Detail uživatele diskuzního fóra - zeli

Datum prvního příspěvku
13.04.2003
Celkový počet příspěvků
1552
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1447
Ptejte se vedení Bohemky 64
Tlachy a kecy 40
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
nMl6kXxp 200
4+/PpEYc 168
mNLhe4n1 80
yOVHpvnf 63
dqoFfCAH 53
Xgzsqs7O 45
i1w+HoTW 25
qYW8eUkn 14
FZXEWYD9 7
/qbP8e2N 5 FreeBeam
SdtlzX6h 4
edC4nQnm 4
obHHqVfp 4
TAzY+EFI 4
GtjEuJ73 3
rso7Htff 3
5pV7N2RD 3 Lombardos
TTx72z2+ 3
cl2Decnx 3
VNi+XjTK 2
AhHYYhTk 2
o/+8QBZl 2
OEK9me22 2
v+prN7BP 2
3GlUVAYV 2 donpedro12
q1273qZ6 2
I4t+MU3V 2
YVwu05Ro 2
7fPCAteJ 1
74bACljd 1
DWZ0tiQx 1
z+UP01ku 1
Tu8C5/H3 1
0rA0oVFw 1
U/9oIHQF 1
YJJ4SGzG 1
pcfO4P8c 1 zeppelin
qozSi3Gi 1
SHlhSPvV 1
mDnzq0rw 1
MkRCuTr/ 1
rnR0Pa6h 1 kalous
eieDIbJp 1
xIW7x8g6 1 Slamak, Cavalera
z+BaM7Fu 1
y2g/lviL 1
5K/VYbz6 1 tyfoon
8srHnYgt 1
EbFN+1SU 1
1uY329jl 1
obZrNrSC 1
riwgKBui 1
pNntrNbq 1 Avatov
puyrU19N 1
8EHnsaBG 1
kFUR2G1N 1
KE95ufuR 1
nZXgiP6E 1
YfbH28FD 1
wRyAsBYi 1

kolina napsal:

Také jsem tu 2Ligu viděl, fakt bída ve která hrál především každý sám na sebe... Jasně, chce to fotbalisty, třeba i z Afriky, ale takové kteří nebudou hrát především "na sebe" protože chtějí další/lepší angažmá, ale ...

Pokud chceš černé dříče do základu, musíš navštívit Senegal. Tam v podstatě stačí vzít první 2-3 co uvidíš čutat do balónu.

Jediné co je potom potřeba, je stát nad nima s bičem. Do 2-3 let z nich máš hráče do Evropy za slušný peníz.

Přátelé, je to již nějaký ten pátek, co poměr šedivých vlasů na mé hlavě získal trvalou převahu nad těmi původními. O jejich úbytku ani nemluvě.

S tím se pojí i klesající úroveň paměti :-)

Mohl by mi někdo osvěžit paměť, když se tehdy již vážně řešil prodej stadiónu, jak dalece byla ve hře varianta odkupu stadiónu fanoušky (aka sbírkou)?

Ivek napsal:

Tak o futbalu bylo napsáno až až ,mně osobně dostalo ten ohňostroj a  bengálky zapálení ,jako prvně  v dne tak že zažitek o ničem ,a jako druhé zrovna když padnoul gól sralte....Nevím kdo o tom ...

Píšeš to dobře!

Vendelin napsal:

Tak v cervnu konci smlouva Beranovi (slavka) a Hulkovi. Beran chce do zahranici, Hulka se pry zatim nijak nevyjadruje. Kazdopadne to je v prdeli a vlastne dost klasika jestli Beran zmizi, celou tu dobu tady predevsim ...

Já tedy nevím. Už jsem se za poslední roky tak nějak sžil s filosofií "Sky Is the limit" aneb fantasii se meze nekladou...

Přesto by mě zajímalo, který zahraniční klub projeví o Berana zájem? Jestli je na okraji zájmu Slávie, čím zaujme někoho venku? I kdyby v Česku byl schopný dát 10 gólů za sezónu, měl by to se svojí postavou setsakramentsky těžké se někde trvale upíchnout v základu.

Kdyby hráč/agent používali hlavu, tak podepíšou na rok v Bohemce, tady se udělá maximum z pohledu klubu, aby mohl na své pozici jen a pouze ofenzivně tvořit a vidělo by se.

Znovu opakuji. Jestli ze sebe v Bohemce neudělá extra rozdiloveho hráče oproti zbytku mužstva, může na zahraničí zapomenout.

skrob napsal:

Ty vole, tak dávám střelce za litr, ale péro nikdo nevypsal, to by byl kurs ta 1000:-))

:-))))

Byl. Neříkej ale, že by ses za takový vítězný gól v nastavení zlobil? :-))

tomiisek napsal:

Od 17:30 muze hrat Sparta semifinale extraligy.

Já jsem si docela jistý, že ještě před pár dny tam bylo u našeho utkání 18h.

Napadá někoho, proč je derby v sobotu od 15h a večer jde zajebanej Hradec?

Aby tu taškařici vidělo co nejméně lidí v tv? Chápu kdyby hrála Slavia nebo Plzeň...

Chci výhru. Kdy jindy než teď. Kurva ať dá góla třeba Hybš v 97. pérem. Je mi to jedno. Ale vítězství!

tomiisek napsal:

Z 5 zápasů máme dva proti Spartě a Slavii, to s námi vůbec nevypadá dobře.

Budou 4 body. Fotbal nemá logiku.

Fousic napsal:

to máš pravdu II.půle herně docela jo,ALE!S takovým ubohým, nulovým zakončováním .je nemožné cokoli vyhrát.Dejme tomu,že se podaří sehnat jakéhos --takéhos střelce. a co se stane ? jeho šutérské umění zablokováno"Duchem"Bohemky. Už nepamatuju ,kdy dal někdo z Bohemku ...

Janečka.