Detail uživatele diskuzního fóra - TomBP

Datum prvního příspěvku
13.04.2014
Celkový počet příspěvků
315
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 290
Ptejte se vedení Bohemky 23
Online chat s vedením 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
mZ3aDpen 145
5ZB1hAUr 56
j/VYzwuU 41
auWnLohh 11
KBIDP/8i 4
57Z/g+3M 2 AFK11
oiNbiKkQ 2
OLlpYBdS 1
1jknITPj 1
WzSHHp5c 1
EIe6OlpB 1
0je1JaZS 1
MCeaBEWs 1 poustmen
tZ/KtYyi 1
AirB4S6J 1
pzA8SkVR 1
RwsOsQMU 1
GzEsXY/X 1
Sx6qp61n 1
bUENQqIA 1
5UWRFh7r 1
gxfU0vBN 1
6wFgu9pb 1
WLQj95gO 1
/QAMZ2bb 1
C0Bzr4yI 1 sasek
jybvDtUS 1 Lamas
r8FgmrA+ 1
fGS+t5Xx 1
DQiGX84X 1
77Sh7ROK 1 poustmen, Hrubajz
M/xcQSUh 1
vO8/xcxs 1

Postavit proti Slovácku do zálohy Pepu a Hrubého, byl hodně odvážný plán. Přesto jsme si v první půli vypracovali hodně gólových šanci. Škoda, že tam něco nespadlo.

Gól jsme dostali zase po dorážce, jako s Teplicemi. Je zajímavé pozorovat ten rozdíl jak útočníci soupeře jdou po střele stále za míčem a u nás když tam střílel myslím Kestlik a balón se odrazí, tak všichni jen stojí a koukají.

V Norsku náš trenér mluvil o tom, že je pro nás Bodo inspirací. Uvidíme jak vážně to myslel a co se u nás změní. Ale v Bodo mají pravidlo, že 40% jejich hráčů musí být místních. Bylo by moc krásné, kdybychom se na toto číslo také dostali. U toho zbytku už je jedno, jestli to budou hráči z Česka nebo z tramtárie. Pomalu skončily nebo končí naše legendy, jako třeba Dan Krch, Barťas, Pepa nebo Dosty. A moc se nesnažíme vychovávat nové. Napadá mě snad jenom Lukáš Hůlka. Přitom v nekvalitě to asi nebude. Před 2 lety hrával půl roku Vojta Novák a patřil k nejlepším. Na jaře dostal kvůli personální nouzi šanci Adam Kadlec a hned patřil k nejlepším v obraně. Pak byl po jediné chybce odstaven. Honza Morávek, který se rok připravoval na návrat, nedostal smlouvu. V minulé sezóně bylo v našem béčku hodně zajímavých hráčů, ale nikdo z nich si zatím v áčku nezahrál. Přitom kvalita některých současných střídajících hráčů není úplně ohromující, že by místo nich někdy nemohl dostat šanci náš odchovanec.

Postup by byl zázrak. Hlavně abychom si nedali další prodloužené jízdy na tom jejich kolotoči. Ale bylo by fajn uhrát nějaké body. Ideálně všechny tři. Hodily by se do našeho koeficientu, pokud se v následujících sezónách zase dostaneme do losování evropských pohárů.

Velikým problémem je střed zálohy, který by měl tu hru nejvíce tvořit. Ale koho tam dát? Hrubý - zatím velká tragédie, Pepa - velké trápení, už na to ve svém věku prostě nemá, Janoš - zraněný, Beran - slušný dribling, ale také časté ztráty míče v nebezpečných prostorem a že by uměl nějak rozdávat balóny to taky ne. Ještě Novák, ale ten je asi taky zraněný a trenér by ho stejně nepostavil. Takže to řešení s Hůlkou není špatné a skoro také jediné možné. A vůbec bych se nebál na jeho místo v obraně vrátit Adama Kadlece, který patří ke kreativním defenzivním hráčům a má i krásné pasy. A v lize zkusit i Denise Valu. Měl dobrou přípravu.

babus1966 napsal:

Když neuteče Maty, tak bude asi těžko stíhat Pepa, to přece dá rozum. Soupeř byl o třídu jinde, v první půli o dvě. A i kdyby to měla být pro Pepu odměna za všechny ty ...

S tím úplně nesouhlasím. Za zásluhy může hrát Ivan Trojan nebo Barťas 10 minut v zápase kde o nic nejde, ale nikdo v takto důležitém zápase pro prezentaci i ekonomiku klubu. Pepu mám taky rád a myslím, že ani on by nechtěl hrát jen z tohoto důvodu. Že tam není nikdo lepší nebo alespoň jiný souvisí i s tím Morávkem. Já to pochopil, že mu Držmíšek nedal smlouvu a že si nerozuměl s klukama v kabině, ale ne že je zraněný. S ním by ten střed hřiště asi vypadal včera jinak.

Byla to kvalita, na kterou v české lize moc nenarazíme. Přesto, Matoušek sám na bránu, Kovařík sám před brankářem, Hála břevno, neodpiskana ruka v penaltě ale k tomu nějaké hlavičky a střely. To nebylo úplně špatný.

Chybí nám střed pole. Pepa tam vypadá jako nějaký amatér z nižší soutěže, který si za odměnu může zahrát s profíky. Na desíti metrech mu utečou o pět. Škoda, že jsme si nenechali Honzu Morávka.

Vypadá to na největší setkání Čechů za polárním kruhem v historii.

Věřím, že na hřišti budeme bojovat jako vždycky. Důležité bude se nerozložit, pokud bychom náhodou inkasovali, jak se nám to v minulé sezoně párkrát stalo. I porážka 1:0, 2:0 je při současném systému hratelná do odvety.

Zajímavý způsob bránění má Dosty. Do centrů chodí jako zkušený volejbalový blokař. Oproti současným trendům se snaží co nejvíce zvětšit objem těla. Teď z toho byl jeden přímák. Někdy loni penalta. V Norsku by to snad radši dělat nemusel.

Vypadá to, že vedení dělá vše proto, aby se předkola hrála v Ďolíčku. Na Spartě by případně byla až skupina. Musí to ovšem schválit pánové z UEFA. Problém taky bude snížena kapacita na 4.000, ale permanentkáři se na ty zápasy určitě dostanou.

Stane se, že se prohraje hlavičkový souboj, nezajistí se spoluhráč, nesplní se taktické pokyny, nevyběhne proti míči apod. Pak po zásluze následuje čočka od trenéra a kritika od fanoušků. Ale to co provedl Valeš, je úplně jiná kategorie. Je to vrchol lajdáctví, kdy brankář jako jediný na stadionu vůbec nemá přehled o situaci ve vlastním vápně. A ještě se navíc vykašle na základní gólmanské poučky, které znají i starší žáci. Navíc je to v derby a v pro nás velmi důležitém zápase, kde se všichni ostatní vydali na maximum.Oni Olejár, Havránek nebo Bolek byli jinak docela slušný brankáři. Ale pokud gólman něco takového udělá jednou, může to udělat vždycky. Ten člověk se již prostě nikdy nesmí objevit v našem dresu.