Detail uživatele diskuzního fóra - BlechaBerserk

Datum prvního příspěvku
26.10.2019
Celkový počet příspěvků
172
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 168
Ptejte se vedení Bohemky 2
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
UWqaiRuO 59
0rrzfRe7 29
CP4qjotB 19
FHBK7rwO 5 klokan1975
tCYcFbRk 5
n3g6fGf3 4 Jiří Jůna
vnPLxDgN 3
VAlBjEoZ 3
SF/nqxLf 3
AWE3CeMU 3
PgvzWhDw 2
6lMnTkJD 2
dOChC79E 2
sFrYY1sO 2
ty97sgqv 2
AhSLMf1s 2
oouPEMb+ 2
zdL5sQZo 2
dYm0lF4b 1
y2IWF/UM 1 dáda74
xl7hc/da 1
jyfiBO8s 1
J+Y8ET02 1 Hlavní tribuna
HpVZCqhU 1
hbT3l5+Z 1
KMmdO/2X 1
fVF2v5dd 1
y2WKCuDV 1
5twMDXhr 1
/XcNHf8S 1
pFuWWC4C 1
S/G0aqqk 1 vapno80, chmelík
XMZsGqpe 1
H9qsCaJI 1
t+x4tt1o 1
Jv+MvSdp 1
lJPxt3yW 1
z6FpoHQC 1 hrdin
xTKemKZh 1
1o/tiXhQ 1
WWPq1moV 1

venca_65 napsal:

Jo, taky to "fandění" nechápu.. , dost často kotel nereaguje na průběh zápasu, už jsem to tu psal před časem....

Není důvod proc by se do tebe mnel někdo pouštět jen proto že zde bez urážek projevis svůj zcela legitimní názor pokud nejsi nejen ty  spokojen s choreografii povzbuzováním nebo jakýmkoliv prezentováním ze strany fanoušků Bohemky nic ti nebrání stejně jako všem kteří to cítí stejně vyrobit a  prezentovat vlastní  choreo povzbuzovat ideálně muzstvo a spustit chorály které se ponesou stadionem jelikož s tím souvisí také organizace a účast na venkovních utkání bylo by dobre vše plánovat s předstihem jelikož se jedná o časově finančně i organizačně náročnou cinnos je nutné s tím počítat to je zhruba vše co stačí k tomu aby  povzbuzování probíhalo podle vašich představ a k vaší spokojenosti nebo si zkuste uvědomit co  obnasi  zajistit hráčům podporu na všech utkání hned v pondělí sestavují někteří po práci a jiní po škole téma a motiv chorea které následně grafický upravují do konečné podoby podle rozsahu zvoleného motivů je potom nutné sehnat dostatečné prostory pro samotnou výrobu kterého se účastní okolo  dvaceti lidi na venkovních zapasech často vše doprovazi balónky pláštěnky kartony a jiné doplňky které je nutno rozmístit a prezentovat vše je připraveno zhruba za tři večery  (cca od 18 hod.do Půlnoci  )dále se plánuje cesta na venkovní zápasy zjišťují se spoje také je nutné dát do hromady dostatečný počet klokanů potrebnych k podpoře hráčů většinou se počty na venkovních zápasech pohybují od cca 100 do 600 fanoušků nejčastěji 200-300 na utkání kde většinou vytváříme hráčům domácí prostředí spolu s SKS- ACS-  BANIKEM -Plzni  jsou klokaní nejpočetnější skupina na venkovních utkání mnohdy převyšující počty domácíh  Takže výrobci chorea tráví večery do nočních hodin výrobou dva večery pak mohou věnovat rodinám odpočinku a sobě 

  Při venkovních zápasech pak většinou ráno vyrazí na cest a vrací se v pozdních hodinách při čemž se cena výjezdu pohybuje okolo 1000 Kč. Mnozi z nás takto podporují Bohemku už několik desítek let  a v průměru že 30 ligových kol jich více než 20 navštíví některé roky pak stihnou všechny zápasy loni mi chyběli jen Teplice skuste si položit otázku jestli se najde dost lidí kteří ty kluky nahradí a budou to dělat líp ?jako člověk který pamatuje výjezdy v počtech 3-30 lidí kde jsme na prostěradlo nastříkali dvě slova nebo rozdali všech 30 kartonu  v našich barvách a z vypětím sil je zvedli nad hlavu aby byli půl na půl  musím před klukama smeknout 

venca_65 napsal:

..

Ahoj kámo tvůj zážitek z ACS mne samozřejmě e sere ale těžko ti můžeme pomoc i když věř že málo co bych raději než Rudyho takhle přímo u huby vysvětlím za prvé v momentu kdy by sme se přiblížili a zaútočili už není nic kolem jen ty a nepritel a vzhledem k velkému pohybu běžných fanoušků a několika stankum z občerstvení by tento střet nemohl dopadnout jinak než poničením majetku a zraněním lidí nemající ho s hooligans nic společného za druhe ze strany Bohemky a i přítomných diváků odsouzení a nenávist vůči účastníkům zpusobene škody na majetku na   zdraví   jen pro to že se někomu nelíbí soupeřův fanoušek  nebudou považovat za bezvýznamné a za třetí pak už bude nasledovat jen zásah Těžkooděnců zaplacení pokut a způsobených škod i z větší části nepodmynecne tresty (mnozí z těchto osob mají podmínky)stejně jako zákazy na stadiony  z těchto důvodu se podobně setkání většinou uskutečňuje na odlehlých místech  bez  účasti osob kterých se to netýká v tomto případě  se musis obrátit na pořadatele a vedení klubu  mám pocit že ta partička Rudých o kterých mluvíš byla účastníkem pro ne ne zrovna příjemného a povedeného trávení sobotního večera 

V roce 2021 nás pan sudí Berka pískal v 6 zápasech že jsme ani jednou nevyhráli nemusím snad zdůrazňovat a mimochodem je to i ten samý pan kterého se svazovou funkcionáři zastávali že určitě nepíská tendenčně slovy Rozhodčí Berka je spolehlivý sudí a dokázal to výbornými výkony v ligových utkání bohužel se mu nepovedlo 3 utkání Bohemky nic bych za tom nehledal mimochodem ty tři utkání Bohemky co se panu rozhodčímu nepovedli jsme vždy dostali neregulérní gól neuznané 2 penalty klokanů a neuznaný gól vždy jsme prohráli a od roku 2019 můžeme číst sudí Berka poškodil Teplice.Plzen ,Bohemku  atd....nebo že ten a ten klub odmyta sudího....

Na svých zápasech dost protichůdné s tvrzením svazu podle kterého se jedná o špičkového rozhodčí zřejmě mají na mysli jeho bezpáteřnost a drzost ze kterou předvádí své predstaveni

Pánové neočekávám nic jiného než obvykle prohlášení jak jsme stáli za hovno nic méně když jsme v Edenu chtěli hrát vyrovnanou partii a dostali 4 goly  stalo to za hovno dnes když hrajeme zodpovědně stojí to za hovno já jsem dnes hrdý a nic jiného než poděkovat nemůžu a pokud se někomu nelíbí hra trenér hráči atd...prosím změňte barvy dik

A hráči které trápí zranění jsou dost klíčový ono hrát v kompletní sestavě alespoň polovinu zápasu naše umístění by bylo určitě víš 

Pořád zde čtu kritiku ať na toho nebo onoho a úplně to nechápu body z Vítkovic kde hraje Baník a z Olomouce jsou podle mne dobre ne že ne stačí kouknout na tabulku kde Baník tuším 5 místo?a že ne vyhráváme?nevim jestli si kritici uvědomují že hrajeme celou dobu v podstatě s torzem mužstva kolik hráčů máme mimo je až neskutecne  a při takovém lazaretu  musím smeknout před hráči i trenéry ani jedno utkání jsme neodehráli v ideální sestavě a  jsem přesvědčený že 

Klokan z Černošic napsal:

A to je dobře, že Praha Ďolíček vlastní? Není to tak trochu jedno, kdo je majitel?

Já upřímně řečeno nechápu ten nákup Dolicku jinak než předvolební kalkul v dkbekdy Bohemka byla kuli záchraně magnet na zviditelnění s jednoduchým plánem nechat Dolicek zchatrat přestěhovat klub kamsi a hurá pozemky developeri zkrátka plně kapsy prachu a Svobodovi nevěřím ani pozdrav to je profi gauner kdysi jsem občas hlídal nějaké pitiky atd.. Svoboda Paroubek a jim podobní jsou bezpaterni gauneri jakým není rovno nevím jak byl náš primátor jako lékař ale jako politik je klasický hajzl můj názor vycházející z osobních zkusenosti

kolina napsal:

No, ale jak se říká vše špatné pro něco dobré... Jak zmiňuješ "potencionální partnery" tak když vidí prolhanost politiků a na druhé straně to jak někteří lidé s chutí a láskou pracují pro fotbal, no tak ...

Jo souhlasím s tebou dík žes to vystihl

Dj opět ukazuje že mu na Bohemce záleží jen nechápu ty sedmilhare na radnici ten zmetek Slávistickej Primátor jak se rozčilovat to nebylo za mne já ručím za to že Dolicek bude... A když jsem mu řekl že je lhář začal řvát a odešel osobně se chystám na magistrát kde mu řeknu ano jste lhář a vždycky jste byl jsem fakt zhnusenej a vrchol všeho je ze ještě DJ házejí klacky pod nohy přitom DJ udělal areál ve Velvarech z placku v Uhříněvsi vystavěl tréninkové centrum které Bohemka za své existence nikdy neměla a teď je na něm i Dolicek nevím kde bere tu sílu a chut tohle vše podstupovat úspěšný podnikatel jenz si může bezstarostně užívat  a trávit čas z rodinou místo toho se rozhodne investovat nemalé peníze do majetku města jehož představitelé mu staví jednu překážku za druhou takhle se politici chovají k lidem jenž investují miliony do sportu a jeho rozvoje nemůžeme se vůbec divit že potencionální partneři si rozmysli za těchto podmínek podporovat fotbalové kluby  

Já osobně na jaře byl zatím na všech utkáních Bohemky  a musím říct že oproti podzimu hrajeme mnohem lépe ani z Baníkem jsem z tribuny neměl pocit že by jsme nějak z posledních sil odkopávalí balóny nebo podobné věci dle mého fotbalové jdeme na horu bohužel naše zdravotní absence jsou hrozně a tolik hráčů patricich do základu mít mimo by leckoho položilo klobouk dolů že i s torzem hráčů dokážeme vozit body za mne díky všem a hlavně brzký a stabilní návrat márodů na ligový trávník nesmím zapomenout na dík Davidu Hufovi moc jsem ho do Bohemky chtěl a věřím že on je koncový hráč jakých u nás moc není cestou zpět z Ostravy se ochotně věnoval nám podnapilym fanouškům s úsměvem a když říkal jak moc do Bohemky chtěl a je šťastný že tu je bylo vidět že to není jen zdvořilostní fráze Davide diky