Detail uživatele diskuzního fóra - 11.rada

Datum prvního příspěvku
4.11.2017
Celkový počet příspěvků
206
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 193
Ptejte se vedení Bohemky 13
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
3fSIykym 84 dexicek
/s81IVJP 49
QjeOdFO9 18
0VSSxio8 15
f9YWSrJg 8
cCSDE+iK 7
O7jual3h 5
e43YoANf 3
6ogfwaZg 3 omega
ahfeIX7s 2 pete
8GE7QA6W 2
tiMsiwAK 2
altYbVuJ 2
LFhjMbej 2
LPyTiM6P 2
v/1KzhlE 1
DNrmHTiO 1 pete

vytrznik napsal:

A kde mas psano ze Vodhanel a Havel nekam pujde?

Zdar, no Havel je nám myslím půjčen jen do konce podzimu, protože v Plzni se nedostal do sestavy, ale potřebuje hrát. A Vodháněla prodáme, jakmile někdo dá pár peněz. Teď jsem koukal na záznam včerejšího utkání a naznačoval to tam i komentátor Bosák. Něco ve smyslu že Vodháněl je nebo brzo bude v hledáčku ostatních klubů. A v našich poměrech je jasné, jak to asi dopadne, když někdo projeví zájem. 

Lamas napsal:

Ještě ke včerejšímu zápasu. Obrana celkem Ok (až na ten oddechový čas na začátku druhé půle). Myslím že i hra je celkově organizovanější, bohužel je stále hodně hráčů na marodce. Až bude mít trenér k ...

Přátelé, podle mě Bohemka odvedla výborný výkon, kterému chyběly jen góly. Věřím, že to nebyl jen chvilkový záchvěv. Zlepšíme koncovku a pak půjdeme nutně nahoru. A konečně máme gólmana. Ten náš kluk působí mrštně a živě, zejména ve srovnání s laxním Fryštákem, který působil dojmem, že mu to je úplně jedno. Jeho laxnost nás stála tři čtyři body v tabulce. Nový trenér je realista a věřím, že kdybychom ho udrželi, hráli bychom v klidu prostřední skupinu, možná i výš. Počítejme samozřejmě s tím, že při nejbližší příležitosti bude prodán Vodháněl, chtělo by to udržet ho do konce sezóny. Už jen zimní odchod Havla bude velké oslabení.

Za mě tedy Slezi. Všechny poločasové změny, které vedly k zlepšení hry, ordinoval on. Ke klukům má prý dobrý vztah a naopak, tak proč ne právě Dalibor, který je s Bohemkou srostlý. Proč nějaké Hašky, Koubky, Jarolímy a další, kteří stejně mají Bohemku u zadku?

Za mě tedy Slezi. Všechny poločasové změny, které vedly k zlepšení hry, ordinoval on. Ke klukům má prý dobrý vztah a naopak, tak proč ne právě Dalibor, který je s Bohemkou srostlý. Proč nějaké Hašky, Koubky, Jarolímy a další, kteří stejně mají Bohuëmku u zadu?

tom2 napsal:

Upřímně, vůbec mě nenapadá, koho chtít... 

Podle mě by to nemusel být žádný z trenérů, kteří se tady v Česku neustále točí dokolečka, chodí z klubu do klubu a ze své práce dělají ohromnou vědu. Podívejte se na Trpišovského, jak se mu všichni smáli, že neumí mluvit, obléká se jako buran, nemluví o čtvercích atd. Přitom jedno z tajemství jeho úspěchu je podle nějakého rozhovoru "schopnost naklonit si kabinu, lidským způsobem s hráči pracovat tak, že si je získá na svou stranu a ti pro něj zjednodušeně řečeno rádi dřou"... To je podle mě klíčové: těžko se hraje pod trenérem, který neumí poskládat mužstvo, ale pak vlastní hráče opakovaně poblije v médiích, že "s takovým hráčským materiálem" se hrát nedá. Podle mě je to z více než poloviny o hlavě, prostě aby hráči měli chuť a bavilo je to. A na rozdíl od trenéra Haška, který podle svých slov nepřipravoval tým na konkrétní soupeře, zrovna Trpišovský se "nimrá v taktických přípravách, zejména ve videorozborech. Hráčům dělá zevrubné referáty o jednotlivých fotbalistech soupeře, klidně i jak jsou vysocí, jakou mají silnější nohu, a pak samozřejmě i kde jsou jejich silné a slabé stránky". (ten rozhovor je starý asi tři roky, ještě před úspěchy Slavie v EL a postupu do LM).

Hrubajz napsal:

Toto je v Bohemce nyní úplně stejné. Stačí si poslechnout rozhovor pana Kotalíka jak Sparta buduje svou budoucnost...... V tom rozhovoru jasně říká"Sparta posílá své mladé hráče rozehrávat do mensích klubů kde má své trenéry ...

To fakt Kotalík někde řekl? 

Cavalera napsal:

Sonda do hlavy MH. Pokud to tady již bylo, tak sorry, ale opakování je matka moudrosti. target="_blank">

Poměrně neuvěřitelné. Vystupuje sebevědomě a suverénně, jako kdyby to byl přinejmenším Guardiola nebo Karel Brückner. Vůbec to nepůsobí jako rozhovor s trenérem, který trénoval Vlašim a pak Bohemku, s kterou to loni dopracoval málem až do baráže, od níž nás spasil v 94. minutě jeho neoblíbený hráč.

Tedy když se na fóru rozohní i pan Bororo, tak už je situace zřejmě vážná... Bohužel partička Hašek-ředitel-majitel nás fanoušky vždy utáhne na vařené nudli, takže k nějaké sebereflexi nemá sebemenší důvod. Škoda.