Detail uživatele diskuzního fóra - rocknroll

Datum prvního příspěvku
12.6.2016
Celkový počet příspěvků
310
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 287
Ptejte se vedení Bohemky 20
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
QiOiWeM3 90
IklUCqUz 41
Exckg7rp 18
OJB8ufRO 17
Sk44wQBU 14
1AcfsV9D 12
rjpX49Fo 11
DV5MozSs 10
vIQfucnp 9
pRdZ5qRt 8
nItLwMuC 8
95qvJyDj 7
podU6ET9 6
j9PFjUBx 6
MwZ0L2hH 5
3ahchYCU 5
gaMF3Uv0 4
0SP0iYBN 4
cHVbzVVL 4
2BA6LVut 3
3KojsGGs 3
0yexI+Iu 3
7iid5Q48 2
AbbrdOXm 2
lgRPUSYS 2
BYvguYXl 2
fQSqU6Xe 2
BUV/pAlv 2
ztsD1aN6 1
iyXSPdYe 1
DuUrM/q5 1
aAjhBAMN 1
XGfDMFE1 1
4jLgZV9+ 1
SjEDrncj 1
UxE41Kiz 1
lJbW1Fk6 1
wAU1x5RF 1

sandy.kelt napsal:

Kdy toto skončí ? To neustálé se navážení do národnostních menšin . I když kolega Škrob pochází z poměrně bohatých hanáckých latifundií , jeho srdce chce být pohřbeno u na vodu velmi lakomého Botiče :-)))))))))) A ...

Kaju se, sypu si popel na hlavu a posilam velkou omluvu do bohatych hanackych latifundii:-). 

skrob napsal:

Australan a nechce k nám? Tak ať jede do Pelhřimova......................junior z Toaletné.

Tak on je to takovy Australan asi jako jsi ty Prazak.

atletiko napsal:

To, že nemá zrovna pohárový výběr všichni víme. On by ale ani nechtěl do svého "systému" zhýčkané hvězdy. Na fotbal, který se snaží praktikovat, potřebuje bezejmenné fotbalisty, kteří jsou rádi, že mohou běhat po prvoligovém ...

Ja myslel, ze praktikujou kosoctverce:-).  Kazdy tu nadava na protekcniho synacka, co beha po travniku i kdyz vetsi skodu dela ten synacek, co sedi v kancelari.

Ludva na vedlejsim foru nabada, ze se v tom Haskove prohlaseni musi cist mezi radky.  Tak jsem si to vzal k srdci a tady je moje interpretace:  Hasek si proste s nasim klucinou vytrel zadel a rika, ze si bude rikat, co bude chtit a nikdo mu do toho nema co kecat.

hurvínek napsal:

Hmmm, lepší by bylo, kdyby se Ti zdálo, jak ten dav lynčuje našeho cucáčka ředitele... to je totiž největší jádro problému.

Je to pruser a Bohemka na to doplaci.

Mne jako laikovi neni par veci jasnych: 

1) V zaloze nenastoupil ani jeden defenzivni zaloznik.  To naposledy praktikoval "trener" Busta (myslim, ze toho defenzivniho mel tehdy hrat malicky Hasek) a jak to dopadlo vime.  Kdyz uz jsem u toho Busty, ctu se zajmem vsechny prispevky, ale nektere pecliveji a mezi ty patri i ty od dusa5.  Ale s tim Bustou naprosto nesouhlasim, ten nedokaze vyjit s nikym, toho prosim ne! 

2) Dalsi vec, ktera je mi nejasna, ze od odchodu Mosquery nam leva strana nefunguje, ale nic se pro vyreseni tohoto problemu neudelalo.  Zjednodusujeme to protivnikum, kteri se muzou soustredit prevazne na nasi pravou stranu.  A uprimne, Reiter se da ubranit, zejmena ted, kdyz neni ve forme a o nem a jeho rychlosti vsichni vedi.

3) Vyjadreni trenera Haska jsou dost nestastna.  Myslim, ze mu vlezlo do hlavy, ze je medialni hvezda a tak dodava "hlasky" bez ohledu na to, jake ty jeho vyroky mohou mit dopad na klub a lidi okolo klubu.  Tady je potreba mu nemilosrdne nasadit nahubek.  To je prace pro reditele klubu, kde ovsem podle meho nazoru mame nejvetsi slabinu.

tomiisek napsal:

Ten bonzak v peep-show kabince nic zmenit nemuze, pouze hlavni rozhodci rozhoduje o tom, jestli se na video podiva nebo nepodiva. Bonzak dost mozna nahlasil i nasi penaltu, je to ale jen a pouze na ...

Bohuzel je to tak.  Video samotne by mohlo byt ku prospechu fotbalu a spravedlnosti ve fotbalu, ale musi se nastavit pravidla pro jeho pouzivani tak, aby nemohlo dojit k jeho zneuziti (jak se to ted deje).  Kdyby to chteli delat poradne, mohli by se mrknout treba na to, jak se to dela v NHL, ale to by tenhle cirkus jmenem FUCKER musel byt vedeny nekym jinym.

Z clanku na HP o tiskove konference: "Dále hledáme i partnera pro název stadionu. Doufám, že nám tyto kroky postupně pomohou k ekonomickému zajištění, potažmo i lepším sportovním výkonům."
Opravdu muze Bohemka benefitovat financne z toho, ze se najde partner pro nazev stadionu?  Nebude z toho benefitovat pouze vlastnik stadionu, kterym Bohemka neni?

Muslim, ze ten arabsky Marhoul zapadne se svymi 176 cm do naseho muzstva uplne idealne. 

pišta napsal:

a důvod..??že nemáme zrovna formu...jiný důvod fakt nevidím.-))

Za prve jsem se neptal tebe.  Za druhe, jak by ses citil par dni po chripce?  "Kádr Klokanů razantně zasáhla chřipková epidemie.."