Detail uživatele diskuzního fóra - Sejejs

Datum prvního příspěvku
22.2.2000
Celkový počet příspěvků
965
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 739
Ptejte se vedení Bohemky 172
Družstvo fanoušků Bohemians 5
Fotbal - ČR a zahraničí 1
Tlachy a kecy 28
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
9KIwstYn 79
DgsH5TQK 27
TSUTqnDI 7 Babojedy
+gU/HiQx 2
FqClAbVz 2
FMho1Qih 1
Mcu95pIH 1
94/EXOK7 1 ludvavestec
HSRThy4J 1
hLNqnoAK 1
bXDDQ1AB 1
JN14FuC9 1
/naoJkp1 1
RfIlNHs0 1
ngIAbkwT 1
GQLx8eCN 1
znNaYWBd 1
yenOLKOH 1
HBfJQcM6 1 sektor1905.cz

Radim73 napsal:

Před hodinou jsem zde napsal svoje vyjádření a koukám je vymazané nic špatného jsem nenapsal !!!!jen jsem zde poděkoval Haškovi nakou práci zde odvedl !!!! Myslím ze to nebylo jen oněm !!!!! A napsal jsem ...

To bude paranoia, zkus lépe hledat (12:52)...

dingo33 napsal:

Nečetl tohle někdo v premium? Zajímalo by mě, co tam měli za problém ohledně spolupráce se Spartou a Hřebíkem. Obávám se, že by to mohlo mít nějakou souvislost i s náma, když je Hašek Hřebíkův ...

Vždycky to takhle nešlo. I v Pardubicích dělali boty. Třeba v případě projektu se Spartou. Před pěti lety se domluvili s Jaroslavem Hřebíkem na vzájemné pomoci. Letná dosadila na trenérský post Martina Haška, ten si přivedl pět hráčů se sparťanským rodokmenem. Byly z toho jen nepříjemnosti a trampoty.

„Bylo to pro nás zklamání. Když to přeženu, přišlo pět kluků s aktovkami na zádech. Dohoda byla jiná, chtěli jsme hráče, co měli aspoň nějakou herní praxi v profesionálním fotbale a kteří by se mohli stát členy základní sestavy,“ vzpomíná Zavřel.

Hašek tlačil sparťany na hřiště, mnozí si mysleli, že tak činí na příkaz z Letné. V klubu to dělalo zlou krev. Projekt vydržel sotva rok. „I teď máme v průměru pět hráčů na hostování, tomu se nebráníme, ale musí to mít smysl. Nyní třeba spolupracujeme s Plzní. Vyplácí se to,“ pokyvuje hlavou Zavřel.

kolina napsal:

Přesně! Ředitel klubu měl již dávno na situaci reagovat, ale asi k tomu nevidí žádný důvod, že?!? Když situaci nikdo neřeší tak snad alespoň hráči mají mít k fanouškům úctu a odpovědnost... Hráči asi když nevidí jinou ...

Tak hlavně aby reakce ředitele nebyla, že výsledky na domácím hřišti se podstatně zlepšily (což je celkem objektivně pravda). Že nebude pane řediteli (ať to sem patří)?

dinamozg napsal:

kde to vidite? link nekdo smazal, ale na TVCOM stejne to nemaji...

radši nevidět, asi... :-(

rocknroll napsal:

Takze otazky na vedeni byly zodpovezeny a vsechno je tak, jak ma byt.  A kdo si chce stezovat, je troublemaker - vzdyt jsme vam dali celych 22 minut avizo na to, abyste se zeptali.

Netroll… Na FB bylo den předem, na hlavní dopoledne...

kolina napsal:

Tak jsem si přečetl nominaci rozhodčích na náš zápas proti Plzni, hmmm... No předem nikdy nic není prohrané předem, ale hráči musí hrát s vědomím proti komu hrajou a kdo píská, takže hrát obezřetně, odpovědně a ...

No, nějak podobně (nedat rozhodčímu záminku) asi přistupovali k bránění standardek ve Starkově, to snad radši ani ne...