Detail uživatele diskuzního fóra - zeli

Datum prvního příspěvku
13.4.2003
Celkový počet příspěvků
1125
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1024
Ptejte se vedení Bohemky 63
Tlachy a kecy 37
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
4+/PpEYc 168
nMl6kXxp 48
Xgzsqs7O 45
qYW8eUkn 11
/qbP8e2N 5
SdtlzX6h 4
edC4nQnm 4
obHHqVfp 4
GtjEuJ73 3
rso7Htff 3
5pV7N2RD 3 Lombardos
VNi+XjTK 2
AhHYYhTk 2
o/+8QBZl 2
7fPCAteJ 1
74bACljd 1
DWZ0tiQx 1
z+UP01ku 1
Tu8C5/H3 1
0rA0oVFw 1
U/9oIHQF 1
YJJ4SGzG 1
pcfO4P8c 1 zeppelin
qozSi3Gi 1

albertusman napsal:

Ještě furt jsem neviděl záznam - jsem ve vlaku domů, takže nemůžu hodnotit nic jinýho, než co bylo vidět z kotle. Jak to tu ale čtu, musím se hráčů i trenéra taky trochu zastat. Hodně z ...

Až dojedeš domů podívej se na záznam a zaměř se jak píšeš na ne-napadání opavských hráčů našich stoperů v téměř 85% případů a porovnej to s naším prakticky nulovým napadáním. Přidej k tomu výkony Dostála, který od podpisu smlouvy hraje nejhůře co je u nás. Pokračuj Reiterem, který už není schopný přesprintovat ani hráče po třicítce. A když se vrátíš k mojí první větě zjistíš, že právě jen a pouze to stačilo Opavě, aby si odvezla bod od nás. Pepa by na hřišti v pohodě zastal ne-bránění Vacka a hloupé fauly Levina. Po jednom z nich stačil Zavadilovi ani ne půl metr a mohli jsme mít jen oči pro pláč.

Na Opavu dnes v pohodě stačil hrát systém přímých přihrávek na což není potřeba genialita hráčů. Jenomže to by pan trenér musel taktiku trochu uzpůsobovat soupeřům a ne zkoušet na každého již po třicáté osmé přiblblou běhací taktiku, kterou by dokázaly rozklíčovat i duševně postižené mozky, jak o tom píšeš. A když vidím, jak to "běhá" asi padesátiletému Zavadilovi oproti některým našim chlapcům, ještě teď se mi chce zvracet...

spyder napsal:

Prosím Vás, nerozčilujte se tu. Jen asi nevíte, jaký byl rozkaz. A ten zněl jasně. Zaplatit Opavě za Puškáše. A protože je jedna klokaní kapsa prázdná a druhá vysypaná, proběhla platba v naturáliích.

:-)))))))

skrob napsal:

Dámy a pánové, nečetl jsem nic níže!!!!!! - ovlivněný zápas mafií Fačr- obdiv před Krchem, Já bych tu kurvu černou trefil- výkon hodnotit nebudu, po tomto se hrát nedáDáme Karvinou a věnujme se politice, ale na ...

Co to meleš?

misaspisa napsal:

Souhlasim s videem i s piskanim takovejch zakroku, ale nechapu, ze to video neni na kazdym zapase. Spravedlnost jen nekdy? To je podle me skandal. Je to vubec nekde v zapadni Evrope? Treba v Liberci ...

S videem souhlasila pakáž z UEFA/FIFA právě a jen z toho důvodu, který jsi mohl vidět dnes vlastně včera v zápase.....

Hašek se pár minut před zápasem div ne skoro objímal s Královcem (myslel jsem si, že to jako Sparťan pro nás něco znamená), potom s celou lávkou Sešitů..... Ať jde opravdu na západ....přeji mu jen to nejlepší a ať si sebou vezme Filípka - je to hráč s potenciálem Messiho. Trenér, který zničí 1,5 roku kariéry Pepovi si nezaslouží nic než Hašek ven. Kdyby mohla odejít i DJ sborná, bylo by to super.

pachl1 napsal:

Tak sem ten dnešek do tedka zpracovaval a nakonec sem došel k závěru, že i kdyby Královec se Zelinkou neměli notičky tak by stejně tři body šli do Číny. Jakmile je na place Filípek což ...

Co jiného než souhlas.....

Vy se tady všichni rozplýváte  jaký jsme byli světový klub (asi 2,5 sezóny) ale jaksi zapomínáte, že jsme toho mimo jiné dosáhli uplácením a stejnými způsoby, nad kterými dnes ohrnujete nos. Bez nich bychom neměli ani ten jeden titul......

košile napsal:

A nemyslis ze kdyz toho Martina koupila sparta ze na nem neco bude? Ze ty si nebrecel na tom nic nemeni... A k tomu breceni kdyz ti majitel poskytne tym kterej momentálne mame a z ...

Ty si musíš srát do huby a potom to blít zároveň. Propleskni se, projdi si posledních 5 let zápas po zápasu a jestli nedojdeš k tragikomickému výsledku, tak se propleskni a pokračuj znovu v bodu jedna!

sasek napsal:

Nechápu, že zde někdo hodnotí výkon. Po té šarádě se divím, že hráči neodešli do kabin, bylo jasné, že je po zápase. Něco takového jsem ve fotbale ještě nezažil a doufám, že už nezažiju. Hnus 

Zažiješ to ještě x-krát pokud budeš takhle připosranej.... V Jugošce nebo Turecku by se takový zápas nedohrál, ale tady to vlastně jenom potvrzuje připosranost tohohle zkurvenýho národa.... Vždycky stáhnout ocas, anebo udat ty, kteří by mohli svědčit. HEIIL demokracie!

V tomhle souboru kopyt jež za nás zápas co zápas nastupují je Pepa stále v TOP 3. V čem ho ostatní převyšují??? Ve fyzické připravenosti, v taktice, v osobních soubojích?? Hašek ho připravil o půl roku kariéry. Kolik jsme za poslední 4 sezóny vyhráli zápasů nebo alespoň zremizovali ve kterých Pepa chyběl?

P.S. Hašek st. by již dávno sám odstoupil za předpokladu, že by jeho "jistá" mise byla splněna. Až tomu tak bude, velmi rychle nám to s potěšením oznámí.