Detail uživatele diskuzního fóra - Vendelin

Datum prvního příspěvku
28.8.2017
Celkový počet příspěvků
17
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 12
Ptejte se vedení Bohemky 5
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Ukoye7Ol 6
SMFbJVY8 1
tcni0Wvx 1
rEDln2DS 1
oNeIaBMu 1
xOImAYW5 1
dFTHZEgn 1
WJrL9/Ia 1
Tmw3iqZB 1
XLWGpfVc 1
CzZM2V2z 1
6tho9KNU 1 baca

kovalam napsal:

já jen, že se zase ukázalo jak je důležité mít Pepu na hřišti, byl opět výborný!!!

Co k tomu dodat.. skvely jako vzdy.. je to uleva ho videt na hristi, budu se zase rad opakovat, ale ktery hrac pravidelne odvadi takovy vykon jako on? ... nikdo :). Je mi obrovskou zahadou ze to trener dokazet prehlizet. Ovsem treba to dneskem skoncilo a ted uz Pepu opet uvidime v zakladu kam 100% patri. Verim ze by pak trenera po zapase mohl kotel vyvolavat mnohem casteji :).

Kdykoliv Pepa nastoupi na hriste a to i pres to ze ho na nej v Bohemce uz temer nepoustime, predvede skvely vykon. Nevim co jeste musi predvadet aby to nase vedeni prestalo ignorovat a pustilo ho zpatky do zakladu. Nikdo s tak stabilni formou, prehledem, durazem ale i rozehravkou na Bohemce neni a k tomu ukazal ze je i dobry hlavickar a koncovy hrac.. to uz jsem si trochu zaprehanel :). Ta penalta na mem nazoru nic nemeni, i kdyz ji zvrtal pekne. O to vic me bude mrzet ze tak nejak tusim ze ho sefik zase posadi. Pritom nekterym mnohem slabsim a nestalym hracum se misto i minutaz vzdycky najde. Pepa na hrad! 

kníže napsal:

No upřímně, Ljovin s Vackem, jsou ve středu zálohy nyní určitě platnější, roky prostě nezastavíš. Pepa je i můj oblíbenec, ale obávám se, že na základ to bude pouze v případě zranění jednoho ze dvou ...

O tom asi zadna, uz jsem to tu i sam psal ze po prichodu Ljovina je to poprve co uz i ja beru ze Pepa se asi na hristi moc neobjevi, ale on nehral ani v dobe kdy tu jeste Ljovin nebyl. Navic ani kdyz stal Ljovin za karty tak nehral a to je pro me nepochopitelny, kdyz clovek vidi co na hristi stale predvadi. Je mi jasny ze vek nezastavis, ale stejne jak se dnes preferujou mlady kluci (coz je dobre) a vynasej se do nebes za kazdou povedenou prihravku, tak se stejne rychle zatracujou ty starsi hraci, kteri jeste maji hodne co dat, ale pro klub uz asi nejsou tak zajimavy. Jindrisek tady neni prvni pripad, vzpomnel bych treba i na Cizka.

Tak vysledek super, fotbal bida a sed. Bohuzel uz i ve srovnani s tou letenskou pakazi je dost smutny videt jak nam ujel vlak. Aspon ze Vanicek individualne vnasi trochu te fotbalove radosti... samozrejme stridan jak uz to tak pan trener u hracu kteri davaji nejakou nadstavbu rad dela. Jinak bych teda necekal ze Bohemku fotbalove potlaci Bartas, kteryho mam rad, ale cekal bych ze ho uz prevalcuji jini. Dalsi radost mi prineslo par minut hry Pepy i kdyz jeho nasazovani, kdyz uz tedy slavnostne dostane par minut, proste nechapu. Uz jsem se ale smiril s tim, ze u nas vladnou ignoranti, ktery ho nechaj zbytek kariery dosedet na lavce. Snad jsem zahlidnul i zablesk vracejicich se lepsich casu od Rudy, ale uvidime. Ono teda vubec tezko hodnotit, protoze Karvina je opravdu v tezkym rozkladu. Po puli se nabizelo si zvednout sebeduveru a ukazat z nasi strany trochu fotbalu v uvolnenym stylu, to se ale nekonalo. No tak uvidime kam to pujde dal, nicmena ja od prichodu MH chodim na Bohemku jen proto ze jsem fanda, hezkymu fotbalu uz jsem odvykl. Je mi ale jasny ze MH se dnes doma teteli blahem pac dle jeho slov dobry trener se pozna podle toho jestli jeho muzstvo umi dobre branit a to musim priznat dnes opravdu slo bezvadne. 

Uz jsem trochu vychladnul a zpetne bohuzel nelze tomu parchantovi cernymu nic vycitat. Co ale lze vycitat jsou ty nase zbytecny a prihlouply zakroky ve vapne... jak Krch tak predtim Dostal... pritom mimo vapno kolem soupere behame jak baletky jen abychom nekoho nedejboze nefaulovali, ze bychom nekoho pekne vychovne prejeli uz ani nepamatuju a ve vapne pak takhle trapnej faul. Kor kdyz ted bohuzel "funguje" video, tak musi mit hrac v hlave nastlano, kdyz to udela... 

Hrubajz napsal:

Az ted jsem si poslechl rozhovor s Trpisovskym po zapase v Plzni. Ten nas trener by se na ten rozhovor mel koukat a hlavne poslouchat nekolikrat dokola! A nejen priznani vlastnich chyby, ale take to ...

S tim stredem mam stejny nazor. S Olomouci byl Vacek uplne zabitej, pritom z jeho fotbalovosti a kreativity by mela Bohemka tezit nejvic. Proc pod nim nehral Pepa to uz je tady taky snad skoda komentovat, uz delsi dobu je zde Pepa vedeny jenom jako stary neperspektivni hrac, ktery je dobry jen kdyz se zrani vsichni ostatni a Haskovi je uplne jedno ze je pritom stale lepsi. Na jeho pozici nas nikdy bota netlacila. Ted je teda pravda ze Levin se jevi zajimave, ale vcera stal za karty a zas nic.

Nevadi vedeni ze uz ponekolikate nas trener kritizuje verejne sve vlastni hrace v tom duchu ze nemaji kvalitu a ze vlastne prave proto hraji jenom v Bohemce. Me to jako fanouskovi Bohemky docela vadi a zajimal by me nazor vedeni. Vim ze je trener Hasek asi fajn chlap, ale jako trener si me neziskal a uz vubec me nepresvedcil ze mu jde primarne o Bohemku. Z rozhovorů s nim citim ze chce za kazdou cenu vysvetlit ze chyba neni na jeho strane a ocistit svoje jmeno ale Bohemka mu prilis na srdci nelezi. 

dinamozg napsal:

muzstvo hralo jak hrala osa Dostal - Reiter. Masek obcas dal nejaky gol. Pepa to drzel v stredu. Ted je Reiter najednou a bez vysvetleni na lavicce, Masek na lavicce, Jusuf na lavicce, Pepa na ...

Pod tohle se i já podepíšu. Nevidím trenérovi do kuchyně, ale některým hráčům nevyjde jeden zápas a slehne se po nich zem a jiní jako např. Vodháněl nezahrají několik zápasů vůbec nic a stejně jsou v základu. Mladý Hašan má podle mě podobné privilegium, ale tam si myslím nějaký potenciál je. Bohužel je mi úplně jasný co bychom dostali za odpověď..."oni totiž hrají poctivě dozadu, vykrývají dobře prostor apod a dobrý trenér je ten, který naučí tým bránit". Maškovi i Raiterovi sice občas nějaký zápas nevyšel, ale dodávali hře nějakou myšlenku a fotbalovost, která nám teď tak chybí. Vaníček byl také vždycky když dostal příležitost vidět. My ale sázíme pouze na pracovité běhavé hráče, jenže jenom o tomhle ten fotbal není a je vidět že už ani výsledky to nedělá, protože celou sezonu uběhat prostě nelze. Jo a Pepa by měl hrát dokud bude schopen dojít na hřiště. 

Dobry den, sice uz bylo ledacos naznaceno ale mam dve jednoduche otazky ohledne Jindriska. 1) Je to tak ze ted nehraje pouze kvuli zdravotnim problemum? 2) Az bude zdravy bude zase hrat? Pokud jde ciste o ten zdravotni stav dale netreba cist... Na jeho misto nemame nikoho kdo by se mu jen priblizil a i kdyby tam lezl Pepa po ctyrech porad bude platnejsim hracem nez jsou alternativy, ktere tem mame. Kdo by to chtel z nejakeho duvodu prehlizet treba kvuli jeho veku tak at se podiva na statistiky, bez nej jsme v defenzive proste dlouhodobe slabsi a on navic umi i dopredu. Uz jsem se tu na to same ptal kdysi jednou a bylo mi zodpovezeno ze Pepa uz proste nestiha..no a pak byla velka marodka a Pepa se nastesti vratil a zase jako driv ukazal ze na to proste ma s prehledem.. v technice, prehledu, tvrdosti ale i rychlosti. Ja nechapu proc neni na hristi jeden z dlouhodobe nejlepsich hracu tymu a neni to poprve. A netvrdte mi ze je stary, kdyz je proste lepsi nez vsichni ostatni. 

Tak jsem dnes po dlouhe dobe nemohl na zapas primo na stadion a chtel jsem si precist o prubehu zapasu aspon neco na nasich domovskych strankach. Nevim kdo pise ty reportaze a chapu ze psat o golu soupere neni pro bohemaka prijemna zalezitost, ale docist se ze souper vyrovnal a nasledne ze Krch v nastaveni svym golem take vyrovnal je sice fakticky pravda, ale pokud tam chybi zminka o nejakom tom golu ktery padl mezi tim, tak se clovek docela divi :).