejně zostuzovat jako teď ti zelení bezmozci z Ďolíčku. Pro dobrotu na žebrotu.

ludvavestec napsal:

On i ten kurac Musa brečel, že je to hrbolatý :)))

Je vidět, že se i trávníkář přes zimu na ten zápas připravil. VRŠOVICE JSOU NAŠE ;-)

Michale H. nemáš náhodou někde fotku pana Houdka, zasloužil by si tuto fotku zavěsit v neděli v Ďolíčku.