Detail uživatele diskuzního fóra - Fousic

Datum prvního příspěvku
02.02.2017
Celkový počet příspěvků
171
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 170
Ptejte se vedení Bohemky 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
V2+aaZUa 169
L0PDkBRm 1
uAk9MHt1 1

Když jsem onehdy psal,že když nastupuje Valeš,tak mám husí kůži,že pustí jen tolik gólů kolik jde střel na bránu,tak mě sepsuli.Dneska je Bohemka mimo.I Pepa hraje kulový.Jediný plus je,že je to už jedno,nesestoupilo se a do Evropy bychom se stejně neprobojovali.

Tak co tomu říkáte? Teď jsem na to zvědavej.Prostě Bohemka musí nutně dostat gól aby začala něco hrát.Kostl musí nutně z placu.je bojovnej,ale chybí mu bohužel  elementární fotbalová technika.No uvidíme druhou půli.Souhlasím se Spyderem.

To je sice pravda že se Köstl nechal přeskočit ale brankář je tam od toho aby něco chytil.Oli Kahn

by si na tom pošmák.A už pro dnešek končim.Připadám si jak pan Načeradec.Haha

Nedávno jsem psal,když nastupuje Valeš ,naskakuje mi husí kůže,A už je to tu zas.pustil šmudlu z úhlu.Pekelec

Co hudrujete na Valeše,Vždyť pustí jen tolik gólů ,kolik střel jde na branku.Ale maminka z něj má určitě radost.A já ,jakmile ho vidím v sestavě mám okamžitě husí kůži.A to jsem za 55 let co chodím fandit viděl brankářů Bohemky mraky.

3  body jsou super.zaplať pánbu za ně.Ale několik poznámek.

1.Je hanba dostat 2 góly od soupeře ,který hraje celý poločas v oslabení.

2.Brankář Valeš mě zase nezklamal ,pustil obě střely které šly na bránu.Co při prvním gólu dělal na malým vápně,kde ho hráč Budějovic lehce přehodil.

3.To,že si hráči neumí přesně nahrát a ani zpracovat balon s tím už nikdo nic neudělá.to se měli naučit jako žáčci.Vlastně jim to jde jen směrem dozadu(Květ). co tam pohledávají nemehla typu Puskás,co zákrok to faul.

Trvat to jěště 5 min.Tak to Bohemka prohrála.Snad si ale tím zachránili.

Teda to béčko mě dneska pěkně nasralo.neporazit sraby kteří skoro všěchno prohráli to je teda velké umění.

Zase hrůzná hra na náhodu.Ani bych se nedivil, kdyby Karviná vyhrála.Zoufalství.Bohužel.Jedinej trochu fotbalista musel ze hřiště.Nevím nevím.

Dozadu snaživý výkon i když Slávie hraje prd.Jinak dopředu je to hra pouze na náhodu,náhodné odkopy nikam,ovšem při tom "umění"přesně přihrát to bohužel asi jinak nejde