Detail uživatele diskuzního fóra - klokani

Datum prvního příspěvku
28.02.2005
Celkový počet příspěvků
83
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 41
Ptejte se vedení Bohemky 41
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
GO/WNZWA 9 liborn
7Td1EjGa 7
tW4+1f8U 6
qaR3C/CP 2 liborn
oguu1YrH 1 liborn

Robert napsal:

Přeji dobrý den. Včera hrál Pokorný i Mosquera. Znamená to, že oba zůstávají?

Mosqueru by to určitě chtělo. Spíš mám obavu z absence Hůlky a Vodháněla.

zeli napsal:

Za mě je to také nepochopitelné. Pořád tady někdo brečí ohledně vstupenek, ale jestli se ani dnes neprodá vše, tak to nechápu. Že by další přiblblá logika ve stylu - nebudu si čerpat vstupenku, když ...

Taky jsem myslel, že po Jablonci nemáme na lístky šanci. Teď jsem v klidu koupil 4 ks

petr.koukal napsal:

Vyřazeni ne, ale přednost dostanou permice dosud nepoužité. Pokud bude kapacita převyšovat jejich počet, nebo bude menší zájem, pak se dostane i na "použité s Jabloncem." Důležitý je taky fakt, že ne všechny permice jsou ...

Přijde mi to škoda. Když si vezmete, že spousta lidí licitovala a obětovala tento zápas kvůli dalšímu. Podle mě by nebyl problém těch (150???) použitých "trestat" za to , že přišli kluky podpořit.

Mám dotaz. Budou fanoušci, kteří využili kód z permanentky, vyřazeni z možnosti nákupu lístků na play off?

berjir napsal:

Jojo, zajimalo by me, jestli Filip stridal po ty rane do hlavy, nebo kvuli necemu jinymu. U Ludka me jen zaujalo, ze se jako kouc neozval, i kdyt na hristi bylo urcite co vylepsovat a ridit. ...

Stěžoval si po té střele do hlavy, že blbě vidí.