Detail uživatele diskuzního fóra - vik

Datum prvního příspěvku
13.10.2009
Celkový počet příspěvků
262
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 225
Ptejte se vedení Bohemky 35
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
sAtYXdyx 177
5tf7vZO3 40
oiGm2R9b 22
mkTTQb7j 2

felčar napsal:

dnes v 2.49 do naší početné klokaní rodiny přibyla malá fanynka Fanynka Ouzká budeme fandit do Zlína na dálku Bohemka do toho

Tak hlavně ať je zdravá...

NoNazis napsal:

A věšení hadru Panzer division Werschovitz není tahání politiky na fotbal  ?

Je.

tom2 napsal:

Antifu a další levičáky tohoto typu považuji za odpad a je mi úplně jedno, komu fandí. Jsem rád, že se Bohemka postupně zbavuje stigmatu, že je klubem, kterému podobní jedinci fandí. 

Souhlas. Politika na fotbal nepatří.

Haniel napsal:

To je v pohodě. Jen jsem chtěl znát ty kritéria. Podle této tabulky jsme opravdu co se počtu účastí v první lize čtvrtý nejúspěšnější tým v Česku. Za 45 let co chodím na Bohemku už ...

To není podle počtu účastí v lize, ale podle počtu získaných bodů.

Klokanekst napsal:

Myslím, že cca 10-15 přispevovatelů, kteří se opakují a z neznalosti vecí píší proti klubu reprezentovaným "Pantátou".  Tak tedy to není polovina co kritizuje, jak někdo uvádí.

Nikdo, kdo zde kritizuje současné poměry v Bohemce, nepíše proti klubu, Vy klubový všeználku. Tito lidé Bohemku milují, stejně jako Vy.

Pepe I napsal:

Je mně smutno. Bohemka přežila klinickou smrt a to ne jedinou. Bohemka vždy byla silná díky skvělým fanouškům a obětavým pracovníkům. Letos vrcholí snaha některých rádoby demokratů rozložit klub zevnitř. Tito " demokraté" jsou jistě ...

Farma zvířat od Orwella hadr...

clockan1 napsal:

Tak to jo...  Se zeptej šéfa v práci , kam jdou profity firmy...určitě ti to poví...

No vidíš. A představ si, že v některých ligových klubech jde do klubu od majitele daleko víc financí než v Bohemce. A o to zde jde...

košile napsal:

Jaka byla hysterie pred nedeli mi rekni a kdo komu vyhrozoval? Momentálně jednat? Proč? Nekdo si na me najme ochranku ktera mi strhne vlajku, chce pokracovat nasilnou formou a ja s nim mam pak sedet ...

Přesně. Ať DJ řekne, kam jdou peníze z přestupů. Ale já vím, to jsou přece různé projekty :-))))

tomiisek napsal:

"poslednich 15 let co pamatuju to nikomu nevadilo" - co to je za argument? Ze neco nejak fungovalo v minulosti, to prece nema zadnou spojitost s budoucnosti. Osobne doufam, ze se Bohemka bude v budoucnu ...

Hlavně ředitelování je takové amatérské...

Prosím vás, lidí, myslete hlavou. Nenechte se zastrašit. Žádný kapr si svůj rybník nevypusti...