Detail uživatele diskuzního fóra - rocknroll

Datum prvního příspěvku
12.6.2016
Celkový počet příspěvků
477
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 449
Ptejte se vedení Bohemky 25
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
QiOiWeM3 136
IklUCqUz 41
xpN6ri4A 32
Exckg7rp 18
OJB8ufRO 17
3ahchYCU 17
Sk44wQBU 14
P2e/5lM8 14
CZatUXqn 14
1AcfsV9D 12
rjpX49Fo 11
IROOKBEH 11
4jLgZV9+ 10
DV5MozSs 10
vIQfucnp 9
fqGuMN0z 9
pRdZ5qRt 8
nItLwMuC 8
95qvJyDj 7
podU6ET9 6
j9PFjUBx 6
MwZ0L2hH 5
yDvMbn5A 5
PBFEOQGR 5
gaMF3Uv0 4
0SP0iYBN 4
cHVbzVVL 4
Up9WoLhS 4
2BA6LVut 3
3KojsGGs 3
BYvguYXl 3
0yexI+Iu 3
7iid5Q48 2
AbbrdOXm 2
lgRPUSYS 2
fQSqU6Xe 2
BUV/pAlv 2
ztsD1aN6 1
iyXSPdYe 1
DuUrM/q5 1
aAjhBAMN 1
XGfDMFE1 1
SjEDrncj 1
UxE41Kiz 1
lJbW1Fk6 1
wAU1x5RF 1
11vWa7iW 1
VApCMvNn 1
er4mgn+i 1
+kJrHlbZ 1
+DGlJ22y 1
CYLIdY7k 1

dinamozg napsal:

tot teorie. V praxi doporucuji zustat doma, at je jistota

Navstevni rad muze foceni povolit.  Ja jsem psal o verejnych prostorech, jako je ulice, namesti, apod.  Jenze to by ses musel naucit cist. 

Tvoje doporuceni si ovsem beru k srdci - myslim, ze to je dobre reseni.  Nez se podrobit ruznym kontrolam, sikanam, divat se na nejakou bramboracku a nechat se fotit nejakym nedoukem s inteligenci zaka ZDS (a to jsem stedry), to je opravdu lepsi zustat doma.

dinamozg napsal:

dobrovolne travit 2 hodiny mezi 5000 lidi na miste kde jsou televizni kamery, policejni kamery, kamery turistu, tisice smartphonu a pak se stezovat, ze si mne nekdo vyfotil bez meho svoleni mi prijde hodne nedomyslene

Bud neumis cist nebo nerozumis psanemu slovu.

dinamozg napsal:

nejak nechapu tuto kauzu. Kdo nechce byt vyfocen na stadionu, nema chodit na stadion. Stadion je verejny prostor

Navstevni rad je smerodatny pro to, co se na stadionu smi a co ne.  Co se tyce jinych verejnych prostoru (ulice apod.) jsi vedle jako ta jedle:  "Ochranu podoby a soukromí člověka upravuje občanský zákoník (89/2012 Sb.) a ten v § 84 říká, že zachytit podobu člověka tak, aby podle ní byl identifikovatelný, je možné jen s jeho svolením."

Podepsali jsme Vojtecha Novaka, coz je dobre.  Ted jeste rychle podskrabnout k dlouhodobemu kontraktu naseho reditele, aby nam ho nejaky jiny fotbalovy klub nevyfouknul.

doublefish napsal:

Přátelé, nechcete zase na chvíli přestat s tím negativismem? Jeden si stěžujete, že asistent trenéra má dobré vztahy s novináři (je pořád v televizi), druhý si stěžujete, že nemáme mediální vliv (třeba na rozhodčí). Další si ...

Vivat autocenzura!

berjir napsal:

Jojo, já o tom titulu ponětí mám. :) Ono ale s tímhle titulem lze vystovat i různé odvětví managementu apod., těch oborů je tam dost. Jen je to takovej.. divnej titul. A je fakt, že ...

Mas pravdu.  I kdyz management ma ted myslim svoje tituly.  Pamatuju si, jak jeden profesor ne-ekonomickeho predmetu vykonstruoval pri prednasce na tabuli dost komplikovanou krivku, odstoupil od tabule a povida: "Hm, jenom ekonom v tomhle muze videt trend." 

berjir a Koutak (vedlejsi forum): Jsem si skoro jisty, ze MA znamena Master of Arts.  To je vyborna kvalifikace treba pro kuratora muzea, ale tolik muzei na svete neni, aby vsechny tyhle absolventy zamestnaly.  Tento smer studuji vetsinou ditka bohatsich rodicu - uspokoji nalehani svych rodicu na vysokoskolske vzdelani a nijak se pri studiu nepretrhnou (na rozdil treba od technickych smeru).  Jak je ovsem videt na prikladu naseho klubu, hodi se toto vzdelani i na jina zamestnani:-).