Detail uživatele diskuzního fóra - TomBP

Datum prvního příspěvku
13.4.2014
Celkový počet příspěvků
104
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 79
Ptejte se vedení Bohemky 23
Online chat s vedením 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
j/VYzwuU 41
5ZB1hAUr 21
auWnLohh 9
OLlpYBdS 1
1jknITPj 1
WzSHHp5c 1
EIe6OlpB 1
0je1JaZS 1

Trenér Hašek tvrdil, že nikdy nezískáme hráče, pokud ho chce i někdo jiný. Na podzim to asi jako první prolomil Till Schumacher, o kterého usilovala Dukla. Ale furt to byla jen druhá liga.

Teď přišel Lukáš Hůlka, kterého se všemožně snažila udržet Boleslav. Nově máme Puškáče, kterého chtěl Baník, Boleslav a Liberec. Nějak nevěřím vlastním očím. Už jsem skoro nečekal, že se takové doby ještě dočkám.

Chtěl bych pogratulovat a poděkovat za přestup Lukáše Hůlky. Získat kapitána a jednoho z nejlepších hráčů MB, to je něco, o čem se nám ještě před rokem/dvěma ani nesnilo. 

Povedlo se Bohemce vůbec něco podobného od sedmdesatych let minulého století? Tedy získat na přestup kapitána jiného prvoligoveho celku.

Ohledně té návštěvnosti doma jsem se podíval na oficiální statistiky.

Sezóna 2017/2018 - 4.117

Aktuální sezóna - 4.293

Takže v letošní sezóně se průměrná návštěva na zápas zvýšila téměř o 200 diváků. Po tom strašidelném podzimu je to sice těžko uvěřitelné, ale je to tak.

Na Tempu jsem viděl jenom druhý poločas a byla to úplně stejná hrůza jako na podzim. Pak jsem, ale slyšel trenéra, že první poločas byl parádní. Takže jsem měl asi jenom smůlu na tu naši pověstnou druhou půli. Doufám, že na tom hoši trochu přes zimu zapracují. Za jeden dobrý poločas v lize moc bodů nebude.

Dobrý den. Je ve smlouvě u Filipa Haška podobná klauzule, jako u jeho bratra Martina? Tedy, že jej v určitém přestupním termínu musíme pustit do jiného klubu, aniž bychom měli možnost to nějak ovlivnit nebo licitovat o ceně. Případně má toto ustanovení ve smlouvě nějaký jiný náš hráč?

Jaký je rozdíl mezi takovým druhem smlouvy a klasickým hostováním? Je to vůbec v něčem výhodnější?

Díky za reakci.

Trenér Hašek měl zásadní vliv na skladbu současného mužstva. Všichni hráči, kteří se koupili, jsou dle jeho výběru. Mají rychlost a poctivě běhají kde se jim řekne.

Chvilku to fungovalo, ale dneska už nás má každý přečtené. Teď už je ovšem i problém zkoušet v průběhu hry něco měnit, jelikož je mužstvo složeno z typologicky stejných typů. Na lavičce není žádný bojovník, aby to tam šel zbláznit nebo brusič, aby do někoho zajel, technik, který by něco vymyslel. Dokonce to ani nemůžeme zjednodušit a začít nakopávat balóny, protože náš nejvyšší hráč má asi 155 cm.

Dost často se tu teď spílalo vedení, ale hlavní část odpovědnosti za podzimní výsledky nese trenér Hašek.

Trenér chtěl 19ti členný kádr a dostal ho. Trenér vyházel technické hráče a bojovníky a chtěl běžce, kteří umí poctivě běhat ve svěřených čtvercích. Ty také dostal. Trenér chtěl kondičního trenéra, který měl ve Spartě problémy s obrovským počtem zraněných hráčů. I ten tady je. Trenér chce, aby jeho kluci hráli v základu, bez ohledu na jejich formu i kondiční připravenost. Ani v tom mu nikdo nebrání. (Dokonce jsme museli asi půlhodinu sledovat belhajícího Martina Haška s vykloubeným ramenem, protože je prý nenahraditelný).

Výsledkem toho všeho byl tento strašidelný podzim. Ta volnost, kterou tady trenéři mají je fajn, ale někteří po čase začnou trochu bláznit a dělat si co chtějí bez ohledu na klub (Koubek, Hašek). Asi by určitá oponentura uvnitř klubu nebyla na škodu. 

Mluví se tady o posilách. Ale i kdyby přišel Luka Modrič, tak se přes Filipa Haška do základu stejně nedostane.

Už několikátý zápas zůstávají naši nejlepší hráči na lavičce (Reiter, Mašek, teď i Jusuf) a do základu se z nepochopitelných důvodů dostávají fotbalisti, kteří by měli být ještě spíše ve druhé lize. A všichni se potom diví, že se nevyhrává.

Pokud je problém v nepodepsané smlouvě, tak tím spíš by ten kluk měl hrát, aby se zvyšovala jeho cena a mohl se alespoň dobře prodat. Jestli o nominaci do zápasů nebude rozhodovat kvalita, ale nějaké rodinné vztahy, tak se ani nedivím, že třeba Mašek tu smlouvu podepsat nechce.

Myslím, že by v zimě měl buď odejít trenér nebo když zůstane, tak oba jeho synové. Jinak to může dopadnout hodně špatně.

Haniel napsal:

Nevděk světem vládne. Majiteli, který do Bohemky vložil ze svého víc peněz, než my všichni dohromady, stabilizoval tým, vyřešil konkurz, stadión, tréninkové zázemí atd se vyčítá, že nehrajeme o poháry, nebo že se na rozdíl ...

 Krásně a přesně napsaný.

Proč jsou hráči jako Reiter nebo Mašek na lavičce a hrají pouze několik posledních minut? Jak je možný, že Filip Hašek, který podá v předchozím zápase katastrofální výkon, nastoupí opět v základu? Proč stejnou příležitost, aby se vykopal nedostává třeba Vaníček, který je také velký talent a nedávný juniorský reprezentant?

Když Frýdek v utkání s Duklou zahrál horní částí ruky v pokutovém území, tak videorozhodčí Příhoda po přezkoumání posoudil tento zákrok jako v souladu s pravidly a penalta se nekopala. Dnes tentýž rozhodčí obdobný zákrok posoudil jako hru rukou. A to byl míč ještě trochu výše u ramene než při utkání na Spartě. To je docela zvláštní.

Možná by se toho chlapce chtělo zeptat, proč posuzuje obdobné situace u hráčů Sparty a Bohemky jinak. Tak by to asi být nemělo.