Detail uživatele diskuzního fóra - TomBP

Datum prvního příspěvku
13.4.2014
Celkový počet příspěvků
142
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 117
Ptejte se vedení Bohemky 23
Online chat s vedením 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
5ZB1hAUr 55
j/VYzwuU 41
auWnLohh 11
OLlpYBdS 1
1jknITPj 1
WzSHHp5c 1
EIe6OlpB 1
0je1JaZS 1
MCeaBEWs 1
tZ/KtYyi 1

Fanoušek Bohemky, který si o ní chce něco přečíst, to má poměrně složité. O Bohemce se nepíše na iSportu, iDnesu nebo Seznamu. Jednou za týden tam vyjde reportáž o zápase a to je vše. Když nás trénoval Hašek, tak ještě vždy vyšel jeden článek o jeho veselé tiskovce. Na HP VĎ je jeden stále stejný rozhovor s hráči po zápase a pak upoutávka na zápas a tím to také končí.

Takže pokud si někdo chce něco o Bohemce každý den přečíst, tak to naše fórum je vlastně jedinou možností. Myslím, že možná několik tisíc lidí to využívá. Proto je pro mě šok, že se dva lidé jen tak rozhodnou a po 20 letech ho všem lidem prostě vypnou.

Na druhou stranu souhlasím, že drtivé většině čtenářů vádí urážlivé a vulgární příspěvky a nebo provokatéři, kteří se vydávají za fandy Bohemky a chtějí to tady rozeštvat. Ale přece existují nástroje, jak se dají vulgární příspěvky eliminovat. A na provokace je zase nutné reagovat. Je to prostě stejné jako se vším. O každou věc je potřeba se alespoň trochu starat, jinak začne upadat. Ale určitě není řešení to všem zrušit. I když je to asi pro někoho nejednoduší.

Já tedy rozhodně nejsem pro rušení fóra. Byla by to velká škoda a spoustě lidem by chybělo. Stačí když se o něj někdo bude starat a ta úroveň zase stoupne.

Mně se líbí, že hráči kteří byli na Spartě nejslabší, se v dalším zápase nedostanou do základu. Po prohraném zápase by to měla být samozřejmost, ale u nás to velmi dlouho neplatilo. Takže i když oba domácí zápasy pod novým trenérem byly hrozný, těžko se dá Klusáčkovi co se týče taktiky nebo sestavy něco vyčítat. Z jeho strany udělal pro vítězství maximum.

Myslím, že k té špatné úrovni zápasu hodně přispělo Slovácko, které tady předvedlo defenzivní hnus. Když jsem je pozoroval, tak tam měli pasáže, kdy se jejich nejvysunutější hráč pohyboval asi 3 metry před vlastním vápnem. Já bych za remízu 0:0 body neuděloval. To by byl lék pro tyto trenéry taktiky, když jsou jim diváci ukradení.

Mně se líbilo, že jsme včera do toho zápasu šli s cílem ho vyhrát. Nebyly to jenom ty tradiční řečičky, ale opravdu jsme tak hráli. Proti se sešlo několik faktorů. Životní zápas Heči, obrovská porce štěstí, kterou si Sparta vybrala, protože do čeho kopla, to jí tam spadlo a na druhé straně jim pomáhaly tyče. A samozřejmě naše nižší kvalita, jak v obraně, tak v útoku. Ale tohle nechci moc připomínat, jelikož naši hráči to od Haška slýchávali od rána do večera a oni si teď zase musí začít věřit. Fotbal je hodně o hlavě a oni na to mají!

I když je výsledek katastrofální, já bych byl moc rád, kdybychom podobným stylem hráli i do budoucna. Výsledky se určitě dostaví. A doufám, že problémy v obraně jsou způsobeny i změnou rozestavení na 4 vzadu a snad se to bude postupně zlepšovat, až si to trochu zažijí.

Rozestavení i taktika dneska v pořádku. Sestava z aktuálně dostupných hráčů asi nejsilnější možná. Takže v tomto směru výrazný posun, protože minimálně poslední rok se něco takového říct nedalo.

Zápas to byl hrozný, ale dneska asi opravdu šlo hlavně o ty tři body. Doufám, že příští týden v derby tam kromě vítězství bude vidět už i herní dominace.

Ve světle událostí z posledních dnů také nerozumím blbé náladě některých.

Zbavili jsme se Haška

Přivedli jsme Luďka Klusáčka a Ericha Brabce

Ve Spartě vydržel Jílek

Slávisti přijdou o Číňany

Začalo se vážně mluvit o našem novém stadionu

Když to takto půjde dál, tak jsme zanedlouho zase v Praze č. 1. Musíme si to taky užívat.

Mně stále vrtá hlavou, co je příčinou té neotřesitelné pozice našeho trenéra. Přišel z druhé ligy a nikde žádný velký úspěch neměl. U nás se mu zezačátku dařilo, ale následný rok a půl byl velmi špatný a poslední měsíc to už je katastrofa.

Loni na podzim se vymlouval na úzký kádr a zranění. Tak se v zimě nakoupili hráči a na jaře jsme měli nejširší soupisku z ligy. Ale přišel s tím, že je problém v kvalitě. Takže se v létě pořídili starší a kvalitní hráči. Ale stejně se mu podařilo něco vymyslet. V nové sezóně je tím hlavním problémem nepokropený trávník a rozhodčí.

Předpokládám, že ta hra bude i nadále pokračovat a v zimě angažujeme Ivánka Horníků a budeme motivovat všechny trávníkáře v lize ke kvalitnímu kropení. Ale on si stejně určitě nějaký důvod na jaře najde. Tomu věřím.

Já opravdu netuším, proč je u nás tak obrovský problém s odvoláním trenéra. Vždyť změna trenéra je standardní fotbalový prvek, který se běžně používá, pokud to týmům nejde. Tak jako odejde hráč, který hraje špatně a koupí se jiný. Přece ho neposíláme někam na popravu. I jemu tato změna může pomoci a třeba se mu v jiném týmu začne dařit.

Pokud je problém v odstupném, může se to vyřešit z vlastních zdrojů a náklady budou i následně podobné. Slezi má zkušenosti, autoritu a vypadá to, že většina těch pozitivních změn, které se v týmu udály, je z jeho hlavy. Proč ho na rok nezkusit a nedat mu šanci? Nebo jestli je mu vedení vděčné, že se za jeho působení zpeněžil Tetteh a Jusuf? Kdyby tady byl jiný trenér, tak by to nešlo? Co třeba Schick za Pivarníka?

Nebo je to jiný důvod. Je to opravdu divné a velmi nestandardní chování našich šéfů.

Já už nevím co se musí stát, aby došlo k odvolání trenéra. Skoro rok a půl hrajeme příšerný fotbal. A nyní prohrajeme s mužstvem, které nedávno v pohodě přejelo naše béčko. A podle reportáže to vypadá, že jsme si mohli odvézt klidně zase čtyřku, ale měli jsme kliku.

V každém týmu pokud se dlouhodobě nedaří dojde ke změně trenéra. Jen u nás ne. Buď jsme chytřejší než ve všech fotbalových klubech na světě a nebo spíš ne.

Ano, někdo udělal chybu a podepsal ho na 3 roky a něco to bude stát a asi to nebude málo, protože sám určitě neodstoupí. Ale chyby se stávají a alespoň si už do budoucna budeme pamatovat, že trenér musí dostat smlouvu vždy maximálně na rok / rok a půl. Kdo to z vedení bere pouze po finanční stránce, ať si spočítá kolik nás stojí ta spousta zbytečných hráčů, kteří sem přišli za Haška a buď nehrají nebo hrají hrozně.

Sestava dnes celkem OK. Sice zase na tři stopery, ale to už bych asi chtěl moc, aby to někdo zkusil změnit. A hra také podle toho vypadala. Dalo se na to koukat.

Překvapilo mě jak komplet celý mančaft ve druhé půli fyzicky odpadl. Trenér to i bezelstně přiznal. Ale u týmu je už přes dva roky a měl ho celý k dispozici na letní přípravu a následujících 11 kol.

V utkání se Zlínem byla radost pohledět na Jakuba Radu. Předvedl přesně to, jak by měl střední záložník fungovat. Rozdíl oproti výkonům Kamila Vacka byl diametrální.

Co mě na tom, ale hrozně štve je, že trvalo celých deset kol, než Kuba dostal příležitost se ukázat. Přestože všichni vědí jaké kvality má, jeho konkurent hrál naprosto tragicky a i naprosté většině fanoušků bylo již několik kol jasné, že ja tato změna nutná a bude mužstvu prospěšná. A trenéra, který samozřejmě všechny zápasy vidí, pravděpodobně je i poté několikrát studuje na videu, je s hráči na tréninku, toto nenapadne??? A připomínám, že Kuba Rada byl plně připraven nastoupit již od druhého ligového kola, což sám potvrdil v magazínu Klokan.

Já myslím, že jenom tato chyba nás stále možná 5 -  6 bodů v tabulce. A s Radou v sestavě bychom pravděpodobně na Slavii hráli trochu důstojnější roli a neodjeli s největším debaklem za posledních 20 let.

Je to škoda a není to poprvé, kdy Hašek opakovaně staví do základu hráče z formy. Pamatuji si podobné období s Nečasem, potom to byl třeba Filip Hašek a nyní je to Vacek. Přitom co je na tom špatného stáhnout hráče, kterému to nejde a zkusit jiného. Případně změnit systém hry, když nefunguje. Dělají to trenéři na celém světě. Buď to opravdu nevidí, což si úplně nemyslím nebo bude problém někde v jeho povaze, která bude taková paličatá a nedovolí mu měnit původně učiněné rozhodnutí. Nevím, ale obojí je špatně.

Nepředpokládám, že by vedení nyní trenéra odvolávalo, když to neudělalo ani na jaře. Ale přál bych si, aby se to stalo, alespoň v zimní přestávce. Poločasy s MB a teď se Zlínem ukazují, že při správném způsobu hry a sestavě by nám toto mužstvo mohlo dělat velkou radost.