Detail uživatele diskuzního fóra - cézar

Datum prvního příspěvku
05.01.2012
Celkový počet příspěvků
203
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 201
Tlachy a kecy 2
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
jxg+MtOC 86
gudcwve4 14
mCzwtGyr 6
mF8N2tfg 5
WbGzV9s1 3
VfmXTq7W 2
yWd3zQb7 2
6QfkvEWh 2
mH8llRlG 2
WZnYQo/c 2
bwAJ7an3 2
TpCMiKio 2
xY+g6aef 2
yXQEg06Z 2
2NvCAGbi 1
T2Yz7nry 1
cLrl2CQw 1
G6Zfxu/5 1
a50PjcWh 1
CFjnWUaU 1
gWSz8Aqr 1
g4/HGWWG 1
vijHw/xk 1
UmMSq4iO 1
Xl93Ue1y 1
QNKQ35MB 1
mfWMlXQ3 1
Sbf1D+by 1
5wS/oqzv 1
Rt6n7khx 1
3ssA0XcI 1
sVHcIpfy 1
XgpHlqAx 1
MIC17CBX 1
Pzc7iR4e 1
L/KNi79z 1
UAOFy9Gz 1
U+UBBfPs 1
CXYB7iDX 1
L2AAY17g 1
ajprrzU7 1
dVTQmgyO 1
OpXFZ75h 1 kovalam
0sQv5iQY 1
jal2FnmU 1
bNueDtb/ 1

Porovnáváte neporovnatelné. PLZ je zkušenostmi nabitá a trochu jinde. Pohodlně kontrolovala laciný úvod. Pokolikáté jedem odevzdat body Baníku?

Budějovice se na nás zase odpíchnou, jsme jejich trvalý bodový sponzor.

soze napsal:

Výsledek super,bereme tři body. Kotel dnes jak v 90tkach. Jestli se tobě tohle libí,když kotel nefandi ,tak seš trouba. 

Já o voze, ty o koze...

Takhle se bojuje za Bohemku!!! Skvěle chlapci. A vůbec mi nechyběla část kotle s pyrem.

K nám do školy chodí kotelník ACS. Dostal 5 let zákaz a 70 000,- pokutu od Sparty za přelézání plotu k fanouškům Baníku a házení světlic. Nyní mu to bylo zmírněno, ale musí docházet na probační program ACS a může jen na venkovní zápasy. Jinak slušnej kluk, ale vystřízlivěl. Možná by to také někomu od nás prospělo.

luque.m napsal:

Také jsem byl v Norsku i na toaletné, užít si to. Také skoro pokaždé házím drobné pro choreo, ale už ne ne… Skoro padesát let chodím na klokany, pamatuju Panenku, Dobiáše, mistrovskou sezónu. A jsem ...

Přesně tak!!! Chudáci, kteří se pod vlajkou Bohemky schovávají, aby odpálili pyro. Amatéři a spratci.

marco napsal:

Dá se někde dohledat informace o konkrétních nevhodných pokřicích, které zazněly během odvety s Bodø/Glimt? Rád bych si z toho vzal ponaučení. :-) Děkuji.

UEFA zazněla minimálně 2x a rasistické pokřiky na útočníky hostů také tak. Komisař utkání byl pozorný...

CarlUweSteeb napsal:

Body mame jen diky brankari - nebyt jeho jsme na urovni Ceskych Budejovic. Kdyz neni zaloznik do stredu - hodte tam Hulku.

My jsme jako klub za Českými Budějovicemi. Kádr srovnatelný, finančně jsou na tom asi lépe, když od nás odchází hráči k nim a MAJÍ STADIÓN. Přesto vzhůru na Hradec a nenechat potřetí padnout Ďolíček!!!

panasonik13 napsal:

Hronek měl svolení najít si nový klub. „Sešívaní“ nejprve preferovali trvalý prodej hráče, ale nenašel se kupec, který by dokázal splnit podmínky Slavie či samotného hráče. Proto přišla na řadu varianta s hostováním. Zájem měli i ...

Když jsem tady psal, že TPC je klub, srovnatelný s námi, byl jsem pranýřován. Oni ale nakonec na tom jsou podstatně lépe. Peněz mají srovnatelně, možná více a MAJÍ REGULÉRNÍ STADIÓN...

Hráli jsme se třemi srovnatelnými týmy. Máme dvě výhry - výborný počin. Jediné v čem za nimi zaostáváme - nemáme stadión. I kdyby se opakovala loňská pohádka, tak opět budeme muset žádat o azyl...