Detail uživatele diskuzního fóra - sikiho_grupa

Datum prvního příspěvku
05.08.2006
Celkový počet příspěvků
470
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 413
Ptejte se vedení Bohemky 26
Družstvo fanoušků Bohemians 3
Fotbal - ČR a zahraničí 2
Tlachy a kecy 19
Bug Reporting 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
uaxWeGsj 19 berjir
lIkemWWb 13
tPzmVUff 9
7GPC+WqQ 4
XV4JBj+y 3
45qemPmF 3
SRfwrpR7 2
7gVOvQy0 2
+wyiLcwF 2
QTEfVmrB 2
IghcPWwu 1 klokan1974
Njg8Y8vv 1
qawyN6UJ 1
e4wdv3j1 1
puLrFm2d 1
pnciu9eT 1
eCLLhGx8 1
cLMzA6wr 1
6TNGqd79 1
NkMbXxDg 1
wa31M6Kq 1
1z6poq0e 1 Miklik
p3PAkP0e 1
khY782Z0 1
yQf6jfsC 1

Já jsem zvědav, jak se bude tvořit nový tým, když vlastně nevíme zda JV zůstane i po EURU...on si nyní vybere hráče a pak odejde k repre? Nebo už je rozhodnuto a nová posila k realizáku je nový trenér? Akorát nám o tom nechtěj říct, aby jim náhodou mládež GWF nešla vysvětlit, že tu votroka nechtějí, neb Pardubice jsou lepší než hradec...

A jak by se to četlo potencionálním partnerům či sponzorům: Chceme být znovu ta slavná Bohemka, chceme Bohemku vrátit tam kam patří! Ve spolupráci s HLMP budeme z vlastních zdrojů financovat rekonstrukci Ďolíčku! Ale také investujeme do kádru! Bohemka musí hrát o poháry! Angažujeme Van Burena, angažujeme brankáře Pavlenku, angažujeme M. Hlavatého další hráči jsou v jednání...? A pak jsem se probudil....:-)))) Nicméně si myslím že by se nám lépe jednalo....

Gólman Jiří Pavlenka, 32let, ex Werder Brémy, 21x repre, končí ve Německu...Názor na něj?

No jenže proti postavení mladejch, či dokonce juniorů se postavilo pár "ligových expertů" a nazvali to znevážením ligy a dokonce i narušením regulérnosti ligy... Nicméně dokud se nezačne samo vedení ligy chovat profesionálně a nebude taková pochybení (Adámková v Karviné nebo pardubické prase proti Prekopovi) tresta i třeba dodatečně a především exemplárně můžem stavět kdekoho, ale na druhou stranu je to do JČ blíž než do Karviné či Zlína..No za mě ať padnou Zlín a černý p.dele v ČB

Už jednou jsem se na to ptal, ale bez odpovědi..Tak znovu: opravdu máme věřit tomu, že TK po zápase trvá dvě minuty?

Kolda napsal:

Nemáš statistiku jak sme si vedli s těma ňoumama z naší skupiny? Mě to odhadem příliš optimismem nenaplňuje.

Bohemians - Gablonz - 1:0, 2:0

Bohemians - Gotwaldov - 0:0, 2:2

Bohemians - Dynamo - 0:3, 0:0

Bohemians - Karviná - 1:0, 1:1

Bohemians - Pardubice - 1:0

Takže zatím 4x výhra, 4x remíza a jedná porážka...Takž optimismus, ale jedna Karviná mi stačila...Na ostatních budem fandit z plnejch plic Bohemka z Vršovic!

Dobrý den, jak bude vypadat organizace 13.12.? Co když někdo bude chtít jen na Vánoce s Klokanem neb musí na noc do práce?