Detail uživatele diskuzního fóra - cézar

Datum prvního příspěvku
5.1.2012
Celkový počet příspěvků
127
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 127
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
jxg+MtOC 82
VfmXTq7W 2
2NvCAGbi 1
T2Yz7nry 1
cLrl2CQw 1
G6Zfxu/5 1

bedny napsal:

teď jsem to řešil. hlavně, že tam je datum předprodeje :-/

Do sektoruC za 230,- Kč... Lístky na utkání se prodávají v tradičních cenových kategoriích za 150 Kč a 230 Kč. V předprodeji mají 50% slevu děti do 150 cm a osoby starší 70 let. Nejlevněji se dostanete do kotle (sektor B), který je nově rozšířen o místa na stání. Za 230 Kč se dostanete do sektoru C a na hlavní tribunu A (sektory A1 a A5).

Že Fortuna nevypíše kurzy na to, kdy dáme první gól. Pátý kolo, desátý...Jinak vážně. Na tohle nemáme, jsme pátá cenová první ligy, to musí bejt každýmu jasný. Celým týmem, stadionem, vlivem, prostě vším. Jen přikyvovat, nemít názor (závěr baráže), nevyčnívat a spoléhat, že nás nechaj žít. Asi tak, a proto nemá cenu se tady nějak čílit.

Hezky jsme jako klub strčili hlavu do písku. Odmítli jsme se vyjádřit k jihlavské výzvě. Tak se to dělá, abychom příště dopadli takhle třeba my.

Posun hlavně ( bohužel a zároveň naštěstí venku ) venku byl. Zázraky se nedějí, nemáme na solidní hráče z Hradce ( Šípek ), Dukly ( Holík, Bezpalec ) a proto tady zbytečně polemizujete co by bylo kdyby a co bude. Bez peněz do hospody ( naší ligy ) nelez. Hašek fotbalu rozumí, tenhle ansábl může trénovat kdokoli, jen ho vyžeňte a budeme se topit. Jaký fotbalisty měli všude okolo a plácaj se ve druhý lize nebo budou hrát baráž.

Miklik napsal:

sám tomu odmítam věřit,ale poté,jak sem viděl ten tzv.Výkon našich plejerů začínám po čase slyšet na fámy ve stylu My sme jim to nechali.... A omluva vedení ve stylu Vstup zdarma?...zas jenom pro někoho...permanentky(?),dfb...a co jako ...

Přesně tak, jenom gesto. Když tu hrála Opava, dělali fóry s lístky, obyčejnej fanoušek je taky důležitej a najednou je mimo ? Nikam, můj čas je cenný na takovouhle taškařici, peníze by mi nevadily. Ale já musím obětovat celý den !!! ze svého života. To je daleko cennější. I kdyý jsem fanatik.

Nerozčilujte se, přibydou nám úžasná barážová dvě utkání místo těch pohárů, ve kterých jsme chtěli být...Pěkně nervy do konce, to by nebyla Bohemka.

Parádní antifotbal podtržený počasím. Pozvánka na bitvu v týdnu s Příbramí.

MarekC20 napsal:

Prohrat takovyhle zapas umime jenom my. Misto 0:3 je to 1:1. Vlastne dost podobne jako s Teplicemi, akorat s horsim koncem. V kontextu cele sezony nic vyjimecneho. Kdyz pominu zarez v Liberci tak jsme to ...

Tak ona tyč Slovácka smrděla víc gólem než naše břevno. To šance Jusúfa nebo na konci Bartka byly taky slušný. Začínáme na Dukle a 5 zápasů nás dokonale prověří. Navíc nám zůstávají 3 domácí utkání, při kterých si určitě zafandíme a kluci nám můžou vrátit všechny ty zoufalé remízy a prohry doma. Proti Boleslavi bychom možná taky měli šanci, ale Komličenko by musel mít zase karty...

Paráda a  GRATULACE. Perfetktní taktický výkon, s Jabloncem hrát otevřenou partii do konce nešlo. I tak jsme si štěstí zasloužili !!!

Paráda a kluci děkuju ! Poslední kola byly z mého pohledu super. Solidní a odmakané výkony, už v Plzni to bylo na body. Jen tak dál a na trenéra dlouhobě nedám dopustit. Tým má perspektivu.