Detail uživatele diskuzního fóra - Holas

Datum prvního příspěvku
25.2.2000
Celkový počet příspěvků
10893
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 10311
Ptejte se vedení Bohemky 257
Družstvo fanoušků Bohemians 46
Fotbal - ČR a zahraničí 10
Tlachy a kecy 178
Jiná komunita 9
Bug Reporting 10
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
S9LWw4gq 134
n5cKuKrz 79
j21Xb1+7 76
gTCCLSV3 12
iM9M2Tdu 6 ROTCH
RZo9mYN6 2
nTvU4c+8 1
WhDcCBzN 1
Nrykl6Z6 1
1LQY4Etb 1
tviWIGAx 1
Y9J/6vuV 1
EiwCpq6o 1
yIE9vYPB 1
w16OtuMn 1
H6hkH2Ki 1
S0V1XvKp 1

Haza napsal:

Otázka na duo DJs.  Co je pravdy na tom, že někdy v poslední době došlo k jednání Bohemky a čínské investiční skupiny, která chtěla Bohemku dostat tam, kam bezpochybne patří. Pan majitel prý tyto zájemce (které měl ...

I kdyby to byla pravda, tak jsem rád, že se s těmi Čiňany nikdo nedohodl! Je to vidět u sousedů z Edenu, původní firma vlastně zkrachovala, převzal je nějaký polostátní nástupce, sice do nich cpe prachy, ale jak dlouho jim to vydrží?! Čiňani naslibovali Zemanovi spoustu investic a kde jsou?! ČÍŇANY NEBRAT!!

cossacs napsal:

Nezlobte se na mě, ale je to každý rok stejné. Stále nám je tvrzeno že 4 útočníci stačí, ale když si to člověk rozebere tak: Puškáč je zraněný, Kouba nemá mnoho zkušeností na to aby ...

Dotaz, Kouba je přeci brankář! Nemyslel jsi náhodou Koubka?! :-)

hm71 napsal:

Včera jsem musel nečekaně pracovně do Polska takže jsem nemohl na Pergolu, má někdo referátek z akce? Třeba předseda? 

Pergola je až dneska ... :-)

https://www.bohemians.cz/clanek/21342/ve-ctvrtek-setkani-dfb-pod-pergolou

sasek napsal:

Pokud klub hráče “vyplatí”. Takže otázka je správná. 

Kde to čteš?! Tady je odpověď ze stránek Fortuna ligy:

A jak je to s tresty za žluté karty po skončení základní části?
Disciplinární tresty za opakované žluté karty se hráčům do nadstavbové části soutěže nepřenášejí. Jinak řečeno hráči jdou do FINÁLE FORTUNA:LIGY s čistým štítem a nulovou bilancí žlutých karet. To se však netýká disciplinárních trestů za vyloučení včetně těch, ke kterým dojde třeba ve třicátém kole základní části.