Detail uživatele diskuzního fóra - xkrap06

Datum prvního příspěvku
06.04.2008
Celkový počet příspěvků
72
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 68
Tlachy a kecy 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
QgEWVhlK 33
Gxm2IGAz 1
7BOEhE0s 1

Já nevím. Mně přijde, že se bojí hrát. Třeba Kadlec se mi dřív moc líbil a teď je utrpení koukat, jak kolem toho míče tancuje... Je to všechno obrovská křeč.

Fakt nevím, co kdo vidíte na Puškáčovi. Je to takový náš Chorý. Je fakt, že Necid je Chorý na druhou a Mužík na třetí... Jinak ale vyrovnaný zápas, zas taková hrůza, jak píšete, to nebyla.

Kdybyste se někdo zdrźel, tak trajekty na Lofoty jsou pro pěší zdarma. Jen teď při nástupu po mě chtěli jméno. Já myslel, že kontrolujou alkohol, tak jsem jim do mikrofonu zodpovědně dýchal... 

Výjezdní klobouček se mi docela líbí a určitě si ho na srazu před zápasem převezmu (teda koupím, jasně). Jen aby se Norové nelekli, že je okupuje zelenobílé NATO??

Vypadá to, že nás tam pár bude. Nejvyšší čas prosvištit si slovní zásobu:

Grønn!
Hvit!

Najděte si výslovnost, nezní to špatně :-)
Já jsem tak natěšenej!!!!

petr.koukal napsal:

Nemáme od FK B/G zatím nic potvrzené ohledně vstupenek pro naše fanoušky. Ptáme a připomínáme se jim každý den. To info dám ven ihned, jak ho dostanu od našeho SLO. Poslední update přišel dnes v ...

Díky!

Zeptám se znovu. Jak to bude se vstupenkami na zápas v Norsku? Na stránkách Bodo už mají řadu dní veškeré informace k prodeji vstupenek a u nás ticho. Proč? A tak smutně koukám, jak rostou ceny letenek komerčních letů... Tedy původně smutně, teď už trošku otráveně...

Už se to na to pár lidí ptalo, ale odpověď jsem nezaregistroval. Už se ví, kdy a jakým způsobem bude možné získat vstupenky? Cestu si nějak zorganizuju, ale abych pak na fotbal nekoukal v Bodo na televizi...