Detail uživatele diskuzního fóra - Sejejs

Datum prvního příspěvku
22.02.2000
Celkový počet příspěvků
1005
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 779
Ptejte se vedení Bohemky 172
Družstvo fanoušků Bohemians 5
Fotbal - ČR a zahraničí 1
Tlachy a kecy 28
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
9KIwstYn 107
DgsH5TQK 27
oOK1SN8b 9
TSUTqnDI 7 Babojedy
+gU/HiQx 2
FqClAbVz 2
FMho1Qih 1
Mcu95pIH 1
94/EXOK7 1 albertusman, ludvavestec
HSRThy4J 1
hLNqnoAK 1
bXDDQ1AB 1
JN14FuC9 1
/naoJkp1 1
RfIlNHs0 1
ngIAbkwT 1
GQLx8eCN 1
znNaYWBd 1
yenOLKOH 1
HBfJQcM6 1 sektor1905.cz
tHQ8/wr2 1
BP4UBzXm 1
exgRnb/P 1

tyfoon napsal:

čaues, poradí někdo, prosím? ztratil jsem plastovou permici na moje jméno, lze jednak bloknout a zároveň převydat? nebo mám smůlu?díky moc.

§ 6 Zvláštní pravidla pro permanentní vstupenky

2. V případě ztráty, odcizení či poškození permanentní vstupenky může majitel permanentní vstupenky požádat o vystavení duplikátu prostřednictvím emailu info@bohemians1905.cz. Bohemians Praha 1905 si v takovém případě bude účtovat administrativní poplatek odpovídající obvyklým nákladům na vyrobení tohoto duplikátu.

Stramox84 napsal:

Ahoj, někdy v říjnu jsem se zde ptal na rady o seminární práci na historii bohemky, tak zde přikládám hotovou verzí, jestli by někoho zajímalo, jak to dopadlo. Popřípadě můžete zkritizovat. Měl jsem v plánu ...

Po "zkrácení" Ti nesedí letopočty v bodu 2 obsahu...

miraluba napsal:

jsem rád za  alespoň  toto vyjádření , ale určitě  se s tímto nestotožňuji a  po vámi  dokončené práci  budu trvat na předložení všech potřebných  věcí   včetně : kdo práci provedl , jednotlivé úkony a ...

No twl.. :-)

kíša napsal:

S mládeží je to těžký, a teď nenarážím na to, jakým způsobem funguje naše mládež. Řekněme, že bychom dokázali skautovat kluky ze slabší špičky mládežnických soutěží, nebo prostě celkově nacházet zajímavé mladé hráče, kteří ale ...

Vojta s Denisem dlouhodobě zraněni, takže je trochu mimo otázka "kolik prostoru dostávají", resp. povzdech, že "by si zasloužil pár desítek minut"...

CarlUweSteeb napsal:

Nema se vratit az na jare?

8.9.2023 Co dlouhodobě zranění? Vondra, Petrák, Novák...
Honza Vondra je s omezeními v tréninku, tam uvidíme po neděli po dalších testech. Vojta Novák je po operaci, tam vidím návrat někdy v březnu. Martin Hála by mohl v polovině cyklu mezi zářijovou a říjnovou repre pauzou naskočit do plného tréninku, takže v plné síle by mohl být za nějaké tři týdny. U Ondry Petráka to jde podle plánu po jeho operaci, tam řekněme je to otázka třeba měsíce. Nejblíže k návratu jsou Jánoš, Puškáč a Vondra.

Dosty vyhrál na tréninku nějakou soutěž o to, kdo bude rozehrávat všechny standardky?

kolina napsal:

Mnoho fanoušků vše ohledně rekonstrukce Dolíčku zajímá, tak je  škoda, že se k aktualitám ohledně tohoto půběžně  někdo z vedení klubu veřejně nevyjádří... Občas něco zveřejní média, poslední o čem z médií vím je toto:      ...