Detail uživatele diskuzního fóra - vik

Datum prvního příspěvku
13.10.2009
Celkový počet příspěvků
202
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 170
Ptejte se vedení Bohemky 31
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
sAtYXdyx 135
5tf7vZO3 40
oiGm2R9b 5

Kolik desítek permic je k dnešnímu dni prodaných?

Proč majitelé nenavýšily rozpočet? Tímto krokem se ještě více rozevřou nůžky mezi českou špičkou a Bohemkou! 

Martin Kurka napsal:

Cituji: Vedení sportovního úseku dostalo pro novou sezonu konkrétní úkoly a cíle: •posílit kádr na ofenzivních postech, abychom dávali více gólů a posunuli se v tabulce nahoru Do začátku sezóny a přípravy je ještě čas, s hodnocením posil ...

S hodnocením posil počkáme. Nic jiného nám ani nezbývá, protože ještě žádné nejsou.

Martin Kurka napsal:

Dobrý den, pane viku, máte na vedení konkrétní dotaz?

Omlouvám se za nepoložení dotazu a provádím nápravu. Takže: Je majitel schopen a ochoten řešit loňskou domácí katastrofickou hru? Jaká opatření byla ze strany vedení přijata v letní pauze, aby se situace neopakovala?

Kvalitní posily: 0. Trenér: 0. Ředitel klubu: 0.  Předpoklad vedení: Sezona bude dobrá :-)  To je neskutečný amatérismus a neskutečná arogance majitele.

Martin Kurka napsal:

Dobrý den, jenom doplním, že DFB nepožaduje žádné systémové změny v a.s. nebo změny ve vedení klubu. DFB má zástupce v představenstvu a vedení DFB se často setkává s dalšími akcionáři. Nemyslíme si, že potřebujeme ...

Orwellova 1984 hadr. Hlavně že je vůle komunikovat ...A jelikož já tu vaši evoluci nevidím, nekoupím si permici. Chtěl sem dát peníze za permici DFB, ale když nepožaduje žádné systémové změny v a. s. ani ve vedení klubu, tak je dám na něco, co má aspoň trochu smysl.

My než zhodnotíme tak bude kvalita rozebraná. A pak DJ řekne-kvalitní hráči jsou pod smlouvami - rozuměj Kdo má prachy, už si vybral. A my se vrhneme na drobky v podobě invalidů, dorostenců, lemplů atd. A fandové budou říkat Děkujeme taťko za posily :-)

Proč už fans neznají nové kvalitní posily? Na co se čeká? Nebo snad DJ nechce pustit chlup?

pišta napsal:

máš pocit, že to chce opakovat?? Tato sezóna může pro nás být něčím, z čeho můžeme čerpat zkušenosti. Současně i to, co už zažít nechceme. 

Omlouvám se L. Hůlkovi. Reagoval sem jen na základě nadpisu ke článku, aniž bych jej četl. Moje chyba.

Lukáš Hůlka říká, že z této sezony můžeme čerpat. Ano, má pravdu. Můžeme se poučit, že takhle katastrofálně už nikdy. Anebo je pan Hůlka masochista?