Detail uživatele diskuzního fóra - Fousic

Datum prvního příspěvku
2.2.2017
Celkový počet příspěvků
161
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 160
Ptejte se vedení Bohemky 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
V2+aaZUa 159
L0PDkBRm 1
uAk9MHt1 1

Já teda nevím,jednou se Vodhánělovi trochu něco povedlo a už je z něj málem hvězda.Fandím Bohemce 60 let,poznal jsem stovky ne-li tisíc hráčů co se tam vystřídali,myslím,že dokážu poznat  dobrého plejera.Bohužel Vodháněl mezi ně zdaleka nepatří.Jestli ho chce Philadelphia,s pánembohem.asi tam má nějakýho strejčka.A ten Ondrášek podle mě taky není žádnej zázrak.Tady když dá někdo 3 góly za sezonu už je to úžasnej  kanonýr.Je mi z toho všeho skoro šoufl.

Obdivuju ty fanoušky-optimisty,kteří tipovali 4:0.Bohemka do toho a hoši bojovat skadovat na mužstvo složené z podprůměrných a silně podprůměrných fotbalistů,.Mužstvo ,které dneska předvedlo maximální výkon kterého je schopné.Mužstvo, které není schopné dát gól ani kdyby hráli až do rána.Je to smutný pohled

Dneska hra v poli ucházející.ale jako obvykle neskutečná nemohoucnost ve vápně.

Za krásu se body nedávají.

Zzz napsal:

Už to není takový herní chaoz jak pod Haškem :)

Jestli to není nebo je chaoz jako pred rokem to je uplně jedno  Na to se nehraje..výsledek je stejně tristní.To je fotbal úrovně 1.A třídy.Bohužel

Proboha ,proč si neumí přesně přihrát na 5 m?Řady nemehel rozšířil ,na toho jsem zapomněl -Keita.Ty by neuspěli ani v hanspaulsé lize.

Celý mužstvo ven!A omluvte se fanouškům.kdo má nejhorší obranu ligy?podívejte se na tabulku

Řeči o tom, že jsme lepší jsou k ničemu.Bohužel se hraje na góly.Za týden už nikdo nebude vědět jak jsme hráli krásně.Důležitá je efektivita.příklad Leicester v Southamptnu.Toho se tak dožít

Obrana zas září.Už na  to nemám nervy.Sparta udělá 2 útoky a dá 2 goly.To mi můžou políbit kačera