Detail uživatele diskuzního fóra - dusa5

Datum prvního příspěvku
15.11.2001
Celkový počet příspěvků
2160
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 2110
Ptejte se vedení Bohemky 25
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 18
Jiná komunita 6
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
tfIH7hjh 28
d7gzD5WT 8
GFGYPb7i 7
p3+v38uu 7 Mates87
+Ovqt4LF 7
+byROOEb 4
asgFgxSD 4
/k01eNA8 4
Et8Mxj+y 4
mwr3Lun4 3 kolina
K8xbsUad 3 kolina
dmF0ZzC6 3
lNpngWvy 2
aNoouguC 2
vC7nC4Ls 2
g5OizaRE 2
0UytPmgN 2
wbfxnvjd 2
l5minH5N 1 kolina, Lamas
l8B9LQaf 1 kolina
TXsvoZkE 1
lT1X74lP 1
ilce4QYZ 1
plsVFVGG 1
C/lpR+84 1 kolina
nV40GISe 1
kyELlCDu 1
A/Gh7Urr 1
cdxYU06t 1
D2Onb4Ni 1
zO8H0DSg 1
FqGjQfx/ 1

Konečně. Dobrý výkon, rozhodčí ostuda. Prekop taky dobrej:-)

berjir napsal:

Tvl, dusa5, ctu to spravne, ze branis Beryho a zaroven ti prijde, ze Prekop hraje blbe? :D Ta situace pred prvnim golem Zlina presne ukazala, proc jeho talent nevyuzila uz davno treba ta Slavie. Nema ...

On v tý situaci vůbec neměl být. Messi by dopadl stejně. A s tou slávií se to dá bohužel zobecnit na každého našeho hráče. A to už tak 10 let. 

JohnZ napsal:

Pokud bude důvod Prekopa zkritizovat tak to udělám,ale viděl jsi ten gól?Bleskový zpracování z pravačky na levačku a zakončení.Kdo to z našich útočníků má?On si svůj úkol splnil.Kritiku by zasloužil Ristovski.To je pro mě zklamání.Kromě ...

Souhlasim, naprostá nádhera a klobouk dolu. Jenže ketrý další moment tě zaujal?

sasek napsal:

Jsi úplně mimo. Dobrých akcí tam měl hned několik. Stejně, jako každý zápas. Prostě uznej, že jsi spletl a máš klid. :) 

Ani nevíš jak rád bych se pletl. Mám ho rád, bojuje jako lev, ale ty balony prostě nemá. Děsí mě jak málo stačí aby byl hráč pro fanoušky hrdinou.

Klokan z Černošic napsal:

Hele, dusa 5, že ty sis u toho utkání klimbnul? Já se vyspal hned po obědě a tak jsem krásně viděl Prekopa makat. 

Je to možný:-), která akce mi unikla?

hm71 napsal:

No takže je zbytečný se asi rozčilovat, bohužel to asi lepší nebude a budem doufat že se stane zázrak a nesestoupime. Snad bude líp.

Asi tak:-)

rio napo napsal:

Tak nevím, jestli jsme koukali na stejný zápas. 

Tak mi řekni nějakou situaci, kdy míč co šel na něj skončil směrem do útoku nebo aspoň v jeho držení s následnou nealibistickou nahrávkou. Jediná situace byl ten gól. Jinak při nejlepšim aut. Ale to nemá cenu, tady stačí najít hrdinu a viníka.

hm71 napsal:

No omlouvám se makat nestačí, druhý gól jde prostě za Beranem. Míč na noze a místo aby ho odkopl tak to dopadne takto, ano a Hrubý ani nevyskocil. Za mě Beran na ligu nemá.To že ...

Ano tu situaci vyřešil špatně, ale proč v ní vůbec byl? Na ligu nemá ani jeden náš hráč. Nechápu proč si to vybíjet na hráči, který toho neskutečně odmaká a neustále si říká o balon.A když ten balon má, tak se s nim snaží něco vymyslet a ne se ho alibisticky zbavit. A většinou se mu to i podaří. Problém je v ostatních, kteří hrát nechtěj. A ano, když hrát nechtěj, tak to nezkazí. Ale je zbytečný aby tam byli.

rio napo napsal:

Tohle jako myslíš vážně? 

Smrtelně. Koikrát byl za celý zápas u balonu? Jednou. A to ty balony na něj jdou.

Jsou situace který mi hlava nebere. Kovařík dostane žlutou, protože nechce aby hráč Zlína zdržoval. Vzápětí náš trenér provede taktické střídání. To už je otázka elementární inteligence. A dlouhodobě mě sere, že náš trenér střídá v nastavení za nerozhodného stavu. Někdo by mu měl říct, že bod je na hovno. Nebo má prémie za bod?