Detail uživatele diskuzního fóra - poustmen

Datum prvního příspěvku
18.06.2017
Celkový počet příspěvků
103
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 97
Ptejte se vedení Bohemky 6
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
ddCWZK2n 65 klokon, klokannn
rjC8quOy 6
oNqpk9s1 4
10hjTBDn 3
QmCkYYAU 2
fBqvg8sO 2
5H32uZtf 2
CMdUxd0+ 2
GE2YRZaK 1
TXCBpWMY 1 klokon
PqBtfbNw 1
fMYR1RgR 1
LjhEcbW6 1
sXJUiE1e 1
zc78q1Li 1
+B4ePPh3 1
dARtnCKK 1
XO3fMVAh 1
pHCRqK8o 1
xyEVSu07 1
CI0YN6lU 1
rQjp3c+3 1
q/R+dMTU 1
t/TmC9dY 1
ME1DgW7f 1

sandy.kelt napsal:

Hlavně neztrácel balony, nefauloval, nehrál komedii. Na své zvyklosti mimořádně disciplinovaný...

Jojo, vyhrál hlavu, rozdal i pár míčů, musíme vidět pozitiva, dneska za mě dobrý. Body jsou pryč, ale on nebyl ten nejhorší. 

sandy.kelt napsal:

Klauni? Kupodivu jeden z nejlepších v první púli :-(

Vyhrál asi čtyři hlavy, takže máš pravdul:-(

rocknroll napsal:

Ten to ma nahnuty, mozna uz dokejhal... 

Teplice dnes slaboučké,přitom hráče do útoku špatné nemají, jejich příští zápas už bude trénovat Hašek :-) 

Vertigo napsal:

co to ten člověk mele? VAR neměl důvod do situace vstupovat. Vstoupil, naprosto skandálním způsobem. Nezmění se vůbec nic, jen to převezme jiná parta.

Přesně, neměl, buď dáme tři góly, aby na nás nemohli, nebo to bude furt stejné, žádná jiná komise nic nezmění, stále budou vědět, kudy běžel zajíc. 

skrob napsal:

Fakt to nechci degradovat, pochválím vedení za tento tah, ale, letos se už hrát bohužel nebude.

Já si myslím, že tato sezóna se zruší, ale jsem pesimista, třeba bude přestávka opravdu jen čtrnáct dní. 

Já jsem v případě Necida samozřejmě pro, jen doufám, že ho uvidím za Bohemku opravdu hrát, je divná doba, jak už někdo psal, když dá deset gólů, tak super. 

vik napsal:

Jak můžeme mít dlouhodobě kvalitní mužstvo, když kvalitní hráče nedokážeme zaplatit a udržet? Nechci být negativní, ale kdokoli u nás vykoukne, je prodán. A toto se děje dlouhodobě. Neříkám neprodavat, ale až po úspěchu a ...

To není negativní názor, to je bohužel realita. 

vik napsal:

Ano, to je pravda. Ale myslím si, že za touto vyvážeností platů se u nás skrývá neochota zafinancovat do hráčů. Ano, budeme dále klubem s historií a tradicí, ale ne se sportovními úspěchy. 

Máš bohužel pravdu :-(

dolíček napsal:

Jaky smysl.mela vcerejsi generalka? Jedine snad ze jsme vsichni videli kolik mame hracu na poslani do druhe ligy na hostovacku... nebudu jmenovat, ale z nekterych vykonu mi bylo zle...

Do zranění Vodháněla to od nás nebylo vůbec špatný, potom spíš bída z obou stran:-(

kolina napsal:

Teda ten náš Jakub Nečas, já bych toho kluka vůbec nepodceňoval, je snaživej dříč a to že není dlouhán může být paradoxně jeho výhodou při vhodném způsobu hry mužstva na něj... Záleží jen na něm samém, ...

Diňa, Diňa, tlustá svi... :-)