Detail uživatele diskuzního fóra - zeli

Datum prvního příspěvku
13.4.2003
Celkový počet příspěvků
1186
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1084
Ptejte se vedení Bohemky 64
Tlachy a kecy 37
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
4+/PpEYc 168
nMl6kXxp 104
Xgzsqs7O 45
qYW8eUkn 12
/qbP8e2N 5 FreeBeam
SdtlzX6h 4
edC4nQnm 4
obHHqVfp 4
GtjEuJ73 3
rso7Htff 3
5pV7N2RD 3 Lombardos
VNi+XjTK 2
AhHYYhTk 2
o/+8QBZl 2
OEK9me22 2
7fPCAteJ 1
74bACljd 1
DWZ0tiQx 1
z+UP01ku 1
Tu8C5/H3 1
0rA0oVFw 1
U/9oIHQF 1
YJJ4SGzG 1
pcfO4P8c 1 zeppelin
qozSi3Gi 1
SHlhSPvV 1
mDnzq0rw 1

dykovka napsal:

Kuci, že Vás to ještě baví tady rozebírat.... Ve čtvrtek přijďte pod pergolu a tam si buďte jisti, že vše jde správným směrem... jsme přeci posílili(což v minulosti nebylo zvykem) , klub je stabilizovaný,mládež bude ...

Asi tam přijedu na kole, když je teď ta Tour nebo jak se to vlastně jmenuje. Po letech mě letos tohle vyprávění zajímá snad úplně nejvíc.... teda až dokoukám ten den Tour pochopitelně :-) :-) :-) dám si lehkých 35 do Ďolíku a 35 domů. To možná ti naši profíci nikdy v životě nejeli.....

.....páč trénují profisionálně pouze jednofázově. Sportu zdar!

Tak jsem sledoval to ženské MS...tvl nepřál bych tam našim klukům účast. Doufám, že trenér spolu se SŘ již intenzivně shání videokazety. Tím bych začal...

Mám dotaz k esport projektu. Až začne nový ročník ve FIFA 19, budou muset borci používat kopie našich reálných hráčů, anebo si do týmu budou moct koupit třeba Messiho, Suareze a spol.? Pokud by platila varianta A tak jim to vubec nezávidím. Nechtěl bych vidět atributy "zakončení" "jeden na jednoho" "střelba z dálky" "osobní obrana".

Kluci z eSportu vypadají hladově a koncentrovaně. Při pohledu na fotku se mi rozvibroval ovladač a přestal fungovat čtvereček. Co myslíte, kdo bude úspěšnější? Naši reální borci, anebo virtuál kluci?

Na stránkách FCB je rozhovor s Rudou. Hezky tam vzpomíná na působení u nás. Tak jen nezapomenout mu zatleskat ve stoje až přijede s Baníčkem.

Čekal jsem až do teď na něco co by mě probudilo z toho chladného počasí a konečně je to tu. Pokorný "prý" do zahraničí? Kam proboha??? Do 4.bundesligy nebo francouzské regionální čutačce příp. 5.anglická..... optimismu se meze opravdu nekladou...

Na sezónu 2020/2021 bych stávajícím permanentkářům garantoval místa pouze do 31.3.2020. Ať si moc nevyskakují.

berjir napsal:

Tak urcite. :D Tonda by me mrzel hodne, myslim ze je to i klokan, odchovanec. Treba prave z Rudy to na me nikdy tak nepusobilo. No, necham se prekvapit, ale pri aktualni situaci, postojum a ...

...ale zase ten pocit, že děláš práci zadarmo a tak říkajíc pro všechny, na čerstvém vzduchu...ten člověka povznáší...a je k nezaplacení.

Bohemák12 napsal:

Hlavně stačí zablokovat Reitera a Vaníčka a jsme bezradní . Spousta týmů už to na nás úspěšně praktikovala . 

Já bych jako pozitivní viděl, že týmy které proti nám nastoupí na podzim, nebudou vědět, koho dalšího kromě Vaníčka blokovat, když je teď Ruda pryč. To bude naše výhoda. Z toho vycházejme :-)))