Detail uživatele diskuzního fóra - zeli

Datum prvního příspěvku
13.04.2003
Celkový počet příspěvků
1391
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1287
Ptejte se vedení Bohemky 64
Tlachy a kecy 39
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
nMl6kXxp 200
4+/PpEYc 168
dqoFfCAH 53
Xgzsqs7O 45
mNLhe4n1 34
qYW8eUkn 14
FZXEWYD9 7
/qbP8e2N 5 FreeBeam
SdtlzX6h 4
edC4nQnm 4
obHHqVfp 4
GtjEuJ73 3
rso7Htff 3
5pV7N2RD 3 Lombardos
TTx72z2+ 3
VNi+XjTK 2
AhHYYhTk 2
o/+8QBZl 2
OEK9me22 2
v+prN7BP 2
3GlUVAYV 2 donpedro12
q1273qZ6 2
7fPCAteJ 1
74bACljd 1
DWZ0tiQx 1
z+UP01ku 1
Tu8C5/H3 1
0rA0oVFw 1
U/9oIHQF 1
YJJ4SGzG 1
pcfO4P8c 1 zeppelin
qozSi3Gi 1
SHlhSPvV 1
mDnzq0rw 1
MkRCuTr/ 1
rnR0Pa6h 1
eieDIbJp 1
xIW7x8g6 1 Slamak, Cavalera

Asi zde již nebude mezi námi aktivní pamětník časů válečných, který by mohl znát odpověď na otázku, zda bylo za války složitější dostat se na náš stadión, než je tomu poslední dva roky.

Večer jsem dělal výčetku a v mincích mi vyšlo 1905 kč. To je znamení!!! Takže hlavu vzhůru a zítra Bohemka-Karviná 1:0 v 95. minutě!!!!!

Gól Keita, asistence Bačkovský.

:-))))

pekulka napsal:

Možná máš pravdu, Luděk chce hrát fotbal a to je určitě dobře. Jen mi tam chybí trochu větší přihlédnutí k tomu, proti komu hrajeme a k tomu, jaké máme momentálně hráče a v jaké formě ...

Skvěle napsané.

TomBP napsal:

Po Hugovi toho chceme víc, než je nyní schopen splnit. Je to velmi mladý gólman a teprve se učí. Těžko po něm chtít, aby zrovna on zachraňoval tým, který je v totálním rozkladu. Brankáři se na ...

Zní to hezky. Zbývá již jen zodpovědět související otázky:

1) Jak vypadá jeho víceletá smlouva s jeho setrváním u nás v případě sestupu?

2) Co případný sestup znamená pro Bohemku v otázce pronájmu stadionu?

3) Můžeme po něm vůbec něco požadovat v zatím teoretickém odvetném, barážovém zápase venku, když po něm nemůžeme požadovat nic v této chvíli, kdy jde o kulové?

Já jsem se možná zaseknul u početních úloh pro I. stupeň ZŠ, ale mám takový nepříjemný pocit, že až vyjede z pokladny účet za tento experiment, bude na něm příliš vysoká cena.

Pokud to nikomu a hlavně ničemu nevadí, tak jsem pro.

CarlUweSteeb napsal:

Bassey v Budejcich,Rada v Hradci no a Backovsky u nas.To mluvi za vse.

První dva jmenovaní nebyli hodni toho, hrát za náš klub a proto jim to také jinde vůbec nejde :-)))

Buďme ale fér na druhé straně. V tomhle našem super herním systému by se utopil Messi, Ronaldo i Sallah současně.

Otázka do 1.12 18:00

Kde myslíte, že získá Karviná první tři body?

hrdin napsal:

Smlouva je nestandardní hlavně v délce a možnosti uvolnění nebo vyvázání. V létě se o tom psalo, i to bylo ve videorozhovorech. Najdeš to na youtu.be Nevím proč v tom hledáš konspirace. 

Já v tom konspiraci nehledám. Na druhé straně tady již něco pamatuji a nebyl by to první případ nestandardního chování ze strany vedení vůči kmenovému hráči vs. kdokoliv na hostování.

Od léta řeším malinko jiné starosti a tak jsem kromě toho, kdo k nám přichází a na jak dlouho nic víc nezaznamenal. O tom, že Hugo bude jasná jednička v těch "střípcích" nic nebylo.

Za mě a nikomu to nevnucuji, je délka smlouvy irelevantní. I kdyby to podepsali na 10 let, stejně nastanou jen dvě varianty:

a) buď je tohle jeho strop a nikam dál se již neposune. V tom případě nám bude k ničemu a dřív nebo později za to začneme platit v podobě ztracených bodů, kterých aktuálně nemáme na rozdávání.

b) všechny (včetně mě) překvapí a bude to takový ten skrytý diamant mezi kamením. Příští rok udělá průlomovou sezónu. V tom případě Sparta, potažmo zast. hráč. agentura zbystří a jsem si jistý, že to nějak půjde, aby šel o dům dál. Pokud je ve smlouvě fin. kompenzace, OK plus pro Bohemku. Budeme ale tam, kde jsme byli.

Mě je opravdu jedno, kdo bude chytat. Ostatně závěr mého předchozího příspěvku to dokládá, že je to jen a jen na Hugovi. Mě na tom celém zaráží jiná věc. Ligu hrajeme cca 15 let od klinické smrti. Měli jsme za tu dobu v mladežnických kategoriích/béčku byť jen jediného gólmana s potenciálem alespoň rozhraní 1. a 2. ligy??? Bez ohledu na rozpočet klubu je to k pláči.

Tak jsem si konečně poslechl ten rozhovor s trenérem. Tím pádem je to jasné. Smlouva je skutečně nestandardní. Nicméně to jen dokazuje, že to žádný zázrak nebude, protože jinak by žádný klub vlastnící mladého, nadějného hráče toto nepodepsal. 

Škoda, že se už nedozvíme, zda ten Hugův příchod je jen náhoda nebo reakce na Patrikovo "vyzkoušení trhu". To bych mu nazazlíval, protože to u mě není Vodháněl, Hubínek atd.

Každopádně ať to není jen negativní. Teď je to jen na Hugovi, jak s touhle možností naloží. Nikde jinde v lize než u nás, by tuhle šanci nedostal.

To jestli gólman umí nohama v týmu jako je ten náš, moc logiky nedává. Tady je potřeba gólman silnej v soubojích na malém vápně, s dobrou reflexí a schopností vytáhnout nějaký ten extra zákrok navíc. A to Hugo prostě nemá. Čím déle tu je, tak je víc a víc vidět, že i špatně čte hru.

Gól, který dal Bassey je přesně takový u kterého se může spekulovat do nekonečna, zda šel chytit nebo ne. Podstatné je, že přišel v okamžiku zápasu, ve kterém letos nepochopitelně uvadáme zápas co zápas a jak tu zaznělo, nebýt Nováka který sám o sobě během pár minut prevážil misky vah na naší stranu, mohlo to být ještě hodně zajímavé.

Chytat by měl Patrik. Je to náš hráč a měl by mít daleko větší podporu, než které se mu dostává. Ono to hezké se poměrně rychle zapomíná. Jsem přesvědčený, že kdyby takový "tommisek" přišel s Patrikovou statistikou dobré/skvělé zákroky vs. kiksy za jeho působení u nás, že by převažovaly ty dobré.

JanProchazka napsal:

Hráč co má fazónu, musí hrát v základu. 

Přes to nejede vlak. Nebo minimálně Luděk.

karloss napsal:

Takový článek bych si  zase někdy v novinách rád přečetl:)

Nevěšel bych hlavu. Teoreticky je to možné v 1. kole nové sezóny, když při nás bude stát štěstí.