Detail uživatele diskuzního fóra - pišta

Datum prvního příspěvku
02.02.2007
Celkový počet příspěvků
2213
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 2097
Ptejte se vedení Bohemky 78
Tlachy a kecy 25
Jiná komunita 12
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
b3fx64mE 241
iXnqjCIt 161
5s3IL6ID 61
llV5t1iy 52
8FlPuNMP 43
Bz2ho0Ox 40
biuB3Zhm 35
mc0TZb5X 22
jDILmdht 20
XIZ4mJGS 19
RnN2mKDs 9
JY0HbtI2 5
gQrLyB8j 5
w5bm3xBh 4

hrdin napsal:

Hodně lidí?? Snad jen zoufalej Hrubajz, ne?

no myslím, že jich bylo víc......-)

kolina napsal:

No, fakt je, že na jménech až tak  nezáleží, podstatné je co předvedou na place... Jo a je úplně jedno kdo bude v brance, hlavně ať vše pochytá!     BOHEMKA DO TOHO!!!

tak hodně lidí tady Soukupa chtělo, tak uvidíme.....-)

jinak Jánošovi přeji, ať se mu v Ďolíčku daří víc než tátovi.-)

Klokan z Černošic napsal:

Chlapi, s těmi radami o tom, kdo má a nemá přijít to zase nepřehánějte. Někdy se bojím, že je tady tak kritická atmosféra, že na transfer Messiho do Bohemky by mnozí reagovali tak, že je ...

díky...předběhl jsi mě....-)chtěl jsem to psát po zprávě o Jánošovi.....

MarekC20 napsal:

vzdyt ho poslali do Karvine a neprosadil se ani tam. zamysleme se trosku nad tim - bereme borce, ktery se nedokazal prosadit v tymu, ktery hral jeste hur nez my.

no je zajímavé, že koncem sezony se tady psalo, že i ta Karviná hraje líp než my.....teď tady řešíme Chramostu a nevím jak o moc lepší byl Jablonec než Bohemka....já teda vůbec netuším jak to dopadne.....změna místa, trenéra.......ale zase hned dopředu psát, že je to tragéd, mi přijde ne úplně ideální.-)

Lamas napsal:

Do přípravy Klokanů se zapojil srbský obránce Stefan Vilotić (22) O jeho budoucnosti v Bohemians se rozhodne během přípravy To si jako dělají pr...?

kolikrát jsi ho viděl v akci?? 

zeppelin napsal:

Mame par hodin po zachrane a par neustale stejnych rejpalu neprestava chrlit ohen a siru a vse psat v podminovacim zpusobu..chtelo by to,meli by....jo jo,kazda rada dobra,radilku jak by se vse melo delat je fakt ...

a nejlepší je tady vyjmenovat polovinu hráčů (tím neříkám, že všichni mají v Bohemce zůstat)...a předpokládám, že ti stejní budou psát začátkem srpna, že je to hrůza, proč sem zase přišel ten a ten a že Bohemka není sehraná......

zeppelin napsal:

Mame par hodin po zachrane a par neustale stejnych rejpalu neprestava chrlit ohen a siru a vse psat v podminovacim zpusobu..chtelo by to,meli by....jo jo,kazda rada dobra,radilku jak by se vse melo delat je fakt ...

no jo...holt to má někdo jako životní "poslání"..:-(

kacrrr napsal:

Ahoj Klokani, stále my zní v uších včerejší pokřik "hoši děkujeme" kterýma fantastičtí fanoušci ocenili výhru nad třetím týmem druhé ligy a začali oslavy záchrany Bohemky v první lize. Ročník 2021/22 tedy pro Bohemku dopadl "fantasticky", po skvělých výkonech týmu ...

a jak teda dle tebe měli fanoušci včera reagovat...naházet na hráče kelímky od piva, kamení, vypískat je..?? celou sezonu tady píšeš, jaká je to hrůza, že se na Bohemku nedá dívat atd..vždyť to není povinnost na zápasy chodit....to snad tady víme všichni, že to není ideální..a hráči hrají na to, na co mají...včera mi nepřišlo, že by to někdo "odchodil"...že tam není kvalita je věc druhá....