Detail uživatele diskuzního fóra - Maxa

Datum prvního příspěvku
5.2.2019
Celkový počet příspěvků
16
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 9
Ptejte se vedení Bohemky 7
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
DyN5OTXq 9
inr/kxVj 2
xFcn4YWZ 2
/MkD54xX 2
pu0z4kYl 1

Michalklokan1905 napsal:

Proč není Lukáš Pokorný na hostování s opcí? Je to určitě nejlepší obránce co máme.

Pokud vím, tak má ve Slavii smlouvu už jen na rok. Potom bych řekl, že bude preferovat zahraniční angažmá, ale byl bych rád kdyby u nás zůstal.

kolina napsal:

Také mě to zajímá, ale kádr se měl prý stejně zeštíhlovat tak to Marhůn vedení docela usnadnil, nicméně vedení bude nejspíš reagovat tak že napříště zakáže trenérovi vozit si nové hráče ze své exotické dovolené, ...

Nabízí se otázka jestli zrovna křídlo/podhrot byla pozice co jsme chtěli zeštíhlovat. To už ale ví jenom vedení. A Jusúf se nám docela vyplatil bych řekl. Třeba by tu Marhůn zůstal kdyby Jusúf nešel do Slavie.

Dobrý den,

Bude vedení reagovat na odchod Marhůna přivedením nějakého ofenzivního hráče?

košile napsal:

Mimo kluka co dokazal prodat do Sparty a tim neco vydelat taky dokazal hrat jednu sezonu v prvni pulce tabulky a predvadet tak hezkej fotbal co jsem za 15let v doliku nevidel a druhou sezonu ...

Přesně tak. Musím jenom souhlasit.

berjir napsal:

Mel by jit do Jablonce na prestup. EDIT: tak to byl Liberec (už potvrzeno), těsně vedle. :)

Škoda.

Ale asi bychom ho nezaplatili a přišel Kostl.

vine napsal:

Je v našich silách jednat ještě o Pokorném? Hrál velmi spolehlivě.

Řekl bych, že to záleží na tom, jestli dostane nabídku ze zahraničí.

hrdin napsal:

Mi napiš, ti to pošlu. Ale nestojí to za to. Takovej sweet shit. (Kvasnica promine)

Mohl byste mi ten rozhovor prosím poslat také? na email magz.hofman@gmail.com

Díky

qwerd napsal:

Jenom proboha to ne... Nekonstruktivní, rozehrávka prachbídná, dozadu taky nepřesvědčivej... Nerozumím, že hrál půl sezóny v základní sestavě Montpellieru. Pokud se vrátí do Slavie a nepošlou ho někam jinam na hostování, bude na tribuně. Šmíďák ...

Asi jsme každý koukali na jiného fotbalistu.

Dobrý den, 

Existuje šance, že by u nás Lukáš Pokorný pokračoval i v příští sezóně pravděpodobně ve formě hostování jelikož nepředpokládám, že by s našimi finančními možnostmi byl klub schopen ho zaplatit?