Detail uživatele diskuzního fóra - rocknroll

Datum prvního příspěvku
12.6.2016
Celkový počet příspěvků
334
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 311
Ptejte se vedení Bohemky 20
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
QiOiWeM3 96
IklUCqUz 41
Exckg7rp 18
OJB8ufRO 17
3ahchYCU 17
Sk44wQBU 14
1AcfsV9D 12
rjpX49Fo 11
DV5MozSs 10
vIQfucnp 9
pRdZ5qRt 8
nItLwMuC 8
95qvJyDj 7
podU6ET9 6
j9PFjUBx 6
MwZ0L2hH 5
gaMF3Uv0 4
0SP0iYBN 4
cHVbzVVL 4
Up9WoLhS 4
2BA6LVut 3
3KojsGGs 3
BYvguYXl 3
0yexI+Iu 3
7iid5Q48 2
AbbrdOXm 2
lgRPUSYS 2
fQSqU6Xe 2
BUV/pAlv 2
ztsD1aN6 1
iyXSPdYe 1
DuUrM/q5 1
aAjhBAMN 1
XGfDMFE1 1
4jLgZV9+ 1
SjEDrncj 1
UxE41Kiz 1
lJbW1Fk6 1
wAU1x5RF 1
fqGuMN0z 1

Miklik napsal:

jenom rejpu..tady se imrvére nadává...ale nechválí...

Tak ja ti udelam radost.  Urvane tri body, velke diky za ne.  Ale fotbal stal za starou backoru. Nechapu, proc se tak brzy zatahli.  Akorat si koledovali.  A Bartek?  Dal vitezny gol, to bylo perfektni.  Ale jeho strana skoro cely zapas horela.  Doufam, ze na Slovacku budou hrat aktivneji.

rudd napsal:

To je zajímavé, že už dva týdny tady není ani jeden příspěvěk od těch největších rozeštvávačů. Že se vždy objeví po prohraném zápase. Že by třeba provokatéři... A ještě dotaz.Jak si vede ten fantastický Rothe na ...

Na druhou stranu, je tenhle v Usti na hostovani nebo uz tam prestoupil?  "Ústí nad Labem porazilo Prostějov 2:1. Oba góly domácího celku vstřelil zadák Vojtěch Brak."

Az se tady zase bude nadavat na Haska, tak bych doporucil se podivat, co udelal s tou sanci Vanicek a hned potom co vyvedl Frystak.  S tim nema trener nic spolecneho.  A az rekne Hasek, ze proto tihle hraci hraji za Bohemku (protoze to moc neumeji), tak se s tim da jenom souhlasit.

dolíček napsal:

Pokud vezmu v potaz jaky kádr mame k dispozici. (Hulka, Krch, Pokorny - to nema s ligou nic spolecneho) tak musim napsat ze druha pule od 15 minuty se mi libila a bylo mi kluku ...

Dekuju, zapas jsem nevidel, ale tvoje komentare jsou presne, takze jim verim.

albertusman napsal:

Myslím, že je to zbytečná hysterie. Já to vyjádření ředitele třeba čtu jinak. Česká liga je formálně nástupnickou soutěží československé se vším všudy stejně, jako je v mnohých ohledech ČR nástupnickým státem ČSFR. V tom ...

Dalo se to zklidnit tim, ze by se na to odpovedelo, doufejme ze kratsim zpusobem nez ty:-). Jenze ono se to splachlo tim, ze se to vsechno smazalo.  Proc?  Protoze tam nebyl otaznik?  Tady je to spis o vztahu k fanouskum, nez o historickych faktech. 

Bororo napsal:

Napsal jsem to i vedle,ale tam mě smáznou...Od federalizace 1969/70 se hrál samostatně Český a Slovenský pohár. Vítězové se utkali o Čs.pohár a vítěz tohoto souboje nás reprezentoval v PVP (Pohár vítězů pohárů). My jsme vyhráli ...

Uz te smazli:-).  Poradek holt musi bejt.

Darek.Jakubowicz napsal:

Dobrý den, odpovím za Svatoslava (ne Svatopluka). Spokojeni každopádně se sezonou nejsme. Prostřední skupina už je opravdu daleko a ambice se bohužel museli přehodnotit. Letos v lize bude úspěchem záchrana, nemá cenu si cokoliv nalhávat. ...

Mate tam hrubku.  Pro cenzora: Nemate tam hrubku?

Hrubajz napsal:

Dekuji.Mam pocit, ze my fanousci musime byt nekdy kriticti. Pokud budeme spokojeni s tim, ze jsme doma vyhrali jedine utkani a budeme spokojeni s hernim projevem jaky je v domacich zapasech bude to cesta do ...

No jo, jen si tu kluci pritakavejte.  Nejvetsi placka a nejvetsi kecal.  Kolino, to co ty napises deseti vetama zvladne normalni clovek nanejvys dvema.  A se zasluhama se jdi bodnout.

Hrubajz napsal:

Diky za priznacny nazor:-) nicmene s cim nesouhlasis? S tim, ze jsme dali zbytecne dvougolovy naskok Plzni? Ze nasazeni Zavisky na beka misto Dostala nebyla chyba? Nebo s tim, ze Pepa ma byt na hristi ...

Pan Budvar uz odpovedel (dekuju za hezke shrnuti).  To tvoje tradicni kvileni se neda prehlednout.  Jenze den po zapase si pak zacnes hrat na pana Rozumneho, ale precti si ty tvoje negativni komentare behem zapasu (a ze jich je).  Vzdycky tu vyvadis jak prvnicka.