Detail uživatele diskuzního fóra - avatov

Datum prvního příspěvku
19.4.2010
Celkový počet příspěvků
453
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 357
Ptejte se vedení Bohemky 65
Družstvo fanoušků Bohemians 11
Tlachy a kecy 12
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
kRRp9ZDD 76
Jx5sb3lP 11
PGye1qnt 1
MqjkWphB 1
ZD1jz1Rt 1

Jak zohlednit že někdo odehraje dvě kola doma bez diváků, Jiný team dvě kola venku. Odrazi se to i na vstupném. To je ta vyhoda domaciho hriste?Je.na to nejak reagovano ?

.

Jak se zohlednit že někdo odehraje dvě kola doma bez diváků, Jiný team dvě kola venku. Odrazi se to i na vstupném. To je ta vyhoda domaciho hriste.Je.na to reagovano ?

.

Díky za ty body. Díky za tu podporu mužstva... Snad jen ten "výkřik" směrem k vedení nemusel být.     

Komu ku prospěchu ? Cui bono ? Bohemka, to pro mne byla vždy slušnost, věrnost. Tak jsme byli i vnímáni veřejností, nejen tou sportovní. Fanoušci tohoto klubu byli vždy vzorem pro ty ostatní... Dokonce zachránili klub. Věrnost až za hrob. Nedávno jeden z věrných příznivců na ni myslel i před svým odchodem s tohoto světa. To je věrnost. 

Mnozí z nás starších, co již něco pamatují, oceňjí na Bohemce, že k ní vždy patřila vedle věrnosti i slušnost. Hulvátství skrývané pod praporem Bohemky, zde nikdy nemělo místo. Proto většině z nás po nedělním zápase zůstala pachuť. Ne z výsledku, to je sport, ale z chování fanoušků, je smutné že z těch našich. Domácích. Jejich omluva by byla na místě. Urážky a útoky na vedení klubu nepatří do slušné rodiny fanoušků Bohemky. Ve vedení klubu má DFB své zastoupení i ono by se mělo vyjádřit.... Mlčet nelze. 

Přemysl Votava (1604)

Komu je to ku prospěchu ? Nemusím vždy tleskat vedení, ale musím být slušný. Před několika lety jsme bojovali společně s vedením klubu o další existenci klubu. Zvítězili jsme. Dnes to stejné vedení skandalizujeme. Kapři se usmívají... To chceme ? Naší předností byla vždy slušnost.  

Z vítězství by měl radost i pan Houdek. Možná, že se i díval....  Právě Bohémku dělají takové věci výjimečnou.  Většina klubů má v tabulce více bodů než my, mají větší rozpočty, ale to srdce a věrnost fanoušků má jen Bohemka, láska ke klubu se zde dědí. Na tom stojí Bohemka ! Druhou je věrnost hráčů, jako je např. Jindříšek, Šmíd, Bartek... 

Šlo také o odvaze Klusáčka postavit Bederku.... A tak po tomto zápase vedle Hůlky vyrostl další stoper... A není jediným objevem...  

"Bohemka je a bude...." pod stromečkem to byl dárek, jako hrom ! Knížka věnovaná historii Bohemians. Poutavé čteni, dokonale zpracovaná historie každého ročníku, počty diváků, přehled zápasů i vstřelených branek, soupiska hráčů, výstižné fotografie a to vše na kvalitním papíře. Autorem této knížky je pan Jenšík. Je to myslím první, takto zpracovaná historie klubu... Smekám a děkuji (1604).  

ludvavestec napsal:

DFB předá na charitativní účet 30.000,-Kč Po utkání s Ostravou byla “Bednyho Bedna” 292 kousků a domů se odneslo 142ks. Velmi si ceníme všech kdo podpořili skvělou akci a částku 21.700,- zaokrouhlíme směrem nahoru na výše uvedených ...

Děkuji za tento lidský přístup DFB..... Jsem hrdý na to, že nejsme slepí k lidskému neštěstí!      

Vedle fotbalu by neměl zapadnout počin Pepy Jindříška, tedy jeho pomoc rodině ze Smržovky, která přišla o svého blízkého při práci v lese.  Malý Jaroslav přišel o tatínka, rodina pocítila toto neštěstí jistě i ekonomicky.  Podaná ruka Pepy Jindříška, kapitána Bohemians, je dokladem nejen jeho charakteru, ale snad i nás fanoušků.  Zveřejněné číslu účtu by tedy nemělo zapadnout,... má cesta v pondělí, vedla přes banku. Díky Pepo za příklad, který není obvyklý. Malý Jaroslav ze Smržovky ví, kde je Bohemka a kde má přátele. DFB 1604