Detail uživatele diskuzního fóra - Mates87

Datum prvního příspěvku
16.2.2019
Celkový počet příspěvků
178
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 177
Ptejte se vedení Bohemky 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
noWz3GoX 36
YIgZbK1d 21
546W8nuX 15 Lamas
A4rP4nMq 13 Lamas
6H+ah0Lq 12
2Pcps6rx 11
bVHNtSKb 6 bohemak11
6GhXEgjL 6
JFlyYTEg 5
1kNDWDes 5
l1YeDe5m 4
EdGuoh0p 4 bohemak11
M79NlCDS 4
PaudImAh 4
LwNbE7Sv 3
hJe5leMV 3
/toOiQ2L 3
LyX4KNVQ 2
IX+pc/Ze 2
/QKc2nyY 2 Lamas
32TS1BcT 2 bohemak11
KQlT5cOi 2
PFnN6h8K 2
jPgbz6iy 1 bohemak11
htQO9Tw0 1
391+SxVZ 1
cZ71R3Ka 1
3Fgj2HdV 1
QKoSAvhk 1
p3+v38uu 1 dusa5
ueqy7gTo 1 dolíček
23PVrAau 1
louI0Q+u 1
8sbx6Irr 1
NgQIDbI5 1

košile napsal:

Taktika byla stoprocentně správná... Problem je proste v tom co jsem tu rikal za haska.. Nemame kvalitu, nemame goloveho hrace nemame stopery nemame nejspis gopmana co chytne neco navic... Kdyby vedeni investovalo a prisli 3 ...

Presne

košile napsal:

Na kritiku golmana a jeho stridani je cas, za me by se mel podrzet, novej planicka to nebude ale treba mu poroste sebevedomi zapas od zapasu... Horší je to u stoperu a strasny v utoku... ...

Vyjmecne s tebou souhlasim..a nechces konečně uznat ze sestava i taktika klusacka byla správná?hraje s tím,co má a všichni víme ze pokud vedení nezainvestuje ze se nikam neposunem..ted je třeba porazit Slovácko a do koncep podzimní  ligy to ubojovat a pak uvidime koho si Luděk privede,,za me Pokornyho vrátit a privest dva obránce a dva útočníky..

Bradkins napsal:

nepochopils,nevadí..obhajuj dál Patrika,přeju mu upřímně at všem skeptikům (včetně mě) zavře hubu..

A ty snad vidis jiné východisko?koho bys dal v současné situaci do brány ty??dvojku Valese?nebo Frystaka?ktery letos muže za třetinu gólů??

Bradkins napsal:

ještě že si nepíšeš s Pokorným..toho bych obhajovat nechtěl..

Já tu psal ze Pokorný je nejvetsi problem,nebo snad nectes moje příspěvky?hrac který měl nedávno hodnotu x desitek milionu a nakonecje u nas?v nejhorsi obraně v lize..bohužel za nej neni alternativa!diky DJ!

webera napsal:

Smutnim po Pospichalovi, Chaloupkovi a Prokesovi.. ty si jasej, nad cim chces..

Já nad ničím nejasam,jen pisu tak,jak to je..

Hrubajz napsal:

Ale ono bylo co chválit..... Někdy se prohraje a přesto se tým může pochválit. V zápase jsme prostě nebyli výrazně horší tým! A jak jsem psal bohužel trefovali jsme Heču a tyče...... Kdybychom o poločase ...

Presne!ja porad některé fans proste nechapu..

webera napsal:

Asi nová doba, dostaneme čtyřku na Spartě a tady se chválí a děkuje..

Videl si zapas?a pokud ano tak jak vůbec muzes něco takového napsat?!sorry evidentne ještě smutnis po Haškovi a jeho defenzivnim fotbalu,tak to pak chapu..

skrob napsal:

Přesně tak, realita je taková, že dnes musí brankář chytit něco navíc, to nebylo. Nicméně, pokud s ním máme dlouhodobější úmysly, jenom ať chytá, když můžeme testovat Pokornýho, který to zavinil.

A muzes mi rict co měl včera chytit “navic”?!tri góly z metrovy dorazky a střelu do sibenice??stal si někdy v bráně?

kolina napsal:

Jojo, třeba to jak nesmyslně vyběhl do toho souboje do strany, brrr... No, ale jak jsem psal, nic proti němu, držím mu palce a snad se v brance chytne, to že je Heča lepší než on ...

Já třeba Patrika znam a pisu si s nim a dre každý den a je pro nej cest chytat za Bohemku a včera byl úplně na dne vse si vyčítal protože chce pro Bohemku jen to nej!!pritom za žádný gól nemohl.ale je u nas krátce a rozkrajel by se pro nas!ne jako Frystak který letos dostal 5-6 laciných gólů a stejne chytal dále a bylo vse odpusteno!za me Patrika podržet,on ještě ukáže co umi

kolina napsal:

Přesně, je třeba mu dát šanci i v dalších zápasech, pak se teprv uvidí... Popravdě řečeno obával jsem se, jeho druhý zápas a hned na Spartě,  bylo mi ho docela líto... Jojo,  potřebuje mít před sebou nějakou ...

A já verim ze se stylem,který jsme předvedli na Sralte,můžeme Slovácko 4:0 porazit!