Detail uživatele diskuzního fóra - dtzdk

Datum prvního příspěvku
18.8.2001
Celkový počet příspěvků
1767
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1654
Ptejte se vedení Bohemky 55
Tlachy a kecy 43
Jiná komunita 10
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
+pv5Jk+V 63
SQCHh15t 21
bNk+rnCr 4
+WKU7D4K 1
q2II39PP 1
9k9lRNaf 1 vapno80
e2+q1RwW 1
4SFHdf/h 1

Uvažuje se už o přestavbě Ďolíčku ve dpolupraci s Prahou... Nemyslím tím nové záchody, což samozřejmě také vítám... Nebo je to zatím utopie... 

Rozhoduje o konecnem poradi v pripade stejneho poctu bodu a kdyz budeme mit skore s Teplakama 4:4 ze vzajemnych zapasu a stejne bodu, nejdriv poharove pocitani golu na cizim hristi, nebo uz celkove skore? 

Nakonec krásné vítězství,  ale to řešení brejkových situací,  to je teda asi práce pro psychologa, to se ani v kraji nevidí .. A teď  zabrat doma, zelonobílé derby musí být naše! BoFor

Hrubajz napsal:

Milane precti si vsechny komentare na Idnesu, na Novinkach.... Aby jsi poznal jak ted vnima sportovni verejnost Bohemku. Mimochodem jiz predevcirem jsem se ptal co je stebou, ze tady neco nenapises na podporu klubu. :-) ...

Přesně tak... A o tom jsem se již dnes zmiňoval také. Komunikace směrem k fans...  

emil.buric napsal:

A co jsme udělali špatně? Jaký je dle Vás správný postup/správná částka?

Já částku neznám, nicméně teď je mistrovství Asie a jestli tam Yusuf zahraje dobře, mohl jít i jinam než do tý... urvený Slávije..  To nevidíte, jak si s námi vytírají.........

A jestli si s hráčem dávají schůzky mimo přestupové období? Tak to bych řešil asi jinde .... Pravidla snad platí ne? I když pro Číňany asi ne no.... 

Svatoslav.Bata napsal:

Tak to jsme na tom stejně :-) Ta šance tu samozřejmě je. Musí být. Protože kdyby nebyla, tak stadion bude za pár let ve stavu, kdy už se na něm liga hrát moct nebude. Ředitel ...

To se nedá rozumně rekonstruovat.... To je jak se starým barákem, s tím mám dost zkušeností... Stojí to prachy a vysledek se s novým stejně nedá srovnat . . A nakonec je to nový celkově levnější... 

Přeji hodně štěstí... 

Svatoslav.Bata napsal:

Zajímalo by mě, co byste napsal a jakou jste měl představu před sedmi měsíci o hráči Abdalláh Júsuf Hilál.

Jenže my nejsme v době pred 7 měsíci a my měli trumfy ne? ??

dinamozg napsal:

pro Bohemku hrac z nefotbalove zeme, bez fyzicky a navyku z vrcholoveho fotbalu, mentalne jinde, neochoten hrat fotbal pro Slavii posila, pro kterou nevaha investovat penize skvela a nechtena ironie :)

:-) 

Tak nějak cítím z našich "vůdců" že se smířili se stavem jaký je. Chtělo by to nějakého Zdeňka Svobodu, aby se zase zjevil a nesmířil se s  rolí otloukánka... Nebýt jeho, ani memáme na co vzpomínat.

Vivat Zdeněk Svoboda! 

Svatoslav.Bata napsal:

Rozpočet se samozřejmě navýšit bez ohledu na DFB může, ale ne způsobem, který vygeneruje vyšší ztrátu. Proto se navyšování rozpočtu kryje právě i ze zisku z prodeje hráčů. Jinak samo máte pravdu, ale nechce. Bohemka má ...

OK. 

Je tedy v budoucnu nějaká naděje, že se náš  stánek zrenovuje tak, aby vyhovoval 21. století a možným sponzorům, nebo zůstane navždy zamražen jako skanzen 60-tých let století dvacátého? Omlouvám se za jízlivost, ale už opravdu dlouho čekám a čekám a jsem určitě i s dalšími fandy opravdu unavem tím čekáním. . 

.... a nikdo nejsme nesmrtelný ..  

pišta napsal:

ohledně poslední věty mě napadá, jak to vlastně dopadlo s tím Heinekenem...tuší někdo??

To je právě to. Slyšel jsem o více možných sponzorech, ale co je pravda nevím... Dřív to bylo otevřenější, pár zasvěcených asi ví, ale vetšina se jen dohaduje ..