Detail uživatele diskuzního fóra - SIJOZ

Datum prvního příspěvku
19.1.2008
Celkový počet příspěvků
349
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 285
Ptejte se vedení Bohemky 54
Družstvo fanoušků Bohemians 3
Tlachy a kecy 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
mwWhWv4D 5
k3f4BiZW 3
I0FbLTyA 3
2Gr3FiNs 3
Dix2fiey 3
PbzLZOfr 2 borůvka
5IX9BJ1d 2
NVGJZ925 2
jPT0inNe 2
gSg/wtP2 2
lnTn2QkW 2
vDolL9YP 2
MpPvESLt 1
/eWP+hCk 1 jirka77
ggpdbEYV 1
2MCItNUu 1
dtGB2GGs 1
YtPVFgW6 1
fOZAkYQj 1
QOD4+VFJ 1 spyder
tygFaip0 1
n2lKkZiV 1 ludvavestec, borůvka
sL2wf7Zl 1
ifkg2qYE 1
CLqbbUKW 1
dAicOxoJ 1
YL9yKfbI 1
pPmiGgkJ 1 borůvka, Rey, oto.kraus
fvHH9kap 1
XD6LH9r8 1 borůvka
ZZKpwkLp 1 soze, Ivek
ysJQHQsH 1 Slamak
XMc3NU5q 1
3rtO9c4D 1
zc6QCnF9 1
QrObnLnM 1 hrdin
LsP5S/V8 1
t2iPxA/o 1
oPiqJ3Ev 1
1T5cR20F 1
dF1sEnur 1
1V2TPhun 1
Yd2jwUOR 1
+l94SFHK 1
VHUr/O71 1
BjLojPxC 1
wzFCPKLy 1
en2Q9pKG 1
h6FOAzsl 1
oviCsLmh 1
tulnMiV8 1
oH2Ws+ek 1
bT8B+om/ 1
rSAOgpvr 1
0DQugBUn 1
5/boRH2E 1
XnBGT2n7 1
AA8SpTkf 1
+f4WGoxf 1
ly4nRRJM 1
iHklIi8Y 1
zmlciUSH 1
sMqVmXmz 1
e8JgUuE1 1

bohemians napsal:

....tak som zvedavý či to je ešte aktuálne, myslím ta hláška, že Baník na Reitera nemá....

sandy.kelt napsal:

A už je ve Zlíně :-(

....a Matej Oravec, ktorý bol podľa SK médií spájaný s Podbrezovou je so slov.repre do 21 rokov na sústredení, ale zmluvu ešte v Podbrezovej vraj nepodpísal....

Tak Čanturašvili podpísal Zlinu....škoda, že ho Hašek nechcel....v SK lige nadpriemerný hráč, nízke ťažisko, výborné kľučky...síce trochu horkokrvný ale podľa mňa by bol super posilou....

Lamas napsal:

Ten jde údajně do Jablonce

Dík za info. Myslel som že či náhodou nepôjde k nám aj keď ho podľa mojich info nechcel náš tréner

....podľa internetovej stránky profutbal.sk je Čanturašvili na ceste pokračovať v kariére v Česku...

spyder napsal:

S tím ŽOS a Krušovicemi dobrá práce. Gratuluju.

Gratulácia Pepovi Hrubýmu, Hoftovi a všetkým ktorí k k sponzorom pomohli....

kamenda napsal:

Ahoj Sváťo, znamená to, že udržíme Dostála?

...tak u Dostyho je to o tom, že mu končí zmluva v lete. Od leta bude zadarmo tak by s ním mali podpísať podstatne vylepšenú zmluvu teraz v zime. A vylepšiť kontrakt aj Reiterovi...aj keď na 150t.čo mu vraj dával Baník plus pod.bonus mu DJ nedá.... A podľa mňa by mali mať 4-5kľúčoví hráči zmluvy na úrovni cca 150 tisíc, lebo inak budú stále budiť pozornosť mužstiev čo sú "niekde inde"než Bohemka...

Libor Kozák do Jablonca....kúpte od nich Ikaunieksa. On si tam nezahrá a asi ani cena nebude takým neriešitelnym problémom, keďže tam sa nepresadil....

Bororo napsal:

Po Trnave se mluvilo, že Guľas(?) koupil významné procento akcií Železiarne Podbrezová a uvažoval o koupi Spartaka Trnava. Údajně z toho sešlo...a teď jim"ukradnul" Mateja Oravca. Vše další jsou spekulace...

Kto je Guľas? Majiteľ ŽP je Soták. Teda keď sa dačo nezmenilo....a Oravcovi skončila v TT zmluva tak ho manažér posunul do Podbrezovej....mne by sa páčil u nás. Mladý, nádejný talent