Detail uživatele diskuzního fóra - klokanekst

Datum prvního příspěvku
18.12.2007
Celkový počet příspěvků
661
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 564
Ptejte se vedení Bohemky 78
Družstvo fanoušků Bohemians 7
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
mGxvZn8I 84 fans1905, Fans1905
Z/iSs+Ch 46
XyblzV8d 24
8htR4gNd 21
IB2ASRaD 6 Fans1905
GHxjQzZ+ 6
dZ5058ZI 5 Svatoslav.Bata
XOhxxYNz 4
Y+L8Uhg9 2 plr
1OBGKDi9 2
O0o3qkFs 2
j+L4j/4B 2
qdHN/eaO 2
TuBeK/44 2
wP1XW2TK 1
KRcT5evd 1
knDbd3jo 1
XN77aWKR 1
Jdu+O6B7 1
bDm4h1Hx 1
+619HUHr 1
vpKbHK4z 1
XUwm8NJ8 1
hKWN9aYq 1
ZjmtVvPt 1
VWqAGyuo 1
2jmGpNYa 1
Ex60KKjk 1
y8ySyk47 1
23TQjQTk 1
QOEnvIjb 1
iiuYk4Ou 1
L7Y1RjGE 1
j7ER3rjF 1
tGP2jfsL 1
SDMCCQAI 1
XWcDPBet 1
oprP7aAC 1
M78u/bUY 1
50dR4tKM 1
gdcBHRNc 1
Zq/V0M6b 1
1J+ez6Yu 1

jaryn66 napsal:

Kde tohle můžu podepsat? Zapomínáme rychle. Např. sezóna 2013-2014.. Obrana hoří, útok neexistuje. Berky každej zápas čaruje a lape tutovky. A nakonec přijde zázračný Radův obrat v Jablonci. Tehdy zahučet, kdo ví jestli by tu ...

Já jsem  nepsal o sezóně 2013, ale o současnosti. Psal  jsem o Bohemce, jak hru vidím v posledních 50 letech. Více let z pohledu herní činnosti bylo horších. Před těmi 27 lety byla ovšem větší konkurence, protože v lize  byly i mužstva ze Slovenska.

nohava napsal:

Teda přijde mi zvláštní když nekdo tvrdi ze fandí 42 let a nezažil větší bídu. Tam v těch 42 letech muselo byt hodně prestavek

Toto vyjádření je přehnané. Byly sezóny, kdy jsme se bránili jen na vlastní polovině a odkopávali. 3x za zápas se přiblížili k vápnu soupeře a pokusili se vystřelit. O vyrovnaném zápase jako teď v Jablonci nebo v minulé sezóně v Plzni, na Spartě se nám v minulosti mohlo někdy jen zdát. Pochopitelně, když pominu sezóny za Musila, v době mistrovského titulu a za Petrželi. Hra v poli je dobrá, ale nemáme střelce s dobrou orientací v pokutovém uzemi. Nedokážeme po dobrých útocích po kridlech najít přihrávkou hráče ve vápně. Chodím na  Bohemku 50 let. Jediná cesta k dalšímu zlepšení vede přes rekonstrukci stadionu a získání silných akcionářů. Nechme už absolutní negace a podpořme hráče. Kritizujme uvážlivě. Před 18 měsíci byl např. Ďoliček pro Bohemku téměř v nedohlednu. Hrajeme vyrovnané zápasy a doufám, že se výsledky často budou překlápět na naší stranu.

Koukám, že Příbram si to umí ošéfovat. Celý poločas se brání a nakonec vstřelí branku.

Školacká chyba stopera ovlivnila celý zápas. Od té minely hrál Jablonec se zesilenou obranou a na brejky. Proč kupujeme pomalého obránce? Alespoň aby měl rychlý start na balon.

vytrznik napsal:

Zas jen hostovani jak jinak neumime privest hrace-(

Vzhledem k věku je hostování přijatelné. Zřejmě to bude konkurent Bartka.

Na internetu píši : Bohemians porazili kolos Rapid. Dobře se to čte. A co na to trvalí negativisti? Z chalupy jsem vzpomínal na brigádníky, jak se jim vedlo v té výhni.

Záleží také na tom, kolik měli při trénincích hráči naloženo a šli do utkání z plně přípravy. Uvidíme dál.

Jakub Rada, 32 let, 185 cm. Když byl u nás, tak byl nejlepsim hráčem. Doufám, že jeho forma bude na stejné úrovni.

hrdin napsal:

K té paměti, tušilo to tu dost lidí. Oba byli v zimě zranění. A nezapomněl jsem, jak jsme žebrali na magistrátu, podávali si ruce se Semelovou, zatímco mezitím pantáta posílal Číňany o dvě zastávky dál. ...

Já také nejsem se vším spokojený. Že majoritní vlastník odmítá možné budoucí akcionáře klubu, tak zatím nikdo nepredložil nějaký důkaz. Při pergolách takový dotaz "na tělo" zatím nikdo neučinil.