Detail uživatele diskuzního fóra - kalous

Datum prvního příspěvku
08.06.2005
Celkový počet příspěvků
134
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 56
Ptejte se vedení Bohemky 6
Tlachy a kecy 61
Jiná komunita 8
Bug Reporting 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
TANj96Uo 5
KplqX+rG 3
EBer1L9k 2
rnR0Pa6h 2 zeli
I6lXu9qO 1
zcIbunjY 1
ggXSTcmO 1
8nYkKXLM 1
nAD9LyVh 1
fQkCkIE+ 1

petrbok napsal:

Bereš s sebou ženu?

Jasně, je to svatební cesta. Ona si to Norsko vyloženě vysnila. Ještě před losem už věděla kde se půjčujou seekajaky a kam se dá na kdejakej vejlet. Pro Bohemku nic moc, ale já sem zabil dvě mouchy jednou ranou;)

tomiisek napsal:

Půllitr 13° piva v Norsku stojí 75 Kč. Jestli jste dali 2x2000 Kč + 70x17 Kč za 70 českých dvanáctek (tedy cca 75 Kč za pivo), tak jste koumáci, to jste v klidu mohli lemcat ...

Dík za radu. To budeme muset ještě přehodnotit ;)

bob.in napsal:

Mužeš to víc rozepsat? Odkdy dokdy, společnost, ubytko..  Díky

Ahoj. 25.7. s Norwegian s přestupem v Oslo, zpět 28.7. stejně.  Cena 8700,- + 2000,- příplatek za kufr.  (berem 2 na 7 lidí, do Norska můžeš dovézt 5 l piva na osobu, v místě stojí 300,- púllitr). Ubytko Airbnb pronájem celého domu pro 7 lidí na 3 noci 14250,- . Zpočátku to byl trochu problém. Vyšla až třetí rezervace. První dvě majitelé později zamítli.  Teď už jen lístky na zápas.
Stačí ti to takhle?

spyder napsal:

Já myslím, ze i tohle má řešení. V Bodo je obchod, kde prodávají štafle. Když nebudou lístky, tak ty prachy navíc za štafle už člověka nevytrhnou.

Díky za tip. Já to mám jako svatební cestu, ale radši bych byl na staďáku, než to sledovat v místní hospodě. 

Naše parta (8 lidí všichni permanentkáři)už si koupila lístky odpoledne za 8700,-. Máme předplacené i ubytování. 

Jakým způsobem bude probíhat prodej vstupenek? Nerad bych pak zjistil že neseženeme všichni lístky. Děkuji za odpověď

MK DFB 113