Detail uživatele diskuzního fóra - jase

Datum prvního příspěvku
16.06.2007
Celkový počet příspěvků
93
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 68
Ptejte se vedení Bohemky 24
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
05Zq6Y4t 21
L86Q1SBM 9
s7R4j7vE 5
WCyb+6rR 4
jSP64SE8 2
tfTwSzgn 2
cweVLbTa 2
c7LWB8HK 1
4f+3/jr6 1 kolina
UxyAbfKW 1
mcTAu7F8 1
mQJuEUuU 1
owWQsZeO 1
Pdu5YZfP 1
F6wBbsoC 1
4dn6kBBw 1
5IFhZq0F 1
/DPP8+vi 1
K4JtjHSC 1
GbUnsMJL 1
f8jXg8UT 1
VZYBHC6Z 1
F7tbAXyD 1
EDALBglV 1
opLgLi+0 1
xBuJzlQV 1

JohnZ napsal:

Souhlas s tebou i s tím co píše Kolina o pár řádků níž.Když vidím co se děje v naší lize,tak mám strach aby Bohemka v dalších letech dosáhla alespoň na ligový průměr.K velký trojce a ...

Mě se líbí ta idea že se bude přestavovat stadion…hrozně v tom pantátovi fandím, ale on s tím hlavně musí souhlasit vlastník , a to si u magistrátu a se současným politickým postojem představit nedokážu…

Standa67 napsal:

Moc sem nepíšu, ale dneska mi to prostě nedá !!! Příchod Jedličky mě mohutně nasral, a nutno říct, že to je ale proklatě rafinované řešení našich problémů! Potřebujeme obránce! Potřebujeme záložníka! Potřebujeme útočníka! Takže to vyřešíme tak, ...

Klid, lepší Jedlička u nás, než u konkurence...a každopádně to trenér komunikoval v posledním podcastu. Reichel věděl o snaze Bohemky přivézt Jedlu, nejsme mateřská školka, konkurence ve všech řadách mužstvo jenom posouvá. A to že potřebujeme posílit i na jiných postech je samozřejmě pravda, nicméně v tuto chvíli bylo na marodce asi osm hráčů, takže až se nám vyprázdní marodka, může to zase vypadat úplně jinak.

hrdin napsal:

Sorryjako, ale tohle už tu jednou bylo a nemám pocit, že to dopadlo ideálně. Očekávál bych, že chytří lidé se poučí, proto mě tahle forma celkem zaskočila a zvlášť po té, když tu máme příklad ...

Tak to je slušný alibismus. Mě pěkný organizovaný pyro baví a nevadí mi...ale to co se pálilo s Bödo na Letný a se Slováckem,to bylo dost špatně.

A tak nám to UEFA sečetla kompletně i s nesmysly jako stání na schodech atp... nemyslím že si za to klub může sám.

V tomto případě schvaluju co pantáta napsal.

Dr.Brutalergin napsal:

Hala nehraje od zapasu s Bodo, kde hral velmi dobre, dokonce bych rekl ze jediny predvadel na nasi strane fotbal evropske urovnemuj tajny tip je, ze si toho bohuzel nekdo vsimnul, a nehraje proto ze ...

Proto jsem psal na koho směřuje dotaz a o co mi jde...

Tvoje konspirační teorie má pro mě informační hodnotu nula. 

Dobrý den, směřuji dotaz na Petra Koukala...je možné dostat info od fiziotýmu o zdravotním stavu Hály, Jánoše,Shejbala, Petráka a Vondry?  Myslím že by to spoustu fanoušků mohlo zajímat.

Předem moc děkuju

Jakub 

Kamil napsal:

Mám dotaz. Máme dvě základní permanentky a od rána na ticketportalu, už dávno před desátou hodinou byla naše místa na zápas se Slováckem obsazená. Jak je to možné? Když tedy měly být uvolněny do prodeje? ...

Možná proto, že předprodej vstupenek začal včera v 10 hodin...

A předkupní právo v tomto případě není.