Detail uživatele diskuzního fóra - pišta

Datum prvního příspěvku
2.2.2007
Celkový počet příspěvků
1875
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1762
Ptejte se vedení Bohemky 75
Tlachy a kecy 25
Jiná komunita 12
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
b3fx64mE 203
iXnqjCIt 102
llV5t1iy 52
mc0TZb5X 22

jaryn66 napsal:

Asi v 93. minutě mě napadlo: a je to tu zas.. Poslední kolo, soupeř v červenočerně pruhovaném vede 1:0, sice o nic nehraje, ale nedá ani "deko". Nám jde sice o moc, jenže nedáme gól ...

ne že by to bylo nějak podstatné, ale....střely 19:5 na bránu 5:2.........a když jsme u těch kdyby...(neuznaný gol v Liberci..), tak včerejší 2. gol Opavy podle mě ani náhodou ofsajd nebyl......

Slamak napsal:

Diky bohu (resp. Pepovi, Dostymu) za dnesni 3 body. Zazitek z minuleho kola to vsak jeste nesmazalo. To, ze bojujem o baraz zrovna s Pribrami me v klidu nenechava. Jsem zvedav, jak si vedeni pohlida, ...

no nevím...plichta s Opavou, které o nic nejde snad nebude problém...doufám

atletiko napsal:

tak nevím... 

a co nevíš??pokud bude mít po skupině o záchranu někdo stejně bodů, tak rozhoduje postavení po 30.kole.....

Khamúl napsal:

Naopak, bod z Karviné nás zachrání. Když Opava porazí Příbram, tak nám stačí bod z Karviné a porazit doma již zachráněnou Opavu. Při shodě bodů rozhoduje postavení po základní části ! 

tak tak...nejblbější varianta je Opava-Příbram remíza Bohemka prohra.......:-(

rudd napsal:

Myslíš Příbram? Tak to není zrovna dobrý příklad :-)

vypadá to, že Příbram šetří...proč platit celou nadstavbu, když si stačí "ošéfovat" baráž....

hrdin napsal:

3.14varník je volnej :)

akorát to taky čtu, že skončil u ševců.....jsem zvědavý, kde skončí.-)

tak Pivovarník skončil u ševců...omyl, psal jsem na vedlejší forum

pekulka napsal:

Chtěl bych všem hráčům a trenérovi poděkovat za poctivě odmakaný závěr základní části ligy a za výkony v poháru. Velká škoda, že se nám nakonec nepovedlo dostat se do prostřední skupiny. Nakonec chyběly pouhé tři body, ...

no chyběly 2body....

zeli napsal:

Jednou jsem se díval na tenis, kde měl hráč v tiebreaku 17 matchballů a nakonec prohrál. Ten druhý po zápase přiznal, že míče jen zoufale vracel,protože byl zraněný... tak doufám,že to nebude náš případ a ...

neřeš Hradec...s tím bude hrát někdo jiný.....