Detail uživatele diskuzního fóra - Fanoušek1905

Datum prvního příspěvku
5.9.2015
Celkový počet příspěvků
190
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 190
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
fT6McCNG 60
H1qmzrsw 60
GqxlzOQ4 20
pJfr+fXU 14
eSuL2All 11
GZ/V/43c 10
CYcy3wnW 10
kusPvPiE 1

kolina napsal:

No, teď jsi to asi fakt trefil! :-) Teda zaplatit tři litry za permice, pak nebýt vpuštěn na několik zápasů a nakonec hlídat termíny  losování místa a možnosti vidět alespoň nějaký zápas, tak to fakt hraničí ...

Už jsem to přestal sledovat =:-o 

nohava napsal:

Pukrab bude ve Sparte nebo  pujde ven. Navic ho spolu s Drchalem ma v hledacku uz asi rok Slavia. tu by tady těžko nekdo přebil

Až odejde Půlkrab, dal bych šanci Koubkovi. Třeba se už chytne, postavu by na to měl.

No, tři body dobrý, ale posledních 25 minut mě pěkně otrávilo a tak, že mi to zkazilo i to vítězství =:-o 

petr.koukal napsal:

Původní termín výrobce měl být kratší, nicméně vzhledem k situaci asi chápu, že toho má hodně. Každou hodinu kontroluju mail a telefon, jestli už... P.S. Po těch letech občas rozmrzelej jsem, no. K hecnutí pomůže objektivní ...

Než tu roušku vyrobí, tak bude ten kurvavir už mrtvej ;-)

spyder napsal:

Škodovko, ty jsi h****o !!!

jóó, koho chleba jíš, toho píseň zpívej, tak to je pořádnej hnus to Turecko =:-o

tomiisek napsal:

V ramci permice je dostatek zapasu zdarma, takze na ni nikdo tratit nemuze...

Chtěl jsem tím pouze naznačit, že by se mohlo vylosovat 100 permic, které se zápasu mohou zúčastnit ;-)

pekulka napsal:

Tak mě tak napadlo, když se tedy nebráníme vstupu nových finančnich partnerů do naší milované Bohemky, co oslovit podnikatele Vlastislava Břízu, majitele společnosti Koh-i-noor Hardmuth a údajně jednoho z nejbohatších Čechů, který chtěl nedávno společně ...

To mě taky napadlo, ale mám obavy, že na to není konstelace hvězd =:-o

Beze slov . . .

Dalibor Wijas, Jesenice

dnes 11:11 - https://www.sport.cz/vasenazory/report/298185/3559166?csrf_token=214034785" target="_blank">Nahlásit

Chápu, že úspěchy Plzně a teď Slávie lákají i české investory, ale pořád to podle mě nedává ekonomicky smysl. Ty prachy stejně skončí v žumpě a ještě si z nich budou pablbové z řad fans utahovat nebo dokonce veřejně zostuzovat jako teď ti zelení bezmozci z Ďolíčku. Pro dobrotu na žebrotu.