Detail uživatele diskuzního fóra - cézar

Datum prvního příspěvku
5.1.2012
Celkový počet příspěvků
137
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 137
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
jxg+MtOC 86
mCzwtGyr 3
VfmXTq7W 2
yWd3zQb7 2
2NvCAGbi 1
T2Yz7nry 1
cLrl2CQw 1
G6Zfxu/5 1
a50PjcWh 1

rudd napsal:

Dobrý den, z jakého důvodu už tady dávno není rozhovor s novým trenérem a s novým asistentem? Opravdu je těžké dát dohromady pár otázek a pár odpovědí? Nebo na nás už úplně kašlete?

No je to fakt amatérismus nejvyššího kalibru. Jsme pro vedení absolutní nuly. Nějak se to dosud odkopalo, nějak to dokopem. Počkejte si deset let, možná ještě natřem hlavní tribunu, aby nespadla.

Trocha soudnosti. Prostě zápas jedněch z nejslabších týmů v lize, na víc nemáme. Múžeme občas někoho překvapit ( LBC, MB nebo OLC ), ale týmy z chvostu neporazíme ani náhodou.

Pardik napsal:

Zdravím,máte nějaký stream?Ta zaztracená 02 nás nedává!-:(

Ale dává. Na fotbalovém kanále.

Soupeř někde jinde, nemá cenu hledat co by kdyby...Klíčové je opět porazit alespoň jednoho z dvojice Liberec - Karviná. Každej bod má cenu, Liberec nebude věčně tam, kde je a Karviná nám pořád nebude doma rozdávat body. Ale my se dokážem vyburcovat a musíme si věřit!

Bez napadu a strely na branku nemame v lize co pohledavat.Letos bude zachrana zazrak.

cézar napsal:

jednu z těch pruhatých co vlají v kotli 

No to taky nechápu a ještě v rukou našich podnapilých jelit.

Bezva chlapi! Tak se bojuje za Bohemku Teprve jsem dojel domů a to jsem si ještě musel vzít taxi kvůli zpožděným vlakům z Vršovic. Mrzí mě jen, že se ve vlaku strhla mela s debily z Plzně a vzali vlajku. V přesile si troufli frajeři.

vytrznik napsal:

Tak  jsem si zas precetl nazory odbornku a treneru zde na foru a zas muzu jit tady se nic nemeni po prohre  porad nekdo place ze nas zarizl rozhodci kazdej chytrej  jak postavit sestavu a ...

Přesně tak! Loni jsmetam dostali výprask, který jsme jen korigovali, teď to mělo náboj. Že děláme chyby, jo děláme. Problém je, že máme moc trenérů mezi fanoušky a problém je často v rozhodčím. Ale zrcadlo je jiné. BOHEMKA NAVŽDY V SRDCI PO VÝHŘE I PO PROHŘE!!! A vzhůru na Plzeň, není co ztratit.