Detail uživatele diskuzního fóra - TomBP

Datum prvního příspěvku
13.04.2014
Celkový počet příspěvků
280
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 255
Ptejte se vedení Bohemky 23
Online chat s vedením 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
mZ3aDpen 122
5ZB1hAUr 56
j/VYzwuU 41
auWnLohh 11
57Z/g+3M 2 AFK11
oiNbiKkQ 2
OLlpYBdS 1
1jknITPj 1
WzSHHp5c 1
EIe6OlpB 1
0je1JaZS 1
MCeaBEWs 1
tZ/KtYyi 1
AirB4S6J 1
pzA8SkVR 1
RwsOsQMU 1
GzEsXY/X 1
Sx6qp61n 1
bUENQqIA 1
5UWRFh7r 1
gxfU0vBN 1
6wFgu9pb 1
WLQj95gO 1
/QAMZ2bb 1

Tyhle hostování jsou dobré pro provinční kluby typu Liberce, Jablonce nebo Budějovic. Pro Bohemku je to nedůstojné. K čemu nám to je? Pomůže nám k nějakým bodům, takže místo devátého skončíme na sedmém místě? Tak ať jsme radši devátý.

Mužík je každé střídání lepší a lepší. Snad dostane větší šanci a Drchal zůstane u těch zoufalců.

První poločas jsme prospali. Velká hrubka gólmana. Když dostane míč Martin Dostál, téměř vždy to znamená jeho odevzdání soupeři. Kovařík za celou dobu kdy je u nás, nic nepředvedl, ale stále dostává příležitost. Jánoš dostane v závěru za úkol kopat centry do vápna a z pěti kopne čtyři do autu. Dnes jsme si to opravdu nezasloužili. A jinak opět odpuštěná červená karta soupeři. To kopnutí do Hronka. Proske nás asi musí hodně nenávidět.

Mě by zajímal výklad pravidel. V utkání Jablonec - Slávie nastřelil útočník ruku obránce Jablonce a přestože za nimi byl asi půl metru další obránce, který by ten balon sebral, všichni se shodli, že jasná červená. Včera obránce málem serval Puškáčovi trenky, další obránce byl asi 5 - 10 metru vzadu, ale červená se nedala, že prý by ho určitě doběhl:-D

Ve druhé půli jsme Hradec zatlačili a vytvořili si množství šancí, podobně jako když proti nim hrála Slávie. Jen v tom proměňování jsme byli podobně úspěšní jako náš čínský soused. Takže bez bodů, ale výkon špatný nebyl.

Jsem zvědavý jak si povedeme na Letné. Ale pokud nebudeme bodovat proti týmu, který v evropských pohárech není schopen uspět ani proti těm nejmenším trpaslíkům, měli bychom si zakázat mluvit o pohárech na tomto fóru byť jen v legraci.

Kdyby se Zelinka podíval na radar, stačilo zápas o hodinku, dvě odložit a mohlo se v pohodě hrát. Ale to bychom po něm chtěli asi moc.

Škoda, že to není alespoň neděle. Asi kvůli policii a druhému utkání. Přitom by to měli na jeden výjezd dva zápasy a jenom by se přesunuli.

První půle slabší, ale celkově jsme byli celý zápas lepší. Dokonce i v té půlhodině, kdy jsme hráli o deseti. Takže vítězství je naprosto zasloužené.

Je dobře, že jsme oproti předchozím sezónám přitvrdili, ale zákroky Bartka i Květa byly úplně nesmyslné. Pokud chceme soupeři naložit, měli bychom to dělat trochu chytřeji.

Ale krásně se kouká na tabulku a každé pondělí se člověk může těšit do práce. Díky chlapci.

Puškáč, Hronek, Květ to je reprezentační forma. Třeba by se někdo z nich mohl v repre proti Švýcarsku/Portugalsku objevit. Když je tam třeba Vlkanova.

Ze střídajících hráčů vypadá dobře pouze Jánoš. Já bych tam spíše zkoušel Bartka a Nováka, ale nevím jak na tom po létě jsou.

Když se před zápasem nedají koupit lístky, tak je škoda, že se tím hlasatel nepochlubí a neohlásí vyprodáno.

Je fajn, že vzniká analýza příčin neúspěchu z loňské sezóny. Patrně půjde o minimálně 800 stránkový elaborát, když se na něm již měsíc pracuje a zdaleka není hotov. Chyby se v Bohemce určitě staly, ale to asi ve většině klubů. Naše abnormalita, která jinde není moc k vidění, spočívala v neuvěřitelně dlouhém otálení s odvoláním trenéra Klusáčka. Ten u mužstva minimálně od půlky podzimu neměl co dělat. Možná se ho hráči chtěli zbavit, možná to již prostě nezvládal. To už se nedozvíme. Ale vedení prostě mělo konat. Analytikům by se mohlo připomenout, že úplně stejně zdlouhavé odvolávání bylo i u jeho dvou předchůdců Martina Haška a Miroslava Koubka. A i v těchto dvou případech nás to málem stálo sestup.

Pantáta byl v rozhovoru trochu rozmrzelý, ale hlavně jeho by mělo trápit, že zvyšuje přísun finančních prostředků do klubu, ale nedostává za to výsledky.

Asi se dá polemizovat s jeho tvrzením, že komunikace mezi klubem a fanoušky je na samém vrcholu. Například celý ten loňský příšerný podzim se k tomu nikdo z vedení klubu nijak nevyjádřil. Až těsně před Vánoci přišel "zajímavý" rozhovor s panem Držmíškem. Souhlasím, že například dementovat nesmysly, které šíří Bederka nebo jeho agent, by asi nemusel dělat předseda představenstva, ale někdo jiný. Pantáta zmiňuje vedení DFB. Ovšem i u něj to v komunikaci s klubem úplně nefunguje, viz. nedávné oficiální stanovisko DFB k logu na dresech, které se po pár hodinách a vysvětlení od ředitele, ukázalo zcela nesmyslné.

Čekal jsem od vedení nějaké zhodnocení nepovedené sezóny, pojmenování problémů, výhled do budoucna nebo zase nějakou pergolu. Ale nepřišlo nic. Bohemka asi s fanoušky komunikovat nepotřebuje. Tak jenom ve zkratce za mě.

Majitel: Majitelé nesou vždy hlavní zodpovědnost za úspěchy i za nezdary. Kritika na jejich adresu je tedy pochopitelná. Stále ovšem platí, že jsou to ti nejlepší, kteří tady od revoluce byli. Nebylo by dobré riskovat s nějakým bláznem, který by zde utopil nějaké peníze a za rok by ho to přestalo bavit a nebo s někým, kdo by měl úplně jiné zájmy než Bohemku. Možná by mohl pantáta trochu více Darkovi pomoct. Uřídit prvoligový fotbalový klub nebude pro mladýho kluka úplně jednoduché.

Sportovní ředitel: Tady nás asi nejvíc tlačí bota. Sice o něm náš trenér říkal, že není příliš finančně náročný, ale to jen potvrzuje tvrzení, že nejdražší jsou levné věci. Před Vánoci prohlásil, že je vše v pořádku, jenom kdybychom vyhráli zápasy, které jsme ve skutečnosti prohráli, měli bychom daleko víc bodů a byli v prostřední skupině. To byla opravdu legendární věta. Vybudoval nesmyslně široký kádr, který samozřejmě někdo musel platit. Téměř nikoho nedokázal prodat. Velká spousta hráčů mu odmítla podepsat prodloužení smlouvy. Měli jsme i jednoho, který odmítal s podepsanou smlouvou pod tímto vedením nastupovat. Vyjmenoval nám milion důvodů proč nemůže pracovat se zahraničními hráči atd. Je tady už velmi dlouho a změna by byla na místě. Ideálně kdyby ho nahradil nějaký Bohemák.

Hráči: Nevím kdo zde má zůstat, ale máme docela slušnou osu mužstva - Křapka - Hronek - Květ - Puškáč. K nim se občas přidají slušným výkonem i někteří další hráči z kádru. A snad je od podzimu doplní a dostanou více příležitostí i naše mladé pušky. Je tu i pár hráčů, u kterých by asi nevadilo pokud by zkusili štěstí jinde - Bederka, Vondra, Fulnek, Kovařík, Chramosta, Keita, Ugwu (hodnotím cena/výkon).

Trenéři: Po odchodu Ericha Brabce se zlepšila defenzivní činnost mužstva, ale obrat k lepšímu přineslo až jmenování Jaroslava Veselého hlavním koučem. Pak najednou přišlo nasazení, bojovnost, přestali jsme prohrávat a po uzdravení některých hráčů přišly i vítězství a góly. I z rozhovorů je vidět, že pan Veselý fotbalu skutečně rozumí a navíc mužstvo během zápasů opravdu koučuje. Měl by tady určitě zůstat, jen je potřeba při tvoření smlouvy myslet na to, že i u něj to jednou (určitě za dlouho) možná začne skřípat a bude potřeba jej odvolat.