Detail uživatele diskuzního fóra - mikisek

Datum prvního příspěvku
20.9.2007
Celkový počet příspěvků
230
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 175
Ptejte se vedení Bohemky 48
Online chat s vedením 2
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
62l8JeGo 55
bodPFxmW 22
Cji3vJXj 7
/l8Z7R8G 7
7iwp2XIm 4
PlhBEHqi 4
int7SXA2 4
xVoKnsNw 3
gTVh5x0+ 3
uvJQhT0c 3 bonano30
xXH72NOa 3
GQis7h16 2
yxTu7fBa 2
MDWP04P3 2
sgiRnitG 2 Svatoslav.Bata
Vq3aHve5 2
4hAYxn2Q 2
qZHAiRwH 2
6A8J96RY 1
G3MxdWkX 1
XpYarNnc 1
Z9li2DoZ 1
3rcKOTy0 1
ZqdfJCeW 1
PyfzWrCn 1
bfwMUz8p 1
DRdc05he 1 vapno80
gWz4RDlQ 1
nhj6DYtU 1
xSMqTR7D 1
zKlt8/11 1
OJ6O2/CC 1
DsM0l7f9 1
RODjC9wW 1
Zu8GhyeA 1 bnl
ATYOz7SR 1
Yy6zdBCp 1
YIOLno+C 1
2Ndre7SW 1
JRpZViZC 1
Xch5LArN 1
VxYT38XL 1

ten odkaz je fajn. ale koukat na kozy s komentářem o klokanech je na pitchu. nevíte jak tu reklamu dát do hajzlu?

sandy.kelt napsal:

Přijeď tu dobrou slivovicu okoštovat do Karviné :-) A užít si tři body ! BOFOR !!

V tom bohem zapomenutem kraji se to hemzi samym podivnym stvorenim, hlasicim se k vedouci uloze delnictva. Ac sam dobrovolne travim zivot ve slusivem overalku, tak mi takovy pocet nevazicu svobody nahani husi kuzi.:-). Ale uprimne, zivot neni jen fotbal. Mam i jine zajmy, navic bych uz byl bez rodiny. Sve soukrome vylety si nechavam na cesty za muzikou spojene s focenim zadoucich divcich prdelek i vsech ostatnich poteseni oka starnouciho seladona. Ale mimo severni Moravy a kupodivu Reichenbergu jsem s Bohemkou byl vicemene vsude. Tak priteli, at slouzi a neste hrde ten potrhany prapor i za nas. A jeste neco, stale vic si uvedomuji, ze ne kazdy Bohemak je slusny clovek. Ale kazdy slusny clovek je 100% Bohemak. Vsak si tu stamprlu dame jindy. Treba az dozrajou srstky a nebude jeste cas kopat erteple ;-)

sandy.kelt napsal:

Už to hoďme za hlavu . Co se stalo , nejde odestát . Cejch idiotů budeme ze sebe smývat ještě asi dost dlouho ... Nebo tuto dobu můžeme razantně zkrátit : zítra si  ve velkém ...

Diky. Ja to rikam furt. Koralka gumuje, palenka prospiva :-). Ja sice radsi hruskovici, pak merunku, ale opravdu dobrou slivovici take nepohrdnu. No a kdyz uz se musej palit jabka, supnu do nich maliny. To je tuze dobra zalezitost. A aby jste rozumnel, rodinu mam od Vyskova, pres Kyjov az ke Znojmu. I kdyz jsem krten Boticem u sv. Antonina. BOFOR

Ja si stale lamu hlavu s tim nasim kotlem. Nejdrive vehementne a hlasite par jedincu hulaka ruceeee a kdyz rozhodci vyslisi jejich prani, s pomoci pritele na telefonu je skutecne objevi, tak ta tlupa nevdecniku ho za to zacne castovat vaginalnimi opisy a polevat pivem. Najde se nekdo schopny mi tuto absurditu vysvetlit? Po Sparte jsem si rikal, nejaka anomalie. Ale po vcerejsku pro tuto zvlastnost skutecne nemam logicke vysvetleni. Dekuji pratele, ze vnesete svetlo do temnoty me nevedomosti

Hrubajz napsal:

Ale, koukam, ze i vy jste nespokojen. Ale ne, dnes tam nebylo opravdu nic co by se dalo ppchvalit. Fotbal bez napadu a skoro bez strel. Zadne nabehy za obranu.... Proste nic. Opravdu bidny druholigovy ...

byla. Olomouce

Hrubajz napsal:

Dnes jsme nemeli do hry Vondru, Schumachera, Jusufa, Puskace, Vodhanela, Pokorneho a Reiter jeste nerozehrany! Zahrali ksme dobre jen nam proste chybel utocnik! Sparta by bez pomoci rozhodciho nevyhrala! Moc se mi libil Vacek i ...

já bych ještě zmínil Koubka. spad do toho z nutnosti a já osobně jsem z něj dost optimistickej. jasně, najde se spousta chyb, ale v kontextu super, máme vlastního hráče na hrot. výsledek je malá tragedie, ale věřim, že tenhle zápas do budoucna pomůže víc nám. Lepší je bejt Klokan, nežli Bolševik!!!

tomiisek napsal:

No on to uz predtim prohral Hasek, na Sparte ma proste v zaveru jit dolu nezkuseny hrac s ZK (Ljovin), ne nejzkusenejsi (Vacek). A uz v 1.puli kolektivne hraci Bohemky, kdyz si nevydupali video, po ...

Vacek měl taky žlutou. Je fakt ubohý se navážet do trenéra. Ale je to tvoje rozhodnutí

dykovka napsal:

:-):-):-) To nejde vyrovnat, musel by hrát s dorostenci a ještě o 9.:-), Joo, kdyby ještě nějaký kapři pripluli., možná  by to šlo.... :-)

Vidis, ono to s usmevem vzdycky vypada vsechno lip. Ale urcite je dobre, ze se tu a ani na jinejch forech neobjevujou jen oslavny pamflety. Na ty to skutecne neni:-)

Dekuji za odpovedi. Duveryhodnym zdrojum vazne neverim, proto se ptam Vas. A tem ze zapadnich Strasnic tuplem ne. Myslim, ze se vsichni tesime, azi se znelka nekteteho z EP rozezni vyfesakovanym Dolickem. Hodne stesti nam vsem a odpovednym spravny vyber posil(nejen na hriste). Jeste jednou dekuji. Michal Hlavaty

sasek napsal:

Po tom, co jim Bayern sebral 3 klíčové hráče, se ani trochu nedivím. 

Tak je muzem pozvat k nam. To by teprv zazili, co je skutecna beznadej. Nebejt Bohemky, mam vlasy jak Robert Plant. Ale laska k zelenobilym ze mne udelala spis Spejbla :-D