Detail uživatele diskuzního fóra - rocknroll

Datum prvního příspěvku
12.06.2016
Celkový počet příspěvků
777
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 744
Ptejte se vedení Bohemky 25
Družstvo fanoušků Bohemians 2
Tlachy a kecy 6
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
QiOiWeM3 186
NVUkgP1/ 60
bbNEYs0T 42
m4hdDOnT 42
IklUCqUz 41
xpN6ri4A 32
6rKAB1fv 29
Exckg7rp 18
OJB8ufRO 17
3ahchYCU 17
Sk44wQBU 14
P2e/5lM8 14
CZatUXqn 14
xzAWp+Ww 13
1AcfsV9D 12
/LH4+yzO 12
rjpX49Fo 11
IROOKBEH 11
4jLgZV9+ 10
DV5MozSs 10
LWrjCCQS 10
vIQfucnp 9
fqGuMN0z 9
pRdZ5qRt 8
nItLwMuC 8
/cglAtXg 8
95qvJyDj 7
podU6ET9 6
j9PFjUBx 6
NYSrgTAm 6
MwZ0L2hH 5
yDvMbn5A 5
PBFEOQGR 5
rX62lrAC 5
UFubH7Gk 5
gaMF3Uv0 4
0SP0iYBN 4
cHVbzVVL 4
Up9WoLhS 4
G4n6xyax 4
2ea8nNnl 4
2BA6LVut 3
3KojsGGs 3
BYvguYXl 3
0yexI+Iu 3
+M4jF2et 3
7iid5Q48 2
AbbrdOXm 2
lgRPUSYS 2
fQSqU6Xe 2
lJbW1Fk6 2
BUV/pAlv 2
ztsD1aN6 1
iyXSPdYe 1
DuUrM/q5 1
aAjhBAMN 1
XGfDMFE1 1
SjEDrncj 1
UxE41Kiz 1
wAU1x5RF 1
11vWa7iW 1
VApCMvNn 1
er4mgn+i 1
+kJrHlbZ 1
+DGlJ22y 1
CYLIdY7k 1
fa+1626e 1
Bmq0P6Bv 1
MSAyxnh4 1
lVaA5GOU 1
VM14lV2V 1
+ae2Prmc 1

Bradkins napsal:

Mám před podpisem velmi pravděpodobně poslední pořádné smlouvy, dáme mu tři kila měsíčně na tři roky? myslím že ne.. 

Mam podezreni, ze tam tech natazenych rukou bude vic.  Ten, co ho vyradil z kadru, je znamy svou cilou spolupraci s hracskymi agenty nebo ze bych se mylil?

berjir napsal:

K tý penaltě.. já na to koukám trochu z jinýho úhlu. Pepa je persona, zkušenej, ,,táta týmu''. Jasně že na pentli půjde a tu zodpovědnost si vezme, čeká se to od něj - že bude ...

Dovolim si nesouhlasit.  V kazde praci (a fotbal neni vyjimkou) nejvetsi paka maji obvykle nejvetsi sebevedomi.  Kdyby to bral vzdycky ten nejhladovejsi, tak by nam kdysi nas Tonicek tech penalt a trestnaku moc nepredvedl.  Od toho jsou tam treneri, aby "objektivne" posoudili, kdo se na co hodi vic a kdo min.  To neni o tom, kdo chce toho gola dat vic (doufam, ze kazdy hrac Bohemky by ho chtel dat), to je o tom, jak ktery hrac je schopny tu penaltu kopnout.  A jsem presvedceny o tom, ze trenovani desitek zvysi pravdepodobnost uspechu. 

Treneri by se nemeli vyhybat odpovednosti a urcit, kdo co bude kopat.  A co se tyce penalt, nejenom urcit tri, ctyri hrace, ale i poradi, v jakem by to meli kopat.  Kdyz se na to jeden nebude citit, vezme to dalsi v poradi.  Kdyz si to takhle bez poradi vezme Pepa, tak kdo na hristi muze neco rict?  Vsichni jsou ve srovnani s nim ucha. 

Mam Klusacka v oblibe, ale tohle jeho vyjadreni by bylo na debatu: "Penalta je vzdycky o psychice, tu v treninku v podstate nenatrenujete." Jestlipak je vubec trenujou?  Natrenovat se da vsechno a treneri by meli vedet, kdo v muzstvu nema nervy na pochodu.  On by tenhle trenink prospel i nasim brankarum.  Co si pamatuju, tak naposledy chytil penaltu Vales a to je uz dost davno.  Na goly se nadreme (v tom nejsme nastesti jedini) a i proto bychom se na tyhle prilezitosti meli poradne pripravit.

karass napsal:

Dnešní penalty čínskejch a rudejch zmrdů mě utvrdily v tom, že je jedno jestli rozhodčí hodnotí chovanec, portugalec nebo mengele, čuměl jsem jen chvíli, ale stačilo to. BOHEMKA DO TOHO, ale je to smutné, smutné.

No ted to fouknul proti Sparte, ale ten Nita je na penalty opravdu dobrej. 

sandy.kelt napsal:

Má to v hlavě srovnané, takže už bude jenom líp :-)

Jak to maji brankari usporadane v hlave, o tom by se mohla vest zajimava debata:-).