Detail uživatele diskuzního fóra - zeli

Datum prvního příspěvku
13.4.2003
Celkový počet příspěvků
1104
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1003
Ptejte se vedení Bohemky 63
Tlachy a kecy 37
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
4+/PpEYc 168
Xgzsqs7O 45
nMl6kXxp 30
qYW8eUkn 8
/qbP8e2N 5
SdtlzX6h 4
edC4nQnm 4
obHHqVfp 4
GtjEuJ73 3
rso7Htff 3
5pV7N2RD 3 Lombardos
VNi+XjTK 2
AhHYYhTk 2
o/+8QBZl 2
7fPCAteJ 1
74bACljd 1
DWZ0tiQx 1
z+UP01ku 1
Tu8C5/H3 1
0rA0oVFw 1
U/9oIHQF 1
YJJ4SGzG 1
pcfO4P8c 1 zeppelin
qozSi3Gi 1

CarlUweSteeb napsal:

Vzdycky jsem veril,ze jsem vybornej fotbalista.S Bohemkou jsme taky chteli hrat fotbal,ale pri vsi ucte individualni kvalita tam neni.Martin Hasek ml. na isportu.Ja jen ,aby se zde vedelo,ze nas opustil nejlepsi cesky fotbalista vsech dob ...

Těším se na to, co předvede v jarní části na Letné. Myslím že budou nadšení z jeho přihrávek dozadu kdykoliv hrozí, že by si musel poradit s hráčem jeden na jednoho...

Přátelé tohle znamená jediné - došly/docházejí peníze v klubové pokladničce.

Takhle "pracovat" s talenty v kádru může jenom totální idiot. Chce se mně z toho již opravdu blejt. Za poslední tři roky jsme z prodejů hráčů mohli při současných cenách mít min. 100mil kč!

Bravo DJ family!!!!!!!

Kapr, Vejsada a spol. jsou možná největší č..áci v naší historii, ale vy v mých očích začínáte povážlivě klesat do podobné kategorie!!!

brichta napsal:

Mašek taky pryč, takže asi nemá cenu si dělat iluzi o tom, že bysme mohli udržet Dostála...:-)

To pravděpodobně ne, ale na druhé straně za něj získáme hotového rezervního brankáře na lavičku. A to se vyplatí.

Zbývá již jen v klubu ""nepotřebný"" Vaníček. Za něj bysme mohli dostat mega talentovaného dorostence, který poslední tři roky kvůli zranění prakticky nehraje.

Když tohle píšu vybaví se mně, jak jsem si asi před čtvrt stoletím nainstaloval kdysi bájný Championship manager na PCčko a zkoušel z West Hamu s prázdnou pokladničkou vybudovat stabilní klub s pevnou vizí v Premier league. No... nepovedlo se mně to...

Hrubajz napsal:

Divim se, ze nam Sparta rovnou neplati nejaky ten milionek rocne za to ze ji rozehravame hrace. To co se udalo s M.Haskem je vlastne jen rozehrani hrace za coz nam zaplatili ctyri mice. Vlastne ...

....anebo nám Křéťa mohl na revanš za M.H ml. proplatit fakturu za rekonstruované hajzlíky. To bych spíš viděl jako koncepční práci vedení klubu... :-)

klokon napsal:

Pan ředitel na vedlejším fóru sliboval povánoční překvapení pro fanoušky Bohemky. Tak ho tady máme. 

Třeba je právě v tom ukryté to povánoční překvapení = koupí nás Kazma za vydělané peníze z vyráběné "srandy" na youtube......

Na první pohled ten Kazmův bohemácký stream vypadá infantilně. Když se nad tím ale člověk zamyslí, tak to myslím vcelku odráží to jak tenhle klub funguje. Takže jen více podobných projektů a posuneme Bohemku tam, kam lidská noha ještě nikdy nevkročila..........

Hrubajz napsal:

Tak za Tetteha ocekava Sparta nabidku 300 mio..... 

300mil za 9 gólů??? Po podzimu jich měl mít nejméně 15, když je tak dobrý...

Kdyby se neprodával, možná těch gólů mohl dát stejně i za nás. Profitovali by z toho ve finále všichni. Je to jednoduchá matematika základní školy, kterou tady nikdo ve vedení evidentně neovládá.

Na druhou stranu, co by tam dělal? Vydržel by to nasazení, které je v Bundeslize příp. Premier League???

mimikry napsal:

Až přijde Lenin,tak to bude všechno cajk, páč Lenin je věčný

Nej taktika dne - přesun kotle ve 2.puli na hlavni. Kam se hrabe Hasek...

V případě dnešní prohry platím na první jarní kolo transparent DJ ven!

Tak nevím co si vybrat....

Jedna možnost je navštívit náš svatostánek, mrznout tam a být unešen dalším neuvěřitelným příběhem v podání našich mladých, talentovaných hráčů, kteří ze sebe po běžecké stránce vydají maximum.

Druhá možnost je navštívit VIP prostory u Jardy na kladenském zimáku v zápase s Jihlavou.

Obě možnosti vypadají lákavě, nicméně něco mně říká, že u té druhé možnosti člověk nezůstane nenaplněn...

Je to sice fanouškovská prostituce, nicméně v poslední době mně začíná nějak být zima odspodu.

tomiisek napsal:

Jedna vec je marodka a druhou veci je prizpusobeni herniho stylu marodce - v tom trener podle me selhava, protoze se porad snazi o jednu svoji vizi bez ohledu na to, koho ma k dispozici. Paradoxne se ...

Přejme si, aby to trenéra napadlo aspoň jednou právě teď o nadcházejícím víkendu.