Detail uživatele diskuzního fóra - vine

Datum prvního příspěvku
27.7.2010
Celkový počet příspěvků
648
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 462
Ptejte se vedení Bohemky 173
Tlachy a kecy 12
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Bm6nbmsX 122
H3z/MuOy 25
2AbBwA/i 6
r4ourB+m 2
G+TPNmv5 2
WKodLbIY 2
09djJ19r 1 spyder
sIMahUm3 1
6VwjU3iV 1
nWM2+yxH 1 Rey, hrdin
YiamV4G4 1
cYE3pyVP 1
nEL78r5+ 1
JFzjW/3E 1

Dobrá taktika na udržení trenéra! Ale honit se celej den jak debil, abych tu srandu stihnul... k nezaplaceni.... cekam permici alespon na dve sezony!

Jede jeste nekdo od Andela? Zasranej autobus tu nejede asi dve hodiny!

Svatoslav.Bata napsal:

Já myslím, že se oznámení nějakých posil do týdne dočkáme ;-) O dosud známých odchodech se již diskutovalo dost - Luts, Dias, s velkou pravděpodobností Kocić a Tetteh.

Ahoj Sváťo, proč je prosím mezi jmenovanými Kocić? Končí mu hostování/smlouva? Není zájem z jeho, nebo naší strany? Překvapil mě spolehlivými výkony, tak mě jeho konec netěší. A druhý dotaz. Měl sem radost, když sem se dozvěděl, že Benji podepsal loni delší smlouvu, vypadalo to, že už to opravdu myslíme vážně s atakem pohárů, proto aktuální přestup nechápu. To je nabídka z Letný tak nadstandartní? Není to hráč, který by třeba za rok mohl jít od nás rovnou ven?  Budeme mít ve smlouvě výrazný přínos z jeho dalšího přestupu? Díky Jakub

Doufám, že je teď trenér Hašek pár dní mimo signál, případně ho prosím někam schovejte. Děkuji

Ahoj. Uděláte mi radost tou last moment přestupovou bombou, nebo alespoň bombičkou? Co letec Pilař, když ho chtějí nechat někde půl roku vyběhat, jako žolík z lavičky by mohl být terno.