Detail uživatele diskuzního fóra - Nitram86

Datum prvního příspěvku
27.1.2015
Celkový počet příspěvků
149
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 10
Ptejte se vedení Bohemky 134
Online chat s vedením 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
LIuTs4vn 80 Mrázič7
hJFOgzUK 6
6WemW4Ad 6
XVsjvrRV 3
iV7Ib6Tb 1
5c4NWnJN 1
NyibdrnV 1
vQmIpGsm 1
b0IEtOQ9 1
HZzb5eV2 1
hSNkm89s 1
sloZ4BOr 1

Martin Kurka napsal:

Fryšty nikam neodchází, plat normálně dostává, v pondělí nastoupí do přípravy. Díky za dotaz

Zdravím,

z jakého důvodu tedy přišel Le Giang? Fryšty nikam nejde, takže Valeš je na odchodu? Proč jsme Le Gianga nepředstavili mnohem dříve, když už to bylo podepsané během jara? 

Děkuji 

Tonda napsal:

Ahoj, nez napises tak dlouhy prispevek, mozna by nevadilo zjistit si rozdil mezi funkci reditele a sportovniho reditele a taky se podivat kdo kterou funkci v Bohemce vykonava (napr. v menu Kontakt). Ale ja vim, ...

Ahoj,

já jsem nikomu nenadával... Máš pravdu co se týká kontaktů a funkcí - pardon. Jednou mi bylo (asi špatně) řečeno, jak jsou funkce rozdány a jak to funguje. 

Zdravím,

opravdu moc děkuji za včerejší utrápený bod a záchranu v lize!!! Pepa je pro náš tým nepostradatelnou osobou!!!! Děkuji...

Tato sezona skončila (huráááá)! Hodnotil bych ji jako silně nepovedenou! Nyní čekám, že si vedení sedne a začnou se dít nějaké kroky, aby ta příští sezona takto nevypadala. 

Upřímně by vedení mělo začít u sebe! Tady musí nastat nový impuls a změna, pokud chceme být rovnocennými soupeři v první lize. Sportovní ředitel pan Darek ml. nemá schopnosti vést prvoligový tým, tak to je. Věřím, že je to dobrý člověk, který pro Bohemku nějakou práci odvedl a odvádí a že má zelenobílé srdce!! Ale bohužel nemá tak potřebné zkušenosti ve fotbalovém prostředí, který jsou sakra potřeba! Koukněte se na ostatní kluby, kde v těchto pozicích většinou jsou osobnosti, které se ve fotbale pohybují od malička a jsou personami jak v klubu, tak i ve fotbale jako takovém... Dost často to bývají bývalí fotbalisté, kteří se umí pohybovat na fotbalovém trhu, jak to funguje v kabině a hlavně vědí jak mají komunikovat s trenérem týmu a vůbec s realizačním týmem. Proto bych hledal takovou osobnost i pro Bohemku a věřím, že se by se našla! Nabízí se hned jedno jméno Pavel Hoftych! Pokud by Darek ml. chtěl dál pracovat pro Bohemku, může být asistentem novému sportovnímu řediteli a učit se od něj a sbírat zkušenosti, aby z něj jednou vyrostl velký funkcionář... 

Myslím, že tento krok je ten, který je nevyhnutelný a měl by být proveden jako první (co nejdříve)! V momentě, kdy nastoupí nový sportovní ředitel, ať on rozhodne co bude s trenérem, potažmo s hráči. 

Ďolíček byl vždy nedobytná tvrz!!! Každý soupeř se bál přijet do Ďolíčku... Tuto sezonu si sem soupeři jezdili pro potřebné body! Na druhou stranu musím říct, že děkuji za venkovní body! To jsem také dlouho nezažil, aby jsme venku sbírali takto body... Když se Ďolíček znovu stane tou obávanou nedobytnou tvrzí, tak můžeme hrát lepší polovinu tabulky! Prosím, udělejte vše, aby tomu tak bylo v dalších sezonách... 

Přeji Vám hezkou dovolenou a prosím o zamyšlení nad klubem a rychlé kroky ke zlepšení!

Zdravím,

celá tato sezona je smutná!!! Dnešní vystoupení to jen dokazuje... Nikdy nebylo tak do breku jako dnes! Upřímně už nemám náladu a chuť sledovat Bohemku, protože je to horší a horší a horší... A Vy pořád budete říkat, že je lépe a lépe a lépe... 

Dokud bude v čele tohoto týmu amatérské vedení, tak se nikdy lépe mít nebudeme a vždy budeme hrát o záchranu nebo ve druhé lize. 

Pane trenére... věřil jsem Vám! Nyní Vás žádám mějte trochu soudnosti a odejděte! Jste tu rok, měl jste možnost si tým sestavit. A jak to dopadlo? Vybral jste si hráče, kteří dlouho nehráli, byli zraněný nebo na první ligu prostě nemají! Takže Vaše vyjádření, že pořád nemáte hráče pohromadě, že nemají natrénováno apod. je pouze Váš problém a Vaše volba! Nyní se ukazuje, že to byla špatná volba... Z tohoto důvodu jde celá tato sezona na Váš hrb! Pravda ještě není konec sezony a v první lize můžeme zůstat a já v to věřím, ale pokud by měl tento Váš styl přejít i do dalšího ročníku... radši nechci domýšlet. 

Milý hráči... takhle ne!!! Takhle se o záchranu v první lize a vůbec v první lize nehraje! To co jste dnes (ne)předvedli by nemělo ani na druhou ligu! Celá obrana je zoufalá! Jeden jediný mladý hráč z Vás tří "zkušených" udělal tři malý kluky v přípravce. Měli jsme dnes nějakou zálohu?? Já jsem žádnou neviděl... O útoku se vůbec nebavím. Jediný dva kluci Vaníček a Reiter trochu vyčnívali. Ale Tondo, jak tě mohlo napadnout, že hrajeme nejlepší fotbal?? :-)))) 

Budou se řešit nějaké změny ve vedení? Zůstane pan trenér? Dostanou hráči pokutu za dnešní vystoupení? 

Děkuji 

Zdravím,

ptám se trenéra. Uvažujete o rezignaci? Jaké to je nevyhrát doma od července? Ptám se vedení. Uvažujete o výměně trenéra? 

Dneska to měl být fotbal pane trenére? Toto by ani na druhou ligu nestačilo... Co vůbec hrajete za styl? Já tam žádný nevidím... Jen klusání hráčů po hřišti, kteří si neumí ani přihrát a vystřelit na bránu?? Toho se evidentně kluci bojí! 

Hlavně pak zase nezapomeňte říct, jak to bylo odřený a hrálo se ve vysokém tempu a kluci tam nechali všechno apod. Protože tohle jestli kluci slyší, tak si fakt myslí, že hrajou kvalitní fotbal... 

Díky

Svatoslav.Bata napsal:

Dobrý den, když Juliš přicházel, nikdo nemohl tušit, že se po zdravotní strašně opět takhle definitivně na půl sezóny odpraví. Hráč byl v létě zdravotně v pořádku a plný vůle zrestartovat kariéru. Nicméně i ...

Zdravím,

to chapu,ze v létě se neznala budoucnost. Trenér se vyjádřil,ze uz nám v této sezóně Julis nepomůže,tak nechapu proc ho mame v kádru. A taky jsem se ptal, v rámci smlouvy či jiné dohody, ze nám Julis zůstane i po sezóně?

je skoda, ze se zranil. Kdyby byl v pořádku, tak si myslim, ze by nám pomohl...

diky

Zdravím,

za Vacka klobouk dolů! I když je to "jen" hostování, tak je to typ hráče, kterého potřebujeme. Snad se mu u nás bude dařit a tak líbit, že zůstane déle... :-)

Chtěl jsem zeptat na Juliše. Proč ho stále máme v kádru, když víme, že na jaře za nás hrát nebude? Ona je možnost, že se stane naším hráče po sezoně? Nebo se u nás léčí a po sezoně se vrátí do Sparty, která ho nejspíš někam prodá nebo zase pošle na hostování... 

díky

Zdravím,

to jako vážně jsme dali do Boleslavi Maška na přestup a oni nám Hůlku na hostování?? Můžete nám už na tuto otázku odpovědět? 

Díky

Zdravím,

jestli Hůlka má být ta super posila, tak to je dobrej vtip! Nechápu proč musel odejít Mašek!! Náš sportovní úsek (pan Držmíšek) to absolutně nezvládá... Necháváme odcházet skvělý hráče a taháme k nám kluky na rozehrání. Věřím, že v těchto obchodech má i své slovo pan trenér Hašek a to mě dost mrzí. Přivedeme "judistu", který pořádně nepřihraje a vyměníme ho za hráče s tahem na branku a fotbalovým myšlením... to je smutný! 

Všude už je napsáno, že je Pokorný u nás a tady ani tečka proč? Ještě tedy není u nás? Doufám, že ho ani k nám nevezmete, aby jsme ho Slavii rozehráli... Jestli to má být už dopředu nějaký obchod v rámci odchodu Jusúfa do Sinobo Stadium, tak je to trapný!!

Proč od nás odchází dobří hráči, kteří jedni z mála něco umí do průměrných ligových týmů? Proč za ně nepřijde adekvátní náhrada? Nebo dokonce lepší náhrada? 

Je začátek přestupového období, tedy mějme trpělivost... ale ta silně dochází a zvlášť, když nám hned z kraje odejdou kvalitní fotbalisti a nikdo nepřišel. Navíc se už píše, že nám v létě odejde Jusúf - jediný útočník po dlouhé době co umí dávat goly! 

Hodně štěstí přeji sportovnímu úseku... teď se ukažte! 

Zdravím,

opravdu k nám jde Pokorný na hostování?? Opravdu bylo slíbeno, že bude pilířem našeho týmu?? Jsou to tvrzení pana Tvrdíka, takže to beru s odstupem, ale zajímají mě slova od Vás, jestli to tak je či ne? 

Díky