Detail uživatele diskuzního fóra - rudd

Datum prvního příspěvku
21.08.2006
Celkový počet příspěvků
1824
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1639
Ptejte se vedení Bohemky 132
Online chat s vedením 1
Tlachy a kecy 26
Jiná komunita 6
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
lhyKkiKw 35
mxrpGi8A 30
j9SqHXHH 25
rv1ElIzs 20
J0ksKB4D 17 trenérBysta
tjiqzj8k 12
Cei7ts+o 9
zxLrFlyK 9
SlIo3C8c 7
I11yGZTu 3
XE/DW+ny 3
NvDKP7JO 3
hY4h0owC 3
mDOvSLZU 3
rivc93Rb 2
5Uy2ULF9 2
1DP/EbaM 2
jdl+frq/ 2
QzWaI7or 2
CMkDsRs1 1
C/Cg4FDH 1
FYQwrQNj 1
oEsqBa+O 1
CNWvOsQp 1
05qIQ4v1 1
aElWguyQ 1
am878uTs 1
XHcSEmqy 1
ZCFDaqT1 1
BwgFXczq 1 JVE
98QjXYNr 1
8j3UZV4o 1
4AC6MZx1 1
uuUXLiMH 1
DbhGYdns 1
R2PyhPvG 1
wRb8Pvo8 1
GRjMcPSa 1
QLCtXJB6 1
MktCLbgq 1
hMN4Dx3i 1
euy/Bnjf 1
iYBcxpNe 1
L+dmv5/u 1
vlLUGmZW 1
uA/MS2Bn 1
4M+HsQ2y 1
lgpvSJRM 1
MwEQwZIi 1
UbeGhOef 1
Q7lOxe/s 1
oTHMp6vE 1

Hrubajz napsal:

To snad viděl každý! 

Tak mě by to zajímalo fakt konkrétně. A ptám se bez rejpání. Jestli se schválně v něčem shodneme nebo ne?

Hrubajz napsal:

Mimochodem dnes na Spartě zařízli Zlín, tak jak zařezávají nás. Prasárna strašná! Co si dovolují ti rozhodčí je fakt masakr! Na zápas se Spartou a se Slávií se máme na co těšit! 

To by mě zajímalo jak je zaříznul?

petr.koukal napsal:

Pravdu máte oba. Většinou to byly Pumy, občas Nike :-) Namátkou jsem mrknul asi na 20 fotek do archivu VĎ...

Ale chápu, že to mate. Pumy teď mají taky takovou nějakou jakoby fajfku. Jen mě teď naštvalo, že mu ani náš klub neudělal kopačky na míru:-). 

hrdin napsal:

No jak myslíte, ale M. Hašek tu hrál v kopačkách Nike ;)

Na to jsi přišel jak? Nebo zase chceš ohromovat? Aniž bych se chtěl tohohle nýmanda zastávat, tak většinou měl Pumy. A občas myslím Adidasky...

ludvavestec napsal:

Je jasné, že pořádnou “kopačku” by si tenhle sympaťák opravdu zasloužil :))

To je zase příběh. Mohl by o tom vzniknout film??

Mates87 napsal:

Jakých chytraku?se zase uklidni ,od toho tu fórum je aby tu každý vyjádřil svůj názor a pokud ti Valeš přijde že loni chytal dobře a byl lepší než Patrik tak by si měl urychleně navštívit ...

Malinko pokrytec, ne? Sám se tady už poněkolikáté ozýváš, že je to fórum a že si tady muže každý psát co chce. A zároveň tady poněkolikáté na někoho útočíš, ať se uklidní, že je kašpar, když se ti jeho názor nelíbí. No nic, jeď si tady dál tu svou oné man show

webera napsal:

To, co tu píšeš, je celkem pochopitelné, ale já bych si ještě počkal, co nám k tomu napíše hrdin..

Může za to pan Darek, protože má jachtu...

Scarsdale napsal:

Nemít ten klub rád je pro slušného člověka se smyslem pro spravedlnost vcelku pochopitelné: Nejdřív podíl na rudém pekle, pak nepotrestání viníků, privatizace důležitým spoluviníkem, kšefty ze kterých dneska Liberecký fotbal žije a nakonec vyznamenání ...

Ano. Tohle by si měl přečíst každý. 

milan.h napsal:

Když pominu minulost a podívám se do současnosti, tak 1905 pod tímto vedením nemá šanci na úspěch, bude se plácat mezi 10. – 16. místem. Pak nechápu logiku investic akcionářů. Akcionáři nejsou finančně na takové ...

Takže sis tady založil účet jen kvůli odkazům na Vejsadu a Ruik? Tak to je fajn. Jinak ten prima rozhovor není ani potřeba komentovat.