Detail uživatele diskuzního fóra - zeli

Datum prvního příspěvku
13.04.2003
Celkový počet příspěvků
1311
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1209
Ptejte se vedení Bohemky 64
Tlachy a kecy 37
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
nMl6kXxp 200
4+/PpEYc 168
Xgzsqs7O 45
dqoFfCAH 16
qYW8eUkn 14
/qbP8e2N 5 FreeBeam
SdtlzX6h 4
edC4nQnm 4
obHHqVfp 4
GtjEuJ73 3
rso7Htff 3
5pV7N2RD 3 Lombardos
TTx72z2+ 3
VNi+XjTK 2
AhHYYhTk 2
o/+8QBZl 2
OEK9me22 2
v+prN7BP 2
3GlUVAYV 2 donpedro12
7fPCAteJ 1
74bACljd 1
DWZ0tiQx 1
z+UP01ku 1
Tu8C5/H3 1
0rA0oVFw 1
U/9oIHQF 1
YJJ4SGzG 1
pcfO4P8c 1 zeppelin
qozSi3Gi 1
SHlhSPvV 1
mDnzq0rw 1
MkRCuTr/ 1
rnR0Pa6h 1
eieDIbJp 1
xIW7x8g6 1 Slamak, Cavalera

JanProchazka napsal:

Někteří hráči mívají ve smlouvě klauzuli že musí odehrát určitý počet zápasů (samozřejmě pokud jsou zdraví), jinak je klub povinen je finančně kompenzovat. Nevím jak je to u nás. Ale možná proto to točení se ...

Tak tohle snad nebude případ v Bohemce. Při vší úctě ke kvalitě našich playerů dost silně pochybuji, že si tohle někdo vyjednal do smlouvy.

rocknroll napsal:

Nadherny gol!  Je ho skoda, myslim, ze mel na vic.  Po sezone nam zbyde jenom Puskac, tak jsem zvedavy, jak se to bude resit.

No je to každopádně odvážné - plánovat ligu s jedním útočníkem.

petrbok napsal:

Obávám se, že Morávek by nám moc platný nebyl. Momentálně je už 4 měsíce mimo hru kvůli dalšímu svalovému zranění. V letošním ročníku si ještě nekopl. V minulé sezóně zvládl 11 zápasů, v předminulé 13... ...

Morávek zaplatil krutou daň za nenažranost systému (jinými slovy všech, kteří lační po rychlých penízcích - majitelé, agenti). Jeho přestup byl absolutní nesmysl. Během krátké chvilky udělal skok z juniorky do 1. ligy následně rok v 2. lize a potom rovnou do ničeho menšího než Schalke...

Někde se to holt muselo podepsat...

Pravděpodobně na to neexistuje přesná statistika, ale docela by mě zajímalo, pokud by se udělal vzorek 1000 podobných případů, kolik % z nich by postihnul stejný osud jako v případě Morávka.

Je mi to líto. Dodnes si myslím, že se mohl dostat na herní úroveň Rosického a zanechat ve světovém fotbale nesmazatelnou stopu.

Tvl pro tenhle končící rok si snad založím speciální nástěnku. Jednou se o tom budou vyprávět legendy.

Jak už tu zaznělo, čím dál víc ve mně hlodá otázka, zda nám nebylo líp za Berbra :-)) ???

Od chvíle co je za katrem, jsme snad nejtrestanějším týmem. Já už ani vlastně nevím, jestli mě ten fotbal ještě baví. když se podívám 25 let nazpět, tak mi to občas přijde, jako bych sledoval dva úplně odlišné sporty :-((((((((((((((((((((((((

Asi jsou ti "p.čusové" vyplašení (po tom našem závěru sezóny), že bychom se mohli usadit v horních patrech tabulky a tak jsou z toho tak zpitomnělí, že dělaj možné i nemožné, aby nás vrátili zase dolu.... :-((((((((((

V minulých letech jsem byl víc na.raný, než spokojený. V posledním roce ovšem zjišťuju, že jsem čím dál tím víc překvapený. Na jaře jsem byl překvapený z toho, jak jsme ligu zakončili. Na podzim pro změnu, jak rychle jsme zapomněli herní systém. Tak teď nevím, zda jsem zaujal správný přístup/postoj k aktuální situaci v klubu :-))

Nějak mi na to rozčilování zbývá každým rokem čím dál tím méně sil...stárnu :-))

No můj ty Tondo! Se z toho anglického týdne posereme, jak tak na to koukám (3 zápasy v 6 dnech) - 2x venku Gablonz a Baníček.... hmmm

kolina napsal:

Mimochodem, teď jsem se dodíval na zápas Redbulu v Istanbulu, teda fakt dost dobrej fotbal, to se jen tak nevidí.  No nic, naše liga taky liga... Hlavně ať o víkendu vyhrajem a pak v úterý zase a ...

Tak já osobně počítám s plným bodovým ziskem v sobotu s ohledem na skutečnost, že proti nám nastoupí mužstvo v podnájmu :-))))))

Ostatně z pohledu bodů by to bylo výhodné pro obě strany. My vyhrajeme nyní domácí zápas doma a na jaře prohrajeme na domácím hřišti venku :-)

rocknroll napsal:

Nechci tuhle vasi inciativu hanet, ale...  Predevsim musim rict, ze preju vsem, co chteji s tim hnojem v ceskem fotbale neco udelat, hodne a hodne stesti a preju jim, aby se to podarilo.  Ale zadne ...

Super příspěvek!!!! Souhlas.

A ať je to konkrétní. Nese účetnictví našeho klubu stopy nadnárodního kapitálu (Bahamy, Bermudy, Kypr, Lichtenštejnsko, Švýcarsko)? NE.

Nechají nás díky tomu "dýchat" v lize? NE.

dáda74 napsal:

Ze je naše liga na okraji zájmu? Dovolím si nesouhlasit. Vzpomeňme jak se sprajcovala moravská komora svazu. Berbr řval, vyhrožoval, zastrašoval  a nic. Pak poslali toho ukrajinského mafiána co bacuje tuším dynamo kyjev, a dotáhl ...

Tohle ale není o tom, zda někdo věří/nevěří konspiračním teoriím. To jsem tam ostatně napsal jen proto, aby to nebylo tak dlouhé :-))

To co jste popsal je ale bohužel jen plácnutí kapra v jihočeském rybníku (jen přirovnání, nemá to žádnou fotbalovou spojit s daným regionem) z pohledu celosvětového problému ohledně zákulisí fotbalu. Svět opravdu nezajímá naše svatá trojice, ale jen do okamžiku, než překročí hranice do Bavorska. A to se nejspíš stalo. Proto se děje, to co se děje.

Jak jsem zmínil, v době porcování Blattera jsem se o to zajímal víc než jen z pohledu běžného uživatele internetu/čtenáře novin. Jestli jsem se dostal tak k milimetru informací z kilometrové trati, mohl jsem si výskat radostí. Byly to soubory pravidel co/jak/kdy/kde dělat, postupovat atd.. A stejně to vlastně byly informace 20 let staré, neboť se týkaly období 80-90.let minulého století. Takže v dnešní době, kdy se ve fotbale točí tak 10x (bůh ví, jestli jenom o tolik) větší peníze než tehdy, si to ani v tomto kontextu neumím představit.

Neberte ale nikdo moje dnešní příspěvky, jako negativní reakce na ty vaše. Je to jen můj pohled na věc, o které nikoho nepřesvědčuju.

Schválně, můžeme najít nějakého "poctivého" právníka se specializací na fotbalovou legislativu/mezinárodní právo atd. a zažalujeme celou tuhle mezinárodní bandu pro praní špinavých peněz (celý svět proti tomu bojuje - ne?). Budeme ho finančně podporovat. Pokud se nám náhodou skutečně podaří píchnout do vosího hnízdečka, garantuju Vám, že do 5 let skončíme všichni na dlažbě bez jakýchkoliv fin. prostředků a možností ještě někdy, někde, něco prezentovat :-))) A nemusíme se bát. Nepůjde to cestou létajících aut do vzduchu, čelních nárazů do zdí apod.. Ne ne, vše bude podle práva.