Detail uživatele diskuzního fóra - TomBP

Datum prvního příspěvku
13.04.2014
Celkový počet příspěvků
168
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 143
Ptejte se vedení Bohemky 23
Online chat s vedením 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
5ZB1hAUr 56
j/VYzwuU 41
mZ3aDpen 22
auWnLohh 11
OLlpYBdS 1
1jknITPj 1
WzSHHp5c 1
EIe6OlpB 1
0je1JaZS 1
MCeaBEWs 1
tZ/KtYyi 1
AirB4S6J 1
pzA8SkVR 1
RwsOsQMU 1

Já jsem měl obavu, že to takto dopadne již v zimě, kdy Bohemka oznámila, že mu dala smlouvu pouze do konce sezóny. Na českou ligu je to velmi nadstandardní hráč, což jsme všichni věděli a také to na jaře znovu ukázal. V důsledku tohoto kontraktu bylo jasné, že se v létě rozeběhne hra, kdo dá víc. My jsme tahali za kratší konec a vyhrálo slávistické béčko. Možná už ne kvůli tomu, že bychom na to neměli, ale máme nastavená nějaká platová pravidla, která jsou asi v pořádku pro klid v kabině. Ale vzhledem k této situaci, která málokdy dovolí tuto hru vyhrát, se divím pouze půlroční smlouvě.

Docela by mě zajímalo, jak budou rozděleny sektory, pokud u nás budou hrát Pardubice. Předpokládám, že jejich kotel bude umístěn do současného sektoru hostí. A když budou hrát proti Spartě a Slávii, tak borci z Letný a ze Strašnic budou stát pod hodinami? Nebo prostor pod hodinami dostanou Pardubice a při domácím zápase s Bohemkou bude náš kotel u pošty?

Pánové z LFA by měli vymyslet nějaká pravidla pro nadcházející ročník, aby z toho nebyla stejná ostuda jako nyní. Každý klub z první i druhé ligy musí mít rezervní tým, tak proč by v případě karantény nemohla jít tato rezerva do akce? Ať se tyto týmy v rámci klubů a sezóny izolují, co se týče tréninků, přesunů hráčů apod. A ono pokud by se takové nařízení zavedlo věřím, že by nejspíš celý ročník žádný nakažený v lize nebyl.

Ideálním zakončením dlouhodobé sportovní soutěže je playoff. Nic lepšího zatím nikdo nevymyslel. Ve spojení s bojem o záchranu zaručuje pro všechny zápasy, že v nich o něco jde až do posledního kola základní části. A samotná vyřazovací část je samozřejmě dramatická až až.

Evropské ligové soutěže ve fotbale jsou asi poslední, které playoff ještě nezavedly. V důsledku v závěrech sezóny místo dramatického vyvrcholení, velké části týmů už o nic nejde a dohrává se celkem bez zájmu.

Místo toho se zavádí různé nadstavby. Což je takový kočkopes, který sice pomáhá zdramatizovat základní část, ale stejně v závěru zůstávají zápasy kde o nic nejde.

Pokud nedokážeme dát mužstvu jako je současná Boleslav doma 3 góly, nemáme v pohárech co dělat!

Spíš asi bude problém udržet nulu vzadu, protože mají šikovné hráče na brejky. A jestli to z tohoto důvodu celkově nevyjde, já se zlobit nebudu. Na ten bláznivý zápas na riziko se docela těším.

Vždycky se hodnotí podle výsledku, ale my jsme opět nehráli úplně nejhůř. Asi po té velké sérii úspěchů, kde jsme občas měli i štěstí a padalo nám to tam, musel přijít i zápas, kdy si to vybere soupeř.

V první půli jsme měli šance a téměř do ničeho jsme je nepouštěli. Pak ten zápas rozhodly naše velké hrubky. Nejdřív Vodháněla a potom úplně neuvěřitelná od Ljevina. Po tom druhém gólu jsme se psychicky rozložili. Při tom se ještě tolik nedělo. Stačilo dát jeden gól a měli jsme krásný pohárový výsledek do odvety. Takhle to bude hodně těžký, ale trojku u nás nedávno dostal třeba Jablonec a nakonec i Boleslav v tomto ročníku. Takže ne nereálné.

Já stále nemám dobrý pocit z gólmana Valeše na pozici jedničky. Myslím, že na tuto úroveň úplně nemá. S těmi současnými soupeři se dají nějaké chyby ještě v průběhu zápasu napravit, ale pokud opravdu budeme hrát rozhodující jeden zápas na půdě 4/5 týmu z té první šestky (třeba v Liberci nebo na Baníku), tak tam bude každá chyba obrovský problém, který se bude velmi těžko dohánět.

Jestli mi nejsme přehnaně poctiví s tím dodržováním předpisů. Ve středu na Spartě byly všechny sektory volně průchozí a každý si mohl sednout kam chtěl. A je otázka, jestli tam nepustili víc než 2,5 tis.

A jak to bude s následujícím zápasem proti MB/ČB? Tam se nedostanou ty lidi, kteří jdou na Slovácko a přednost zase budou mít jablonečáci?

Teď budeme hrát tři neděle ve standardním režimu jeden zápas za týden. Tak už snad není důvod k tomu šetření hráčů a sestava se už konečně ustálí. Mně by se klidně líbila ta ze Slovácka bez Valeše a Ljevina.

Měli bychom se o to osmé místo pokusit. Já myslím, že se ty pravidla za dva týdny ještě uvolní  a odveta by již mohla být před úplně plným Ďolíčkem.

Pro mě bylo lepší derby se Spartou na podzim. Sice jsme dostali čtyřku, ale hrála nejsilnější možná sestava, bojovali jsme o vítězství a hráli fotbal. Včera to bylo ustrašené, nebyli jsme schopni podržet balon nebo si vytvářet šance. A to se týká i předchozího zápasu. Myslím, že to je způsobené těmi velikými změnami v sestavě a v základu nejsou všichni nejlepší hráči. Dřív tam chodil v 60. Jusuf, teď je to Vodhanel. Na Bohemce aby se člověk bál být nejlepší, protože je to automatický poukaz na lavičku náhradníků.