Detail uživatele diskuzního fóra - Vendelin

Datum prvního příspěvku
28.08.2017
Celkový počet příspěvků
49
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 44
Ptejte se vedení Bohemky 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Ukoye7Ol 10
qs4SkJyb 4
XmkLNbXW 3
tcni0Wvx 2
fZkzDJDE 2
5XYIVnfT 2
v7tnP6Zr 2
SMFbJVY8 1
rEDln2DS 1
oNeIaBMu 1
xOImAYW5 1
dFTHZEgn 1
WJrL9/Ia 1
Tmw3iqZB 1
XLWGpfVc 1
CzZM2V2z 1
6tho9KNU 1 baca
AIcWKObQ 1
aH4z6kOC 1
CGvNsqit 1 venca_65
kycTgMOo 1
QKT4TGh/ 1
9hu1RINZ 1
egPdPH1T 1
gbDQcNAn 1
Ps+xi+RO 1
So0MXsy6 1
PqiFkGOE 1
gDgmaCb9 1
I3QG6DtR 1
lUS9cd2o 1

TomBP napsal:

Velkou hysterií se podařilo vyštvat Valdu z branky. On určitě není žádná hvězda, ale od jara patřil k lepšímu ligovému průměru. Všechno se na něj házelo, ale nebyl nejslabším článkem. Takže se vrátil Hugo a ...

S tim uplne souhlasim. Vales sice neni rozdilovy hrac, tim ale myslim v obou smerech, ale rozhodne náš tym nijak nepotapel, urcite jsou v tymu mnohem slabsi hraci (nebal bych se tam soupnout celou obranu). Buh vi co by fanousci o Valdovi psali kdybychom meli fakt dobrou a spolehlivou obranu, treba by ted byl za hvezdu. Kazdopadne si taky myslim ze ten fanouskovsky plac pomohl do brany Backovi a vysledek jsme videli, pritom Ostrava jbyla hodn hratelna a zmatenec Plavsic se chytil jen diky nasi neschopnosti.

A pod ten nazor na Kveta se taky podepisuju, co on vycaruje i v te nejslozitejsi situaci...tim klidem hrozne tymu pomaha. Vubec nechci domyslet co bude kdyz s Hronkem ted odejdou. Pak zbyde uz zase jen to na co jsme byli dlouhy roky zvykly... a zacneme zase od nuly.

Snad se to nestane!.

Sehnat pres zimu obrance, podrzet Kveta s Hronkem a pristi rok se paradne a zaslouzene rozloucit s Pepou v poharech :).

Koncim s korektnima komentarema. Kostla uz nemam rad ani za jeho srdcarinu. Je to obrovsky nemehlo ktery uz zavinilo neuveritelny mnozstvi golu. Je pomalej a neumi vubec cist hru. Letos nas o sam osobne stal spoustu zapasu. 

Ale jinak obecne obrana stoji dlouhodobe za hovno a kazi nasi nadprumernou ofenzivu. Velka skoda.

JohnZ napsal:

Je pravda,že obrana je největší slabinou týmu a hlavně v tomhle složení.Krch nemá na základ,v poslední době je marný i Köstl s Křapkou.Hůlka zpět do základu a dát šanci tomu Vilotičovi?Pravdou je,že obrana začíná už ...

Jojo, tak to vidim uplne stejne. Po dlouhe dobe mame fakt nadprumernej utocnej tym a bavi na to koukat (jsem zvedav jak dlouho udrzime Kveta s Hronkem) ale nedrzi nas obrana. Nemyslim si ze problem je v golmanovi, ale spis v obrane jako celku, dost casto vidim situaci ze mame klubko hracu ve vapne, ale utocnik soupere je uplne sam v idealnim prostoru a ma spousty casu neco vymyslet nebo v horsim pripade zakoncuje do prazdny. Vlastne nevim kdo z hracu za to muze nejvic, ale zacal bych u stoperu, kteri by to meli cele kocirovat. Chtelo by to sehnat nejakou kvalitu i na tenhle post.

Demínka napsal:

No, to co předvádí Krch směrem dozadu - minimálně ve druhé půli - je mírně řečeno - děsivé.

Dnes to stridani uplne nevyslo, Krch byl fakt hroznej a lavne celkove obrana nefunguje (nemluvim zdaleka jen o dnesnim zapase). Kostlika mam rad za zapal do hry ale hodne golu chodi pres jeho hrace. No a Backovsky dnes minimalne moc nepomohl tou svou rozehravkou, to si myslim neni cesta za Valese. Kazdopadne dnes rozhodl zapas rozhodci, tohle nas s tymem jako je Slavie proste popravi ...

Tak ja take pridam svoje "cenne" hodnoceni:). Tahle sezona je fakt za odmenu a fotbal na Bohemce me po delsi dobe hodne bavi. Jsem rad ze i casto hystericka kritika DJ trochu ustala...

Je uzasny kolik kvalitnich (i zdravych) hracu tu ted mame..Puskac (mozna teda uz zase zraneny?..), Kvet, Hronek, Pepa...to je proste jadro se kterym se da dlouhodobe hrat fotbal...do toho Moravek za dverma a samozrejme Drchal jako skvela posila (skoda ze asi jen na skok)...vcera bylo krasne videt co dokaze udelat jeden kvalitni fotbalista. Vykukuji pak dalsi jako je Janos...kreativnich hracu si cenim. Mrzi me ze se jeste nerozjel potencial Kovarika, ale vcera tam posilal supr centry. U Petraka jsem zatim rad kdyz neni na hristi (jeho strach cokoliv vymyslet vsechno prebije). Nesdilim zatim nadseni ostatnich z Prekopa, opravdu makal a drel ale fotbalovosti jsem moc nevidel a takovych hracu mame vic. Co se obrany tyce nepochopil jsem jak mohl vcera dostat ten slizoun pred strelou tolik mista, ale nestihl jsem rozklicovat kdo to podelal :), jinak me bavi Kostl svym durazem a utocnejma najezdama (i kdyz obcas nekde chybi) a nenapadny spolehlivy Krapka (kterymu jsem teda nedaval sance..), Hulka je zajimavy hrac, ale nekdy trnu co udela a pak bohuzel myslim ze predevsim Dosty uz dlouhodobe predvadi slabe vykony... i kdyz ho mam rad. Co se Valese tyka ani tady nesdilim nazor druhych, me se docela libi a hlavne ho obdivuju ze dokaze ustat tu kritiku z "vlastnich" rad, ja bych uz se slozil. Tak tot vse,  jsem uspokojen :) a tesim se na dalsi predstaveni.

Zdravim, trochu odbocim pred ligou jinam...mám dotaz na Petra Koukala, ale pripadne i na nazor do plena. Ono to tady kdysi davno uz myslim zaznelo, ale zajimalo by me jestli by neslo pod jednotlive prispevky pridat nejake hodnoceni +/-.

Vznikla by tim nejaka zpetna vazba na autory a mohlo by to vest ke kvalitnejsi debate. Nemirim ted na nic konkretniho, ale nekdy mi zustava rozum stat co se tu doctu, coz by mi ale nevadilo kdybych mrknul na hodnoceni a videl, ze je to treba jen nejaky mensinovy nazor nebo ze jsem holt opravdu mimo ja. Takhle tu ale dostava stejnou vahu kazdy prispevek. 

No a pak jeste druha vec, ale to je asi na nove forum :), takze si asi umim odpovedet sam...nicmene nedaly by se vsechny odpovedi na jeden prispevek radit do jednoho vlakna pod tento prispevek a ne aby se odpovedi zobrazovaly porad jako nove prispevky?

Je neuvěřitelný jak se tady různěj pohledy na jednotlivý hráče. Za mě Petrák alibistická hra, která nás vzadu spíš dostávala do nevýhodných pozic a dopředu přitom nulová kreativita ve stylu kdo nic nezkusí nic nezkazí... za mě Pepa o vagon výš, sice občas něco pokazí ale aspoň se povede pár akcí rozjet do něčeho překvapivého. Další pochvaly, který tady nechápu jsou směrem na Dostála... mám ho rád, ale není to první zápas kdy zahrává spíš už dost podprůměrně. Hraje tu svou strojovou hru a nesnaží se nic vymýšlet, což je vlastně OK když mu to jde, ale když stroj přestane fungovat, tak tam už není co obdivovat.

Naopak se tu haní hráči jako Vaníček, přitom je to jeden z mála kdo vůbec něco zkusí a občas mu to i vychází, snaží se jen udělat něco víc, což je ale riskantní protože je hodně vidět když se něco nepovede a někteří méně objektivní fanoušci ho pak roznášej na fórech i na staďáku na kopytech (...ten gól byla prostě chyba co se stane každýmu). Podobně se tu takhle za mě nepochopitelně nadávalo i na Pušku, přitom je to jeden z mále fotbalistů u nás a co mu tam chodí za míče to je na mašli. 

K fotbalu není moc co dodat, mám Klusáčka přes to všechno rád, nicméně už mi přijde že neví co s tím dál. Otázkou je jestli s tím materiálem co tu máme něco dělat lze. Za mě nepřišel z nových vůbec nikdo kdo by nás mohl poslat vejš, máme širokej kádr, spoustu vlastních hráčů ale proti blízký minulosti tu naopak chybí nějakej jedinec, kterej vyčníval, kterej byl řekněme i na prodej.. Přijde mi že nejlepší hráči ve stávajícím kádru jsou bohužel téměř na všech postech ti co už u nás nějaký čas hrají.

Jako fanoušci jsme si možná trochu i vybrečeli jít touhle cestou širšího kádru vlastních hráčů něž nějakých "hvězd" na hostovačku, což dost lidí štvalo, ale ono s tímhle rozpočtem nefunguje ani tenhle model...respektive funguje stejně mizerně.

Co mě ale osobně opravdu megaštve a to fakt nechápu, že je v lize rozpočtově několik podobných týmů jako je Bohemka (teda předpokládám) a třeba se jim i "daří" tabulkově jako nám, ale přijdou mi mnohem individuálně fotbalovější než my. Mě prostě současná Bohemka  (už několik let) přijde velmi nefotbalová a slabá s míčem. Když už se vyhrává je to všechno vydřený, musí to být vždy velmi silný týmový a soustředění výkon nebo nějakej úlet.

A už končím s pláčem, omlouvám se roznášení negativ a deprese...jako by toho bylo málo.  

Nezbývá než se smířit s klobásou a pivkem a radovat se z maličkostí :-).

Ten polocas to chtelo vydrzet :(. 

Jinak teda Marecek s Krapkou to je slusny peklo :) 

Chjo. Tak snad sesivky usnou na vavrinech, nic jinyho nas asi zachranit nemuze...