Detail uživatele diskuzního fóra - zeli

Datum prvního příspěvku
13.4.2003
Celkový počet příspěvků
1166
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1065
Ptejte se vedení Bohemky 63
Tlachy a kecy 37
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
4+/PpEYc 168
nMl6kXxp 88
Xgzsqs7O 45
qYW8eUkn 11
/qbP8e2N 5
SdtlzX6h 4
edC4nQnm 4
obHHqVfp 4
GtjEuJ73 3
rso7Htff 3
5pV7N2RD 3 Lombardos
VNi+XjTK 2
AhHYYhTk 2
o/+8QBZl 2
7fPCAteJ 1
74bACljd 1
DWZ0tiQx 1
z+UP01ku 1
Tu8C5/H3 1
0rA0oVFw 1
U/9oIHQF 1
YJJ4SGzG 1
pcfO4P8c 1 zeppelin
qozSi3Gi 1
SHlhSPvV 1

Dva vymazane sazkarske ucty a proto vidite v Karvine a Opave tyto vysledky.... :-)))

albertusman napsal:

Teď mě asi všichni sežerou, ale ten zeliho příběh má jednu egomaniackou vadu: Listujte fórem, jak chcete daleko, a tyhle hysterie a "expertýzy", co a jak by se mělo v Bohemce udělat jinak, najdete skoro ...

Vždycky jsem si myslel, že největším zlem pro společnost jsou lidé přesvědčení o svojí pravdě. Ty jsi zřejmě vytvořil ještě jednu nad-kategorii.

Již v roce 2009 mně bylo jasné kam tohle tady směřuje. Nebýt toho, že je Bohemka součástí mého života, byl bych už dávno někde jinde, protože ztrácet čas s něčím, kde se pořád dokola opakují stejné principy je opravdu pouze tak na pár vteřin, jak píšeš.

Takže až tahle společnost bude vedena na úrovni klubu s profesionální licencí pro 1.ligu, zmizí i moje příspěvky na téma, co dělat jinak.

Až vytvoříme kádr, jehož jádro bude tvořeno hráči, kteří se nezeserou před každým zápasem, kdy je potřeba bodovat, zmizí moje příspěvky o jejich přístupu ke hře samotné.

Přijde mně již totálně zvrácené po 13 letech se tady neustále chlácholit a sami sebe přesvědčovat, že můžeme být vděční za to, že vůbec existujeme. Tvojí terminologií - to je po tolika letech hodné tak akorát stánku s rychlým občerstvením.

A pokud to stále je naší hlavní filosofií je už konečně zapotřebí si jasně stanovit, kde je naše místo.

dingo33 napsal:

docela inspirativní přístup Teplitzeru   nechceš makat a bojovat za klub tak máš po 3,14či, to se mi líbí

Souhlas. Z pohledu našeho klubu ovšem nereálné vzhledem k všeobecné vděčnosti komukoliv, kdo jen projeví zájem, že by tedy snad mohl za nás i nastoupit, když nebude jiné volby.

středa 15.5 9:00

skladiště/kancelář trenéra

MH st.:...doprdele, devět hodin..musím za Darkem..to by mě zajímalo, co zase chce...

kancelář ředitele klubu

DJ ml.: Trenére, zavolal jsem si Tě/Vás, abychom probrali současnou situaci...

MH st.: Jakou situaci máš na mysli, Darku?

DJ ml.: No výkony mužstva a... postavení v tabulce..

MH st.: Jo tohle..aha..a co jako?

DJ ml.: Jde o to, že si s tátou myslíme, že situace není dobrá...neuvažuješ o rezignaci??

MH st.: Nerozumím...podle mě hrajeme nejlepší fotbal za poslední roky. Kromě dvou zápasů v sezóně jsme vesměs všechny přehrávali, máme naběháno nejvíc kilometrů, vytváříme si šance..

....

MH st.: Tak kde je problém???

DJ ml.: No… já nevím...není už těch zápasů bez výhry nějak moc?? Lidi začínají být trochu naštvaní..

MH st.: Který lidi??!!

DJ ml.: No na webu...

MH st.: Nemyslím si..to je jen pár hysterek....ti nevědí, která bije…a co teda chce táta?

DJ ml.: Táta?...počkej já mu zavolám a pak se za tebou zastavím.

MH st.: Hele, na tohle nemám čas, za chvilku začíná trénink. Tak mi pak zavolej odpoledne, to budu mít dost času na tyhle blbosti.

DJ ml.: Tak jo...

o 1min později...

DJ st.: ...co potřebuješ Darku, já mám teď jednání!

DJ ml.: Jde o trenéra, řekl jsem mu to.

DJ st.: A co on na to?

DJ ml.: No nevidí to tak. Říkal, že prý hrajeme nejlepší fotbal za poslední roky, že máme naběháno nejvíc kilometrů, že jsme špatně hráli jen ve dvou zápasech a tak podobně.. tomu jsem už ale moc nerozumněl.

DJ st.: Tak má v podstatě pravdu...

DJ ml.: Tak co mám teda dělat????????????????

DJ st.: Počkej.........a jak to vypadá na fóru?

DJ ml.: No pár lidí je tam hodně naštvanejch...ale zase na druhou stranu je tam taky hodně těch, kteří s nima nesouhlasí...

DJ st.: Rozumím...víš co..mám nápad..zatím to necháme tak jak to je.. nebudeme hysterčit přece..

DJ ml.: Ano, tati.

DJ st.: Přesně, uděláme to takhle. Napíšeme článek, že se jako za ten včerejšek omlouváme a jako vstřícné gesto nabízíme permanentkářům lístky zdarma na zbývající zápasy. Co?? To nezní špatně, ne? Bez tak nás to skoro nic stát nebude. Vlk se nažere a koza zůstane celá, ne?

DJ ml.: (hihi) Tohle je moudré rozhodnutí tati.

DJ st.: Dyť já vím ty můj kluku...tak večer..

...a tak se na konec stalo..Zanedlouho poté se objevil na hlavní stránce omluvný článek s nabídkou vstupenek zdarma.

A nad Ďolíčkem se opět rozhostila pohoda rodinné atmosféry..

Pořád se tady brečí, jak nemáme po celou sezónu pohromadě kádr kvůli zraněním. Rád bych tedy viděl po sezóně zprávu od vedení klubu, kolik % z těchto zranění se týká zlomenin čehokoliv, otřesů mozku, operacím slepého střeva atd. - čili typům zranění které v drtivé většině případů nesouvisí s typem tréninku a intenzitou během zápasů (rozuměj přiblblou běhací taktikou)?

Pokud je to více jak 10% potom se omluvím stejně tak jako za svůj tip o konečném umístění, který jsem učinil se začátkem jarní části.

Trenér Hašek je tady druhou kompletní sezónu a počet zraněných hráčů má neustálou vzestupnou tendenci.

albertusman napsal:

Laskavě si nech hysterický mimózní žvásty ty sám a radši pořádně čti, na co reaguješ, a pak odpovídej k věci. Nepsal jsem vůbec nic o tomhle ani o jakýmkoli jiným konkrétním letošním zápase, tak nevím, ...

Nemáš ty tak trochu osobnostní problém? Původně jsem na to chtěl reagovat, ale je to myslím zbytečné. Musí být radost s Tebou spolupracovat v běžném životě, nedej bože v řízení firmy...

albertusman napsal:

Žádná estráda ta domácí bilance není, ale když kvůli tomu v nervech lidi kecaj takovýhle píčoviny, přijde mi to stejně absurdní, jako postavení Bohemky v tabulce po 33 kolech ve světle trenérových spekulací před sezónou, ...

Píčoviny tady plácáš akorát ty. Stále čekám na Tvoje zdůvodnění/omluvu/přirovnání k minulosti/nebo jakoukoliv další výmluvu, která popírá reálný stav věci.

Od toho zápasu s Opavou, kdy jsi tu měl svojí dávku hysterického projevu je tohle !!! X-TÝ zápas !!!! kdy Tvoji nedotknutelní borci opakovaně selhali v úplně těch samých situacích po naprosto stejném laxním výkonu.

A ještě jedna věc by mě opravdu zajímala.... kdo je podepsaný pod tou prasárnou (advokátní kancelář příp. jednotlivec) Nájemní smlouva v Ďolíčku ohledně té pasáže s 2.ligou? Nejsem si nějak vědom toho, že by se v době jejího pómpézního podepisování tohle kdekoliv zmiňovalo. Tyhle podmínky by snad lépe vyjednali zástupci židovské obce proti představitelům nacistického Německa na sklonku roku 1939! Ale ono je to jako se vším. Spolu s tím konkursem se tohle již doufám vyučuje na PF UK jak (ne) vyjít ze soudního řízení / smluvního závazku oškubaný jako slepice.

spyder napsal:

Slezi je součástí realizačního týmu. Pod tou holomajznou je taky podepsanej. Legenda nelegenda.

Neměl by tedy odstoupit Slezi? Rád bych viděl asistenta, který mluví do herního schématu hlavnímu trenérovi nebo nedej bože ji určuje....

Proč by to nemohl vzít hned z fleku Slezi??

K čemu jako je trenérská licence pro 1.ligu? K tomu abych 33 zápasů uplatňoval stejnou taktiku, proti různým týmům. Bláboly typu malá šířka kádru, nepoužitelní hráči apod. neberu jako argument. Tenhle trenér měl na rozdíl od svých předchůdců největší možnost výběru (rozuměj příchodu) hráčů od roku 2006. Vybral si je z 90% on. Většinu z nich také osobně znal. Na tu naší zoufalost bych řekl docela solidní luxus.

Takže Slezi to klidně může vzít z fleku. Ono by totiž stačilo vyhodit/odprodat/nechat odejít půlku tohohle kádru a na jejich místo koupit průměrné hráče s přístupem Gatusa s jediným požadavkem na fyzické parametry min 185cm/80kg!!!!!!!! Ochotných chodit do soubojů (ty vyhrávat) a rozdávat soupeřovým hráčům chytře skryté políčky. S největší pravděpodobností bychom se také plácali kolem 11-12.místa, ale pro mě osobně by to bylo akceptování toho na co reálně máme a co by se identifikovalo s letitou historií tohohle klubu. Na rozdíl od naivního lákání špílmachrů do našeho mužstva, je těchto hráčů, které mám na mysli v lize nespočet. Navíc ani nestojí tolik a když nic jiného, tak budou slyšet na možnost hrát místo "v prdeli" v Praze i za méně peněz na výplatní pásce výměnou za to, že budou vidět. To je totiž jeden z dalších příkladů, když budu používat mozek při řízení mužstva. Napřed vybudovat kostru mužstva z hráčů jako je Pepa (které mi nebudou pravidelně vykrádat top kluby) a teprve potom se začít porozhlížet po nějakém to dirigentovi......

Ještě jinak řečeno, přestat být zesraný z těchto rádoby hvězdiček a jejich agentíčků. Dej tady jako záložník 10 gólů za sezónu a teprve potom si na někoho otvírej hubu. Do tý doby ji měj zavřenou. Jestli se ti to nelíbí, tak si běž zkoušet štěstí jinam.