Detail uživatele diskuzního fóra - poustmen

Datum prvního příspěvku
18.6.2017
Celkový počet příspěvků
78
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 72
Ptejte se vedení Bohemky 6
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
ddCWZK2n 49 klokon, klokannn
rjC8quOy 6
oNqpk9s1 4
QmCkYYAU 2
fBqvg8sO 2
5H32uZtf 2
CMdUxd0+ 2
GE2YRZaK 1
TXCBpWMY 1 klokon
PqBtfbNw 1
fMYR1RgR 1
LjhEcbW6 1
sXJUiE1e 1
zc78q1Li 1
+B4ePPh3 1
dARtnCKK 1
XO3fMVAh 1
pHCRqK8o 1

ludvavestec napsal:

Můj oblíbenec detektiv Monk by řekl: “ bylo to takhle... ...někdo poslal fešáky ve vestách ať reklamou zakryjí fanouškovský vzkaz, oni se vydali na cestu podél celé hlavní tribuny a po chvíli zahájili akci, kterou ocenili fanoušci ...

:-) 

ludvavestec napsal:

Možná by to chtělo trošku zklidnit vášně.   Necitlivý zásah špindírů ve vestách je samozřejmě hnus. Ovšem některé výroky anonymních borců směrem k majiteli už jsou skutečně za hranou.  

Ať se na mě nikdo nezlobí, nevím jestli je to názor většiny fanoušků, nebo ne, ale nad tohle se měl povznést, řešit to jinak. Tak jak to vyřešil bylo divné a smutné. 

Ať nám dělá ředitele třeba beduín,nemám s tím problém, ale ať to k něčemu vypadá, to je vše. 

Rey napsal:

První dvě slova si mohl odpustit....... Pokud má s Polákama ( a Židama)  problém jsem k dispozici! 

Žid je žid, černoch je černoch, žlutej je žlutej, bílej je bílej, nebo už to je jinak? 

Rey napsal:

Mám sto chutí ta tvoje první dvě slova ti narvat do krku......Nech si to pro Baník. 

O první dvě slova až tak nejde, jinak má pravdu ne? 

SIJOZ napsal:

Škoda prehry, ale keď nám ten kreten nepískne jasnú penaltu a dostávame góly po takých školáckych chybách tak viac sa asi čakať nedalo...za mňa dnes super zahrali Köstl,Schumi a dobre hral podľa mňa aj Puškáč. ...

Kostl, ač se to u tří gólů nezdá, podle mě dobrej výkon, třetí gól Liberce byl průser, to by měl v pohodě odehrát starší žák. Škoda. 

JanProchazka napsal:

Myslel jsem to tak, že  jsem rád že máme zase zájem o kvalitní fotbalisty, po tom období akvizic Bederků, Vondrů, Závišků a dalších béčkových Sparťanů.

Jen počkej až se Závin uklidní, to bude hráč.