Detail uživatele diskuzního fóra - zeli

Datum prvního příspěvku
13.4.2003
Celkový počet příspěvků
1244
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1142
Ptejte se vedení Bohemky 64
Tlachy a kecy 37
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
4+/PpEYc 168
nMl6kXxp 156
Xgzsqs7O 45
qYW8eUkn 14
/qbP8e2N 5 FreeBeam
SdtlzX6h 4
edC4nQnm 4
obHHqVfp 4
GtjEuJ73 3
rso7Htff 3
5pV7N2RD 3 Lombardos
VNi+XjTK 2
AhHYYhTk 2
o/+8QBZl 2
OEK9me22 2
v+prN7BP 2
7fPCAteJ 1
74bACljd 1
DWZ0tiQx 1
z+UP01ku 1
Tu8C5/H3 1
0rA0oVFw 1
U/9oIHQF 1
YJJ4SGzG 1
pcfO4P8c 1 zeppelin
qozSi3Gi 1
SHlhSPvV 1
mDnzq0rw 1
MkRCuTr/ 1
rnR0Pa6h 1

rocknroll napsal:

Cinani sezerou i psi hovinka, zamori cely svet, ale jsou urazeny, kdyz to nazves cinskym virem. 

Dobrý bože, to už je to i tady.....

hrdin napsal:

Tohle je taková křeč. Stejně se to nedohraje. Kdyby měli koule, tak to zruší rovnou. Leda by to chtěli dohrávat po internetu :)

Může se to dohrát na playstation. Konec konců mančaft už tam máme zaregistrovanej ne? :-) A kluci určitě průběžně trénují, tak "formu" by mít měli.

hrdin napsal:

Z Koh-i-noorky by to měl jednu zastávku tramvají nebo autobusem :)

:-)

kacrrr napsal:

Ahoj klokani, první tři body z venku! Utkání nezačalo dobře. Můj neoblíbenec Krch předvedl na hranici šestnáctky dementní faul a říkal jsem si, že pokud to Jiráček trefí je po nás. Nestalo se a pak se ...

Díky za info ze zápasu.

dolíček napsal:

No tak tri body z Letne po tom co Zlin privezl bod z Letne jsem opravdu necekal. Celkem dobre nacata sobota:-)

Fotbal nemá logiku :-)

dusa5 napsal:

Leo Koenig prerusil karieru a tady se resej takovy blbosti. Nevi nekdo skutecny duvod?

No to je konečně pádný argument do nastalé třenice. Kde jsou ty časy, kdy to tu žilo bicyklem! O víkendu nás stejně nic dobrého nečeká, tak můžeme odvést pozornost stranou něčím dalším. Začíná sezóna jarních Klasik!!!

A potom mám ještě jedno téma. Vypadá to, že i letos bude zase málo brambor a zelí  :-))))))

NoNazis napsal:

Nenapadl, ani neschvaluji napádání klokanů klokany... Tyhle věci ( politika , náboženství , světonázor ) nechávám zásadně doma, když jdu na fotbal .

Ale fotbal sám o sobě je svým způsobem náboženství.

ludvavestec napsal:

Pergola je akce pro 60 lidí a více. To je na poradu “co dál” hodně.  Stačí to takhle? 

Tomu rozumím a je to logické. Nemělo by ovšem dojít ve finále k tomu, že se setkání omezení pouze na dvě strany - tedy rodinu vs. kotel. Měl by tomu být přítomen i zástupce osob, kteří zde vyjadřují dlouhodobě nesouhlas se samotným směřováním klubu.

V poslední době se zde rozjelo několik zákopových válek a tudíž jedině "setkáních všech zástupců" má šanci celou věc urovnat a posunout se dál. Historicky se to v politice takto řešilo a i když ne úplně všichni souhlasili se závěry takovýchto setkání, v drtivé většině případů to znamenalo, že se začínalo s čistým stolem a určitou dobu vládl klid zbraní.

ludvavestec napsal:

Děláme na tom, už dva dny řeším jen Bohemku a ani nemám čas na práci ;). ———————————————————————————————————————— Je třeba si uvedomit, že problém Bohemka a fanoušci má několik úrovní 1. dlouholetá sportovní impotence Bohemky (mladí klokani už ani ...

ad  "Vedení DFB se snaží dostat všechny zainteresované k jednomu stolu a tam si to vyříkat. Setkání “pod pergolou” není v tuhle chvíli vhodné."

Bylo by možné požádat o detailnější vysvětlení této věty? Než se na to začne nabalovat další sněhová koule teorií, domněnek apod.

Děkuji.

tomiisek napsal:

Prijde nekdo novy, kdo dohledne na to, aby se v kotli zacala pouzivat EET a prestala hulit trava :) Pak budou kriklouni konecne spokojeni...

AHA!

Mě spíš přijde zajímavé to, že jste tu dlouhá léta psal něco jiného a najednou je z Vás obhájce současných poměrů.