Detail uživatele diskuzního fóra - Mates87

Datum prvního příspěvku
16.2.2019
Celkový počet příspěvků
237
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 236
Ptejte se vedení Bohemky 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
noWz3GoX 36
YIgZbK1d 21
ExzSVYe2 19
546W8nuX 15 Lamas
A4rP4nMq 13 Lamas
6H+ah0Lq 12 Lamas
2Pcps6rx 11
7khiIRys 9 kolina
VQ6f1upD 7 Cavalera
bVHNtSKb 6 bohemak11
6GhXEgjL 6
JFlyYTEg 5
1kNDWDes 5
amoderQY 5 kolina
l1YeDe5m 4
EdGuoh0p 4 bohemak11
M79NlCDS 4
PaudImAh 4
LwNbE7Sv 3
hJe5leMV 3
/toOiQ2L 3
Z/+mXrT5 3 kolina
LyX4KNVQ 2
IX+pc/Ze 2
/QKc2nyY 2 Lamas
32TS1BcT 2 bohemak11
KQlT5cOi 2
PFnN6h8K 2
N1tQtAWl 2
blNu5aaF 2
Vqda87AB 2 Dany
OIr6a7QU 2
jPgbz6iy 1 bohemak11
htQO9Tw0 1
391+SxVZ 1
cZ71R3Ka 1
3Fgj2HdV 1
QKoSAvhk 1
p3+v38uu 1 dusa5
ueqy7gTo 1 dolíček
23PVrAau 1
louI0Q+u 1
8sbx6Irr 1
NgQIDbI5 1
8s7kSedF 1
PJsi8rXZ 1
DRFT2gaB 1
krG7DZc1 1
2Xg9rPn8 1
pSV25J4K 1 Robert
i3PsXc55 1
NrF3M4HB 1

kacrrr napsal:

Ahoj Klokani! Dneska to byla óda na radost! Teplice jsem viděl před týdnem proti Liberci. Nemá cenu říkat, jak někteří píšou, že nám dneska Teplice hodně pomohli! Já si to nemyslím. Hlavně jsem viděl rychlou ...

Přesně!jen škoda že to bylo bez nás..

Hoši DĚKUJEM! upřímně si nepamatuji výhru 4:0 doma,pokud bychom takhle měli doma vyhrávat pořád tak klidně budu fandit u TV :-)možná měl ten Hašek pravdu že my fanoušci hazime negativní vlny na naše hráče...ne teď vážně,kluci super,sice nám štěstí přálo,penalta, neuznaný gól Teplic, konečně nám VAR pomohl ... každopádně teď dát Budějovice a jdeme na POHÁRY! mimochodem dnes u mě ve Kbelích se barák pod fandění(bylo nás tu 20) otřásal v základech!a byli jsme prý hooodne slyšet!už abychom mohli na stadión!!!BOFOR!!

2001 myslím podzim.zapas se Spartou,otočka po poločase na 2:1,ještě teď vidím jak Marcel Melecky tou skákající střelou překonal Petra Čecha,který do té doby měl rekord v neprůstřelnosti cca 900 minut..

Malstr napsal:

To snad fakt nikdo nemyslí vážně, že by se vracely peníze za permice. Naopak teď je potřeba klub podpořit. Ale v tom mi tu zase chybí komunikace ze strany vedení klubu. Měsíc utekl a jediná ...

Naprostý souhlas

Klokanekst napsal:

Pokud by se liga dohrávala bez diváků, nebo vůbec nedohrála, tak bych náhradu za část nepoužité permanentky nepožadoval. Možná k tomu tak přistoupí i věrní fandové.

Už jsem slyšel spoustu lidí že chtějí zpět peníze z permanentek,což nechápu.ja bych i naopak rád klubu přispěl,nejen přes DFB... NAVŽDY VĚRNÍ!!

vytrznik napsal:

Me stači Bohemačka kukla ted ti to zahalovani nemuzou zakazat ted ti ho prikazujou-))

Já mám taky kuklu,dával jsem i fotku na fb na bohemaky včera,kukla je top od Sektoru!

Malstr napsal:

Jak je reálné, že by fanshop nechal vyrobit bohemácké roušky? S ní bych hrdě vyrazil kamkoliv. Současně by to mohla být podpora (psychická i finanční) pro klub, když se nehraje. Případně by to mohlo zajistit ...

Přesně!o to by byl určitě velký zájem a pomohlo by to klubu..je velký problém to zaridit??

Hrubajz napsal:

Opava a Příbram jsou asi jasní na sestup a baráž! Ale ta Karviná nevím, nevím. Takže musíme ještě najít toho třetího! 

Karviná se docela zvedá no... rozhodně musime teď s teplakama a budejkama alespoň 4 body!bude to ještě boj....ale nejtěžší soupeře máme za sebou,věřím že o desáté místo si to ještě rozdáme s olmikem a bolkou,možná i Spartou :-D

Hrubajz napsal:

Máme zde dnes vyjádření sektoru 1905. Tito kluci podporují Bohemku doma i venku, dělají chorea, fandí a dělají atmosféru na utkání. A patří jim za to velký dík! Dále tady máme vyjádření předsedy představenstva pana ...

Hezky napsáno... naprostý souhlas