Detail uživatele diskuzního fóra - klokyn

Datum prvního příspěvku
16.03.2008
Celkový počet příspěvků
4067
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 3340
Ptejte se vedení Bohemky 583
Online chat s vedením 6
Družstvo fanoušků Bohemians 63
Tlachy a kecy 50
Jiná komunita 21
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Nn2bqrNT 770 bonano30, BONANO30
4mFyBnA6 34
oQIVx0Lp 23
oDHuZ5Sa 15
XwdmqwKU 11
Om37h+Hz 8
pMu7rXDZ 5
pBO7O8ey 4
zmfwGq05 3
o57OaOZ/ 3
4ZL3dHba 3
65IrdEKB 2
5h+JZdsb 2
r5lksQX4 2
W4/zkx0T 1
fK4EaidA 1
MCsf8hUH 1
LPNWW3E1 1
kbneO11v 1 Holas
YqcvmZVA 1
3U0GRhRd 1
LobuqYwX 1
zHISwe+Z 1
7cs2sY+q 1
ucbKXoXQ 1

Fans napsal:

Máš pravdu, fantastickej výkon od všech. Jen tak dál, skoro jsem se z toho výkonu 2xpoblil.

Ještě že jsi se neposral. 

xkrap06 napsal:

Neblázněte prosím. S tou sestavou, co máme, se těžko dalo čekat něco jiného. Tak nepropadejme nasranosti. Spíš mě straší, jak dlouho bude tahle situace s marodkou, na které je většina základní sestavy, trvat.

A co budeme dělat v Jablonci?

vytrznik napsal:

At jdou do piči hra opet hrozna Vaček Keita tragedie!!! Nemeli hrat pokud nemaj tolik hraču ze zakladu ale asi mame dost bodu ze si to muzem dovolit

Nerozčiluj se, nemá to význam. Na lávce 2 gólmani, Necid po c19 a v základu Kostlík po zranění... Je to smutný, co dodat.

Kamil napsal:

To máme dle twitteru na lavičce dva gólmany?

Petr Koukal - zranění: Valeš, Bartek, Pokorný. Nemoc: Krch, Hašek, Jindřišek, Levin, Vaníček, Vodháněl, Nečas, Puškáč, Klusáček.

Držím palce. Hlavně žádnou hrůzu, jako v Karviné (první poločas).

Johnny1905 napsal:

Sestavu zase moc nechapu, proc hraji tragedi Levin a Vacek ? Kde jsou Vodhanel a Dostal?

A Nečas? 

kolina napsal:

No tak jsem se chtěl podívat na : "" a nejde to, píše mi to že "Uživatel video odstranil" tak může mi někdo vysvětlit co s tím je, jak to je? Dík...           ...

Ahoj. Večer to fungovalo. 

petr.koukal napsal:

Dan měl/má drobný šrám. Valda začíná rehabilitovat. U něj se návrat odhaduje na únor/březen podle toho, co mi řekl v livestreamu na Instagramu v pondělí. V nedělním magazínu s ním bude velký rozhovor, v pondělí ...

Díky za informace. Hezký večer.

petr.koukal napsal:

Dobrý den, to bych spíš čekal, že nám řeknete vy, jako zdejší znalec jihočeského fotbalového zákulisí, ze kterého máte vždy zaručené zprávy ;-) Já to nevím a zjišťovat to ani nechci :-)

Dobrý den. Návrat Matěje super!!! Snad mu to tam bude padat!!! Bude ještě nějaká posila? Co je s D.Kostlem? Jak R.Valeš? Díky za info.