Detail uživatele diskuzního fóra - TomBP

Datum prvního příspěvku
13.04.2014
Celkový počet příspěvků
186
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 161
Ptejte se vedení Bohemky 23
Online chat s vedením 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
5ZB1hAUr 56
j/VYzwuU 41
mZ3aDpen 38
auWnLohh 11
OLlpYBdS 1
1jknITPj 1
WzSHHp5c 1
EIe6OlpB 1
0je1JaZS 1
MCeaBEWs 1
tZ/KtYyi 1
AirB4S6J 1
pzA8SkVR 1
RwsOsQMU 1
GzEsXY/X 1
Sx6qp61n 1

Takže další zápas s handicapem, kdy soupeře necháme jít do vedení 1:0 a pak teprve začneme. U toho prvního gólu možná faul na brankáře. Chtělo by to u těchto situací trochu vyvolat tlak na rozhodčího, aby třeba kouknul na video, jestli tam bylo. Mosquera se omluvil, tak OK. Ať si tam hraje. Bylo to naše naivita, že nám takto utekl. Spíš aby ho nešoupli do jejich áčka. To by mě vadilo víc. Ale zápas docela slušný. Jaro by mohlo být docela dobré.

Když porovnám naší a libereckou sestavu, nemůže nás dneska zajímat nic jiného než 3 body! Otázka jenom je, jak přežijeme prvních 20 minut. Ten začátek zatím u našich posledních výjezdů ven vždycky vypadá, jako bychom hráli na Bayernu.

Já myslím, že Filip Hašek bude za pár let docela slušným ligovým hráčem. Bude to s ním podobný příběh, jako třeba s Budínským. Je jenom škoda, že jsme s ním odehráli ohromnou spoustu zápasů víceméně v desíti lidech, aby se otrkal v lize a nyní když už snad trochu zesílil a mohl by to pomalu začít splácet, tak ho pouštíme pryč.

Já bych nezatracoval ani toho Vondru. Při prvních zápasech jsem si říkal, jak takový fotbalista vůbec může v Bohemce být, ale postupně jde nahoru. A jak na Slavii dostal balón do křídla, už jsem věděl, že to bude gól, že on ten centr posadí úplně přesně.

Mně by nevadilo, kdybychom se rozloučili s Vackem. Ten bude mít pravděpodobně jednu z nejvyšších smluv u nás. To by mohlo trochu pomoci s rozpočtem. Až na pár záblesků tady nic velkého a trvalého nepředvedl. A klidně bych oželel i odchod Levina a Kouby. Také Bederkovi loni hodně pomohl nůž na krku, kdy byl na pokraji vyřazení z kádru.

Základní problém je, že někomu se zápasy odkládají a jinému ne. To je ta neregulérnost. Buď by se měly odložit všechny zápasy kde je u mužstva covid, což je nereálné nebo neodkládat nic. U nás do toho vstupuje hygiena a má velmi rozdílný metr pro posuzování jednotlivých případů. To samozřejmě vede k pochybnostem, jestli jí někdo neovlivňuje. Ale může v tom být i jenom jiný přístup, protože každý kraj má svojí nezávislou hygienickou stanici. Pak vznikají i takové kuriozity, že ČB mají odložený zápas kvůli 2 hráčům, ale my ho proti stejnému soupeři musíme odehrát bez 11 hráčů. Opava proti Liberci musí hrát s béčkem, ale proti nám už ne. A je toho mnohem víc. Poslední je těžko uvěřitelná historka, se kterou přišel minulý týden Luftjarda a která, jak říká, našim sousedům přinesla týden neuvěřitelného stresu a obav jestli zvládnou předvánoční přípravy. A tento čínský velvyslanec to ještě vyšperkoval tím, že sám oznámil odložení zápasu den před oficiálním stanoviskem hygieny a LFA o tomtéž.

Naše zápasy venku jsou poslední dobou úplně stejné. Na začátku je vždy hrůzostrašný úvod, který vyvrcholí inkasovaným gólem. Po něm pravidelně vyrovnáme hru a v následujícím čase začneme i dominovat a vytvářet si šance. A nakonec to vždy skončí 2 : 1 (až na jednu výjimku). Tento průběh i výsledek je vždy totožný bez ohledu na soupeře, proti kterému hrajeme.

To je super. My kvůli covidu odehrajeme tři zápasy skoro s béčkem, pak je spousta hráčů v karanténě a nesmí trénovat a jen pomalu se vrací do sestavy. Ale Slavie si pro šest nakažených klidně odloží dlouhý výlet do Zlína. A přestože by tedy asi celý jejich tým měl být v karanténě, tak teď tady odpoledne ve Vršovicích jejich áčko klidně trénuje. Vypadá to, že číňánci se snaží pro návrat krále Vršovic udělat možné i nemožné.

Ono to asi nebude vždycky jen o penězích, ale i vytvoření správného tlaku na rozhodčí. Teď jsem četl rozhovor s Jardou z Příbrami. To jsou krásné věty jak z Kmotra. - Ve třetí lize vás rozhodčí zaříznul, co jste s ním udělal? - Vůbec nic. Jen jsem ho pozval na kafe, aby mi to vysvětlil. - Ve své pracovně má na stole položenu pistoli a na stěnách jsou další relikvie. To kafíčko tam musí být úžasná věc. - Pak je dál. Jen jsem chtěl vědět kdo si to objednal. Nechtěl mi to říct, ale nakonec to řekl. Nemám rád když mi někdo ubližuje a jenom chci vědět to jméno. - Prostě krásný :-)

Se mnou vždycky lomcuje vztek a zoufalství, když se dostaneme do střelecké pozice a místo střely si začneme nesmyslně přihrávat. Proti Pardubicím tato neřest dostoupila do zatím nevídaného vrcholu. Hráč jde úplně sám na brankáře, není nikám atakován a místo toho, aby vstřelil gól nebo se o to alespoň pokusil, tak alibisticky přihraje. Míč potom skončil někde u rohového praporku. Akce sice pokračovala dál a nakonec to mohlo dobře dopadnout, ale je to hrůzný přístup našich útočníků. Bylo by dobré kdyby se to trenér pokusil nějak vymýtit. Třeba Nečase bych za toto nechal po zápase běhat stokrát do Grébovky a zpátky.

Když se budou odkládat zápasy kvůli covidu, tak se ta liga nikdy nemůže dohrát. Je to problém každého týmu. A pokud člověk slyší názory našeho trenéra na covid, asi se není moc co divit, že zrovna my s tím máme takové problémy. V Evropě se také nic neodkládá. Steaua musela hrát s půjčenými hráči, Liberec v Německu s béčkem a třeba naše repre i přes zákaz hygieny musela postavit úplně nový tým. Odklad neexistuje. Maximálně kontumace.

Proto mi přijde neuvěřitelné, že v naší lize si Baník i Budějovice klidně odkládají zápasy, když se jim to nehodí.