Detail uživatele diskuzního fóra - avatov

Datum prvního příspěvku
19.4.2010
Celkový počet příspěvků
429
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 334
Ptejte se vedení Bohemky 64
Družstvo fanoušků Bohemians 11
Tlachy a kecy 12
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
kRRp9ZDD 65
PGye1qnt 1

Až na Vydře, na té boží Šumavě,  potkáte partu klokanů jako já , hned je den krásnější. Stalo se to vcera 10.6. Jejich trička hlásala věrnost Bohemce.... Super. Společně jsme děkovali Pepovi Jindřiškovi....

Šmid, ale i Bartek, Jindříšek, co jméno to symbol věrnosti k barvám klubu. Kolik jejich branek nás už rozjásalo, mnohdy seděli na lavičce a přesto neodešli. A to je důležité pro mužstvo, ale i pro nás fanoušky. Hostující hráč má přece jiné zájmy....  

rudd napsal:

Zrovna před měsícem hrál 90. minut na Slovácku, kolo před tím doma proti Jablonci...

Před měsíci (tedy v množném čísle)  skutečně seděl na lavičce. Teprve v posledních zápasech hrál a tak i zachraňoval Bohemku.

Znovu se dívám na gól Pepy Jindříška. Jindříšek té šanci běžel vstříc snad již od půlky hřiště, sprint dobrých 40m. Prostě bojoval, nestál, nekoukal. Znovu dokázal své kvality..... Ještě před měsíci zahříval lavičku ! Neměl důvěru trenéra... Fanoušci mu ale věřili. Díky za Jindříška.

Vše bylo již na webu k sezoně 2018/2019 řečeno... Trenérem sestavené mužstvo doma vyhrálo pouhé dva zápasy ! Ta nedobytná pevnost Ďolíček jen 2x slavila úspěch. " Statistici hledejte horší ročník Bohemky, asi ho nenajdete !" Bohemku nakonec zachránil její nejstarší hráč 38letý Josef Jindříšek. V posledních dvou zápasech vystřílel 4 body ! Trenér Hašek jej dlouho nestavěl, byl asi starý, nebo málo běhal, nebo se nehodil do Haškovi koncepce. Neznám ten důvod. Pouze "křik" nás fanoušků Jindříška vrátil opět na hřiště.... Hašek dnes musí zpytovat své svědomí, Jindříšek nám fanouškům zachránil Bohemku v 1.lize. Jeho věrná rodina od Jablonce byla opět s ním na stadionu. Seděli dole v první řadě. Radovali se s námi fanoušky. Tu radost z dnešního úspěchu Pepovi Jindříškovi moc, moc přejeme. Díky jemu, se nám jelo z Dolíčku mnohem lépe... Děkujeme Ti Pepo !!!     

Vše bylo již řečeno. Trenérem sestavené mužstvo doma vyhrálo pouhé dva zápasy. Ta nedobytná pevnost Ďolíček jen 2x slavila úspěch. "Statistici hledejte horší ročník Bohemky, asi ho nenajdete !" Bohemku nakonec zachránil její nejstarší hráč 38letý Josef Jindříšek. V posledních dvou zápasech vystřílel 4 body ! Trenér Hašek jej dlouho nestavěl, byl asi starý, nebo málo běhal, nebo se nehodil do Haškovi koncepce. Nevím ten důvod. Pouze "křik" nás fanoušků Jindříška vrátil opět na hřiště.... Hašek dnes musí zpytovat své svědomí, Jindříšek nám fanouškům zachránil Bohémku v 1.lize. Jeho věrná rodina byla opět s ním na stadionu. Seděli dole v první řadě. Radovali se s námi fanoušky. Tu radost z úspěchu Jindříškovi moc, moc přejeme. Díky jemu, se nám jelo z Dolíčku mnohem lépe... Děkujeme Ti Pepo !!!     

Nelze zalézt do díry a mlčet. Domácí bilance je jasná 17 : 2. Před utkání s Karvinou se něco musí stát ! Kdo nechce hrát za Bohemku a chodí si jen pro peníze, ať do Karviné ani nejede ! 

Bilance :  17zápasů doma a dvě výhry. Čekám jasné slovo od vedení. Kdo nechce bojovat za Bohemku, ať to řekne, do Karviné už nemusí jezdit..... Téměř je jisté, že po tomto nedůstojném debaklu příštím soupeřem po Opavě bude vyprodané Brno...

Na Spartě, v Plzni, v Ostravě,  nebo na Slávii, by si takový kolotoč nedovolili. Není to kňourání, je to realita. Budu zvědavý, kdy se něco podobného bude opakovat na hřišti výše jmenovaných. Hodilo se to k masopustu a Masopust si rád lehnul.