Detail uživatele diskuzního fóra - rocknroll

Datum prvního příspěvku
12.06.2016
Celkový počet příspěvků
1561
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 1479
Ptejte se vedení Bohemky 25
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Tlachy a kecy 55
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
QiOiWeM3 334
NVUkgP1/ 60
GjA1d+If 51
zmyUCZi9 44
bbNEYs0T 42
m4hdDOnT 42
IklUCqUz 41
+M4jF2et 40
z3Ng9Eru 39
uWALV0E4 39
xpN6ri4A 32
6rKAB1fv 29
ky8NqtrN 28
LipqVLmg 25
rHwdEkd0 19
tMJoI4HO 19
4gbliWJ6 19
Exckg7rp 18
OJB8ufRO 17
3ahchYCU 17
gjArJhJ3 17
B0GeNQI3 17
lJbW1Fk6 16
ot83zDXK 16
2xKyuWXX 15
Sk44wQBU 14
P2e/5lM8 14
CZatUXqn 14
xzAWp+Ww 13
BXxrEZPE 13
Z7VB42xR 13
KtFEoFaf 13
1AcfsV9D 12
/LH4+yzO 12
z5NLsdNX 12
rjpX49Fo 11
IROOKBEH 11
4jLgZV9+ 10
DV5MozSs 10
LWrjCCQS 10
vIQfucnp 9
fqGuMN0z 9
vF4VfP2X 9
pRdZ5qRt 8
nItLwMuC 8
/cglAtXg 8
c7DgM3mf 8
PlG149oB 8
8yVPAUh4 8 czmate
95qvJyDj 7
LiAHtbAx 7
podU6ET9 6
j9PFjUBx 6
NYSrgTAm 6
YiggbRbT 6
HY+QYmPO 6
tZPX/Z8E 6
8EzMvGDi 6
MwZ0L2hH 5
yDvMbn5A 5
PBFEOQGR 5
rX62lrAC 5
UFubH7Gk 5
fNgCdAw4 5
+vWtxVEN 5
gaMF3Uv0 4
0SP0iYBN 4
cHVbzVVL 4
Up9WoLhS 4
G4n6xyax 4
2ea8nNnl 4
lndm5kKL 4
H05CBbOR 4
4f4SF2Dj 4
qhydjyC7 4
U7e9fuVv 4
2BA6LVut 3
3KojsGGs 3
BYvguYXl 3
0yexI+Iu 3
YRWBQP65 3
WICMZ7hM 3
IrMx4oI3 3
4bCusNY4 3
ORcPmu7D 3
ZJQb6Mcb 3
5I5yvEAk 3
H5Z31cKg 3
DX6XxTBM 3
udpwwh09 3
7iid5Q48 2
AbbrdOXm 2
lgRPUSYS 2
fQSqU6Xe 2
BUV/pAlv 2
xNj0Eyn8 2
+NGv35EF 2
zWbf7OV+ 2
cVwwuWFK 2
+qEtMvDV 2
kZj3WT/j 2
jbL1jfQL 2
7rt6V7uw 2
Yh14hW9Y 2
IjnTO7lk 2
m7Cc0aLu 2
ZPbUt48O 2
zGd7yo0v 2
ztsD1aN6 1
iyXSPdYe 1
DuUrM/q5 1
aAjhBAMN 1
XGfDMFE1 1
SjEDrncj 1
UxE41Kiz 1
wAU1x5RF 1
11vWa7iW 1
VApCMvNn 1
er4mgn+i 1
+kJrHlbZ 1
+DGlJ22y 1
CYLIdY7k 1
fa+1626e 1
Bmq0P6Bv 1
MSAyxnh4 1
lVaA5GOU 1
VM14lV2V 1
+ae2Prmc 1
pYD3Ljt3 1
OJyhBxkl 1
5p8gXVBs 1
gisgPSqn 1
5SpNDG98 1
jdlXZ04s 1
F32StoRY 1
sh3jsDCQ 1
gYAq/rLI 1
HWCqf+xt 1
LiwXfhK4 1
UIjrtX9B 1
y+lTDlsR 1
cLafFiIc 1
ETX6eMFl 1 dáda74
ejNJzzuc 1
CV121Ro7 1
5udIrKL3 1
yr9mp6W1 1
6pDz11kG 1
h1Fb6U8V 1
BlrA1Qey 1
n0QRYca0 1
Ej5CgS6n 1
BA39D1RF 1
E8ddTxdL 1
p9xh8krJ 1
okQEhX/Z 1
Yvl4PmyE 1
86kDKUeo 1
v2ae9yo1 1
L5Um0vjr 1
zkMl31mI 1
h7xHrXU/ 1
IJ3HWfjD 1
Tktmaj8p 1

tomiisek napsal:

To je pekna blbost, za drtivou vetsinu uspesnych klubu hraje vetsina hracu z cizi lihne, vlastni lihen ma vyznam spis minoritni, pro sem tam nejakeho talenta, ktery pak stejne vetsinou brzo odejde, a pro mimoradne problemy ...

Je to tak.  Nektery kluby zkousely to, ze vsechny vekove kategorie hraly stejnym stylem a vzesel z toho akorat paskvil, protoze hra byla nudna.  Je par veci, ktere by mohly ceskemu fotbalu pomoci - nechat deti hrat bez toho, aby se svazovaly nejakymi taktickymi pokyny, at se vyvijeji.  Nehodnotit trenery nejmladsich kategorii jen podle poctu vitezstvi, to vede akorat k tomu taktizovani.  A pak v ceskem fotbale omezit kolik hracu muze mit jeden klub pod smlouvou (a eliminovat ty predkupni prava) - tim by byly kluby jako Sparta a Slavie nucene sve odchovance uvolnovat jinam, kde by meli moznost se vyvinout misto posedavani na lavicce nebo putovani po hostovanich.

vituscz napsal:

To jsem si tak nějak řikal, že u nás snad (až na vyjímky) skončila doba kdy berem hráče kolem 30 let. Pleštilovi končí po sezóně smlouva a prý je u nás už domluvený, tak uvidíme.

Kdyz jsem ho videl poprve, myslel jsem si, ze ten v ceske lize moc dlouho nevydrzi.  Vypadal vyborne, mel tah na branu a mel rychlost.  Bohuzel  byl myslim dost dlouho zraneny, sel hostovat a tam se to nejak zaseklo.  Doufam, ze u nas ukaze svuj potencial. 

BlechaBerserk napsal:

Není důvod proc by se do tebe mnel někdo pouštět jen proto že zde bez urážek projevis svůj zcela legitimní názor pokud nejsi nejen ty  spokojen s choreografii povzbuzováním nebo jakýmkoliv prezentováním ze strany fanoušků ...

Precti si znovu prispevek od Iveka (14.04.2024 10:39) a zkus odpovedet na jeho otazku: Kdo zaplati ty pokuty za ohnostroje a bengalky?  Dekuju predem.

sasek napsal:

S Vondrou nemám problém, podle mě hraje celou sezónu slušný nadstandard. Průser je bohužel Křapka, při druhém gólu si nechat utéct hráče, který mezitím stihne ještě spadnout na zem a vstát, nevím…

Tech slabin je tam vic, ale Krapka opravdu vycniva.  Nedostatecna rychlost a obratnost jsou viditelne i pro nas laiky.  Na druhou stranu je to dobry hlavickar, jenze ty jeho nedostatky prevazuji.  Hracu, kteri by nemeli byt v zakladni sestave je tam vic, ale bohuzel je dost marodu, takze je tezke je nahradit a i vyber posil pred zacatkem nebyl uplne stastny.  Myslim, ze muzstvo potrebuje prestavet, aby melo sanci hrat i se Spartou a Slavii smysluplne zapasy.

kolina napsal:

Nedoceněný je Ristovski, dle mého je nenápadný  nicméně pro mužstvo hodně platný a  momentálně  nenahraditelný! Pravda je, že naši kluci hrajou  maximum toho na co mají, nikomu nelze nic vyčítat, je to vše o kvalitě kádru ...

Vystizne.

Bohuzel nam schazi dost hracu.  A nebyli ani na lavicce: Petrak, Vondra, Shejbal, Janos, Jindrisek, Matousek, Smrz.  A ted mozna i Koestl.  Jinak Soukup ukazal, ze by mohl povysit.

Klokan z Černošic napsal:

:-)))) Musíš vypadat jako trouba a nuzák, který nemá na to, aby si to koupil ve fanshopu: to já splňuji, takže mám ještě oboje, tričko dosti seprané, míček sváteční, nikdy jsem jej nedal do hry :-)) Zn. ...

:-) 

Doufam, ze ti tvuj kanadsky kamarad priveze alespon baseballovou cepici Toronto Blue Jays.  Protoze jinak je nuzak on a ne ty:-).  Sice mam k vykonum Toronto Blue Jays vyhrady (a ktery fanousek nema jiny nazor nez vedeni?), ale vcera porazili New York Yankees v New Yorku 3:0, takze vse je (docasne) odpusteno.  Protoze jak rekla jedna moje znama, i Buh nenavidi Yankees.

Mimochodem, tym ktery jsi sledoval ve Washingtonu (Washington Nationals) byval druhy (nebo prvni?) kanadsky tym, Montreal Expos.  Ted uz ma Kanada jenom jednoho zastupce v MLB.

Klokan z Černošic napsal:

Soccer v Americe, to fakt nevím, tam jsem nikdy nebyl a ani nesledoval přímý přenos. Co znám, je basket, hokej a baseball, ten dokonce osobně. Před lety jsem byl ve Washingtonu na utkání MLB. Odpolední ...

No, ja jsem byl na vice nez jednom zapase (and this is an understatement), ale tricko ani micek jsem nikdy nedostal.  To ti opravdu zavidim, asi budu muset zmenit moje chovani, napis navod:-).  Uznavam, ze v nasich podminkach by to asi nefungovalo, ale na druhou stranu si myslim, ze bychom nemuseli ve vsem kopirovat zdegenerovane "zapadni" elity.  Uz si prestali blbeckove pred zapasem klekat?  Od te doby to totiz nesleduju.

Jo a stara Anglie existuje uz jenom v historickych filmech a pameti lidi, kteri jsou pro dnesni generaci dynosauri.

sasek napsal:

A Německu je to zase přesně naopak - fanoušci hostí jsou i mimo svůj sektor. I se symboly. Nechápej mě špatně, ani já nechci Sparťany na tribuně, ale musíme se furt ohánět Anglií, která zvládla všemožnými ...

My to nezmenime, ale v USA a Kanade je to taky tak - fandove hostujicich tymu si sedi obleceni ve svych dresech atd. mezi domacimi fanousky.  Sice obcas dostanou sprsku piva, ale to je spis pro legraci, nez aby to byla vyzva k nejakemu stredovekemu souboji.  Jenze my si bereme noticky od Anglie, kde jde vsechno rapidne z kopce (nebo s kopce?), jenze to se dostavame trochu jinam a to sem nepatri.

Klokan z Černošic napsal:

Hrůza, nemyslím hru ani výsledek, ale toho namachrovaného, sebestředného idiota, co měl píšťalku. Prý talentovaný rozhodčí:-))). Objev roku :-)) Tohle pískat v kraji či první A třídě, tak domů nedojede a byl by z toho kriminální ...

Ono je to s tim Peltou trochu slozitejsi.  Myslim, ze se zaslouzil o vyreseni te tragikomedie s tremi Bohemkami, FACR do toho mel vlozit nejake penize.  Ale podrobnosti by vedeli asi jen znalci fotbaloveho podsveti.  Fakt ale je, ze to Bohemce pomohlo.