Detail uživatele diskuzního fóra - Sejejs

Datum prvního příspěvku
22.02.2000
Celkový počet příspěvků
987
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 761
Ptejte se vedení Bohemky 172
Družstvo fanoušků Bohemians 5
Fotbal - ČR a zahraničí 1
Tlachy a kecy 28
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
9KIwstYn 90
DgsH5TQK 27
oOK1SN8b 9
TSUTqnDI 7 Babojedy
+gU/HiQx 2
FqClAbVz 2
FMho1Qih 1
Mcu95pIH 1
94/EXOK7 1 ludvavestec
HSRThy4J 1
hLNqnoAK 1
bXDDQ1AB 1
JN14FuC9 1
/naoJkp1 1
RfIlNHs0 1
ngIAbkwT 1
GQLx8eCN 1
znNaYWBd 1
yenOLKOH 1
HBfJQcM6 1 sektor1905.cz
tHQ8/wr2 1
BP4UBzXm 1

petr.koukal napsal:

Ke knize chceme dát jedno kompletní info včetně cen. To by mělo být každým dnem, tak ještě chvilku vydržte. Snažíme se udělat druhou knihu i set obou co nejlevnější pro fanoušky. My máme od nakladatelství ...

Miklik napsal:

krucinál,proč Béčko hraje netradičně od 18 hodin....když se druhá půlka kreje s Áčkem ??!!

Protože to je tradiční čas ve Varech?

petr.koukal napsal:

Už pracujeme na přípravě takového setkání. Věřím, že najdeme vhodný termín, aby se dostavilo co nejvíce fanoušků. Všední podvečer bude snad vyhovující. Budu rád, pokud dorazí nejaktivnější diskutující z VĎ osobně. Souhlasím, že možnost pokládat ...

Nevšední podvečer 12.3. by byl určitě pro fanoušky ideální, ale to by mohla být dost třaskavá atmosféra... :-)

Scarsdale napsal:

Taky jsem ten prý oficiální plátek Prahy 10 ve schránce našel a docela jsem se zhrozil. Z toho článku nenápadně, ale dost jasně vyznívá, že nový stadion Bohemians je pro městskou část spíš nutné zlo, ...

Mám pocit, že by to chtělo spíše číst a zůstat u toho, co je tam doopravdy napsáno, a ne fabulovat o tom, co tam vůbec není (mezi řádky...), a pak tady své domněnky podsouvat těm, kteří si bohužel nedají tu práci si texty přečíst :-(