Detail uživatele diskuzního fóra - Holas

Datum prvního příspěvku
25.2.2000
Celkový počet příspěvků
10923
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 10338
Ptejte se vedení Bohemky 260
Družstvo fanoušků Bohemians 46
Fotbal - ČR a zahraničí 10
Tlachy a kecy 178
Jiná komunita 9
Bug Reporting 10
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
S9LWw4gq 134
j21Xb1+7 81
n5cKuKrz 79
gTCCLSV3 26
iM9M2Tdu 6 ROTCH
RZo9mYN6 2
Nt6l9lX4 2
vx4PxOpV 2
nTvU4c+8 1
WhDcCBzN 1
Nrykl6Z6 1
1LQY4Etb 1
tviWIGAx 1
Y9J/6vuV 1
EiwCpq6o 1
yIE9vYPB 1
w16OtuMn 1
H6hkH2Ki 1
S0V1XvKp 1
kbneO11v 1 klokyn
KxrIG9+r 1
kiIr89Xe 1
XKb8EV00 1
z39grhRq 1
LyTij8kR 1
MZigbeYx 1
hrfqSRTF 1

Kdo si u mne objednal můj kalendář na rok 2020, bude si ho moct dnes vyzvednout na Vánocích s klokanem. Pokusím se být pod přístřeškem u občerstvení nalevo vedle hlavního vchodu. Kalendáře tentokrát budu mít pouze pro ty, co si ho u mne stačili objednat. Pokud bude mít ještě někdo zájem, budu objednávat dotisk, který by měl být do Vánoc hotový, takže si budete ještě moct kalendář doobjednat.

Dnes mi z tiskárny potvrdili termín dodání hotových kalendářů na úterý 10.12.2019, takže kdo si je už u mne stačil objednat, bude si je moct vyzvednout ve středu 11.12.2019 na Vánocích s klokanem v Ďolíčku. Cena 180,- Kč/ks - prosím, mějte připravené přesně peníze pro úsporu času při vydávání. Igelitovou tašku na kalendář dostanete s kalendářem.

Pokud by měl ještě někdo zájem si kalendář objednat, stačí poslat závaznou objednávku na mail holas.michal@centrum.cz

Náhled kalendáře (pouze fotky dané do kalendáře) je zde: https://www.zonerama.com/holasovo/Album/5785440

vytrznik napsal:

Nikdo ti nic nepodsouva tak tu zas nebrec a nauc se cist!!! Psal jsem ze si nejsem jistej ale na 1OO% vim ze ty jsi to hodne skandoval A jinak to ze uz nejsi v ...

Hele, neodpovídal jsem na Tvé příspěvky, tak mne nech na pokoji..

košile napsal:

Tady kazda debata konci stejně, věřím ze i kdyby jsme probírali volby v japonsku tak to skonci tim ze holas napise ze on za to nemuze a vytrznik mu odpoví ze foti ksichty :)) 

Jsem zvědavý, jak dopadne jedna kauza mezi našimi fans, která se vyvrbila cca před 3-4 týdny.. :-)

berjir napsal:

Vzijte se do kuze hracu soupere. Pak mozna zacnete premyslet jinak. Jasne, je to, dejme tomu, vulgarni, ale kolikrat uz konkretne Posera vyvedl z miry golmana soupere pod kotlem? Delame to proto, aby souper znejistel ...

K poserovi posranému mám jednu osobní zkušenost - když na Bohemku po návratu z konkursu přišel trénovat brankáře Petr Kostelník, tak jsem se potkali jednou v chodbě u šaten. Chytil mne tehdy za bundu pod krkem, začal se mnou třást a křičel na mne "Já Ti dám poseru posraného!" Samozřejmě se u toho smál, ale sám mi řekl, že když jsme to na něj křičeli, když chytal za Duklu, tak ho to pěkně rozčilovalo a špatně se mu soustředilo na hru! :-) A to byl pan brankář! Co to dělalo s jinými, ne tak zkušenými brankáři, se můžu jen domýšlet.. :-)

kíša napsal:

Když už jsme u těch pokřiků tak bych měl jeden dotaz. Chodím celý život do kotle, pokaždé fandím co mi hlasivky stačí, ale jeden pokřik mi fakt nejde přes hubu - Nikdy jsem neviděl... Může mi ...

Koukám, že už zase mi někdo podsouvá něco, co jsem nedělal.. Ano tento pokřik se začal skandovat ještě na konci mého působení v kotli, kdy jsme se ve vedení kotle střídali s Fantomasem.. Bylo to proto, aby následující pokřik "Bohemka gól, Bohemka gól..." už skandovala většina kotle. Ne vždy, když se rozjelo to "Jakživ jsem neviděl, tak ...", jsem to křičel také, občas ano. Bylo to podle nálady, podle eufórie v kotli, prostě mne někdy strhla davová psychóza. Ale nikdy jsem to nezačal skandovat jako první, tak mi to nebylo po chuti. Stejně jako u "posery posraného" což jsme křičeli už v době před 40 lety, mi vadil pozdější přídavek "zkurvenej zasranej".

Ale myslím si, že tyto dva diskutované pokřiky nejsou nic proti tomu, když někdo začne skandovat "JUDE SLAVIE", to už hraničí s rasovou či náboženskou nenávistí! A ještě za to může klub dostat mastnou pokutu. Ale o tom se tu skoro nikdy nediskutuje! :-( Naštěstí to skoro nikdy nekřičí celý kotel, jako ty předchozí pokřiky.