Detail uživatele diskuzního fóra - TomBP

Datum prvního příspěvku
13.4.2014
Celkový počet příspěvků
113
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 88
Ptejte se vedení Bohemky 23
Online chat s vedením 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
j/VYzwuU 41
5ZB1hAUr 27
auWnLohh 11
OLlpYBdS 1
1jknITPj 1
WzSHHp5c 1
EIe6OlpB 1
0je1JaZS 1
MCeaBEWs 1

Zápas to byl příšerný, ale zase se moc nelišil od toho posledního s Jabloncem. Akorát už jsme neměli takovou kliku.

Pobavilo zpracování od Televizního studia Ostrava. Ruchové mikrofony jen před kotlem Baníku, celý zápas záběry na plácající Chachary a náš sektor jsem vůbec neviděl a k tomu komentátor fandící Ostravě, který se tam nad nimi celý zápas rozplýval. Tenhle kraj má k civilizaci ještě pěkný kus cesty.

Je opravdu neuvěřitelné co dokážeme nedat. Ale alespoň se do těch šancí dostáváme. To dřív také nebylo. Opět jsme vyhráli druhý poločas. Po vedoucím gólu jsme nezačali bránit výsledek. To vyrovnání byla jen náhoda po chybě. A hlavně bych chtěl ocenit, že jsme i po tomto smolném gólu inkasovaném krátce před koncem stále šli za vítězstvím.

V té záplavě smolných zranění, které nás letos potkala, bylo jedno trochu šťastnější. Pokud se to tak dá říct. Tím je zranění Filipa Haška. Mám pocit, že se tím sama od sebe vyčistila atmosféra v kabině a zlepšily vztahy mezi trenérem a hráči. A na projevu na hřišti je to znát. Otázka je, co se stane, až se uzdraví a pravděpodobně se okamžitě vrátí do základu. Z toho mám trochu obavu.

Poslední dobou je docela soulad co se týče sestavy mezi trenérem a fanoušky. Je to určitě dobrý signál, že už se na hřiště nedostavají hráči, kteří tam nemají co dělat a ti, kteří tam patří, již nejsou dušeni na lavičce. Začíná to být znát i na vysledcich.

Nelíbí se mi ten současný systém s 5 obránci, ale už to hrajeme přece jen trochu aktivněji, než v tom hrůzostrašném zápase s Opavou. Takže se na to dá i koukat.

Poslední nové pozitivum je, že jsme v posledních dvou zapasech vyhráli druhé poločasy a zaslouženě.

Takže jenom optimismus před dnešním zápasem s MB. Ale stejný jsem měl i loni.

Zkusím šance na postup:

Baník - doma - 80:20

Baník - venku - 50:50

Sparta - doma - 60:40

Sparta - venku - 30:70

Slavie - doma - 40:60

Slavie - venku - 20:80

Uzdravili se nám hráči, sestavě se tentokrát nedalo téměř nic vytknout, tak to vypadalo na konečně krásný zápas doma. Místo toho trenér naordinoval defenzivní taktiku, jako bychom nastoupili proti Barceloně a ne jednomu z nejhorších týmů ligy. A výsledek byl naprosto příšerný. Chvílemi jsem si přál, abychom dostali gól a museli konečně začít hrát fotbal.

Nemám problém s tím, že jsme s takovýmto soupeřem ztratili dva body. Ale strašně mě štve, že jsme se vyhrát ani nepokusili. Současný trenér se svým pojetím začíná přibližovat panu Koubkovi, což jsem si myslel, že už tady nikdy neuvidím a ono to netrvalo ani moc dlouho.

Lehčí zápas už nás do konce základní části nečeká, uvidíme k čemu se probráníme. 

Připadá mi, že ty sviňárny od rozhodčích jsou řízené. V zápasech s Rumuny a týmem ze ZŠ nás sudí opravdu řezali a nakonec i zničili. A v obou v obou následujících duelech byli na útěchu velmi slušní a docela nás podrželi. Bude zajímavý sledovat jak se z tohoto pohledu bude vyvíjet dvojutkání s Plzní a MB.

Z vyjádření Královce jasně vyplývá, že penaltový zákrok viděl hned, ale nechal pokračovat ve hře a potom čekal, jak dopadne naše útočná akce. Je to asi první rozhodčí na světě, který vidí penaltu, ale nechává mužstva hrát dál s tím, že se k tomu později vrátí. Přijde mi docela skandální pokud se k tomu takto veřejně přiznává.

Video je v českých podmínkách pěkný hnus. Tu pentli si rozhodčí obhájí. A ještě se všichni budou tetelit blahem, jak bylo spravedlnosti učiněno za dost. Ale jde o to, kdy se video použije a kdy ne. Nějaké držení před brankou si rozhodčí vždycky najde, pokud bude chtít. I dneska tam bylo třeba držení za dres na Dostála ve vápně ve druhé půli, ale samozřejmě bez jakékoliv reakce. A daleko evidentnější byl zákrok na Závišku na Spartě. A tam také nebylo video potřeba.

Trenér Hašek tvrdil, že nikdy nezískáme hráče, pokud ho chce i někdo jiný. Na podzim to asi jako první prolomil Till Schumacher, o kterého usilovala Dukla. Ale furt to byla jen druhá liga.

Teď přišel Lukáš Hůlka, kterého se všemožně snažila udržet Boleslav. Nově máme Puškáče, kterého chtěl Baník, Boleslav a Liberec. Nějak nevěřím vlastním očím. Už jsem skoro nečekal, že se takové doby ještě dočkám.