Detail uživatele diskuzního fóra - Lucius

Datum prvního příspěvku
28.3.2010
Celkový počet příspěvků
2805
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 2426
Ptejte se vedení Bohemky 287
Online chat s vedením 2
Družstvo fanoušků Bohemians 3
Fotbal - ČR a zahraničí 9
Tlachy a kecy 61
Jiná komunita 2
Bug Reporting 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
9kCi8thQ 243
BrHr+rqY 111
SoBYt4oI 101
qKQ34sO4 3 plysak
0F5naDqB 1
4c/AYspJ 1

Hrubajz napsal:

Martin Hasek na tiskovce psal, ze odchod jeho syna do Sparty je jisty...... Jestli to nebude tim, ze on tam pujde s nim:-) jelikoz pry Lavicka jde do Polska, tak ted se pry zamerili prave ...

Rodina má držet pohromadě

dolíček napsal:

Preji hracum, vedeni a vsem zamestnancum Bohemky pekne svatky a dobrou zimni pripravu. Ja osobne si preji minimalne 4 kvalitni hrace a jen doufam, ze se atmosfera procisti a neupadnou tam vsichni do beznadeje a ...

Já bych si přál, aby tam s Tebou po nedůvodném podzimním nestavění neupadl i Tonda Vaníček. Snad mu některé odchody pomohou.

A posily potřebujem, takže "minimálně 4 kvalitní hráče" je pěkné přání, to bych bral.

ludvavestec napsal:

Napsal jsi návod, jak na to: hráči musí jezdit po prdeli!  Poháry vem čert, ale musíme vidět: že hráči bojují za Bohemku!  Alibistické fňukání o marodce, smůle a rozhodčích je nedůstojné a NEBOHEMÁCKÉ! 

No, počkej, to by si trenér podle Tebe ani nemohl dvakrát týdně postěžovat na zdravotní stav F. Haška?

Vždyť ten kluk to taky nemá jednoduchý, jen si to vem. Muset odehrát podzim v základní sestavě, když celou tu dobu marodí. Navíc na postech, z nichž mu evidentně nesedí žádnej a v soutěži, na kterou je moc mladej a nevyhranej a a a a... Co je tohle za život?

spyder napsal:

Tam to jeho nevědomé dementní tlemení budou frustrovaní letenští fans těžko kousat... To se pak bude kolikrát nastavovat poločas o mnohem více než dnešních trapných tucet minut.....

Lamas napsal:

„Nakonec jsme ještě mohli po standardce inkasovat. Mohli jsme zápas prohrát, což by zapadlo do kontextu podzimu. Takže tohle beru jako světýlko, že by se to třeba na jaře mohlo otočit. Já mužstvu věřím, je ...

Po všem, co řekl / udělal na podzim doufám, že se všechna jeho budoucností zavánějící vyjádření týkají nějakého jiného týmu, který bude na jaře obšťastňovat jeho neopominutelná / nestřídatelná / nenahraditelná famílie...

Přesně takhle bych to kopl já, taky neumím, aby to za zdí klesalo.

Pardik napsal:

Hrozný!A co penalta

O to jediné se zatím pokoušíme. Na hřišti je Mašek, ten je umí, to by bylo, aby tam video nevyškráblo nějakou tu "kontakttambyl" situaci...

cossacs napsal:

Tak trochu doufám, že je to jen spekulace v našem rozpoložení jsou nám zranění hráči k ničemu.

Taky doufám

Mňó, tak Hašci všicí, neschází Vodháněl, útočná fáze pojatá tak, aby nekazila trpasličí výškový průměr...

Ale nějaké ty tři body by to dnes k záchraně chtělo.....

Bohemka do toho!!!

Trenér má pravdu, tu negativní energii šířící se z tribun je třeba vymýtit. Já bych to těch 90 minut na pozitivno nevydržel, takže zůstanu s dovolením raději doma, což stejně čím dál častěji činím...