Detail uživatele diskuzního fóra - vik

Datum prvního příspěvku
13.10.2009
Celkový počet příspěvků
225
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 188
Ptejte se vedení Bohemky 35
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
sAtYXdyx 153
5tf7vZO3 40
oiGm2R9b 11

kyselina napsal:

Vím, že za to dostanu vynadáno, ale já těm dvou docela rozumím. Oni se pokusili s tím něco udělat i když ne zrovna moc šikovně. I já jsem si už myslel, že je lepší fórum ...

A jaká fakta se smějí říkat a jaká už jsou přes čáru? Kdo o tom bude rozhodovat? Jsem demagog, když napíšu, že Bohemka je podfinancovaná? Že jí řídí syn většinového majitele, který nemá zkušenosti ani konexe? 

V mnoha věcech máte pravdu, nicméně zásadní pro rozvoj klubu je přísun peněz. A v tomto ukazately nejen že Bohemka nedohání úspěšné české kluby, ale naopak ještě zvětšuje svůj deficit. To se pak těžko buduje úspěšný klub....

Být hrdý na značku Bohemians znamená tlačit na majitele, aby klub řádně zafinancoval, anebo prodal. Strategie podle DJ není pro klub v pořádku( pro DJ ano). Píšete, že to chce čas a výsledky přijdou. V tom se neshodneme. Při tomto vedení klubu výsledky a posun do české špičky nikdy nepřijdou, protože jakýkoliv náznak kvality bude okamžitě prodán. Bohužel. Jinak si nemyslím, že Hašek je špatný trenér. Nicméně jisté prvky narcismu v jeho vystupování jsou zjevné.

AFK11 napsal:

Ale příteli, proč tak příkře, vždyť já mám stejnej cíl jako ty... :))) Hele, jestli nadával hráčům, to nevím, u toho jsem nebyl. Jeho výroky do médií neberu jako dehonestaci Bohemky, nýbrž jako reálný hodnocení ...

Tady jde formu, jakou Hašek informace vypouštěl do médií. Pokud Bohemka je hrdý klub, měl letět už dávno. Bohužel ředitel byl na podobné vlně(např. Kazma atd.), takže se Haškovi mediální úlety dlouho neřešily. Nejsme spolek nýmandů a srandaklub, jsme BOHEMIANS!!!

Zkušený ředitel je nutnost, bez které se nepohneme...

Teď ještě změna na ředitelském místě. Potřebujeme zkušeného šíbra. 

Nejhorší je ta bezmoc. My jako fans jsme DJ u prdele. Je to hračka pro něj a pro kluka, která ho moc(nic) nestojí a fanoušci jsou dobří tak akorát na brigády a sbírky. Trenér poslední dobou též zku...l co se dalo, ale bez změny majitele se nepohneme s jakýmkoliv trenérem. Ze zachránce se z DJ stává v očích fanoušků pijavice.

slavek78 napsal:

DJ není hloupí a ví, že Hašek nemá týmu již bezmála rok co dát. Problém je že nechce v Bohemce riskovat a utápět své finanční prostředky. Tato cesta mu vyhovuje a spoléhá na víceméně menší ...

V tom nesouhlasím. Jiný silný majitel na obzoru není, protože DJ klub nikomu prodat NECHCE. 

webera napsal:

A ten nadhernej fotbal se tu hodnotil jako prizdisracskej a Pivarnikovi se vycitala jeho hra na jistotu remizy. Jak psal baca nize, Bohemka hraje hovno vlastne porad, a krome Hoftycha jsme na foru vyhazovali vsechny ...

Ano. Kádr NENÍ kvalitní. Hrají zde hráči, které jinde nechtějí.