Detail uživatele diskuzního fóra - tlučhuba

Datum prvního příspěvku
12.6.2019
Celkový počet příspěvků
14
Zákaz psaní do fóra: Ano (všechna fóra), zákaz vyprší: 16.12.2099
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 6
Ptejte se vedení Bohemky 5
Tlachy a kecy 3
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
VJ8Udg4W 14 MarekC20, šaolin, hurvínek
/HG0XPJo 4 lhář, šaolin, hurvínek

kolina napsal:

No, koordinátor/spojka/sekretář, apod. ať si tomu říká každý jak chce, ale musím se zeptat, spolupráce je super, to určitě, ale nebylo možné toho pana Hoftycha angažovat do Bohemky jako placeného funkcionáře?!? (Vždyť se mnohokrát zmiňovalo, že ...

kolino, vážně si myslíš, že je moudré se na něco Kůrky ptát? To je takový lhář, že v nedávné minulosti mě v Bohemce napadá jenom jeden podobný případ a to soudruh Soukeník se svojí estébáckou avantýrou a jejím popíráním.

Martin Kurka napsal:

Ke kauze Hoftych bych chtěl dodat, že Pavel jasně řekl, že trénovat nechce, sportovního manažera máme, a pomoc jsme nikdy neodmítli. Pavel se několikrát sešel s majiteli i vedením DFB a čile jsme jednali a ...

No twl, tak jen tak mezi řečí, aby si i ty, odborník, měl také nějaké pravdivé info. Pavel nechtěl do Bohemky z důvodu, že nechce mít nic společného s naším klučíkem ředitelem. A to ber prostě jako fakt.

A druhá věc je, že tuhle si tady vehementně popíral nějaké hráče z Trnavy a teď o té samé věci píšeš, že zboží bylo nepoužitelné. Ty jsi chlapče blázen, nebo už prostě nevíš, jak z těch svých lží ven.

Martin Kurka napsal:

Dobrý den luque.m, Bohemka má bohatou historii a klubem prošlo velké množství hráčů a legend. Klub si samozřejmě všech ohromně váží a při kulatinách vždy přejeme. Současným hráčům přejeme k narozeninám každý rok. Panu Prokešovi jsme ...

Aha a proč se teda přeje Jusufovi, když je to hráč Slavie ? Neměl by klub najmout ještě někoho, jehož pozice by měla také tak stupidní anglické pojmenování, kdo by konkrétně ty vaše lži a nesmysly koregoval?

cossacs napsal:

Nejsem vedení, ale mám pocit, že až den před prvním ligovým utkáním jako vždy :-D

To ale nemáš přece pravdu, zapomínáš na ty již podepsané posily, které nám náš neviditelný hošík na pozici ředitele představil v zaplněném Ďolíčku ihned po skončení sezony za asistence pana Kůrky, který metal kozelce v kostýmu klokana. Jenom to trochu rušil pan Ludva, který nevím proč pořád dokola vykřikoval o nějakém Haškovi, ať jde ven . Asi se chtěl prát.

berjir napsal:

Zajimavej rozhovor. Za stranky pardon, vim ze je to sprosty slovo, ale je to nas trener... :D

Četl jsem jenom to, co se týká nás. Pan Hašek by ty špekáčky s LSD už asi neměl konzumovat.Vybrané perly :

Svoji práci tam mám strašně rád. Těším se do ní a považuji ji za úspěšnou. Díky působení na Bohemce, ale i třeba předtím ve Vlašimi, se považuji za úspěšného trenéra.

Učíme se hrát ofenzivně. Učíme se hrát defenzivně. Připravujeme se na všechny způsoby hry, různé herní situace, řešení jeden na jednoho, jeden na dva, dva na dva. My se učíme bojovat na nože, se samopalem, s revolverem, na dálku, na blízko, s odstřelovačem, s obrněným tranportérem. Já jim pak jen řeknu: „Mají obrněný transportér a těžký kulomet.“ A hráči vědí, co mají dělat.

ludvavestec napsal:

Bohužel informace z představenstva klubu nemůžeme veřejně prezentovat. Bylo by pro klokany určitě zajímavé sledovat DFB a vedení klubu z “druhé strany”. Jinak chápu, že je to pro Tebe asi těžké pochopit, když máš tak ...

Tak to jsem jsem rád, že jsem v tom mletí kravin společně s tebou ;)