Detail uživatele diskuzního fóra - ZaeeN

Datum prvního příspěvku
29.6.2019
Celkový počet příspěvků
43
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 41
Ptejte se vedení Bohemky 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
E8AAU+RF 42
GawORrgy 1

sasek napsal:

Nedá mi to a ještě vyzdvihnu Levina, se kterým jsme o hodně silnější na balonu. Uprostřed hřiště nedělá jednoduché chyby a rozdává balóny vždycky tak, že spoluhráč není v úzkých a má dost možností, jak ...

Taky to tak vidím. A k němu bych nejradši dal Kubu Radu nebo Vacka, bohužel Pepa dělá poslední dobou dost chyb a je z formy... 

hrdin napsal:

Já už to nemůžu vydržet... Doufám, že vedení přehodnotí uvolnění Fryštáka a pošle ho co nejdřív do Turecka! 

Le Giang je 2x lepší než Fryšták, navíc Fryšty za nás už chytat nechce, to se ví už rok...

JanProchazka napsal:

Kostl je pomalej, těžkopádnej, nemá vůbec parametry pro současnej fotbal.  Nejlepší investice do budoucna by pro nás bývala byla neprodat za pár šupů Chaluše do Příbrami. Ten už tu mohl stabilně hrát a byl by to ...

Kostl byl náhodou dneska nejlepší stoper na hřišti. Vím, že si zaslepený tím, že Šmíďák je naše legenda, ale například ten byl dneska za mě nejhorší, měl obrovské problémy s rozehrávkou...

mildík napsal:

A co Mustedanagič ?  Proč ho nekoupíme stejně nikde nehraje a je to talent budocnosti 

Sparta ho neprodá za drobné a Jakubowicz rodinka za hráče nedá víc než by bylo zdrávo...

Vypadá to, že se Hůlka pakuje pryč nebo je zraněný... Náš nejlepší stoper, bohužel.

kolina napsal:

Jojo, ten byl výbornej, zraje pro základní sestavu!

Bohužel to odnesou Barťas s Dostym... 

kolina napsal:

Lze říct, že Jablonec v podstatě celý zápas bránil, Bohemka dobrý výkon, jen se ještě tak vyvarovat zbytečných chyb a naučit se proměňovat šance, ale to je vlastně stále dokola... Mimochodem, Nečas a Vodháněl solidní výkon, ...

Vodhanel na té umělce neumí vystřelit... Ale to asi většina (moc jim to nejde ani na trave). Schumacher se mi dneska líbil hodně.