Detail uživatele diskuzního fóra - klokanekst

Datum prvního příspěvku
18.12.2007
Celkový počet příspěvků
594
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 498
Ptejte se vedení Bohemky 77
Družstvo fanoušků Bohemians 7
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
mGxvZn8I 84 fans1905, Fans1905
XyblzV8d 24
8htR4gNd 21
GHxjQzZ+ 6
dZ5058ZI 5 Svatoslav.Bata
Z/iSs+Ch 5
IB2ASRaD 4 Fans1905
Y+L8Uhg9 2 plr
wP1XW2TK 1
KRcT5evd 1
knDbd3jo 1
XN77aWKR 1
Jdu+O6B7 1
bDm4h1Hx 1
+619HUHr 1
vpKbHK4z 1
XUwm8NJ8 1
hKWN9aYq 1
ZjmtVvPt 1
VWqAGyuo 1
2jmGpNYa 1
Ex60KKjk 1
y8ySyk47 1
23TQjQTk 1
QOEnvIjb 1
iiuYk4Ou 1
L7Y1RjGE 1

Na chalupě také čepovali Krušovice a bylo to solidní pivo. Hlavně záleželo na čištění trubek a řádném chlazení. Pokud bude s pivem takto zacházeno, tak bude daleko lepší, než někdy zteplalé patoky. 

Znovu připomínám, před rokem jsme na Zastupitelstvu HMP požadovali, aby Praha koupila  Ďolíček. Kdyby bylo hlasování záporné, tak by někteří z vás ani tyto antiklubové příspěvky proti vedení nemohli psát. Je to teprve 12 měsíců. Nechme ještě zodpovědně funkcionáře klubu v klidu pracovat. Přestupy jdou správným směrem a věřím, že i útok se personálně vyřeší. Mašek např. na podzim nic moc  a přichod Hůlky super. Můžeme posuzovat i další věci.

Teď jedu domů, sníh taje. Zítra má  být nad nulou a bez sněžení. Takže se můžeme přijít podívat zejména na ty nové posily.

Hodnocení už bylo dost. Hledání sestavy trenéry začne v sobotu dopoledne. Už jsem začal hledat možnost dopravy na hřiště Tempa. Je to blízko Policejní akademie. Uvidíme v jakém stavu jsou hráči po zimní pauze.

Hlavní je tady negace téměř všeho. Asi jsme zapomněli na leden před rokem, kdy se po mnoha jednáních rozhodovalo naposled, zda Magistrát HMP koupí Ďolíček a nebo ne. Na volání klubu dorazilo cca 30 příznivců. Po 12 měsících jsou nám všichni nepřátelé. Mějme zatím trochu pokory. Miliony se vydaly na soudní jednání, Bylo hodně nepřejícich. Klub i my fanoušci se pomalu vzpamatováváme z toho co hodně let bylo.  Dosáhlo se hodně a nepokažme to.

Peca_t napsal:

Otázka na Jakubowicze:  Kdyby se našel nový majitel klubu, jste ochotný klub už prodat nebo nejste?

Taková razantní otázka. Ředitel klubu je zde "odhalený" v příspěvcích a pohledově ho také znáte. Proč vy jste skrytý za zvolenou přezdívkou ? Na ing. Jakuboviče jste mohl klást otázky  na besedě s fanoušky a žádná taková tam nepadla. Není dobré se schovávat za internetové stránky. Ještě v loňském roce v lednu nebyl jistý Ďolíček. Rozhodovalo se na Zastupitelstvu HMP a významně zde vystoupil ing. Jakubovič. Zdá se, že nám brzy otrnulo.

Liberec je hodně oslabený o klíčové hráče. Doufám, že hřiště bude v hratelném stavu, protože Liberec hrát chtít nebude, pokud nebude muset. Alespoň já se tak domnívám.

Proč si trenér stěžuje na fanousky v tisku ? Má se to vyříkat doma. Frustrace byla nebývalá. Dostat v presilovce 2 góly to jsem snad za desítky let co sledují ligu nezaznamenal. Zase ale byla smůla. Věřím, že přijdou lepsi časy.

Sklamání ano, ale nadávání ne. Klub se vždy dokázal z problémů vyštrachat. Zase i nějaká smůla. Už musí přijít lepší časy.