Detail uživatele diskuzního fóra - klokanekst

Datum prvního příspěvku
18.12.2007
Celkový počet příspěvků
611
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 515
Ptejte se vedení Bohemky 77
Družstvo fanoušků Bohemians 7
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
mGxvZn8I 84 fans1905, Fans1905
XyblzV8d 24
8htR4gNd 21
Z/iSs+Ch 21
GHxjQzZ+ 6
dZ5058ZI 5 Svatoslav.Bata
IB2ASRaD 4 Fans1905
Y+L8Uhg9 2 plr
wP1XW2TK 1
KRcT5evd 1
knDbd3jo 1
XN77aWKR 1
Jdu+O6B7 1
bDm4h1Hx 1
+619HUHr 1
vpKbHK4z 1
XUwm8NJ8 1
hKWN9aYq 1
ZjmtVvPt 1
VWqAGyuo 1
2jmGpNYa 1
Ex60KKjk 1
y8ySyk47 1
23TQjQTk 1
QOEnvIjb 1
iiuYk4Ou 1
L7Y1RjGE 1
j7ER3rjF 1

baca napsal:

darek se definitivne zblaznil,pri pohledu na ty ceny a nejen poharoveho zapasu je vubec zazrak ze jeste nekdo do dolicku vubec chodi

Myslím, že se nikdo nezbláznil. Kdo má permanentku do konce nadstavby tak jde zdarma. Takže buďte skalní fanda a budete mít také výhody. Když nebudete moci jít na některý zápas, tak zapůjčite permici kamarádovi. Je dobré podporovat Bohemku nákupem permanentek.

Byl jsem se podívat na juniorku. Ta zvítězila 1:0 na Slávii. Slavia více držela míč na kopačkách, ale Bohemka byla nebezpečnější.  Byly k vidění i nějaké posily. No nevím, pomalí, malí a těžkopádní. Třeba jim neseděla umělka. Gól dal pravděpodobně Krch. Pokud hrál Záviška, tak předvedl rychlý únik, ale sám na brankáře nedal. Schumacher podal solidní výkon, ale nijak nevynikal. Toto je můj subjektivní pohled. 

Naši hrdinní fanoušci již  se chystají k výstupu na nádraží v Karviné. Přeji jim, aby spolu s hráči přivezli 3 body.

Rvát se za to,  aby bylo měřeno spravedlivě všem. Jinak ruce na soupeři neobhájíme. Držení rukama asi před 40 lety vubec nebylo. Držením se hodně pokazil fotbal. V našem případě už se nedá nic vrátit a ani nebude nic vytknuto rozhodčímu. Fandím Bohemce přes 50 let a soustřeďme se především na záchranu klubu v 1.lize.

kolina napsal:

Všude se řeší Var, zda se video používá dobře a že se to musí vychytat, ale podstatné přece je že ta penalta vlastně nebyla penalta!?! No, ale rozhodčí penaltu musel zapiskat jinak by totiž musel uznat ...

Ruce na hráči byly. Za mého mládí v nižších soutěžích vždy "pentle". Jestli se hráč skácel úmyslně nebo ne, tak to už je mimo hodnocení. Nalejme si jak se říká "čistého vína". Rozhodčí si vše obhájí. Už tuto situaci neřešme a soustřeďme se na další zapasy.

Za držení rukama již na jaře proti nám 2 pokutovém kopy. Doufám, že trenér tento způsob hry odstraní, případně hráče, kteří používají ve fotbale ruce vyřadí z kádru. Pokud bude video přítomné na všech zápasech a bude využíváno spravedlivě, tak to pomůže rozvoji kopané.

Hrát rukama se nemá. Na "jaře" již druhý zápas. Mělo by se to hlídat u všech stejně. Např. Příbram zvítězila v poslední minutě nad Karvinou tak, že útočník odstrčil obránce a nabíhající další útočník vstřelil gól. 100% jsem viděl na O2.  Pro Příbram "klídek".

V základu není Hašek a Dostál, jak jsem si přečetl. Je tam však ikona Bartek, bojovník, ale je potřeba i fotbalistu s přehledem.