Detail uživatele diskuzního fóra - Klokánek z Černošic

Datum prvního příspěvku
06.11.2021
Celkový počet příspěvků
31
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 30
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
4YCmT3hT 11
WCFHwBwb 6
dFQhkyYi 5
tPCK7UWm 3
L2yF/Wkw 3
phomPjab 1
AVuduuNS 1
nvMO3Qiu 1

kolina napsal:

Jojo, fakt zážitek, superfotbal! No, já jsem se pak díval na Teplice:Zlín, to mi připadalo jako zajímavější volba než ta Sparta v Karviné, teda bylo to bojovné a vydřené, nicméně fotbalový odvar... Teď dokoukávám Wol:Liverpol, teda zatím ...

Ahoj, všiml sis, že i v PL rozhodčí připískávají těm velkým? Není to tak okaté, jako u nás, ale právě W - L byla na konci hezká ukázka; W v útoku, podle mne jasný faul, který rozhodčí nepískl a z protiútoku gól pro Liverpool. Ale na ty naše zmxxx fakt nemají :-(

kolina napsal:

Super, je to na dobré cestě, jen tak dál a vydržet!                       BOHEMKA DO TOHO!!! Mimochodem, teď jsem se v TV dodíval na WHU:Chelsea 3:2 teda celkově ...

Já trouba jsem viděl až konec, ale i tak to stálo zato. To tempo je zcela neuvěřitelné, nejpomalejší hráč na hřišti by byl u nás za hvězdu. Ale zase je to pořád dokola - peníze.

Jinak sledovat (výsledkově) utkání Karviná - Sparta, to je tedy Sophiina volba. Sraltu jako každý zde nemusím ani trochu, ale aby si Karviná šáhla na body, to také není dobře. Tak je konec a Sparta skvěle rozdrtila Karvinou 2 - 1. :-). Z toho úhlu pohledu vypadá těch 3 - 0 zase jinak!!!

Neskromně podotýkám, že vítězství za Karvinou jde 100% za mnou, když jsem asi před 10 dny psal, že nemohu jít na stadion a to je zárukou toho, že zvítězíme:-). Viděl jsem jen góly v TV, skoro tak hezké, jak v zápase Everton - Liverpool, který jsem měl po návratu domů jako částečnou náhradu za našeho hochy. Tak velká gratulace, ještě Jablonec a pak bod na Sraltě a bude spokojenost.

kralicek napsal:

Moc dobrý nápad, navíc na Viktorce jsme před XXYY lety vyhráli nějaké utkání o udržení a já jako malý puberťák (bylo mi 13??) lítal v šatnách a radoval se:-) POZOR!! Z osobních důvodů zítra nemohu, vítr a ...

Jsem rád, že jsou lístky rozdány, takže prosím již nevolat, další nemám :-)

A také sorry za dva různé nickname, nevím, jak se to stalo :-)

Fousic napsal:

Viděl jsem v dokumentu o repre U16 dva šikovný kluky,brankáře: 1:Stefan Jovanoski    (MakedonecJ                Nyní Slávia Praha 2:Joeri Jesse Heerskens   (Holanďan)             FK Hradec Králové Tak dávám ...

Víte prosímněkdo, jak u nás vůbec probíhá skauting. Kdo jej má na starosti? Je nějak řízen, rozdělen na tuzemský a zahraniční? Nebo je to tak, že někdo sedí v kanclu a čeká, až zaťuká nenažraný agent a nabídne mu Keitu :-))) nebo nějaký lepší charakter - Mosqueru:-)

AFK11 napsal:

Jen bych dodal, že Luděk je, co se týče bodové úspěšnosti, dost úspěšný. Má už u nás skoro víc vítězství než Petržela. Mně se jeho snaha hrát fotbal líbí, jinak se ke špičce neposuneme. Dopředu ...

Proboha jaký posun ke špičce, buďme realisté, střed tabulky je absolutní maximum!! Nepíše se to snadno, ale je to tak.

bob.in napsal:

Vůz a koza.  Tvrdím, že Bačkovskej nemá vyloženě prsty v žádnym z šesti gólů. Nikdy se už nedozvíme, jak by to skončilo, kdyby tam stála jiná figura.  Nevidim v něm vubec takový dřevo, jak se tady tvrdí, ...

Předpokládám, že myslíš Bederku. Žádný zázrak to taky není, ale o tom je to pořád, o penězích. Až je někdo do Bohemky nasype, tak si můžeme začít vybírat lepší hráče, třeba někde na Ukrajině, nebo nevím kde, u nás toho asi  moc nevybereš, zboží je u nás předražené (viz např. články o Helebrantovi:-))

rio napo napsal:

Tedy, Pepi si vážím, ale co to jako mělo být, to jeho vyjádření ? Pepo, promiň, ale tohle nebyla obyčejná prohra, tohle je ostuda desetiletí ne-li víc. 

A co měl Pepa říct? Měl trenérovi vysvětlit, že stopera hrál jen párkrát, že má 175 (??), ne že  by to byla výhra, ale proč nehrál Bederka? 

Jinak souhlas, standardní kecy o ničem....

Ještě jedna drobnost. Každý v životě děláme chyby, většinou za ně nějak zaplatíme (ok, parkování a rychlost, celkem 900,-Kč, patří mi to, nemám jezdit 57:-v obci)). Takže mne by docela zajímalo, kdo je odpovědný za to, že u nás skončil ten chlapík z Afriky, co dával dva góly Slovácku (jeden jhezčí než druhý, Keitu by na 20 metrech předběhl asi tak o 5m)  a nám jeden (Bassey, sorry, pokud je to jinak). Přihlásí se k tomu někdo a řekne nám všem, podělal jsem to?? Nebo možná ne, pokud na účet (nikoli jeho, ale Bohemky) přitekly miliony:-)