Detail uživatele diskuzního fóra - dusa5

Datum prvního příspěvku
15.11.2001
Celkový počet příspěvků
2148
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 2098
Ptejte se vedení Bohemky 25
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 18
Jiná komunita 6
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
tfIH7hjh 28
GFGYPb7i 7
p3+v38uu 7 Mates87
+Ovqt4LF 7
+byROOEb 4
asgFgxSD 4
/k01eNA8 4
mwr3Lun4 3 kolina
K8xbsUad 3 kolina
dmF0ZzC6 3
lNpngWvy 2
aNoouguC 2
vC7nC4Ls 2
g5OizaRE 2
0UytPmgN 2
wbfxnvjd 2
l5minH5N 1 kolina, Lamas
l8B9LQaf 1 kolina
TXsvoZkE 1
lT1X74lP 1
ilce4QYZ 1
plsVFVGG 1
C/lpR+84 1 kolina
nV40GISe 1
kyELlCDu 1
A/Gh7Urr 1
cdxYU06t 1
D2Onb4Ni 1
zO8H0DSg 1
d7gzD5WT 1

doublefish napsal:

Už při nástupu mě napadlo, jaké sebevědomí pro rozhodování lze čekat od hlavního rozhodčího s nagelovanou patkou. Plzeň byla lepší a asi by vyhrála tak jako tak, za góly si můžeme sami - jak nefaulovaný ...

Za mě by to faul nebyl, s timhle musí fotbalista počítat, ale když si vzpomenu na toto, tak mně vře krev v žilách

https://www.denik.cz/fotbal-prvni-liga/sparta-bohemians-penalta-kuchta-hybs-rozhodci-video.html

Tady se experti shodli, že kdyby to bylo na půlce, tak je to jasný faul.

"A Bohemians opet pujdou do pripravene obrany" tak tohle je presne pojmenovany nas problem. 99% prihravek jde alibisticky dozadu. A po tom 1% dopredu stejne nasleduje prihravka dozadu na obrance. Pak nasleduje druha faze, kdy se nakopne balon dopredu na kridlo a pokud to kridlo dokaze zpracovat, tak centruje nazdarbuh do vapna. Tam vetsinou nikdo neni a pokud je, tak svede tezky souboj s pripravenou obranou. Tuto druhou fazi ovsem narusuji silnejsi muzstva, ktera neferove vytvareji tlak na nase obrance a nenechaj je ani nakopnout balon dopredu. To pak vetsinou konci nepeknym vysledkem. Nulova snaha neco vymyslet, nulova snaha vytvorit tlak na soupere dokud je nezformovan. Strasne chybi Pepa, ten totiz podrzel mic, otocil se s nim k brane soupere a hledal komu nahrat dopredu. To uz neexistuje. Kdyz si uvedomim, ze je toto mancaft vyladeny na evropske pohary, tak se strasne stydim.

kolina napsal:

No jo, je to o úhlu pohledu jednotlivců, já to vidím jak to vidím:-) Víš, být dnes na Spartě rozhodčím nebo alespoň u VAR já, tak by tam Bohemka určitě neprohrála:-)              ...

No vidiš a jsi dokonce přísnější než rozhodčí, ten loket taky neviděl.:-) "domácí hráč byl jasně před hráčem Bohemians, který se dopustil prudkého vražení ramenem a způsobil pád"

kolina napsal:

Hele, viděl jsem už několikrát tu "penaltu" na Kuchtu, podívej se na to prosím párkrát také... Stačilo Kuchtu třeba jen vykrokovat, on totiž s tím vysokým míčem navíc s dvouma našema hráčema na zádech neměl ...

kolina napsal:

Tak či onak, loktem do toho určitě ve vápně jít neměl...

Tak v tom případě doufám, že rozhodčí dostane flastr, protože nám ve 20. minutě rozhodčí odpustil penaltu. To byl loket a měla se pískat penalta. Koukni na sestřih proti tomu byla ta písknutá hra ramenem. Jasný zářez Sparty!

kolina napsal:

Nejít do toho loktem! Stačilo tam dát tělo jako že chce hlavičkovat a bylo po problému...

Umíš si představit, že bysme za takovou penaltu porazili třeba Kolín v poháru? Hanbou bych se propadl! Já být trenér, tak nejsem nasranej na "faulujícího" hráče, ale Kuchta by dostal takový kartáč.

berjir napsal:

Takhle obrance ve vapne nesmi do utocnika jit. Zezadu ho takhle vzit (i kdyby ta intenzita byla polovicni) je stejny, jako kdyby mu do behu nastavil nohu - utocnik toho vyuzije, pripadne ,,sikovnej'' rozhodci. Bohuzel i ...

Nevim no, ale co sleduju evropský fotbal, tak tam je takových penalt minimum a ty situace tam nastávaj. Většinou jsou penalty, když někdo tim faulem zhatí šanci nebo dá ruku. Nepamatuju takovou penaltu pro s s v evropských pohárech. Tohle je penalta na objednávku a jestli už to všem připadá normální tak ten fotbal nemá smysl.

zeli napsal:

Já nevím, pokolikáté za posledních 5 let uděláme ve vápně proti Spartě, Slavií, Plzni podobný typ faulu jako teď Hybš??? Co si jako ten hráč myslí, že se stane?? Pokaždé je to situace jako přes kopírák. ...

Zbytečně furt někdo tu spartu se slávií otravuje. Maj je nechat dát pohodlně gól a nemusí to furt řešit rozhodčí. Ale je divný, že v evropě už takový "štěstí" nemaj.

tomiisek napsal:

Sorry jako, 100% penalta bez sebemenší snahy hrát míč.

Proč by měl hrát míč? Souboj tělo na tělo, takovejch penalt je v každym zápase nejmíň 10. Ale pro statistiky zase dobrý, že pouze jeden zářez ze třech derby. Smutný je, že jich víc nebylo potřeba.