Detail uživatele diskuzního fóra - TomBP

Datum prvního příspěvku
13.4.2014
Celkový počet příspěvků
156
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 131
Ptejte se vedení Bohemky 23
Online chat s vedením 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
5ZB1hAUr 56
j/VYzwuU 41
mZ3aDpen 12
auWnLohh 11
OLlpYBdS 1
1jknITPj 1
WzSHHp5c 1
EIe6OlpB 1
0je1JaZS 1
MCeaBEWs 1
tZ/KtYyi 1
AirB4S6J 1

Mám pocit, že permanentek premium máme zhruba 1.600. Od června by mělo být k dispozici asi 850 míst. Takže to celkem vychází, že by ob zápas mohli chodit všichni permanentkáři premium a ty co mají Gold a Silver na každý zápas. Určitě by bylo nutné potvrzení účasti před každým zápasem. A nepotvrzené permice by se mohly uvolnit pro permanentáře se základní permanentkou a nechat kdo dřív přijde. Kdo by potvrdil účast, ale na zápas se nedostavil, měl by už do konce sezóny smůlu a jeho místo by se uvolnilo pro ostatní.

Přečetl jsem si prohlášení Sektoru 1905 a přijde mi docela úsměvné. Vlajkonoši hodnotí manažerské schopnosti ředitele i jeho odbornou způsobilost k výkonu této funkce. Bez ohledu na to, kdo je fyzickým držitelem akcií Bohemky, oni určují kdo je skutečným majitelem. Ale velkoryse majitelům tolerují kdo může být ve vedení klubu :-)

Já myslím, že fanoušci a asi to platí i obecně, by měli lidi hodnotit hlavně podle výsledků jejich práce. Ne podle nějakých dojmů a toho co kde slyšeli. A tady snad až na pár výjimek panuje celkem shoda, že současní majitelé a management klubu se za svoje výsledky, kam za posledních několik let klub posunuli, rozhodně stydět nemusí.

Je neuvěřitelné co se děje vztahu fanoušků a vedení Bohemky. Současní majitelé nejenomže vyřešili všechny obrovské problémy, se kterými se Bohemka ještě docela nedávno potýkala, ale zároveň posunuli klub ekonomicky, zázemím, kádrem i celkovou pozicí v českém fotbale diametrálně jinam, než byla za posledních více než 30 let.  Ono v celé historii by se nenašlo moc takto dlouhých období se stabilitou a trvalou prvoligovou příslušností. Podmínky v klubu už jsou dneska na úrovni, že se reálně může uvažovat o boji o pohárovou Evropu v příštích sezónách.

Místo toho, aby jsme těmto lidem třikrát denně děkovali, tak řekneme, že to mohlo být lepší a vypadněte? Případně to někdo okoření ještě pořádně vulgárními nadávkami na netu. Zezačátku jsem si myslel, že jde o provokatéry od naší pražské konkurence, jelikož jim asi úplně nevoní, že Bohemka přestává být úplným otloukánkem. Ale asi jde o fandy Bohemky. Tomu opravdu nerozumím.

Čtu tady i výzvy k dialogu, ale pamatuji si, že loni se uspořádaly asi dvě schůzky fanoušků s nejvyšším vedením, ale nikdo z těchto kritiků se nikdy nedostavil nebo pokud byl přítomen, tak ani nedutal.

Snad to dobře dopadne. Byla by pro Bohemku obrovská škoda, kdyby jí měli pánové Jakubowiczové opustit.

Ono by bylo docela dobré si taky občas připomenout co všechno se tady za posledních deset let udělalo.

Zhruba 8 x se zvednul rozpočet klubu, který je navíc vyrovnaný. Vyřešil se konkurz i kluby parazitující na názvu Bohemians. Získali jsme zpět svůj stadion. Vybudoval se nový tréninkový areál v Uhříněvsi. Založila se mládežnická akademie. A tým dneska tvoří převážně kmenoví hráči. Kádr je poměrně stabilizovaný. Několik hráčů je tu velkou spoustu let (to nikdo jiný v Česku nemá). Naopak my dnes máme hodně hráčů na hostování i ve špičkových klubech druhé ligy. Začínáme profesionalizovat a více investovat do naší mládeže. Budeme rekonstruovat Ďolíček. A toto nejsou žádné zaručené zprávy, ale fakta, které může každý vidět a nelze je popřít.

Myslím, že toho není zrovna málo a každý rok je zase nějaký pozitivní posun dopředu. Obrovskou a největší zásluhu na tom mají právě pánové Jakubowiczové! Já bych se opravdu bál, kdyby sem měl přijít někdo jiný. Už opravdu ne žádné Kavalírky, Laciny, Švarce, Víty, Vejsady a už ani nevím jak se tady ta sestava co se u nás vystřídala jmenovala.

Ale že si ty chvíle když se daří umíme užít. Tady na fóru to vypadá jako by jsme v neděli dostali v derby bůra.

Oprávněně tady byli pochváleni téměř všichni hráči z nedělního derby, ale rád bych připomenul toho hlavního. Tím je Honza Vodháněl. To co předvádí, je v české lize něco mimořádného. I vícekrát za zápas přejde přes 3 - 4 hráče. Druhý takový fotbalista v naší lize není a ani v evropských soutěžích se to tolik nevidí. Navíc má tah na bránu, připravuje šance a teď už snad začne dávat i góly. Za dvacet minut dal gól, druhý mu sebral nepotrestaným červeným zákrokem gólman a jeden málem připravil Nečasovi.

Pokud bude pokračovat v těchto výkonech a on říká, že bude ještě lepší, tak bych i tipoval, že ještě pojede na Euro. A kdyby tam něco podobného předvedl, určitě by ho čekala daleko lepší fotbalová adresa, než je Amerika.

Před utkáním jsem psal, že si můžeme proti mužstvu celkem slušného evropského průměru vyzkoušet, jak by vypadala dnešní Bohemka, kdyby nastoupila v evropském poháru. A odpověď je jasná! 1:0 je nejlepší pohárový výsledek. Takže žádné obavy a vzhůru do Evropy!

Občas tady zaznívají hlasy, že bychom zase chtěli hrát evropské poháry. No a je potřeba přiznat, že hoši ze západních Strašnic v současné době představují velmi slušný evropský průměr. Takže nyní máme krásnou možnost si nanečisto vyzkoušet, jak by to vypadalo, kdybychom nastoupili k zápasu v nějakém evropském poháru.

Dneska se na to dalo koukat. Příjemně překvapili Puskac i Tonda a mě asi nejvíc Bederka. Pulkrab by to tam mohl uklízet.

Možná bychom mohli vytvořit jednu zajímavou posilu z vlastních zdrojů zcela zdarma. Mám na mysli Lukáše Hůlku, který mi připadá, že se věkem, zkušenostmi, ani tělesnou konstitucí na stopera nehodí. Pamatuji si, že když nuceně vypomáhal na beku nebo i ve středu pole, tak rozhodně nezklamal a hrál velmi dobře. Takže když se vrací Šmíďák, proč Lukáše neposunout do středu pole? V tom klukovi je slušný potenciál. Já bych ho viděl místo Pepy, který už začíná dělat chyby a věk se samozřejmě nedá zastavit. A snad by mu nevadila pozice prvního náhradníka, který tam v 60. min. přinese zkušenost, když bude potřeba.