Detail uživatele diskuzního fóra - Fousic

Datum prvního příspěvku
02.02.2017
Celkový počet příspěvků
395
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 394
Ptejte se vedení Bohemky 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
V2+aaZUa 393 Miloslav Prochazka
L0PDkBRm 1
uAk9MHt1 1

Tak nevím, nevím.Když se podívám na tabulku,kdo má nejubožejší útok ligy.Kdyby to bylo po 5 kolech,tak prosím.ale po 21?

Za držení za dres navrhuje FiFa modrou kartu a vyloučení na 10 min.Já bych dával červenou !! 

Angus napsal:

Dneska výhra!!! 3 body zůstanou doma!!! BOHEMIANS NEVER STOP!!!

Ty jsi dobrej magor.To bychom museli taky porazit Real Madrid tak 6:0.Buď realista. 

Zase ubohost non plus ultra!

Až mi to příjde, že je zbytečná rekonstrukce Ďolíčku.Spíš by to chtělo rekonstrukci mužstva.Takovejch 9 Brazilců nebo tak nějak.Prostě cizinců.Ve Spartě nastoupilo v Karviné 8 indiánů.Bohužel se to dneska jen s domácíma hráčema neuhraje.

Přesně podle předpokladu.mělo by se zauvažovat na změnou názvu na:Zoufalci Praha 1905

zeli napsal:

Na druhou stranu my také nepodáváme v práci každý den 100% výkonu. Teď již jen přijít na to, kdy ho naposledy podali naši chlapci.

Tak jak kdo.Já když musím jet opravit rentgen na  letiště,tak NEEXISTUJE! abych to nezvlád.Když nemají na letišti náhradní díl,tak volám do Londýna a čekám až do 6hod přiletí.Prostě nepujdu domu až po vítězství nad přirodou. Jinak by řek můj americký šéf .Bay,bay a už nechoď..A to Za ty prachy by ty kopálisti ani nezvedli prdel. 

Bohužel ,mě to baví.Na rozdíl od nich (asi)

rio napo napsal:

Terén mizerný, ale přesto nebo spíš právě proto potřebujeme střílet!!!  Jenže "střely" našich kanonýrů jsou k smíchu. 

Bohužel, už několik let jsem si nevšim,že by jsme měli nějakého kanonýra.Kanonýr,který nedá za 30 zápasů alespoň 8 gólů je cokoli,jen ne kanonýr.Dlouholetá nemoc Bohemky.