Detail uživatele diskuzního fóra - rudd

Datum prvního příspěvku
21.8.2006
Celkový počet příspěvků
1815
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1630
Ptejte se vedení Bohemky 132
Online chat s vedením 1
Tlachy a kecy 26
Jiná komunita 6
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
lhyKkiKw 35
mxrpGi8A 30
j9SqHXHH 25
rv1ElIzs 20
J0ksKB4D 17 trenérBysta
tjiqzj8k 12
Cei7ts+o 9
zxLrFlyK 9
SlIo3C8c 7
I11yGZTu 3
XE/DW+ny 3
NvDKP7JO 3
rivc93Rb 2
5Uy2ULF9 2
1DP/EbaM 2
jdl+frq/ 2
QzWaI7or 2
CMkDsRs1 1
C/Cg4FDH 1
FYQwrQNj 1
oEsqBa+O 1
CNWvOsQp 1
05qIQ4v1 1
aElWguyQ 1
am878uTs 1
XHcSEmqy 1
ZCFDaqT1 1
BwgFXczq 1 JVE
98QjXYNr 1
8j3UZV4o 1
4AC6MZx1 1
uuUXLiMH 1
DbhGYdns 1
R2PyhPvG 1
wRb8Pvo8 1
GRjMcPSa 1
QLCtXJB6 1
MktCLbgq 1
hMN4Dx3i 1
euy/Bnjf 1
iYBcxpNe 1
L+dmv5/u 1
vlLUGmZW 1
uA/MS2Bn 1
4M+HsQ2y 1
lgpvSJRM 1
MwEQwZIi 1

milan.h napsal:

Když pominu minulost a podívám se do současnosti, tak 1905 pod tímto vedením nemá šanci na úspěch, bude se plácat mezi 10. – 16. místem. Pak nechápu logiku investic akcionářů. Akcionáři nejsou finančně na takové ...

Takže sis tady založil účet jen kvůli odkazům na Vejsadu a Ruik? Tak to je fajn. Jinak ten prima rozhovor není ani potřeba komentovat.

košile napsal:

Ano fotbal umi pustit každý a taky fotbal kazdeho tady baví... Beru snahu, ale jinak to dle me stalo za hovno.. Nevim jestli by se to tolika lidem libilo kdyby v tom nebyli hraci bohemky

Všechno negovat to je to oč tu běží. Mimochodem to bych mohl říkat po většině fotbalech na Bohemce. Nevím jestli by se to lidem vůbec libilo, kdyby v tom nebyli hráči Bohemky

Skvělá výhra. Jeden z nejlepších hráčů Bederka. Čtvrtý zápas za sebou výborný Schumacher. Rozdílový Pulkrab Inteligentní tiskovka. Jo, takhle by se mi to líbilo. Možná si pak po čase i ta hrstka fanoušků přestane hrát na majitele vesmíru

Zlín - osm stoperů Bohemky 2-0, když se brankarovi nebo Bederkovi něco povede tak 3-0. 

Vejsada by to nevymyslel líp. Mě na té kauze baví, jak si někteří fanoušci myslí, že jsou jen oni ti jediní správní,  co do všeho mají mluvit. Vyvolená elita. P.s.: jen by mě zajímalo jak dlouho by vydržel někde na tribuně nápis Sektore (klidně vyměň za jinou fans grupu) táhni. Už vidím ty kluky z kotle jak demokraticky přikyvují, že na to má dotyčný právo. Svoboda slova přece :-). 

doublefish napsal:

DAREK VEN - to ještě teda beru, ale JAKUBOWITZI TÁHNI považuji za ne slušné a neslušné. Dokonce za sprosté. Můj názor. Jenom můj?

To je přeci jasné pozvání k diskuzi. A normální vlajka. 

Tak jsem po nějaké době nakouknul. Koukám, že se nic nezměnilo. Krásná atmosféra, nejlepší fanoušci v lize. Několik rozeštvávačů tady pilně píše svá frustrační moudra téměř každý den. A  jelikož je to fotbalové fórum, tak tady logicky někdo o židech. Další tady píše o sluničkářích. Někdo o vlastním brankáři, že je debil. Fotbaly super, trenér tomu dal šťávu. 4 stopeři na hřišti, dva defenzivní záložníci,  Rada na hostování, v průměru tak jedna střela za zápas na bránu...Zlín - Bohemians 2(3) - 0. 

To fakt tady ještě někdo věří těm zapšklým (jakoby ze zákulisí) žvástům od Hrdina? Tak to teda hodně štěstí:-)

paxel napsal:

Taky vysvětlení, proč nejsou peníze na posily... 

Teď si objevil Ameriku :-))).  Že když máš s někým uzavřenou smlouvu, že ho dál platíš. A jasně jedna výplata určitě rozhoduje v 90 milionovém budgetu o tom, jestli máš na posilu nebo ne :-)))