Detail uživatele diskuzního fóra - ZaeeN

Datum prvního příspěvku
29.06.2019
Celkový počet příspěvků
168
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 166
Ptejte se vedení Bohemky 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
W1bdWExo 92
E8AAU+RF 74
GawORrgy 1
DnqnQ+T2 1

Lamas napsal:

Tak je to Jan Morávek. Tady je důkaz, jeho pravá ruka a ta naběhlá žíla mezi předloktím a bicepsem:

No ale to by si musel Honza oholit ruky :))

lukyn napsal:

Ten to nebude, protože má na levý ruce tetování, taky jsem si nejdřív myslel, že to bude on 

Podíval jsem se ještě jednou a podle ruky mi to trochu připomíná Morávka?

Klokan z Černošic napsal:

Vím, že se tady dost blbě kecá a tak se přidám :-). Co ten Yunis, který neuspěl v Brně? Do útoku každá noha dobrá, když prý nechceme odchovance :-(((

Jen to ne, líný na krok a gólový už vůbec ne...

Slamak napsal:

Dneska zápas pro udržení sebevědomí. Puskac byl excelentní, škoda, že byl tak dlouho zraněnej. PS konečně se hrálo první půlku na tramvaj!! V tom jsem viděl základ našeho vítězství. Tak uvidíme příští týden, Opava byl ...

No, všichni tu mluvíte o Opavě jako nejhorším scénáři... Ale dneska jsem viděl ten zápas s Vlašimí a Vlašim byla o třídu lepší. Opava s nimi nedokázala běhat a nemají ve středu hráče, co by něco vymysleli.

No, jsem zvědavý, jak to bude... V Opavě se proslýchá, že nebudou peníze na ligu. Vlašim a Líšeň nemají stadion.. A nevím, jak to přesně je, ale myslím si, že ho musí začít stavět, ikdyž budou hrát v azylu ne?

FreeBeam napsal:

A proč teda šel na hranici vápna a tam čekal ?

Aby mu mohl Kostl jen přiťuknout hlavou...

Tohle byla bohužel Kostlova chyba, ví, že "trávník" je suchý a balon proste nesklouzne, Hugo tam první prostě být nemohl.