Detail uživatele diskuzního fóra - Mates87

Datum prvního příspěvku
16.2.2019
Celkový počet příspěvků
200
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 199
Ptejte se vedení Bohemky 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
noWz3GoX 36
YIgZbK1d 21
546W8nuX 15 Lamas
A4rP4nMq 13 Lamas
6H+ah0Lq 12
2Pcps6rx 11
7khiIRys 9
VQ6f1upD 7 Cavalera
bVHNtSKb 6 bohemak11
6GhXEgjL 6
JFlyYTEg 5
1kNDWDes 5
l1YeDe5m 4
EdGuoh0p 4 bohemak11
M79NlCDS 4
PaudImAh 4
LwNbE7Sv 3
hJe5leMV 3
/toOiQ2L 3
Z/+mXrT5 3
LyX4KNVQ 2
IX+pc/Ze 2
/QKc2nyY 2 Lamas
32TS1BcT 2 bohemak11
KQlT5cOi 2
PFnN6h8K 2
jPgbz6iy 1 bohemak11
htQO9Tw0 1
391+SxVZ 1
cZ71R3Ka 1
3Fgj2HdV 1
QKoSAvhk 1
p3+v38uu 1 dusa5
ueqy7gTo 1 dolíček
23PVrAau 1
louI0Q+u 1
8sbx6Irr 1
NgQIDbI5 1
8s7kSedF 1
PJsi8rXZ 1
DRFT2gaB 1

berjir napsal:

Mam to presne stejne, vcetne tech prozitku i obav. Ale jak rikam, nemyslim si, ze by soucasny vedeni melo potrebu delat cokoliv jen kvuli tomu, ze se cilej fanousci (i kdyz Hasek.. no budiz :)). ...

No prave no..hlavne pro nej je to hlavne reklama na ty jeho shit barvy laky,která ho nic nestojí..a neverim,ze by o nas nebyl zájemce..v Praze je hoooodne podnikatelů a bohatých lidi,on by se někdo nasel(viz Žižkov,druha liga dluhy nejistota stadionu a možná za rok dva budou o parnik před nami)..

berjir napsal:

Nebud vztahovacnej, reagoval jsem sice na tvuj prispevek, ale pisu obecne. Svuj pohled jsem tu popsal v nekolika prispevcich, nebudu to tapetovat znova. Ano, neni to u nas ruzovy, ale zaroven porad aspon nejak hrajem ...

Jako jo já s tebou souhlasim...ale proste me přijde ze to jde s nami z kopce a bojim se co bude dal..myslím ze sestup by byl pro nas smrtelny..a já fandim Bohemce od malicka(25 let ) a jediny větší úspěch,co pamatuju,bylo čtvrté místo v lize ještě za Petrzeli,myslím ze rok 2002..Vetsina z vás tu třeba alespoň zažila nas jediny titul,me stačili většinou ke štěstí malickosti jako vyhra turnaje Fortuna vikend šampionů atd.pro me nejvetsi zážitek byla v roce 2007 vyhra v HFK Olomouc 3:1 a následný postup,na ten zapas ,oslavy cestou domu a následnou oslavu postupu v dolicku i s hraci asi ve 4 rano nikdy nezapomenu..ale chtěl bych sakra vic!!!a přijde mi ze se současným vedením i majitelem se alespoň jednoho titulu možná ani nedoziju!!!kazdopadne NAVZDY VĚRNI!BOFOR

berjir napsal:

Jak uz tu nekdo psal drive - byl tu a byl platnej. Pokud vim, Sparta ho poustet nechtela, takze podepsat tu (z jednoho pohledu) nevyhodnou smlouvu mohla bejt jedina moznost, jak ho u nas udrzet/vlastnit. ...

Kdo říká ze to nechapu?!ok,Haška nemá cenu řešit,tobe přijde ze naše vedení neni amatérské?!tobe neprijde ze nam ve vsem ujíždí totálně vlak?!vzdyt se nam vsem akorat ty polsky smejdi smějou do oci

dinamozg napsal:

Sparta nechtěla slevit z finančních požadavků, chtěla přibližně čtyřicet milionů korun. Před rokem za něj na základě předkupního práva poslala Bohemians jen zhruba desetinu. Zdroj: target="_blank"> a jeste prvni zapas nemohl hrat proti ni. To byl kseft

Další ukázka našeho amatérského vedení a ukázka toho,jak to v našem klubu “funguje”!!!!!

poustmen napsal:

Já nevím, ty říkáš dvě sestavy, Puškáč, Pukrab Vacek, Rada, Levin, Hronek, Pokorný, Schumacher, to jsou všechno hráči, kteří mají zranění v životopise, myslím že opět budeme rádi, že postavíme jedenactku jednu. 

Asi tak...staci par špatných manévru a máme lavičku plnou marodů..a ze ke zranění staci malo..

VojtaM napsal:

Když jsme u těch pikošek, tak jedna: měl jsem napsat sestavu Bohemky a potkal jsem se s dost nečekaným problémem - seskládal jsem dvě! A dokonce docela srovnatelné. Ani v nejmenším neříkám, že by jedna měla ...

Jako sorry,za jednu kvalitní sestavu budeme radi,třetina hracu vůbec nemá na ligu,opet se budeme modlit do posledních vteřin..abychom na tom nebyli za chvíli hůře než Žižkov..

vik napsal:

Normálně uvažující člověk se DJ nemusí na nic ptát. Fakta hovoří jasně. Bohemka je amatérsky vedená a hluboce podfinancovaná a nůžky mezi řádně vedenými českými kluby a námi se stále více rozevírají. Pokud by na ...

Presne tak..cesta do pekel.ono je otazka kolik mají současní majitele přislíbeno za to,ze nas pošlou do pekel,protože pozemky pod dolickem a jeho okolím mají hodnoty několik stovek milionu..

Fans napsal:

Tak buď pozitivní (myslím ne HIV), určitě se to zlepší :-):-):-):-)... Pozitivně se chovám vždy, když mě lidi nelzou a nedělají ze mě cura.., což není případ Vedení Bohemky! Vůbec nechápu, jak jim to tak ...

NAPROSTY SOUHLAS!!!o nas fanoušky už dlouhou dobu nejde,my jsme byli dobří akorat při znovuzrozeni brigádách atd..jenom jsme Polákům ušetřili prachy.ivedomujete si tu vůbec všichni kolik by stala Jakubowice reklama na tu jeho firmu?!aby měl reklamu na dresech a byl videt v TV a reklamách a banerech?x krát vic než vůbec investuje do klubu!

AFK11 napsal:

Tak si to najdi. Ja si pamatuju, ze tady byla vetsina lidi spokojena. Fakt je, ze spatnej mancaft nemame. Ja verim, ze se to ukaze. 

Jako sorry ale tobe přijde nas kadr adekvatni?my budeme vůbec radi ze udrzime ligu!me už to taky nebavi,x let tu poslouchame proc to nejde,neustále výmluvy konkurz stadion a bla bla.ale to,ze pan svoboda má v mládeži svůj zlaty bussines a jeden Polák má Bohemku jako hračku a druhy Polák má Bohemku jako reklamu..mimochodem ty jeho barvy jsou pekny sracky..hlavne ze máme jeho reklamu na dresech!lidi co dělají řemeslo jako malíři a lakyrnici atd tak používají rozhodne jiné značky!to tu sakra všichni nevidíte jak padame níž a níž?vzdyt ta snaha většiny z nas,která Bohemku zachránila a snažila se ji x let podporovat,ubývá?!nas věrných je min a min,značka BOHEMIANS už nic neznamena,dělají si z nas všichni jen prdel!a ted zastánci těch polských smejdu do me!!!ok částečně jim můžeme byt vděčni,ale jako sorry po levarnach Kurky aspol,zrušení fora atd.vlastni vyborne odchovance nechavame odejít a spoléháme na hráče zraněné nerozehrane a hostování..ok pulkrab vypadá nadějné ale kolik zápasu vydrzi?!puskace ofoukne vítr a bude mít další zlomeninu?!a naše duo Ugwu Keita nehodlam komentovat,no dej se vůle bozi..kazdopadne opet jako už 25 let nevynecham jediny domaci zapas a budu doufat ze proti těm rejzozroutum minimálně bod uhrajem!!!BOFOR

nohava napsal:

Bohužel neschází malo ale parník. Ja se spíše ( možná také marně ) upínám k rekonstrukci stadionu. To je základ

Souuhlasim.bez stadionu se nikam neposuneme..kazdopadne klokani preju Vám vsem do Noveho roku hodne zdravi štěstí lásky a HLAVNE:ať nam naše milovaná Bohemka začne delat alespoň trosku radost!!!BOFOR!!