Detail uživatele diskuzního fóra - petrh

Datum prvního příspěvku
6.6.2007
Celkový počet příspěvků
76
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 42
Ptejte se vedení Bohemky 31
Tlachy a kecy 1
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
e5+40MH5 21
kr1yHvJ6 1

Jinak ještě k zápasu v Zápech. Teď už je to jedno, ale první gól dal Jakub Rada s trestňáku, míč se odrážel celkem jasně celý za brankovou čárou (stál jsem hned za bránou). Ještě že to tam Pepa dorazil, jinak by to byl další renonc rozhodčích...

Bororo napsal:

Noviny kecaly vždy...úředně bylo stanoveno, že můžeme dát do oběhu 16500 registrovaných vstupenek (včetně permanentek a volňásků). Vstupenky nad toto číslo byly neregistrované- prachy do fondu. Bylo to taky předmětem mého vyšetřování na policii, dříve ...

Pardon, ten zápas se Slovanem se hrál na jaře 1975, kdy s ním a s Interem bojovala Bohemka o titul. Proto měl zápas takový náboj.

teaman napsal:

Nejmíň lidí? Rok cca 2003 nebo 2004, druhá liga podzim, pršelo. Pod hodinama tak 500 lidí, na tribuně cca tisícovka. Ale s kým, to už říct neumím.

Např. 2. liga 24.10.2004 Bohemka - Pardubice 3:3, v Ďolíčku dle Sportu 734 diváků...

pop napsal:

Tak to byl sakra dobrý zápas. Pamatuji si fanoušky Ipswiche, jak seděli na A5 a měli pruhované ponožky v barvách klubu. Tehdy jsem z toho byl fascinován. Po zápase nám stále ukazovali palec nahoru, ale ...

Pamatuju jinovatku na trávníku před zápasem, která po pár minutách hry zmizela. Taky pamatuju Jardu Němce jak se na oslavu Tondova trestňáku z radosti pověsil do brankové sítě u dřevěnky... Úžasnej zážitek z boje s tehdy špičkovým týmem anglický ligy.  Škoda že sestřih nebo aspoň góly z toho zápasu nejde dohledat.

qwerd napsal:

V Ostravě jsem byl, celej zápas jsem se snažil Bohemku, stejně jako všichni přítomní, vytrvale a hlasitě podporovat, ale od našich hráčů mi připadalo, že tu intenzitu fandění a podpory nepřetavili ve výkon hodnej prvoligovýho ...

Ono není divu, hráče čekal za pouhé tři dny tisíckrát důležitější zápas o záchranu na Slovácku. Taky výkon hráčů byl hned úplně o něčem jiném. Jen škoda, že do UH nepřijela ani pětina lidí oproti počtu fans na mediálně protěžovaném zápase v Ostravě...