Detail uživatele diskuzního fóra - Holas

Datum prvního příspěvku
25.2.2000
Celkový počet příspěvků
10911
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 10326
Ptejte se vedení Bohemky 260
Družstvo fanoušků Bohemians 46
Fotbal - ČR a zahraničí 10
Tlachy a kecy 178
Jiná komunita 9
Bug Reporting 10
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
S9LWw4gq 134
j21Xb1+7 80
n5cKuKrz 79
gTCCLSV3 20
iM9M2Tdu 6 ROTCH
RZo9mYN6 2
Nt6l9lX4 2
nTvU4c+8 1
WhDcCBzN 1
Nrykl6Z6 1
1LQY4Etb 1
tviWIGAx 1
Y9J/6vuV 1
EiwCpq6o 1
yIE9vYPB 1
w16OtuMn 1
H6hkH2Ki 1
S0V1XvKp 1
kbneO11v 1 klokyn
KxrIG9+r 1
kiIr89Xe 1
XKb8EV00 1
z39grhRq 1

Seela napsal:

a dokonce jsem slysel ze Hasek mel prsty i v konkurzu !!!

Tak to já slyšel, že měl dokonce prsty i v tom, jak Bohemku a její funkcionáře soudili komančové za černé fondy ... :-)

košile napsal:

Míšo nerozumime si... Sam jsem byl aktivni pres 10let a muj oblicej znal tou dobou kazdej druhej at to byl chachar spartan nebo kdokoliv, nikdy me to netrapilo, nikdy jsem se kvuli tomu neschoval atd, ...

Jak jsem psal teď Kocimu, už vím koho nefotit, abych měl klid. Mně to bylo vysvětleno hlavně tak, že nemám fotit lidi např. při vyvěšování vlajek .. :-) Sand už jsme si to tu vše vyříkali a už tu o sobě nebudu číst pitomé žvásti o tom, že jsem placený klubem ..

vytrznik napsal:

Me uz nefoti neboj ja mu to jednou jasne strucne vysvetlil a mam klid-)))

Děkuji za vysvětlení!:-) Sice stručné nebylo, ale máme mezi sebou už jasno a snažím se podle toho chovat. Prostě se snažím fotit vše mimo jednu či dvě skupinky fandů Bohemky. Je zbytečné si dělat zlou krev, že? 

košile napsal:

Tak ja myslim ze jestli mas tuny klobas nebo vstup zdarma je jen tvoje vec a vec tech kdo ti je dava... Jediny minus je ze stale i kdyz uz o dost min fotis "radikalni" ...

Asi máš špatné informace.. Já už se snažím při focení ať v Ďolíčku nebo na výjezdech jistou část našich fandů vynechávat, od pohárového výjezdu na Baník, kdy jsem ve vlaku dostal asi 5minutové školení jak a koho nefotit.. Chci mít klid!

Jinak si opravdu myslíš, že "radYkálové" jiných klubů mají fotky našich fans jen ukradené u mne?! Myslíš si, že se do Ďolíčku dostanu na akreditaci jen já? Třeba ze Slávie tam chodí jedna osůbka s lepším foťákem než mám já. A na výjezdech, že si náš sektor nenafotí z okolních tribun?! Na většině stadionů se ani pod náš sektor nedostanu, mohu ho fotit jen z dálky. K tomu, jak mi bylo řečeno, že seshitky po utkání napadají naše fanoušky díky mým fotkám, to je přeci kravina, těm srabům v autech jde jen o to, aby komukoliv z našich fandů někde na ulici sebrali šálu, dres.. :-(

Ale tohle jistým osobám s omezenou inteligencí (mezi ně Tě samozřejmě nepočítám) bohužel nevysvětlím, budou si z nenávisti ke mně mlet dokolečka pořád ty své nesmysly.

tyfoon napsal:

Znovu. -- 30.9.2019 16:06 Zdravím, je více osob, který jsou značně znepokojeni chováním pana Holase, který fotí na různých stadionech a v okolí stadionu fanoušky Bohemians. Tato osoba, která od Vás má prý akreditaci, následně fotky využívá tak, že je ...

Pošlete mi na můj mail holas.michal@centrum.cz odkaz na fotografii, kde jste Vy a ostatní, kterým to vadí, okamžitě ji stáhnu. A zapamatuji si snad i ty obličeje, abych na ně už neplýtval svým časem a místem na kartě ve foťáku. Zatím mi naprostá většina fanoušků spíše děkuje za moje fotky, že mají vzpomínku třeba na výjezd mimo Prahu.

Případně mi pošlete odkaz na mou fotku použitou někde v nějaké reklamě, jak píšete, budu se u té firmy bránit. Děkuji.

Ale spíše si myslím, že se jedná z Vaší strany pouze o výmysl (nechci psát přímo lež), jen abyste mi uškodil u klubu. :-(

MarekC20 napsal:

Michale, nenech se vyprovokovat. Taky nechapu co komu vadi na fotkach ze stadionu. 

Kdysi se tu o mně psalo, že mám na Bohemce tuny klobás a kečupu zdarma, to už přestalo. Ale jak je vidět, tak se najde nějaký ubožák, kterému jsem osinou v jeho prdeli a zase začne o mně šířit lži. Naštěstí sem už skoro nikdo nechodí..

Toto byla odpověď na příspěvek taťkyŠmouly, který jaksi zmizel..

Že se nestydíš takto lhát?! Dodej důkazy, že mne klub za fotografování platí! To je lež?! Klub má svého fotografa Pavla Jiříka a asi i Míšu Enderstovou, ode mne žádné fotky pro své potřeby nepřebírá, takže mne nemá za co platit. Všechny své cestovní náklady při výjezdech za Bohemkou si platím sám. Od klubu mám pouze akreditaci, která mne opravňuje ke vstupu zdarma na stadion. Jsi jen prolhaný č...k, který se tady schovává za přiblblou přezdívku!

A jestli moje fotky nazýváš humusem, tak musíš být asi skvělý fotograf, když je umíš tak posoudit. Tak se pochlub svou tvorbou..  Spoustě fandů Bohemky se mé "cvaky" líbí, i když já sám se za fotografa nepovažuji. Jsem rád, že jim dělají radost a to mi stačí.

kolina napsal:

Jojo, díky za odpověď. Alespoň teď už vím jak podle těch zmiňovaných zdrojů má vypadat připravenost trávníku k utkání na vysoké úrovni... No, ale stejně je otázka proč to těm hráčům v tom zápase tolik podkluzovalo?!?  Ostatně i ...

Víš proč ten trávník byl takový jako je? Protože dosavadní správce a trávníkář byl odejit, místo něj byl najmut nějaký nezkušený mlaďas, který se teprve učí, jak se starat o trávník, jak používat sekačku a další techniku, co je na Bohemce. Bojím se, že se to brzo na kvalitě trávníku negativně projeví.. :-(