Detail uživatele diskuzního fóra - Nitram86

Datum prvního příspěvku
27.1.2015
Celkový počet příspěvků
145
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 8
Ptejte se vedení Bohemky 132
Online chat s vedením 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
LIuTs4vn 79 Mrázič7
hJFOgzUK 6
6WemW4Ad 6
iV7Ib6Tb 1
5c4NWnJN 1
NyibdrnV 1
vQmIpGsm 1
b0IEtOQ9 1
HZzb5eV2 1
hSNkm89s 1
sloZ4BOr 1

Zdravím,

ptám se trenéra. Uvažujete o rezignaci? Jaké to je nevyhrát doma od července? Ptám se vedení. Uvažujete o výměně trenéra? 

Dneska to měl být fotbal pane trenére? Toto by ani na druhou ligu nestačilo... Co vůbec hrajete za styl? Já tam žádný nevidím... Jen klusání hráčů po hřišti, kteří si neumí ani přihrát a vystřelit na bránu?? Toho se evidentně kluci bojí! 

Hlavně pak zase nezapomeňte říct, jak to bylo odřený a hrálo se ve vysokém tempu a kluci tam nechali všechno apod. Protože tohle jestli kluci slyší, tak si fakt myslí, že hrajou kvalitní fotbal... 

Díky

Svatoslav.Bata napsal:

Dobrý den, když Juliš přicházel, nikdo nemohl tušit, že se po zdravotní strašně opět takhle definitivně na půl sezóny odpraví. Hráč byl v létě zdravotně v pořádku a plný vůle zrestartovat kariéru. Nicméně i ...

Zdravím,

to chapu,ze v létě se neznala budoucnost. Trenér se vyjádřil,ze uz nám v této sezóně Julis nepomůže,tak nechapu proc ho mame v kádru. A taky jsem se ptal, v rámci smlouvy či jiné dohody, ze nám Julis zůstane i po sezóně?

je skoda, ze se zranil. Kdyby byl v pořádku, tak si myslim, ze by nám pomohl...

diky

Zdravím,

za Vacka klobouk dolů! I když je to "jen" hostování, tak je to typ hráče, kterého potřebujeme. Snad se mu u nás bude dařit a tak líbit, že zůstane déle... :-)

Chtěl jsem zeptat na Juliše. Proč ho stále máme v kádru, když víme, že na jaře za nás hrát nebude? Ona je možnost, že se stane naším hráče po sezoně? Nebo se u nás léčí a po sezoně se vrátí do Sparty, která ho nejspíš někam prodá nebo zase pošle na hostování... 

díky

Zdravím,

to jako vážně jsme dali do Boleslavi Maška na přestup a oni nám Hůlku na hostování?? Můžete nám už na tuto otázku odpovědět? 

Díky

Zdravím,

jestli Hůlka má být ta super posila, tak to je dobrej vtip! Nechápu proč musel odejít Mašek!! Náš sportovní úsek (pan Držmíšek) to absolutně nezvládá... Necháváme odcházet skvělý hráče a taháme k nám kluky na rozehrání. Věřím, že v těchto obchodech má i své slovo pan trenér Hašek a to mě dost mrzí. Přivedeme "judistu", který pořádně nepřihraje a vyměníme ho za hráče s tahem na branku a fotbalovým myšlením... to je smutný! 

Všude už je napsáno, že je Pokorný u nás a tady ani tečka proč? Ještě tedy není u nás? Doufám, že ho ani k nám nevezmete, aby jsme ho Slavii rozehráli... Jestli to má být už dopředu nějaký obchod v rámci odchodu Jusúfa do Sinobo Stadium, tak je to trapný!!

Proč od nás odchází dobří hráči, kteří jedni z mála něco umí do průměrných ligových týmů? Proč za ně nepřijde adekvátní náhrada? Nebo dokonce lepší náhrada? 

Je začátek přestupového období, tedy mějme trpělivost... ale ta silně dochází a zvlášť, když nám hned z kraje odejdou kvalitní fotbalisti a nikdo nepřišel. Navíc se už píše, že nám v létě odejde Jusúf - jediný útočník po dlouhé době co umí dávat goly! 

Hodně štěstí přeji sportovnímu úseku... teď se ukažte! 

Zdravím,

opravdu k nám jde Pokorný na hostování?? Opravdu bylo slíbeno, že bude pilířem našeho týmu?? Jsou to tvrzení pana Tvrdíka, takže to beru s odstupem, ale zajímají mě slova od Vás, jestli to tak je či ne? 

Díky

Zdravím,

jaký to je doma nevyhrávat pane trenére?? Už máte slušnou šňůru doma... Nevím co hráče učíte hrát, protože poslední dobou není vidět žádný systém... Prý se snažíte hrát rychlý kombinační fotbal, ale to je těžký, když si hráč nedokáže zpracovat balon a nedokáží si ani přihrát... A nejlepší je pak systém nakopávat balony dopředu na nikoho! Z toho určitě dáme hodně golů... 

Další věc je opravdu žalostná soupiska hráčů! V tomto utkání byl jediný útočník - to je ubohost sportovního úseku! Juliše okamžitě pošlete do postele na letnou a pořiďte dva pořádný útočníky! Doufám, že jste si nahráli hodnocení zápasu trenéra. Znáte ho? 90% hodnocení zní, že nejsou hráči... a vlastně každý týden to říká v hodnocení. To je smutný ne? 

Je mi Vás i líto pane Hašku. Nemít k dispozici hráče je fakt těžký něco vytvořit a nějak pracovat, ale když to víte, tak by jste s tím měl umět pracovat... O Jusufovi říkáte, že pořád nedokáže hrát 90 min??? Jak je to možné? Už je tady 3-4 měsíce? To ještě nemá natrénováno? 

Pevně věřím, že to do zimní pauzy uhrajete co to jde a v zimní pauze Vám vedení pořídí hráče, abychom na jaře už nemuseli poslouchat, že nejsou hráči... samozřejmě hráče co budou hrát a ne se válet doma jako pan Juliš.

Hodně štěstí! 

cossacs napsal:

Dobrý den co je s Tillem Schumacherem odehrál jen zápas v mol cupu a od té doby má střevní potíže? Nebo je zraněný? A proč když se zde mluvilo o dvou posilách přišel jen Till?

Zdravím,

Till má zraněný kotník. Po zápase to na tiskovce řekl trenér, že vlastně na lavičce byl jen jako divák... 

Takže "prázdninky" v podobě repre pauzy nám skončily a je čas zase naučit hráče zpracovat balon, přihrát si a hlavně běhat!!! To co dnes předvedli všichni naši hráči na hřišti byla jedna velká komedie na fotbal! A navrch nedat penaltu?? To je ostuda!!! A poprvé musím i říct, že za to může i trenér! 

Proč tam nechal tak dlouho Jusúfa? Ten byl na vystřídání v prvním poločase... i když tam jich bylo více. Skoro celý zápas jsme hráli bez útoku! Proč tam nešel Juliš? My potřebujeme dát gol a dáme tam záložníky? Pokud je Juliš zraněný a i Jusúf nevypadal dobře... stále si myslíte, že máme dostatečný počet útočníků? 

Jak jsem minule posílal velký dík za krásné tři body z Hané, tak teď posílám "dík" za zkaženou náladu... 

Zdravím,

strašně moc chci poděkovat za úžasné tři body, o které jsem prosil!!! :-)) Nádherný druhý poločas... Velký dík do kabiny všem! 

zkusím to ještě jednou... Proč nechytá Fryšty?? Nic proti Valešovi, i když včera ta jeho hra nohama nic moc. Udělal chybu, ale kdo ne? 

Díky