Detail uživatele diskuzního fóra - Nitram86

Datum prvního příspěvku
27.1.2015
Celkový počet příspěvků
139
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 8
Ptejte se vedení Bohemky 126
Online chat s vedením 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
LIuTs4vn 75 Mrázič7
hJFOgzUK 6
6WemW4Ad 6
iV7Ib6Tb 1
5c4NWnJN 1
NyibdrnV 1
vQmIpGsm 1
b0IEtOQ9 1
HZzb5eV2 1

Zdravím,

jaký to je doma nevyhrávat pane trenére?? Už máte slušnou šňůru doma... Nevím co hráče učíte hrát, protože poslední dobou není vidět žádný systém... Prý se snažíte hrát rychlý kombinační fotbal, ale to je těžký, když si hráč nedokáže zpracovat balon a nedokáží si ani přihrát... A nejlepší je pak systém nakopávat balony dopředu na nikoho! Z toho určitě dáme hodně golů... 

Další věc je opravdu žalostná soupiska hráčů! V tomto utkání byl jediný útočník - to je ubohost sportovního úseku! Juliše okamžitě pošlete do postele na letnou a pořiďte dva pořádný útočníky! Doufám, že jste si nahráli hodnocení zápasu trenéra. Znáte ho? 90% hodnocení zní, že nejsou hráči... a vlastně každý týden to říká v hodnocení. To je smutný ne? 

Je mi Vás i líto pane Hašku. Nemít k dispozici hráče je fakt těžký něco vytvořit a nějak pracovat, ale když to víte, tak by jste s tím měl umět pracovat... O Jusufovi říkáte, že pořád nedokáže hrát 90 min??? Jak je to možné? Už je tady 3-4 měsíce? To ještě nemá natrénováno? 

Pevně věřím, že to do zimní pauzy uhrajete co to jde a v zimní pauze Vám vedení pořídí hráče, abychom na jaře už nemuseli poslouchat, že nejsou hráči... samozřejmě hráče co budou hrát a ne se válet doma jako pan Juliš.

Hodně štěstí! 

cossacs napsal:

Dobrý den co je s Tillem Schumacherem odehrál jen zápas v mol cupu a od té doby má střevní potíže? Nebo je zraněný? A proč když se zde mluvilo o dvou posilách přišel jen Till?

Zdravím,

Till má zraněný kotník. Po zápase to na tiskovce řekl trenér, že vlastně na lavičce byl jen jako divák... 

Takže "prázdninky" v podobě repre pauzy nám skončily a je čas zase naučit hráče zpracovat balon, přihrát si a hlavně běhat!!! To co dnes předvedli všichni naši hráči na hřišti byla jedna velká komedie na fotbal! A navrch nedat penaltu?? To je ostuda!!! A poprvé musím i říct, že za to může i trenér! 

Proč tam nechal tak dlouho Jusúfa? Ten byl na vystřídání v prvním poločase... i když tam jich bylo více. Skoro celý zápas jsme hráli bez útoku! Proč tam nešel Juliš? My potřebujeme dát gol a dáme tam záložníky? Pokud je Juliš zraněný a i Jusúf nevypadal dobře... stále si myslíte, že máme dostatečný počet útočníků? 

Jak jsem minule posílal velký dík za krásné tři body z Hané, tak teď posílám "dík" za zkaženou náladu... 

Zdravím,

strašně moc chci poděkovat za úžasné tři body, o které jsem prosil!!! :-)) Nádherný druhý poločas... Velký dík do kabiny všem! 

zkusím to ještě jednou... Proč nechytá Fryšty?? Nic proti Valešovi, i když včera ta jeho hra nohama nic moc. Udělal chybu, ale kdo ne? 

Díky

Zdravím,

po hodně dlouhé době chci z plných plic říct, že děkuji za přestupovou politiku!!! Jen jedno hostování... super! příště už ani jedno! :-) 

Vrátí se Fryšty do brány? Valeš není špatný, ale přeci kvůli jedné chybě nad ním trenér nezlomil hůl!! Celou minulou sezonu chytal jak bůh...

Prosím, přivezte 3 body z Hané!! Děkuji :-)

Robert napsal:

Přeji dobrý den. Chci zeptat, kdy konečně dojde k posílení obrany? A prosím, odpověď: Co nejrychleji to půjde ... , tu prosím ne. Sparta bude redukovat kádr. Co Čivič?

Jen jednoho levého obránce bych vzal na hostování... a to Milana Havla!!! :-)) 

Zdravím,

pokud byla v rámci kšeftu se Sraltou domluvena hráčská výměna, bude se případná nová posila hlásit na začátku přípravy trenérovi Haškovi?? Když se Tetteh bude hlásit už v té sparťanské... 

díky

Zdravím,

přidávám se, proč Juliš jen na hostování?? Absolutně nepochopitelný obchod! Od nás jde na přestup a k nám na hostování??? A ještě se vsadím, že proti Spartě pak Juliš nebude moc hrát co? Normální géniové sedí u nás na sportovním úseku... Opravdu super obchod!!! Pokud Sparta chce tak moc Tetteha, tak ať dá Rudu a Juliše! Jinak nic! Proč prostě si pořád budeme půjčovat hráče?? Zase máme za úkol restartovat a rozehrát hráče Sralty? 

Mě fakt nebaví číst články jak náš hráč odchází pryč a za něj máme hostování... to je smutný!

Zdravím,

Pilař měl být ta úžasná posila? Vážně? Na půl roku půjčený zraněný hráč?? 

Ten náš sportovní úsek má teda pecky...