Detail uživatele diskuzního fóra - TomBP

Datum prvního příspěvku
13.4.2014
Celkový počet příspěvků
129
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 104
Ptejte se vedení Bohemky 23
Online chat s vedením 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
5ZB1hAUr 42
j/VYzwuU 41
auWnLohh 11
OLlpYBdS 1
1jknITPj 1
WzSHHp5c 1
EIe6OlpB 1
0je1JaZS 1
MCeaBEWs 1
tZ/KtYyi 1

Dostkrát bývám naštvaný na Haška. Ale když jsem viděl co včera předváděli Weber a Vrba, kteří jeden nestřídáním zoufalého obránce a druhý zase nesmyslným vystřídáním hráčů, kteří táhli zápas, úplně posadili své soupeře na koně a své týmy odstřelili z pohárů, tak možná můžeme být rádi za to co tady máme.

pišta napsal:

neblázni...2.poločas s Teplicema neměla prakticky balon...včera 95 % balonu na paty nebo nikomu.......že nahrál na 2,gol Baníku byla světlá vyjímka....

To je možná pravda, ale já to myslel spíš tak, že už u něj od začátku sezóny nevidím, že by ho v 70. minutě braly křeče. Což u nás bylo naprostým pravidlem.

Slušný zápas. Kluci zaslouží pochvalu za to, jak to odbojovali. Čekal jsem, že by Plzeň mohla mít po pohárovém zápase ve druhém poločase problém s fyzičkou, ale naopak jsme to byli my, komu kolem 70. minuty došly síly. Možná trochu zamyšlení pro kondičního trenéra. Ruda Reiter nedávno vyprávěl, že v Baníku se trénuje úplně jinak než Bohemce. A je pravda, že u nás za 2 roky nebyl schopen odehrát více než těch 70 minut. A nyní od začátku ligy hraje bez problémů pravidelně celé zápasy.

Koukal jsem se na HP na představení Plzně a její posily. Adam Hloušek, Lukáš Kalvach,Ondřej Mihálik, Christián Herc, Jakub Brabec. Když to porovnám s hráči, které jsme přivedli my - Kamil Vacek, Jakub Rada, Jakub Podaný, Petr Hronek, Ibrahim Keita a Lukáš Pokorný, tak mi přijde u Plzně asi větší perspektiva, ale kvalitou minimálně srovnatelní hráči.

Takže z dnešní Plzně už nemusíme mít žádný přehnaný respekt a všechno ostatní, než domácí vítězství je ztráta!

Před sezónou jsme přivedli slušné a zkušené  hráče, ale nezkušený trenér  nám zůstal. Pokud budeme vyhrávat alespoň doma a hrát fotbal se spoustou šancí a gólů, tak já budu letos spokojený. Ale jestliže někdo přivaděl tolik starších hráčů, patrně chtěl úspěch již v této sezóně. K tomu by ovšem bylo potřeba zkvalitnit o zkušenost i na trenerske lavici.

Super! Naprosto úchvatný první poločas!

A teď na Příbram! Klidně i s Ardeleánem. Ať je to pořádná výzva.

Já jsem rád, že jsme zase začali hrát vzadu na čtyři. Ale 6 gólů ve dvou zápasech ukazuje, že asi bude chvilku trvat, než si na to zvykneme. Snad se to během přípravy vyladí. Ještě by se mi líbilo více aktivní napadání. Ústí nás nenechalo ani rozehrát. My se je sice také snažíme při rozehrávce obsadit, ale většinou se na to 1 - 2 hráči vykašlou, takže stále někdo zůstane volný a pak už nás vykombinují.

Jihlava upozornila na letošní zajímavý fenomén a to jsou kompenzace zářezů. Letos je většinou svinstvo od rozhodčího následně kompenzováno u nějakého méně významného klubu, pak zase méně významného až ve finále zůstane Černý Petr tomu úplně bezvýznamnému.

Takže nás například zařízli na začátku sezóny na Spartě. Což nám následně bylo kompenzováno v zápase ve Zlíně. Zlínu to poté vrátili v zápase s Duklou. A Dukle se to vykompenzovalo v zápase s Karvinou. No a nakonec Karviné se to vrátilo v baráži s Jihlavou. Ale jelikož to byl poslední zápas, tak Jihlavě už se to nikde nevrátí. Možná v příští sezóně ve druhé lize. Tak jsou z toho v Jihlavě trochu špatní.

Možná kdyby Dosty nezatáhl v poslední minutě na Spartě toho Rumuna, tak by Jihlava postoupila do ligy :)

Je týden po lize a my stále nemáme vyřešenou trenérskou otázku. Čekáme na nějakou analýzu, jestli v ní náhodou nebude napsaný, že je všechno vlastně v pořádku. Nejlepší volné trenéry pomalu rozebírají ostatní kluby. Mimochodem, to co řekl Radek Látal na úvodní tiskovce, to pro mě byla rajská hudba.

My už více než rok předvádíme v ďolíčku katastrofální výkony, které mají navíc ještě sestupnou tendenci a všichni si furt myslí, že už ten další zápas bude jiný. Vzhledem k tomu, jak dlouho to trvá a opakuje se, tak já už v něco podobného nevěřím. Stejně tak si nemyslím, že se v létě obmění 3 - 4 hráči a od nové sezóny začneme hrát doma pěkný agresivní fotbal, kdy nenecháme soupeře vydechnout a v zápase bude spousta šancí a třeba i nějaké góly. K tomu je potřeba, aby se vyměnil ten, kdo určuje taktiku a způsob hry.

Jsem moc zvědavý k jakým závěrům dospěje ta naše sportovní komise. Třeba zjistíme, že jsme všichni úplně vedle a naše výkony byly dobré až velmi dobré.