Detail uživatele diskuzního fóra - mikisek

Datum prvního příspěvku
20.9.2007
Celkový počet příspěvků
238
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 181
Ptejte se vedení Bohemky 50
Online chat s vedením 2
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
62l8JeGo 55
bodPFxmW 22
Cji3vJXj 7
/l8Z7R8G 7
7iwp2XIm 4
PlhBEHqi 4
int7SXA2 4
xVoKnsNw 3
gTVh5x0+ 3
uvJQhT0c 3 bonano30
xXH72NOa 3
GQis7h16 2
yxTu7fBa 2
MDWP04P3 2
sgiRnitG 2 Svatoslav.Bata
Vq3aHve5 2
4hAYxn2Q 2
qZHAiRwH 2
BIrjhoXx 2
QW1W92ev 2
6A8J96RY 1
G3MxdWkX 1
XpYarNnc 1
Z9li2DoZ 1
3rcKOTy0 1
ZqdfJCeW 1
PyfzWrCn 1
bfwMUz8p 1
DRdc05he 1 vapno80
gWz4RDlQ 1
nhj6DYtU 1
xSMqTR7D 1
zKlt8/11 1
OJ6O2/CC 1
DsM0l7f9 1
RODjC9wW 1
Zu8GhyeA 1 bnl
ATYOz7SR 1
Yy6zdBCp 1
YIOLno+C 1
2Ndre7SW 1
JRpZViZC 1
Xch5LArN 1
VxYT38XL 1
pHjjzkA+ 1
ZBmvDUyd 1
OMdnwY1v 1
gcX0l+YZ 1

panasonik13 napsal:

Filip Hašek odchází hostovat na Slovensko nejlepší zprava  dne :D

Proč? Moc "Fotbalistů" nemáme. Je to ještě mladej kluk a bohužel syn trenéra. Je fakt na palici se radovat z toho, že se komukoliv v Bohemce nedaří. Joooo, nejlepčejší fanoušci ve vesmíru

sasek napsal:

Sedačky snad zmizí z kotle úplně. Očekávám spoustu klandrů, o které bude každý zápas boj :)) Ještě si přeju odstranění sloupů, ale chápu, že na nich má Sektor postavenou téměř veškerou tvorbu.  Je taky zajímavé si ...

Sedacky NECHAT!!! Vybornej drzak na kelimky. Takovou hovezinu muze vymyslet jen abstinent. Fuj

rudd napsal:

Vlaďa už jednu Bohemku trénoval. Jenom si spletl čtvrť.

No jo, to jsem nejak nezaregistroval. Osobne mne vzdycky mrzelo, ze jsme nepovolali Premka. Ono se nam stejne naserviruje, ze to je vlastne cajk, jen to kyselo bylo malo kysely. Tak holt budu prat Haskovi, aby naucil ty nase bezce dobehnout az do souperovic brany. Nejlepe i s micudou

Ja teda nevim, kdo bude saskovat v Gottwaldove nebo Holomooci. A je mi to putna. Mame trenera doma. A to Vladu Hrusku. S juniorkou celkem v poho, je to sympatak a umi to i s holkama. A my starsi by jsme i slzu stesti uronili, mit na lavce NASI legendu. Tot muj nazor. A taky se tu verejne kaju, ze jsem v zime oponoval Hrdinovi a tvrdil, ze tak zly to neni. Pavle, mel jsi recht. 

Mam otazku. Dali si vsichni zainteresovani na vcerejsi potupe navzajem poradnejch par facek? Pokud ne, jiste se najde spousta opravdovych Bohemaku, kteri se toho radi zhosti. Jsem vecny optimista, ale po vcerejsku bych od majitele po posledniho pucfleka vsechny nejradsi pretahnul liskovkou. Vzkaz do kabiny - bezte kopat kanaly!!!

Darek.Jakubowicz napsal:

Hráči si uvědomují, jak důležitou soutěží pro nás pohár je. Snad Vám to i dokázali ve středečním zápase.

Dekuji za odpoved. Raznou, jasnou, byt jen jednogolovou:-) . Videt po dlouhe dobe stastny Dolicek, to nenahradi ani Mastercard. Tak at ty stastne usmevy nejsou vyjimkou, BOFOR

Dobry den. Rad bych se zeptal, zda je hracum pred zitrkem dostatecne zduraznovano, ze vyhrat nemusi, ale CHTEJI? Ze radeji zasadi novy travnik seminko po seminku, nez by nas nestastne, zoufale a presto stale verici inventare nejkrasnejsiho klubu zase zklamali? Ze trefit branu je mnohem snazsi, nez ze sebe soukat vysvetleni proc to zas nevyslo? Proste, rekl jim nekdo, ze neni nic tezkeho v situaci, kdy maji merunu(neplest s merunkou, ta je pro nas) a vidi ty tri klandry do ni flaknout treba bodlem a jit se radovat s tribunama? Jestli ne, chytnete se za frnaky a vsichni spolecne 1905x do rana opisovat! Nebo si vemte oranzovy vesty a prohodte se s partou kopacu starocechu z Mostu. S tema bude aspon zabava, az stihnou behem zapasu premistit cennosti ze souperovi satny do vlastni uschovy tak, ze si ani prisne oko kamery niceho nevsimne:-)

Teda, cist tady ty debaty je fakt posusnanicko. Vzdycky jsem byl hrdej, ze fandove Bohemky se trochu vymykaj prumernymu blbovi z Ceske kotliny, moravske zeme hojnosti a razoviteho Slezska. Dlouho ta hrdost vitezila nad namyslencema z Letny a mindrackama z Prasecaku. Ale posledni dobou mam fakt pocit, ze blbost a hloupost. Zapsklost a menecennost tolik priznacna pro nas ubohy narod, se mezi hrdymi Klokany rozlejza jak metastaze. Jiste, neni vse ve stavu hodnem aplausu. A neni vse takove, aby se chystal pohreb. Pokud kritizuje nekdo, jako pan Hruby, ma na to za svuj prinos pro nasi spolecnou lasku pravo. Byt s nim leckdy nesouhlasim. Ale stale si drzi uroven inteligentniho cloveka. Dekuji. Pak jsou tu tez znami chytrolini, reditele vsehomira(i brouk Pytlik bledne zavisti), na ktere reagovat je jen prijemne zpestreni pri chvilkach bez rozumnejsi cinnosti. Za sebe osobne uznavam, ze treba nick Dykovka mne mile prekvapil a potesil uznanim pana trenera a vicemene i sport. useku za praci v danych podminkach. Dekuji. A pak je tu nas Paja. Mam ho kluka rad, umi tnout i do mrtve tkane. A doufam, Pavle vazne jo, ze se vsichni dockame jeho prispevku plneho chvaly a superlativu. Protoze panove a ctene damy, to bude Bohemka desit cely fotbalovy svet i v prilehlich galaxiich. Takze ono je to vzdy nekde mezi kozy, tak se radujme, ze prichazi jaro, tesme se zitra na uplne jiny zapas v Dolicku, nez nam je letos servirovan, nezatracujme jiz davno zatracene a hlavne. Nebudme pohrobci zotroceni internacionalou a bolsevickou zlovuli. Budme hrdi Vontove, teda Klokani, jejichz prapor je sice sama dira, ale je stejne ten nejkrasnejsi ze vsech. Vzdyt zelena je barva nase a svornost chrani nas! Jejda, to je zase roman. Tak sorac, jen zase trochu jiny pohled. Dekuji, Michal Hlavaty, DFB171

ten odkaz je fajn. ale koukat na kozy s komentářem o klokanech je na pitchu. nevíte jak tu reklamu dát do hajzlu?

sandy.kelt napsal:

Přijeď tu dobrou slivovicu okoštovat do Karviné :-) A užít si tři body ! BOFOR !!

V tom bohem zapomenutem kraji se to hemzi samym podivnym stvorenim, hlasicim se k vedouci uloze delnictva. Ac sam dobrovolne travim zivot ve slusivem overalku, tak mi takovy pocet nevazicu svobody nahani husi kuzi.:-). Ale uprimne, zivot neni jen fotbal. Mam i jine zajmy, navic bych uz byl bez rodiny. Sve soukrome vylety si nechavam na cesty za muzikou spojene s focenim zadoucich divcich prdelek i vsech ostatnich poteseni oka starnouciho seladona. Ale mimo severni Moravy a kupodivu Reichenbergu jsem s Bohemkou byl vicemene vsude. Tak priteli, at slouzi a neste hrde ten potrhany prapor i za nas. A jeste neco, stale vic si uvedomuji, ze ne kazdy Bohemak je slusny clovek. Ale kazdy slusny clovek je 100% Bohemak. Vsak si tu stamprlu dame jindy. Treba az dozrajou srstky a nebude jeste cas kopat erteple ;-)