Detail uživatele diskuzního fóra - xtreme

Datum prvního příspěvku
04.03.2004
Celkový počet příspěvků
1378
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1013
Ptejte se vedení Bohemky 75
Fotbal - ČR a zahraničí 3
Tlachy a kecy 8
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Ifqjtkse 18
sBUByaRh 11
128ele8O 10
YlwpZIsX 10
yDfVKDCq 9
MoFl5n5m 8
pZ0BUpTv 3
n2U1WWYi 3
Cqo/faBY 3
UCVW3FVh 3
mUmZhL+3 2
CB+LTb+L 2
NRaLnGaX 2
H0NEilAr 2
YcqApW16 2 ludvavestec
8dUd7por 1
30eJv5p6 1
FL04yN9Q 1
8t7hGutc 1
8bL8mzFS 1
C1ixfY7p 1 Miklik
CjoMhxhw 1
WFJDSgMU 1
TXjBH76N 1
P8LuVfGw 1
2jNAK0/w 1
6CaS5kR+ 1
Dir5mFHn 1 dáda74
IDy4tJQh 1
d2LIRotg 1
Ps+3F85c 1
9q8HQICX 1
kKXRdw3V 1

Klokan z Černošic napsal:

Je to jednoduché, je to v Tobě. Co jsi dělal za sport? Byl jsi někdy zraněný? Možná ano, ale pak už vůbec nevím, co se ti nezdá. Ten Matouškův kontakt, který ten debil nevyhodnotil ani ...

Tak díky za vysvětlení. 30 let fotbal, i se zraněním na půl roku, neboj. A 20 let se starám o "hokejky":-) Změnilo by něco, kdyby to bylo odpískáno jako faul? Narážim jen na skutečnost, źe je fajn postavit kàdr na opakovaně zraněných hráčích, sympatické, lidské, finančně méně náročné, ale pak se nelze donekonečna divit, že už není, kdo by nastoupil. Fotbal je o soubojích a nám prostě odpadávají hráči jak na běžícím pásu i mimo zàpasy.Pokud se Ti to zdá normální, tak v pohodě. Smůla a náhoda vypadají jinak. 

Tak nevím, neměli by kluci místo tréninku spíše jen nabírat fyzičku?  Schejbal se po 20 minutach za rok opet zrani na treninku.Maty po prvnim vaznejsim kontaktu, ramenem, odskáče s lýtkem atd.Ani sebelepší lékař nedokáže oživit 10 mrtvol najednou a natrvalo. Ani nechci domýšlet případný postup v pohárech, vždyť i dny volna už jsou pro kádr likvidační. Nic se nemá přehánět, třeba přeháním teď i já, ale hlava mi to nebere..vždyť nedávno bylo zmíněno ? jak suprový máme fyzio tým, tak kde je problěm? 

rocknroll napsal:

Ne ne, an jeden nemate pravdu.  Jen tak mimochodem, tady ten trade Wayne "oslavuje":   Ten, kdo to cele zosnoval sedi po Waynove pravici a jmenuje se Peter Pocklington. Ale to je nepodstatne, co jsem chtel ...

moc to sem nepatři, tak sorry..ale máš pravdu jen napůl...Pocklington se ho chtěl zbavit kvůli dluhům za každou cenu...Wayne si vybral L.A. neboť mu to dávalo větší smysl, než Detroit, který byl taky ve hře..takže přestup zastavit nemohl, ale mohl si vybírat:-)

skip napsal:

Každý má právo vyjádřit svůj názor, ale vše by mělo být v mezích slušnosti. Tohle je za hranou. Pokud si myslíš, že stojí fronta zájemců o Bohemku, tak si naivní. Já,  asi jako dost ostatních ...

Přesně tak...je vidět, že si tím on neprošel......

Scarsdale napsal:

Ještě před pár měsíci byl tady Jedlička vynášen do nebe. Byla to naprostá nutnost ho udržet, protože nás vytáhl z bídy na výsluní. Vedení o něj trpělivě bojuje, aby se vrátil, a aby bylo vůbec ...

budu se opakovat, opět jen hostování, bude dostávat přednost, což určitě je v dohodě o hostování (minutáž) a zatím kmenový brankář, vcelku slušných kvalit, bude vysedávat...brankář musí chytat...a jaká bude výkonnost kmenového brankáře po roce na lavičce??? to je to, oč mi jde. za rok zase Jedla zamává a budeme na tom hůř než teď...tohle není nic proti Jedlovi, ale koncepci v tom nevidím. 

Co se týká golmanů, snad tohle se svým postojem :"Berte život, jaký je" , Michal ustojí....roční hostovačka Jedly je předpokládám bez opce??? V opačném případě bych tomu možná i rozuměl, ale z pohledu gólmana je to děsná situace podobná té ve sraltě...i kdyby se tam kdokoli přetrhl, tak stejně seženou někoho rádoby zvučnějšího...Doufam, že tento, pro mě nesmyslný krok, nebyl jen jakousi úlitbou pro fans:-)

a nebo je na Reichla nějaká poptávka?:-)