Detail uživatele diskuzního fóra - klokanekst

Datum prvního příspěvku
18.12.2007
Celkový počet příspěvků
638
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 541
Ptejte se vedení Bohemky 78
Družstvo fanoušků Bohemians 7
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
mGxvZn8I 84 fans1905, Fans1905
Z/iSs+Ch 38
XyblzV8d 24
8htR4gNd 21
GHxjQzZ+ 6
dZ5058ZI 5 Svatoslav.Bata
IB2ASRaD 5 Fans1905
Y+L8Uhg9 2 plr
1OBGKDi9 2
O0o3qkFs 2
wP1XW2TK 1
KRcT5evd 1
knDbd3jo 1
XN77aWKR 1
Jdu+O6B7 1
bDm4h1Hx 1
+619HUHr 1
vpKbHK4z 1
XUwm8NJ8 1
hKWN9aYq 1
ZjmtVvPt 1
VWqAGyuo 1
2jmGpNYa 1
Ex60KKjk 1
y8ySyk47 1
23TQjQTk 1
QOEnvIjb 1
iiuYk4Ou 1
L7Y1RjGE 1
j7ER3rjF 1
tGP2jfsL 1
SDMCCQAI 1
XWcDPBet 1
oprP7aAC 1
M78u/bUY 1

vytrznik napsal:

Tak hostavacek tu uz tolik neni a je pravda ze Hasek mel i spousta zranenejch a ze to lepil jak to slo ale to neni omluva uhrat doma tak malo bodu.Musi prijit nakej sponzor investovat  ...

Přisvojujete si vyměnit celé vedení, trenéra atd. Podle mě je nastoupená cesta trenéra Haška správná. Kdy jsme naposledy přehráváli Plzeň, Spartu apod. Venku se branky střílely. Nevím, jestli přesně znáte akcionářskou situaci Bohemky. Útočníci nesplnili na jaře předpoklady. Útočilo se zde i na DFB. Družstvo na úrovni třeba bytového družstva nemá žádný klub v ČR. Vstup silnějšího akcionáře je doufám možný a je třeba ho hledat. Na setkání s fanoušky to potvrdil i Pantáta. Je třeba mít důkazy., že to nebylo umožněno,

tomiisek napsal:

Nepocita se ani skore, ani vzajemnej :)

To  ovšem říkáme my fanoušci, ale naposledy v Ďolicku mě tvrdili 3 pánové, že je to jinak. Já jsem argumentoval, že rozhoduje na prvním místě pořadí v základní části.

Je třeba, aby někdo odpovědný, sdělil jak to je. Stačí nám remíza s Opavou, nebo rozhoduje vzájemný zápas???

Viděl jsem část zápasu Příbram - Karviná, když Pribram  měla jasnou ruku, která byla kolmo k tělu a vstřelila branku. Doufejme, že v zápasech Příbrami budou rozhodčí soudní.

Khamúl napsal:

Naopak, bod z Karviné nás zachrání. Když Opava porazí Příbram, tak nám stačí bod z Karviné a porazit doma již zachráněnou Opavu. Při shodě bodů rozhoduje postavení po základní části ! 

Údajně rozhodují vzájemné zapasy ze základní části. Je třeba to prověřit. I když výklad vypadá tak, jak jste napsal.

Jak to je? Když mám permanentku premium, tak musím si lístek na Opavu také vyzvednout ve fanshopu na BOHEMCE? Já to chápu tak, že místo na tribuně zůstává podle permanentky a  můžu si ještě vyzvednout 4 lístky zdarma. Díky za odpověď.

Když se podívám na náš fotbal v několika desetiletích, tak byla doba mistrovská,  kdy bylo vše vynikající. Potom průměrná až podprůměrná, dále doba za trenéra Petrželí, kdy jsme se se vztyčenou hlavou měřili s těmi nejlepšími. Většinou jsme kromě zmiňovaných dvou období hráli pod kombinačním tlakem soupeřů s občasným výpady a někdy se nám podařilo zabodovat a zachránit se v první lize. Nastoupená cesta v posledních dvou letech podle mě byla správná. V 75 procentech utkání jsme soupeře přehrávali, což je hlavní předpoklad vítězství v zápasech. Nemáme ale k této hře v současnosti odpovidajici střelce. Nedokážeme se moc prosadit proti bránícím mužstvům. Doufám, že tento problém se podaří vyřešit.  Uvidíme, jak se mužstvu povede do konce ligového ročníku.  V utkáních s Příbramí to byly dva výbuchy.

Během 50 let co chodím na Bohemku jsme byli několikrát ve větších problémech. Na jaře jediný herní výbuch (nemyslím střílení gólů). Včerejší zápas rozhodl Matoušek, tak jako v Pribrami. Když byla Příbram bez něho v poháru, tak jsme u nich vyhráli. Matoušek vypracoval 3 branky. Tak přece jenom podpořme klub. Já to rozhodně udělám.

Věděli jsme na podzim po Příbrami, jak na nás Matoušek umí a zase jsme mu nechali prostor. Byl ve všech brankách soupeře. Hlavně trenér zaspal. Tito hráči se musí atakovat již při přebírání míče.