Detail uživatele diskuzního fóra - Bohemák12

Datum prvního příspěvku
02.04.2011
Celkový počet příspěvků
844
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 611
Ptejte se vedení Bohemky 219
Online chat s vedením 1
Tlachy a kecy 13
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
axsxHDf2 205
xihUCpLp 131
rqzUatbh 77
5fS91t70 64
wFhbyHhM 3
VwXIsWgK 3
/A/UyImK 2
VRcmTPTE 2
KBS+0y4n 2
czXADVTj 2
/1+awK0L 2
yFRd4mgS 1
Ax+6/BG8 1
6XfWiouW 1 dolíček
38pU1jMT 1
A9fh78uW 1
FtgFGeQF 1 clockan1
pDgTAqiP 1
a4baG/CN 1
lVeGGnw1 1
3eRgz/Zh 1
vTYhIJa7 1
0PtVZf2h 1
jT+hKQop 1
hwh8OAV/ 1
nkhZIt64 1
R+WXIVAZ 1
F1hDysLU 1
K2dUJXF/ 1
cHGiFms3 1
EUq5rrGI 1
Z2ZyfXaf 1
tX214jx3 1
DZHzcGaH 1
Ij2iaaZY 1
gBlePzMA 1
TChW/kLG 1
LzOront7 1
pXo+eR4g 1
q2SuTxHh 1
hjKUKaj2 1
zrbAf6rq 1
h/iBSb4e 1
TzrTO2zP 1
D/2pwuEb 1
05/WPsX/ 1

skrob napsal:

Tak Liverpool by nám bůra nedal.

Já doufám, že se včera Beran koukal na toho jejich Elliotta.

petr.koukal napsal:

Do evropských pohárů UEFA se kvalifikuje pětice českých klubů. Ligový mistr i druhý tým tabulky bude mít šanci zabojovat o účast v Lize mistrů. Vítěz MOL Cupu si zajistí kvalifikaci Evropské ligy a třetí ...

Díky, taky jsem si to vyhledal. Tak snad udržíme tu prostřední skupinu. 

Nevím teda kolik letos postupuje týmů do pohárů, ale jestli 5, tak jsme 6 bodů od pohárů a 7 bodů od baráže. Škoda, že nám to letos nejde. 

Je prostě škoda, že se nám v létě podařilo nalákat na poháry pouze neperspektivního Hybše a Hrubého. V zimě se ty přestupy už blbě honí.Hodně chybí Drchal. No letos se ještě zapotíme. Chtělo by to stopera a tvořivého záložníka jako sůl. Taky mě mrzí, že už nikoho nepřivádíme na zkoušku. 

Vendelin napsal:

Presne tak. Vim ze statistiky hovori v neprospech naseho utoku, ale kdyz vidim z ceho musi nasi utocnici davat goly, tak jim to to fakt nezavidim. Vetsinou dostanou balon ve sprintu s otockou zady k ...

Taky trenérovi důvěřuji. Věřím, že se na jaře zvedne Smrž (nemyslím v ofenzivě, ale že to bude kvalitní DM) V útoku bude k dispozici Prekop,Ristovski,Matoušek, Kozák a možná teda Puškáč. Ideální by bylo kdyby se do formy dostal zpět Hůlka. Letos mi přijde hodně pod své možnosti. Herně se mi líbí Beran, ale prostě by musel mít produktivitu a tu nemá a nevím tedy jestli se to někdy vůbec změní. Klidně bych bral kdyby přišel na přestup Kozák. On bude střelec, ale jen mu to někdo bude muset kvalitně nahrát. Mužík, to je takový asi hodný kluk do kabiny a věřím, že v tréninku nic nevypustí, ale prostě za mě je to málo. Dosty už jde taky s formou dolů. Bylo by super kdyby zdraví vydrželo Hálovi. U Kovaříka půjde výkonnost s věkem také pořád dolů. Tajně doufám, že se uzdraví V.Novák a chytne šanci za pačesy.  

Vendelin napsal:

I podle meho nazoru nemuze prinest angazovani Veselyho u repre Bohemce nic dobryho. Vezmu pripodobneni z bezne prace, v momente kdy mas nejakou manazerskou pozici a davas tomu vsechno tak je to vzdy hodne znat... ...

Taky bych si místo útočníku přál kvalitního stopera a nějakého tvořivého záložníka

klokan1975 napsal:

Příjemné ranní vstávání, včera výborný zápas od celého týmu za velké podpory fanoušků. Máme větší držení míče než v úvodních zápasech,sice to  nerozhoduje o výsledku , ale lépe se hraje,míň ubývají síly. Týmový výkon,výborné  vystřídání ...

Také jsem byl mile překvapen, že gól neslavil. Upřímně jsem čekal nějakou oslavu alá dement Kalod