Detail uživatele diskuzního fóra - vine

Datum prvního příspěvku
27.7.2010
Celkový počet příspěvků
650
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 464
Ptejte se vedení Bohemky 173
Tlachy a kecy 12
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Bm6nbmsX 122
H3z/MuOy 25
2AbBwA/i 6
r4ourB+m 2
G+TPNmv5 2
WKodLbIY 2
09djJ19r 1 spyder
sIMahUm3 1
6VwjU3iV 1
nWM2+yxH 1 Rey, hrdin
YiamV4G4 1
cYE3pyVP 1
nEL78r5+ 1
JFzjW/3E 1
ElQ496de 1
tkD56GKm 1

Stalo to dneska za hovno! Remíza málo, tak strasne se bojíme, že dostaneme gól, že vůbec nehrajeme dopředu. A to že nehraje Pepa je hřích! Neříkám, že Levin nebo Vacek jsou úplně mimo, ale Jindřišek na plac .... A je mi jedno za koho.. a nějak to ten Hašek dělá divně, mám ho rád, ale.. hráče má super, ale hrajou hovno!

Žádám vedení, aby trenéra Haška u týmu podrželo i přes případný nepřípustný neúspěch ve Zlíně. Jeho koncepce a styl i přes současné výsledky jsou dobrou cestou. A trenéra žádám, ať na lavičku posadí Závišku a Koubka ... Jusufa na plac, ať jde do Slavie třeba jednonohej.

Dobrá taktika na udržení trenéra! Ale honit se celej den jak debil, abych tu srandu stihnul... k nezaplaceni.... cekam permici alespon na dve sezony!

Jede jeste nekdo od Andela? Zasranej autobus tu nejede asi dve hodiny!

Svatoslav.Bata napsal:

Já myslím, že se oznámení nějakých posil do týdne dočkáme ;-) O dosud známých odchodech se již diskutovalo dost - Luts, Dias, s velkou pravděpodobností Kocić a Tetteh.

Ahoj Sváťo, proč je prosím mezi jmenovanými Kocić? Končí mu hostování/smlouva? Není zájem z jeho, nebo naší strany? Překvapil mě spolehlivými výkony, tak mě jeho konec netěší. A druhý dotaz. Měl sem radost, když sem se dozvěděl, že Benji podepsal loni delší smlouvu, vypadalo to, že už to opravdu myslíme vážně s atakem pohárů, proto aktuální přestup nechápu. To je nabídka z Letný tak nadstandartní? Není to hráč, který by třeba za rok mohl jít od nás rovnou ven?  Budeme mít ve smlouvě výrazný přínos z jeho dalšího přestupu? Díky Jakub