Detail uživatele diskuzního fóra - zeli

Datum prvního příspěvku
13.04.2003
Celkový počet příspěvků
1304
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1202
Ptejte se vedení Bohemky 64
Tlachy a kecy 37
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
nMl6kXxp 200
4+/PpEYc 168
Xgzsqs7O 45
qYW8eUkn 14
dqoFfCAH 9
/qbP8e2N 5 FreeBeam
SdtlzX6h 4
edC4nQnm 4
obHHqVfp 4
GtjEuJ73 3
rso7Htff 3
5pV7N2RD 3 Lombardos
TTx72z2+ 3
VNi+XjTK 2
AhHYYhTk 2
o/+8QBZl 2
OEK9me22 2
v+prN7BP 2
3GlUVAYV 2
7fPCAteJ 1
74bACljd 1
DWZ0tiQx 1
z+UP01ku 1
Tu8C5/H3 1
0rA0oVFw 1
U/9oIHQF 1
YJJ4SGzG 1
pcfO4P8c 1 zeppelin
qozSi3Gi 1
SHlhSPvV 1
mDnzq0rw 1
MkRCuTr/ 1
rnR0Pa6h 1
eieDIbJp 1
xIW7x8g6 1 Slamak, Cavalera

rocknroll napsal:

Nechci tuhle vasi inciativu hanet, ale...  Predevsim musim rict, ze preju vsem, co chteji s tim hnojem v ceskem fotbale neco udelat, hodne a hodne stesti a preju jim, aby se to podarilo.  Ale zadne ...

Super příspěvek!!!! Souhlas.

A ať je to konkrétní. Nese účetnictví našeho klubu stopy nadnárodního kapitálu (Bahamy, Bermudy, Kypr, Lichtenštejnsko, Švýcarsko)? NE.

Nechají nás díky tomu "dýchat" v lize? NE.

dáda74 napsal:

Ze je naše liga na okraji zájmu? Dovolím si nesouhlasit. Vzpomeňme jak se sprajcovala moravská komora svazu. Berbr řval, vyhrožoval, zastrašoval  a nic. Pak poslali toho ukrajinského mafiána co bacuje tuším dynamo kyjev, a dotáhl ...

Tohle ale není o tom, zda někdo věří/nevěří konspiračním teoriím. To jsem tam ostatně napsal jen proto, aby to nebylo tak dlouhé :-))

To co jste popsal je ale bohužel jen plácnutí kapra v jihočeském rybníku (jen přirovnání, nemá to žádnou fotbalovou spojit s daným regionem) z pohledu celosvětového problému ohledně zákulisí fotbalu. Svět opravdu nezajímá naše svatá trojice, ale jen do okamžiku, než překročí hranice do Bavorska. A to se nejspíš stalo. Proto se děje, to co se děje.

Jak jsem zmínil, v době porcování Blattera jsem se o to zajímal víc než jen z pohledu běžného uživatele internetu/čtenáře novin. Jestli jsem se dostal tak k milimetru informací z kilometrové trati, mohl jsem si výskat radostí. Byly to soubory pravidel co/jak/kdy/kde dělat, postupovat atd.. A stejně to vlastně byly informace 20 let staré, neboť se týkaly období 80-90.let minulého století. Takže v dnešní době, kdy se ve fotbale točí tak 10x (bůh ví, jestli jenom o tolik) větší peníze než tehdy, si to ani v tomto kontextu neumím představit.

Neberte ale nikdo moje dnešní příspěvky, jako negativní reakce na ty vaše. Je to jen můj pohled na věc, o které nikoho nepřesvědčuju.

Schválně, můžeme najít nějakého "poctivého" právníka se specializací na fotbalovou legislativu/mezinárodní právo atd. a zažalujeme celou tuhle mezinárodní bandu pro praní špinavých peněz (celý svět proti tomu bojuje - ne?). Budeme ho finančně podporovat. Pokud se nám náhodou skutečně podaří píchnout do vosího hnízdečka, garantuju Vám, že do 5 let skončíme všichni na dlažbě bez jakýchkoliv fin. prostředků a možností ještě někdy, někde, něco prezentovat :-))) A nemusíme se bát. Nepůjde to cestou létajících aut do vzduchu, čelních nárazů do zdí apod.. Ne ne, vše bude podle práva.

kolina napsal:

No, pouze v krátkosti... Teda je zajímavé, že se hovoří především o "Nižších soutěžích" a nikdo nezmiňuje 1Ligu, tendenční VAR, prapodivnou "Baráž" atd... Ona ta čtveřice momentálně ve vazbě která je považována za "Hlavu chobotnice" logicky nepracovala ...

To je na tom právě to úsměvné/smutné. Je to asi podobné, jako když by člověk vytuneloval společnost v hodnotě 30 miliard a potom skončil v base za to, že si u Žabky strčil do kapsy žvýkačku a nezaplatil za ní.

Když se tehdy VAR zaváděl, díval jsem se na to se zdviženým obočím. Obzvlášť v kontextu, kdy se tomu roky bránili a byli víc než jen vehementně proti tomu. Jenže jednoho dne jim došlo, jak neuvěřitelná možnost se jim prostřednictvím toho nabízí. A tak přišli s pompézním odhalením. Bude video, jak jste chtěli. A bude konec všem podvodům a spekulacím! A masa tomu, jak jinak uvěřila.

Výsledek vidíme týden co týden v přímém přenosu a těm gaunerům již vlastně ani nevadí, že to sledují milióny svědků. A proč by taky mělo. Všechno je v souladu s pravidly!

Scarsdale napsal:

Určitě zajímavé a přínosné. Taky že tam píšu, že je možné, že se jen vymění figura za figuru. I když si myslím, že to vždycky chvilku trvá, než ta žumpa začne zase pořádně smrdět. Je ...

Opět dobře napsané a ani já tou mojí reakcí nemyslel nic špatného. Jen jsem popsal to, jak to nejspíš bude.

Naše liga je pro ně na okraji zájmu. Je to něco ve stylu:"Tady máš píseček na hraní, dělej si tady podle šablony xyz co chceš a když něco bude, zavolej. Nikam dál se ale neser!"

Kdyby tomu tak nebylo, můžete si být jistý, že by do fotbalu u nás proudilo více než dostatečné množství peněz, ať již by jejich původ byl jakýkoliv.

Ta zmínka o Číně je velmi zajímavá. I když pro mě ne z pohledu blábolu, který ve společnosti převládá, že se naše země mění opět na rudou barvu. Ve skutečnosti, jde podle mě o něco jiného. Já osobně považuju Číňany za nejschopnější, nejchytřejší, nejmazanější (každý ať si doplní svůj názor) obchodníky na světě. Ono ostatně to jak se z Číny stalo to co z ní je teď (kdo jí k tomu pomohl, jak toho obratně využili atd.) vlastně nikdo ani neví. Ale tohle je už opravdu jiné téma mimo obsah tohoto vlákna. Zpět k fotbalu.

To že se tu jednoho dne objevili chlapci z Číny má jeden konkrétní důvod. Kromě předchozího odstavce jsou to jedni z největší hráčů hazardních her na světě. Zjistili, že jestli jim někde ještě ujíždí vlak, jsou to peníze právě z fotbalu. A tak se jednoho dne objeví v malé zemičce uprostřed Evropy a začnou tady "pomáhat" jednomu známému klubu. Všechno vypadá jako z pohádky, než se jednoho večera rozsvítí červená lucerna kdesi v Curychu a najednou se začnou dít věci. Plznička vypadne z poháru, Slávia se také jaksi musí loučit. A po pár týdnech se najednou vynoří kauza Berbr. Jistě, lidé nevěřící konspiračním teoriím a řečem "jedna bába povídala" na to mají jasné zamítavé stanovisko. Jenže v 21.století se nic neděje náhodou. Tím spíš pokud se jedná o finance.

Již se to tu před časem probíralo. Ať již Slávii přejeme/nepřejeme, je ten její pohárový příběh snad tím nejpádnějším důkazem i pro poslední nevěřící Tomáše. Lepší učebnicový příklad již snad ani nejde vytvořit. Obzvlášť když se na to podíváme optikou našeho klubu, který s tím má letité zkušenosti. Připočtěte si řadu najednou krachujících klubů (Belgie atd.). Přitom vyznat se v účetnictví klubů i z té slavné a vyspělé západní části Evropy je také husarský kousek i pro renomované společnosti z oblasti auditu.

Vzpomínáte si na kauzu Sepp Blatter? Jaký je z toho závěr? Očistil se fotbal? Tehdy došlo za pomoci určitých novinářů k lehkému nadzvednutí hromady sraček a i to stačilo (kdo to tehdy sledoval do detailu), aby z toho normální člověk blil. Všechny ty UEFA Fair Play a podobné bláboly. Jediné k čemu došlo bylo to, že se tahle již tak nedobytná tvrz ještě lépe opevnila. Důkazy? Čím dál tím větší snaha uzavřít svět velkých financí jen pro část vyvolených. Co to je za soutěž do které se mistr určité "neoblíbené" ligy musí probojovávat x-předkol rok co rok? Ale je to fair play nastavené. Stačí přece vyhrát tato předkola a také si budeš ukusovat koláče, když budeš.......!!!! A navíc je tady přece Evropská liga - to je přece stejný model ne? Je, jen s tím detailem, že je tam podstatně méně peněz. A tak se dá pokračovat do nekonečna.....

Podle mého za tím, jak jinak :-))), stojí Čína. V minulosti již podnikla několik způsobů, jak se k tomuto koláči dostat po svém. Evropa ten souboj tehdy ustála. Nyní možná přeřadili na vyšší stupeň a to rozsvítilo tu červenou lucernu. Možná se jim podařilo přetáhnout některé vlivné lidi na svou stranu a to se pochopitelně chlapcům UEFA/FIFA vůbec nelíbí. Takže uvidíme, kam se tato z pohledu světa bezvýznamná lapálie s Berbrem na konec posune.

Toť můj pohled na věc.

Scarsdale napsal:

To o čem se zatím píše a mluví, to je jen špička ledovce. Těch případů úplatků, ovlivńování zápasů a poškozování soutěží a jejich subjektů je obrovské množství a my na Bohemce o tom léta můžeme ...

Nezlobte se, ale na tohle nejde nereagovat. Napsal jste to samozřejmě do určité míry správně. Mo to ovšem jedno veliké ALE...

Berbr, ač vypadá silně a nedotknutelně je jen a pouze pěšák, který tady desetiletí operuje s posvěcením UEFA/FIFA. Tyhle dvě organizace jsou tou největší žumpou na světě, jakou si lze vůbec představit a vedle jejich fin. operací vypadají prasárny v naší ekonomice po roce '89, jako nejapný žert v pátek večer po pátem pivu v hospodě. Za ta desetiletí vytvořili nepropustný deštník, pod kterým se skrývá panoptikum naprostých imbecilů vedle kterých je Berbr laureátem Nobelovy ceny, bezpáteřních právníků a bankéřů. I když se do toho píchlo před x lety, nic se nestalo a vše funguje dál, jen byly některé figurky odejity a nahrazeny novými.

V kauze Berbra jde tedy o dva možné scénáře:

a) buď ve své nabubřelosti začal mít pocit "nesmrtelnosti" a vlezl na evropské scéně někam, kam neměl (vše je totiž rozdělené podle určitých pravidel, na kterých tahle liga vyjimečných operuje). Tomu ale nevěřím, vzhledem k tomu odkud se Berbr rekrutuje (minulost). Ve společnosti převládá názor, že STBáci a spol. byli jen banda idiotů, ale věřte tomu nebo ne, tihle lidé nikdy nedělají nic stylem "zkusím to a uvidím...". Tím pádem této variantě moc nevěřím.

b) na scéně se objevil někdo, kdo aktuálně drží v ruce lepší karty než má Berbr a jako bonus navíc má k tomu posvěcení od UEFA/FIFA. V tom případě je ztracen, ať je vinen nebo nevinen :-))) a nepomůže mu ani svěcená voda z Vatikánu.

Takže ve finále je úplně jedno, jak tohle celé dopadne. Bohužel Vás zklamu. Nic se nezmění i když tento člověk zmizí z fotbalu. Přijde nový, zavede 1-2 líbivé opatření v očích veřejnosti a vše se pomalu bude sunout zpátky do vyjetých kolejí. Stačí k tomu pouhý fakt, že společenost jako celek má pro ně jednu velkou výhodu. Hrozně rychle zapomíná anebo je jí to vlastně jedno. Že někdo, někde, něco vykřikuje...no a??

Jediné pozitivní na tom bude tedy to, že pokud ho skutečně odstřelili a on o tom nevěděl (že se to chystá), ten šok a návrat do reality je pro tyhle lidi ještě horší, než když kohokoliv z nás zavřou. Protože, ať se tomu věří nebo ne, v cele předběžného zadržení každému spadne hřebínek (snad kromě pár recividistů, kteří vylezou z basy a za 24hod jsou v ní zpět).

To vlastně bude náš jediný důvod k radosti resp. útěcha, jsou-li dny taťky Berbra opravdu sečteny.

Ty kjáso! Keita dal gól! To už je snad na pařník! Teda od zítra asi těžko...

Tak až teprve teď jsem z té Slávie přestal plakat....vzlyk, je mi jich tak líto....vzlyk, škyt...

Mládenci, já vás plně chápu, ale v této záležitosti jsem na rozdíl od většiny ochoten přimhouřit oko a trochu těm všem joudům přát toho mezinárodního úspěchu.

Vždyť chcete také do pohárů, ne? A z kterého místa??? Vždyť po téhle české, pohárové super sezóně za 2-3 roky budeme ve všech pohárech hrát 1.předkolo :-)))))))))))))))))))

Losování 1.předkola LM pro sezónu 2022/2023 - nenasazení mistři domácí soutěže - SK Slavia Praha-Raufarhöfen FC  0:0, odveta 0:1pp

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Za Keitou přišli o pauze k lavičce dva příslušníci nadřazeného kmene v 21.století. Jeden z nich měl krásné oblečení v barvě obalu z čokolády Milka.

To je asi tak to jediné, co mě na dnešním zápase zaujalo....

Tak jsem se včera znovu podíval na zápas, tentokrát bez doplňků stravy (zrzavá voda) a musím opět napsat, že to mělo více než slušné parametry.

Jinak, skončit tabulky první a druhé ligy tak jak to vypadá po prvním kole, bylo by to super :-)))))