Detail uživatele diskuzního fóra - avatov

Datum prvního příspěvku
19.4.2010
Celkový počet příspěvků
434
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 338
Ptejte se vedení Bohemky 65
Družstvo fanoušků Bohemians 11
Tlachy a kecy 12
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
kRRp9ZDD 68
PGye1qnt 1
MqjkWphB 1
ZD1jz1Rt 1

Tak se hraje za Bohemku ! Jindřišek je tím vzorem pro ostatní, nevzdal to i když byl jeden čas jen na lavičce... A včerejší ocenění Petra Kunaska je dobrým počinem a vzkazem k těm ostatním věrným...." Vážíme si vás...! " Lidé kolem nich si toho všimnou.... 

Šmíd jediný 100% stoper, autor řady branek z rohových kopu, je střídán.... 

Mít na ligové lavičce 25 hráčů, přesto mnozí z nich svou ligovou bilanci počítají na minuty. To je trochu luxus pro mužstvo, jako je Bohemka. Pro její rozpočet....Místo fotbalových turistů, často za svým zenitem, je lepší vzít na lavičku 17letého kluka z našeho dorostu, nebo podobnou naději odněkud z venkova na přestup. Je to již dlouho, přesto vzpomínám na Frantu Kneborta, který přišel do Vršovic v 17letech z Vyšehradu a rozzářil tehdy celou fotbalovou Prahu. Na Kneborta se chodila dívat celá Praha..... Tak to jen malá výhrada k některým "posilám".      

Mít na ligové lavičce 25 hráčů a mnozí z nich svou ligovou bilanci počítají na minuty, je trochu rozmařilé pro mužstvo, jako je Bohemka. Místo fotbalových turistů, je lepší vzít na lavičku 17letého kluka z našeho dorostu, nebo podobného na přestup. Vzpomínám na Frantu Kneborta, který přišel do Vršovic v 17letech z Vyšehradu a rozzářil celou fotbalovou Prahu.    

Nejlepším hráčem sezony,  dle mého názoru je Pepa Jindříšek. Ukázalo se to zejména v závěru ligy. Tedy Karviná i Opava. Naopak, proti Příbrami nehrál a byl to výprask.... Víme, že Jindříšek určitou dobu v této sezoně seděl na lavičce (viz Filip Hašek), čekal na svou šanci a brzy ukázal své přednosti... Je bojovníkem, však žije s Bohemkou již přes 10let. Pokud vím, jezdí denně 100km z domova do Ďolíčku.... I to něco vypovídá...  A ten jeho gól v poslední minutě s Opavou... ? Běžel od okamžiku, kdy letěl centr do vápna .... Tu šanci dostal od Boha a proměnil ji, měli jsme ten den v očích slzy štěstí ! Ty ovace v Ďolíčku mu přál celý národ Klokanů.... I proto je nejlepším hráčem sezony. Díky Pepo !!           

Až na Vydře, na té boží Šumavě,  potkáte partu klokanů jako já , hned je den krásnější. Stalo se to vcera 10.6. Jejich trička hlásala věrnost Bohemce.... Super. Společně jsme děkovali Pepovi Jindřiškovi....

Šmid, ale i Bartek, Jindříšek, co jméno to symbol věrnosti k barvám klubu. Kolik jejich branek nás už rozjásalo, mnohdy seděli na lavičce a přesto neodešli. A to je důležité pro mužstvo, ale i pro nás fanoušky. Hostující hráč má přece jiné zájmy....  

rudd napsal:

Zrovna před měsícem hrál 90. minut na Slovácku, kolo před tím doma proti Jablonci...

Před měsíci (tedy v množném čísle)  skutečně seděl na lavičce. Teprve v posledních zápasech hrál a tak i zachraňoval Bohemku.

Znovu se dívám na gól Pepy Jindříška. Jindříšek té šanci běžel vstříc snad již od půlky hřiště, sprint dobrých 40m. Prostě bojoval, nestál, nekoukal. Znovu dokázal své kvality..... Ještě před měsíci zahříval lavičku ! Neměl důvěru trenéra... Fanoušci mu ale věřili. Díky za Jindříška.

Vše bylo již na webu k sezoně 2018/2019 řečeno... Trenérem sestavené mužstvo doma vyhrálo pouhé dva zápasy ! Ta nedobytná pevnost Ďolíček jen 2x slavila úspěch. " Statistici hledejte horší ročník Bohemky, asi ho nenajdete !" Bohemku nakonec zachránil její nejstarší hráč 38letý Josef Jindříšek. V posledních dvou zápasech vystřílel 4 body ! Trenér Hašek jej dlouho nestavěl, byl asi starý, nebo málo běhal, nebo se nehodil do Haškovi koncepce. Neznám ten důvod. Pouze "křik" nás fanoušků Jindříška vrátil opět na hřiště.... Hašek dnes musí zpytovat své svědomí, Jindříšek nám fanouškům zachránil Bohemku v 1.lize. Jeho věrná rodina od Jablonce byla opět s ním na stadionu. Seděli dole v první řadě. Radovali se s námi fanoušky. Tu radost z dnešního úspěchu Pepovi Jindříškovi moc, moc přejeme. Díky jemu, se nám jelo z Dolíčku mnohem lépe... Děkujeme Ti Pepo !!!