Detail uživatele diskuzního fóra - pišta

Datum prvního příspěvku
02.02.2007
Celkový počet příspěvků
2044
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1928
Ptejte se vedení Bohemky 78
Tlachy a kecy 25
Jiná komunita 12
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
b3fx64mE 241
iXnqjCIt 161
5s3IL6ID 61
llV5t1iy 52
mc0TZb5X 22
jDILmdht 7
JY0HbtI2 4

bonano30 napsal:

Hlavně jestli nezapomněl políbit jejich znak na dresu :-)

tak i Yusuf se trefil.....

cossacs napsal:

Nemyslel jsem si že zrovna on s námi takto vyjebe. No takže je pryč. Do útoku i když to měla bejt priorita nikdo. A vlastně on nepřišel vůbec nikdo. Možná kdybychom hráli ty poháry neodešel ...

to víš, zacinkají zlaťáky a jde.....:-(

Vertigo napsal:

Hašek ven!

který..Ivan? Filip??.-) myslím, že po dnešním zápase hodně přísné....dnes to nemělo s fotbalem nic společného a to ještě mi Filip přišel jako  snaživější než většina.....

petr.koukal napsal:

Vstupné 50 Kč. Admira nás poprosila, ať nesměřujeme fanoušky na hlavní tribunu, ale na východní stranu do sektoru za střídackou.

díky za info

tušíte někdo jak je to zítra s Admirou..?bude vstup nebo bez diváků?nebo omezená kapacita??

karass napsal:

To opravdu věděli snad všichni, v té žumpě to nemůže nikoho překvapit.Tak trochu se divím poctivým sponzorům, co to podporují, ale ono těch poctivých bude ubývat.

no a ještě taky otázka, jak zareaguje LFA nebo jak se ten spolek jmenuje.-))...takhle se nedohraje ani příští sezona a kdo bude potřebovat, tak onemocní...

sasek napsal:

Doufám že v otázce odhadu kapacity se blížíme k 10 tisícům. Stavět menší stadion by byla do budoucna škoda. 

no to už rovnou 20tisíc...až nám zase soudruzi dají zákaz, tak ať se tam vejde víc lidí.-)

batoh napsal:

Tak dnes jsem bez problemu dokoupil dalsi 2 vstupenky i na permice Zakladni/detske. K memu velkemu prekvapeni byla volna mista nejen na B/C, ale nekolik jeste take na A. Je to trochu zklamani s ohledem ...

no asi se předpokládalo, že to bude hned vyprodané..ale zase úterý ve 20hod třeba pro někoho není ideální čas.... dovolené.....problémy s ticketportalem....