Detail uživatele diskuzního fóra - Vendelin

Datum prvního příspěvku
28.08.2017
Celkový počet příspěvků
75
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 70
Ptejte se vedení Bohemky 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Ukoye7Ol 10
qs4SkJyb 4
XmkLNbXW 3
gN9Zmoq0 3
tcni0Wvx 2
fZkzDJDE 2
5XYIVnfT 2
v7tnP6Zr 2
LWyOyLFz 2 mimikry
tsLG9P/E 2
HWCzh4Kr 2
oqVR2RS7 2
SMFbJVY8 1
rEDln2DS 1
oNeIaBMu 1
xOImAYW5 1
dFTHZEgn 1
WJrL9/Ia 1
Tmw3iqZB 1
XLWGpfVc 1
CzZM2V2z 1
6tho9KNU 1 baca
AIcWKObQ 1
aH4z6kOC 1
CGvNsqit 1 venca_65
kycTgMOo 1
QKT4TGh/ 1
9hu1RINZ 1
egPdPH1T 1
gbDQcNAn 1
Ps+xi+RO 1
So0MXsy6 1
PqiFkGOE 1
gDgmaCb9 1
I3QG6DtR 1
lUS9cd2o 1
x1vYjFOO 1
tBUiYiyI 1
9C1PHg3X 1
4VNjU2Lf 1
dOLynG83 1
6Px/Hrkk 1
JV59yvOc 1
CdmHsjco 1
oreScceo 1
7Qrja6l+ 1
NjZV048A 1
RBOXCdaJ 1
GqYiikWW 1
szvTcn9Y 1
NeIDXAbO 1

Sice pár minut po zápase ale už jsem bez emocí... ten náš výkon mě dneska úplně uspal. Každopádně Hybš s Vondrou na začátku ukázali svoji sílu a zbytek zápasu už nebylo o čem. Dokud obranu nějak neposílíme tak to prostě nepůjde.

Ahoj, tak ja s odstupem hodnotim zapas pozitivne. Nejdriv to teda hodne vypadalo na pokracovani pribehu o upracovanym vydrenym fotbale plnym kombinace s platonickou prevahou bez golu... ale i pres tezkej teren a jeste tezsi vyvoj utkani se nakonec podarilo vytvorit par hezkych fotbalovych akci a objevili se hlavne nove individuality. Ja bych teda dneska nejdriv vychvalil Kostla, odvazny technicky pruniky, tvorivy rozehravky a ani v obrane jsem tentokrat nenasel chyby. Sice bez golu ale za me nejlepsi hrac. Pak jsem jako ostatni lapal po dechu pri stridani, ktere mi nedavalo smysl a i ted po zapase mi z pulky porad nedava :), ale Shejbalovi jsem veril uz driv, protoze vypada jako hodne chytrej hrac, kterych tu moc nemame a myslim ze Vesely kdyz rika ze je nadstandardni kdyz je zdravej vi moc dobre co rika. A fakt to nerikam kvuli tem golum, to muze bejt jen klika, jemu ale teda verim a fandim. No a Ristovski, na to ze to byl jeho prvni zapas, tak bych ocenil hlavne jeho nesplasenost pri tech akcich a kaslu na to odskoceny zpracovani pri te tutovce. Kazdopadne za me hned dva hraci ktery ve me budi nadeji na lepsi zitrky. Kdo me zklamal je Kozak, ten gol bych mu nezazlival, stane se, ale uz by si mel srovnat hlavu, je videt ze pod tlakem tribun mu to furt nejde i kdyz talent asi ma. No je se kazdopadne na co tesit a o cem debatovat :).

Jinak jeste diky fandum vyjezdnikum, nevim presne co se zmenilo, ale v par zaberech telky to vypadalo dost dobre, jako ze i organizovane a celkove vic profi...nechci krivdit tem predtim, kazdej fanda dobre fanda, ale tohle jsem moc driv venku nevidel. Tak jestli je to nejaka cilena zmena tak za me dobrej smer.

BOFOR

Klokan z Černošic napsal:

Tak doufám, že jsi velmi unavený a že hřiště stálo za ho..., neviděl jsem. Ale pokud by to, co píšeš, byl reálný obraz toho co bylo na hřišti, tak se můžeme na podzim těšit na ...

S tou unavou jsem myslel hlavne hrace :), doufam ze to bylo tak vydreny protoze jdou ze zateze, jinak mame fakt problem a navazeme na Budejky...

Co se Hybse tyka, tak za me je hrozne alibistickej, sice prihraje tak ze to nezkazi ale spoluhrac je pak v prdeli. Stve me nejvic prave pri zakladani hry na vlastni pulce, to je hrozny a dost tim pak urcuje prubeh hry. Tim jak je to relativne nova posila ho sleduji pri kazdym zakroku a minimalne to podle me neni na jistou zakladni sestavu. Chapu ze je to takovej ten poctivej spolehlivej dric co maj treneri radi, ale za me takovy hraci Bohemku nikam neposouvaj. Proti tomu treba oba Kadlec nebo Kostlik, to je v tomhle! uplne jina kava, tam jsou napady, riziko, zajimave rozjety akce, necekany prihravky...ja mam tohle radsi nez pripo... hru, zalozenou na tom hlavne nic nezkazit.

Jinak oba Kadlecove za me nechat hrat co nejvic, potencial maji, sice hodne prace pred sebou a v obrane clovek trne pri kazde akci, ale jsou porad dost mlady, tak snad to jeste prijde. Vim ze zatim nemuzou hrat proti kazdymu, ale kdyz vemu nase financni moznosti tak to muze byt cesta. A nakonec kdyz to porovnam s nasima oporama v obrane tak tam sice clovek netrne pri kazdym kopu, ale staci lepsi souper a individualne to stejne nefunguje, takze zas tolik neni co pokazit :). 

BOFOR.

Tak dnesni pratelak s Bulharama stale ve stejnem duchu nasich poslednich ligovych zapasu. Velmi upravcovane akce, kdyz se neco povede je to zasluhou predevsim poradne driny, slozite az krkolomne kombinace a odbehanych km. Takze k brane jsme to obcas dopinkali, ale souper efektivnejsi a fotbalovejsi, (zvlast ty cerny utocniky a jejich silu v kombinaci s fotbalovosti jsem jim zavidel) i kdyz krom golu vlastne nic moc neukazali, ale prislo mi ze nemaji ani moc potrebu. Jinak tradicne hrozna obrana, Vondra krome standardne slabyho vykonu dnes vylozene spatny, Reichel asi vylozene nic nepodelal ale rozhodne necaroval, Hybse nedavam a jsem mozna zaujatej, ale jeho hru ala pockej profesorsky s prihravkou dokud neni spoluhrac obsazeny a pak mu prihraj protoze stejne nic nevymyslis fakt nemusim. Na stredu hriste stale nikdo nedokaze podrzet balon, jediny naznak byl od Hrubyho ale ani s nim to nevedlo k uspechu, ale aspon neco, Prekop mi prisel ze bez divaku ho to nebavi, Beran opet predevsim a jenom beh. Hriste mi teda prislo hrozny, ale tezko soudit takhle na dalku a hlavne to mely obe strany stejny. V utoku jediny kdo stoji za zminku je Kozak a to rikam bohuzel, protoze minimalne dnes prevysoval ostatni, coz ale spis ukazuje jak na tom ostatni jsou...takze u brany par zahozenych tutovek, ukopnuti se a jinych antifotbalovych krás..i kdyz treba to hriste bylo fakt hrozny, nevim. Jedine pozitivum vidim v tom ze Muzik myslim trochu zhubnul (vykon nehodnotim...).Kostlik sice pusobil sebejiste a klidne coz me vzdycky potesi kdyz prijde jako stridajici hrac a je fajn kdyz tam vsichni nelitame jak posuci, ale prisel mi dnes trochu odevzdany. Tak tot muj nehezky a neoptimisticky pohled na nas dnesni projev. Snad jsme jen unaveny a bylo blby hriste atd...jinak bych se bal co prijde...

BOFOR.

Bohemák12 napsal:

Taky bych si místo útočníku přál kvalitního stopera a nějakého tvořivého záložníka

Presne tak. Vim ze statistiky hovori v neprospech naseho utoku, ale kdyz vidim z ceho musi nasi utocnici davat goly, tak jim to to fakt nezavidim. Vetsinou dostanou balon ve sprintu s otockou zady k brane s povesenym obrancem na zadech s tim ze nemaj ani komu prituknout a ukaz co umis chlapce :)...ted teda prehanim!, ale kdyz vidim jak nekdy i relativne slabe tymy pohodlne krouzi kolem naseho vapna ve vzdalenosti dostrelu a hledaji si cestu ke golu, tak tohle mi u nas chybi, ten postupnej utok, u nas je to prevazne uprk k brane a velmi tezke fotbalove situace, ktere jsou velmi tezke k zakonceni. Casto se pak podle me divaci zlobi na utocniky nepravem.

Nerikam ze mame hvezdy ale ve srovnani s kvalitou na jinych postech mi prijdou utocnici dobry. 

Mnohem vic se mi nelibi jake obrovske boty delame vzadu a ze kdyz prijde opravdova kvalita soupere, kdy se ma zacit lamat chleba tak nas vetsinou zabije nejaka hloupa chyba vzadu nez spatny utok. Chybi mi tedy spis kreativni vystavba cele hry ve ktere by se pak dle meho v pohode prosadili treba Puska s Prekopem a dalsi.

Pres to vsechno co pisu, ale verim 100% trenerovi a fandim mu i kdyz tem krokum nerozumim.

BOFOR

zeppelin napsal:

Ac se sam sobe divim,tak  tentokrat s P. "hrdinem"  souhlasim.Jsem toho nazoru,ze treneri narodaku by meli byt 100% profici na 100% uvazek,cili tim padem i oddilovi treneri v profisoutezich by se nemeli "rozptylovat" starostmi s ...

I podle meho nazoru nemuze prinest angazovani Veselyho u repre Bohemce nic dobryho. Vezmu pripodobneni z bezne prace, v momente kdy mas nejakou manazerskou pozici a davas tomu vsechno tak je to vzdy hodne znat... a stejne tak je hrozne znat kdyz si k tomu hodis nejaky vedlejsak, i kdyby se to casove nemelo protinat, proste hlava najednou nejede jednim smerem, zmeni se motivace, soustredeni, uvahy ve volnym case u piva jdou jinam...vsechno spatne. Sam jsem to zazil. Vim ze trenovat fotbal je jiny a treba to tak Jarda mit nebude, ale myslim ze to proste ani jinak nejde. 

Dalsi problem vidim v tom co rekl Hasek, kdyz se ho ptali jestli nebude mit malou podporu realizaku, kdyz Vesely bude jen castecne...a on ze si po pul roce s Jardou proberou co dal...to samozrejme muze znamenat cokoliv, ale dovedu si realne predstavit situaci, ze se Bohemce nebude darit a ze se Jarda muze jednoduseji "zbavit problemu"..takze taky blba demotivace. (Hasek to tam ma na dva roky...)

No nemam z toho radost a to nemluvim o samotnym Fouskovi a spol...divil bych se kdyby tahle parta fungovala, mluvi o pospolitosti a za par minut jim to odpiska jejich rada a to nevime proc dal vypoved sekretar. Prijde mi ze to tam drzi spis na loajalnosti nez na schopnostech. No a pokud bude Jarda spojovan s neuspechem narodaku tak mu to nakonec taky neprida. To uz ale hodne vymejslim :) a hlavne absolutne netusim co ten Hasek umi, takze tady uz jen  strilim.

No nic, tesim se na nova silna jmena v kadru Bohemky a paradni rok 2025 :). Ja osobne bych si teda moc pral obrance, ale vim ze timto smerem se neubirame, nicmene ocenim jakoukoliv posilu.

BOFOR

luque.m napsal:

Také blahopřeji, krásná událost, ať se daří Jedlo! Ale zpět  k fotbalu, nechápu fans, kteří zostudí Hybše. Asi náš nejlepší obránce a že by měl dostat stopku a už nehrál do konce podzimu? No někteří ...

Nikdy nekomentuju prispevky druhych, kazdy ma pravo na svuj nazor, ale tohle jsem nevydrzel... Hybs ze je nas nejlepsi obrance?!?!?!?! To opravdu neni!!!! A nejen ze neni, ale je to velmi spatny obrance. Sleduju ho z hlavni tribuny pozorne kazdy zapas a je strasny temer ve vsem, dela strasne moc chyb, dopredu nevymysli vubec nic a jedinym jeho prispevkem nasi hre a to doslova jsou jeho centry. Od te doby co prisel mel asi dva zapasy ve kterych nic vylozene nepodelal, ale jinak vzdy jeden z nejslabsich na hristi. Hodne by me zajimalo o jakych jeho prednostech se tu bavime?

Tohle vsechno rozhodne nepisu kvuli te vcerejsi penalte, to byla jen dalsi veci z mnoha, ta u nej zapada do jeho herni ne/inteligence (a je uplne jedno jestli to byl nebo nebyl faul).

Fakt si myslim ze nema smysl se tu moc obouvat do jednotlivych hracu a vylejvat si emoce, ale tenhle hrac mi teda opravdu vadi a nechapu jeho prestup k nam. Pritom na kazdem jinem hraci se da najit spoustu pozitivniho a minimalne verit v jeho zlepseni...ja treba porad verim v Hrubeho...ale u Hybse nadeji nevidim. A to si jeste pojdme rict ze on "vynika" i v takove obrane jako je ta nase a to uz je co rict :). 

Omlouvam se tedy vsem jeho fandum, ale ja ho nedavam a kdyz ho nekdo nazve nejlepsim obrancem tak jsem si neodpustil tenhle vesmes hejtovaci prispevek.

BOFOR

Bohemák12 napsal:

Nechci dělat nějakého rozumbradu, ale já být trenér, tak chci prostě nějakého stopera. Obrana je určitě naše nejslabší stránka. Do zálohy se vrátí Jánoš a Hála a bude lépe, ale ta obrana nic moc no

Přesně tak, z pozice fanouška mi to taky hlava nebere. Obrana už je hodně dlouho náš největší problém, skoro mi přijde že jsme si na to už prostě jen zvykli :). Furt se tu řeší gólman nebo útočník protože jsou nejvíc vidět, ale co se děje kolem stopera to mi hlava občas nebere. Tam se dějou velky a hloupy chyby, který navíc stejní hráči pravidelně opakujou. Jako posila k nám přišel Hybš a to je momentálně nejslabší hráč základní sestavy a vůbec zatím nechápu jeho příchod. 

Furt teda ctim trenéra a věřím tomu co dělá, ale nechápu to teda vůbec :).

BOFOR