Detail uživatele diskuzního fóra - klokan1974

Datum prvního příspěvku
11.9.2009
Celkový počet příspěvků
435
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 216
Ptejte se vedení Bohemky 188
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 30
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
ikQpiM2x 21
/80xI2PS 20
mQkgqUJB 5
dBTWCr/G 5
PO8IhWPn 2
6WrEeCNe 2
iDkrtKwM 2
jqIDqbGs 1
8h+T125q 1
IghcPWwu 1
mEimiYwp 1
A6oHgIqR 1
sfMLz0A4 1
96gIokPW 1
bX6gPuCU 1
t7XkHthb 1
cLIs0vh2 1
pokg+M75 1
LUCo66MN 1
jQ/v0SZb 1

Dobrý den dáme už konečně výpověď trenérovi ? Vždyť to je děs nebo čekáme až spadneme do druhé ligy ? 

Vážené vedení prosím výměna trenéra je jedinna možnost ke zlepšení naší hry nebo se chcete koukat na zápasy kdy nejsme schopný vystřelit na bránu a jedinna hlavička rozhodne zápas prosím vyhoďte Haška je to děs koukat na toto 

Dobrý den nebyla zde odpovezena otázka na naseho bývalého mladého hráče Karabce díky snad se jí už dockam 

Dobrý den proč od nás odešel Adam Karabec talent jako hrom a u nás ani zmínka to nikdo nepoznal jaký to je fotbalista a dostali jsme za něj aspoň na limonádu ? 

Otázka pro vedení nechcete prodat taky Tondu Panenku ?já jen co má trochu hodnotu všeho se hned zbavuje a Panenka má tu největší hodnotu takže až ho prodáte tak se zbavíte i klubu co ? Je mě z vás už na blití vždyť máme jen Koubka a Vanička a to jsem se dočetl že ve stále je náš odchovanec Karabec největší talent posledních let tak takto hospodaří naše vedení ?

Vážené vedení toto myslíte vážně vše prodat vidíte dnes jak hrajem vždyť se nedostaneme za půlku kde máme posílení i když zůstane Vacek jindrisek Rada ale toto není nic mladého takže koukejte přivést někoho kdo bude běhat nebo pánbůh s náma teď to je 3-0 se Slovanem ale v lize to bude normální jev po půlce 

Pardik napsal:

Prosím jestli budete mít někdo stream na ten dnešní zápas se Zlínem.Děkuji předem.

Sazkovky nebo O2 tv

Dobrý den co přivést Drchala stejne si ve Spartě nekopne je tam Teteh Pulkrab Kadlec a nám by pomohl hned myslím si že pro obě strany by to bylo moc výhodný ptali jsme se Sparty na něj ?

ludvavestec napsal:

Už se jednou profitovalo. Víc profitů nebude.

To si děláte srandu každý mancaft krom Bohemky má z dalšího přestupu procenta z případného přestupu jen Bohemka dá zkurveny Spartě bez procent kdo podepisuje takový smlouvy jděte nekam