Detail uživatele diskuzního fóra - Tatkam

Datum prvního příspěvku
1.8.2008
Celkový počet příspěvků
241
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 234
Ptejte se vedení Bohemky 7
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
qHbp9Qcp 26
CfrJNiDe 25
tOGm2tsM 21
g+0tg/b9 5
Ii4Gfiff 3
EcISMt3a 3
4qbyt0gO 2
ReIFortG 2
m/VxUCqZ 2
Un4hu4Dq 2
zAvO4IoB 2
oAO42qC5 1
feSw+gk/ 1
iNl/Qi49 1
VIp7SviP 1
QwHN0QOG 1
+vnHT1HO 1
nTm/B7EK 1
sx2YPwLG 1
oa6wDlOr 1
TIZaisk7 1
8ATkkr8t 1

Jo a ještě je pěkný, že nám opět a tradičně dal gol hráč, který za nás nedávno hrál, který nijak nevyčnívá ve svém novém manšaftu a povede se mu životní trefa. 

Tak podle statistiky Livesportu prakticky vyrovnaný zápas. no ale jinak, děsný individuální chyby a celkově, trapný, ponižující, dehonestující, ubohý a především novinka - poslední dobou jsme hráli vyrovnané zápasy , které nám vždy pohnojili rozhodčí, ale dnes jsme to podělali velmi, bohužel a smutný...

skip napsal:

Jak už tu někdo psal, je poměrně dost divné, že  D.Jarolim skončil jako trenér v Rakovníku z osobních důvodů,po 9 dnech. Doufám, že to nikoho v našem vedení ani nenapadlo!

Tak ještě je možnost, že jde do Hamburku a nebo do Zlína. Jiný vysvětlení není.

Celkově jsme byli mírně lepší,  remíza by byla spravedlivá. Gól na 2:1 neměl platit. Tento rozhodčí již po několikáté zásadně ovlivnil výsledek zápasu. Byl horší,  než ten piskac v Pribrami a to je tedy exstratrida. No nic, fotbal neumime,  zákulisí neumíme. Nepamatuji se  kdy by nám helfnul rozhodčí v doliku jako ten exot dneska v Č B. Uctu a obdiv vyjezdnikum. Jsem velmi smutný že současného stavu v našem oddíle. 

Žádné překvapení se nekonalo. Hra zejména v 1. Poločase hrozná a rozhodčí nezklamal. Ginzel riznul 2x po sobě spartu a nějakých klokanů se nezalekne .

Tý voe Havel to zažil, to bylo loženy na 2:2. Není nám souzeno a ani to štěstí  nemáme .