Detail uživatele diskuzního fóra - vik

Datum prvního příspěvku
13.10.2009
Celkový počet příspěvků
239
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 202
Ptejte se vedení Bohemky 35
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
sAtYXdyx 162
5tf7vZO3 40
oiGm2R9b 16

Borek1 napsal:

Dokud nebude silný majitel, který bude alespoň v počáteční fázi ochotný investovat, tak se nikam nepohneme. To už tady snad až na opravdové vyjímky vědí všichni. Jako všichni vědí, že mladý Darek je omyl na ...

Ještě bychom měli zmínit sosáček mládeže pana magistra Svobodu. Ten také přispívá k rozvoji klubu na víc než sto procent :-)))

Normálně uvažující člověk se DJ nemusí na nic ptát. Fakta hovoří jasně. Bohemka je amatérsky vedená a hluboce podfinancovaná a nůžky mezi řádně vedenými českými kluby a námi se stále více rozevírají. Pokud by na těchto faktech chtěl DJ něco změnit, mohl a měl to už dávno udělat. Nestalo a neděje se. Takže ať si své odpovědi na "fundované" dotazy nechá.  

Fans napsal:

Tak buď pozitivní (myslím ne HIV), určitě se to zlepší :-):-):-):-)... Pozitivně se chovám vždy, když mě lidi nelzou a nedělají ze mě cura.., což není případ Vedení Bohemky! Vůbec nechápu, jak jim to tak ...

Je to pravda. A nás věrných ubývá....

Scarsdale napsal:

K tomu musím říct svůj osobní poznatek, že v posledních 35 letech jsem s umístěním spokojen nebyl většinou nikdy. Vždycky jsem chtěl víc a konečné pořadí mě většinou štvalo. Nejhůř jsem to kousal hned v ...

Hráči hrají to, na co mají. Kdyby uměli lépe fotbal, tak nehrají v Bohemce. Luque.m napsal fakta. Dokud se situace nezmění, klokaní národ se radovat nebude. Nezbývá než věřit a doufat, že klokan přežije.

paxel napsal:

ten budget je pro áčko 37 milionů, to jen pro tvé info. Zbytek míří na pronájem stadionu atd.

Zbytek je jedna velká malá domů. To jen pro upřesnění...

mikisek napsal:

Pulkrab dobrej. Už tu měl bejt dávno, strčí všechny ty naše nemehla do kapsy. Navíc je to přesně ten typ buldoka, který chceme v Bohemce vidět. Kdyby nedejbože šel třeba do Příbrami, to by se ...

Ty jsi neuvěřitelnej. Keci o koncepci nejsou na pitchu, ale to nejdůležitější! Koncepce DJ je pouze nízkonákladově nechat klub živořit. Pro oba DJ je to vlastně taková velmi slušná "malá domů". A peníze za Jusufa se opravdu neutratily do kádru - to ví ale všichni. Ano máš pravdu, pantáta nikomu nebude bránit kupovat posily. To by ale dotyčný musel být  velký lidumil, či spíše idiot. Jsem a vždy budu hrdý Klokan! Ale rozhodně nejsem hrdý na majitele Bohemky. 

poustmen napsal:

Tak improvizuju ne, naložím pikap barvama a vyrazím, třeba budou chtít někde malovat šatny. 

barvama, jo :-)))

klokan1974 napsal:

Takže pan Drzmisek přes Vánoce jedl cukroví a cpal se salátem než aby hledal nějakou posilu no paráda to zas budou výsledky a hra k pokoukani

Když Ti nedej peníze, je zbytečné hledat....

hrdin napsal:

Jako kdyby nebylo úplně jedno za kolik... Hospodaříš údajně s vyrovnaným rozpočtem a vezmeš si (prý provozní) úvěr 30 mio. Prodáš hráče za 60 mio, rozpočet zvedneš o 4 a Darek se ti vysměje do ...

Neznevažuj Darka(y). Ti přece vše dělají pro dobro Bohemky a zcela nezištně :-)))))

Vinohradian napsal:

Za mě už naposled. Nemám jiné informace než ty, které jsou veřejně všem dostupné. Většinový akcionář a faktický zachránce a majitel klubu investuje tolik, kolik uzná za vhodné, takže tyto výlevy, ať do toho dá ...

Blahoslavení chudí duchem, neb jejich je Království nebeské.....