Detail uživatele diskuzního fóra - ZaeeN

Datum prvního příspěvku
29.6.2019
Celkový počet příspěvků
70
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 68
Ptejte se vedení Bohemky 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
E8AAU+RF 69
GawORrgy 1

Takže Kvítko už je naše, teď už jen doufám, že opci uplatníme i na Hronka? 

AFK11 napsal:

Halelujah! Naposledy jsme vyhráli čtyřikrát v řadě za Hofti na přelomu let 2010 a 2011 (Teplice venku, Hradec doma, Plzeň doma, na jaře Slovácko venku), předtím na podzim 1989.... Ve hře je spousta statistik, ale ...

Když se vyhraje nebo alespoň remizuje se Spartou, troufám si říct, že Olomouc ze 3 kol 5 bodů neuhraje a střední skupina je naše :))

Slamak napsal:

Po pulce jsem ve tri body moc neveril. O to je lepsi nalada na konci zapasu. Moc se mi libil Mosquera. 

Jojo, Jhon byl dneska hodně aktivní od nástupu, snažil se 1 na 1, ikdyž to občas nevyšlo.

BlechaBerserk napsal:

Ke mne se zase doneslo ze pokud nebude mit misto na Letne je Dolicek jasna volba tak se v tom vyznej

To jsou všechno kecy no, nejlepší by bylo, kdyby se k tomu vyjádřil po sezóně sám...

BlechaBerserk napsal:

klobouk dolu pred Matejem Pulkrabem nejen ze je ve vapne machr ale jak bojuje za Bohemku je opravdu husty rve se o kazdy balon a centimetr hriste Mateji dik a vyser se na Spartu v ...

Slyšel jsem, že za Bohemku dál hrát nechce...

Jako sorry, ale Nečas dneska nejhorší hráč na hřišti... Krch ten si zahrává taky a může být rád, že nedostal červenou, stejně jako Kostl...

misaspisa napsal:

Tak já na stadionu chyběl za posledních x let 2 zápasy a skóre 7:0 ukazuje, že bych měl chybět i nadále:)  Líbilo se mi, jak byli někteří borci hladoví a bojovní - Pepa, Bart, Hronek, Köstl, ...

Já jsem viděl poslední 3 zápasy Budějek a taky rozhodně na prvoligové úrovni nebyly.

Ke středě nemám, co říct... Prostě konečně trestáme chyby, jsme produktivní a jezdíme po prdeli. Ale co mě trochu znepokojuje je to, že klusna tady má ssmlouvu do konce sezony, není to tak?

Hašek do Příbrami? Kéžby, dojebal by jim kabinu ještě víc, než ji mají teď :) Stejně jako nám... 

Jen doufám, že odehrávat (s největší pravděpodobností) zápasy doma bez diváků nebude mít velký dopad na hráče...