Detail uživatele diskuzního fóra - Vendelin

Datum prvního příspěvku
28.8.2017
Celkový počet příspěvků
10
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 6
Ptejte se vedení Bohemky 4
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
SMFbJVY8 1
tcni0Wvx 1
rEDln2DS 1
oNeIaBMu 1
xOImAYW5 1
dFTHZEgn 1
WJrL9/Ia 1
Tmw3iqZB 1
Ukoye7Ol 1
XLWGpfVc 1

dinamozg napsal:

muzstvo hralo jak hrala osa Dostal - Reiter. Masek obcas dal nejaky gol. Pepa to drzel v stredu. Ted je Reiter najednou a bez vysvetleni na lavicce, Masek na lavicce, Jusuf na lavicce, Pepa na ...

Pod tohle se i já podepíšu. Nevidím trenérovi do kuchyně, ale některým hráčům nevyjde jeden zápas a slehne se po nich zem a jiní jako např. Vodháněl nezahrají několik zápasů vůbec nic a stejně jsou v základu. Mladý Hašan má podle mě podobné privilegium, ale tam si myslím nějaký potenciál je. Bohužel je mi úplně jasný co bychom dostali za odpověď..."oni totiž hrají poctivě dozadu, vykrývají dobře prostor apod a dobrý trenér je ten, který naučí tým bránit". Maškovi i Raiterovi sice občas nějaký zápas nevyšel, ale dodávali hře nějakou myšlenku a fotbalovost, která nám teď tak chybí. Vaníček byl také vždycky když dostal příležitost vidět. My ale sázíme pouze na pracovité běhavé hráče, jenže jenom o tomhle ten fotbal není a je vidět že už ani výsledky to nedělá, protože celou sezonu uběhat prostě nelze. Jo a Pepa by měl hrát dokud bude schopen dojít na hřiště. 

Dobry den, sice uz bylo ledacos naznaceno ale mam dve jednoduche otazky ohledne Jindriska. 1) Je to tak ze ted nehraje pouze kvuli zdravotnim problemum? 2) Az bude zdravy bude zase hrat? Pokud jde ciste o ten zdravotni stav dale netreba cist... Na jeho misto nemame nikoho kdo by se mu jen priblizil a i kdyby tam lezl Pepa po ctyrech porad bude platnejsim hracem nez jsou alternativy, ktere tem mame. Kdo by to chtel z nejakeho duvodu prehlizet treba kvuli jeho veku tak at se podiva na statistiky, bez nej jsme v defenzive proste dlouhodobe slabsi a on navic umi i dopredu. Uz jsem se tu na to same ptal kdysi jednou a bylo mi zodpovezeno ze Pepa uz proste nestiha..no a pak byla velka marodka a Pepa se nastesti vratil a zase jako driv ukazal ze na to proste ma s prehledem.. v technice, prehledu, tvrdosti ale i rychlosti. Ja nechapu proc neni na hristi jeden z dlouhodobe nejlepsich hracu tymu a neni to poprve. A netvrdte mi ze je stary, kdyz je proste lepsi nez vsichni ostatni. 

Tak jsem dnes po dlouhe dobe nemohl na zapas primo na stadion a chtel jsem si precist o prubehu zapasu aspon neco na nasich domovskych strankach. Nevim kdo pise ty reportaze a chapu ze psat o golu soupere neni pro bohemaka prijemna zalezitost, ale docist se ze souper vyrovnal a nasledne ze Krch v nastaveni svym golem take vyrovnal je sice fakticky pravda, ale pokud tam chybi zminka o nejakom tom golu ktery padl mezi tim, tak se clovek docela divi :). 

Tak ja sem take prihodim svuj nazor at to trochu vyvazim. Jsem z tech fanousku, kterym jde predevsim o koukatelny fotbal a az v druhe rade o vysledky. A jak jsem na trenera na zacatku nadaval a neveril jsem mu, tak nyni je to presne obracene. I kdyz se ted treba nevyhrava, musim rict ze je skvele co s Bohemkou dokazal za tu chvili udelat a verim ze i vysledky se zase brzo dostavi. Jedine co bych mohl vytknout je ze stale nepodarilo najit nahradu za Pepu Jindriska, rekl bych ze byt na hristi on, tak par z tech golu nepadne. Svec, Bederka ani dalsi se Pepovi zatim ani nepriblizili. Doufam ze se da jeste do cajku a nejaky zapas odehraje. Za vcerejsek za me minimalne prvni polocas nadherny fotbal, byla tam bojovnost ale i rychlost, system, nic nahodneho, moderni fotbal. Jsem rad ze i Bartas konecne chytil zase slinu. Co vcera neklaplo a cim nas Teplice prehrali bylo paradoxne to co je nasi silnou zbrani, tedy hrat naplno a nic nepodcenit az do konce, at se dari nebo nedari, coz ale myslim trener uz priste nedopusti. Vysledek samozrejme chvalit nelze, ale ja se vcera rozhodne fotbalem pobavil a o to podle meho jde nejvic. Jedinou silnou kritiku a varovani vsem tak posilam pouze smerem ke stanku na namesticku kde jsem si dal po letech bramborak... komu je zivot mily nedelejte to, fakt humus :). 

ludvavestec napsal:

Vážení klokani, s lítostí Vám oznamuji, že jsem před pár minutami zrušil akci na parníku Tyrš.  Důvodem je nesplnění slibů od Sváti Bati ( dva měsíce a nic...) Storno poplatek zaplatím ze svého, jako daň za blbost, ...

Hmmm, pěkný. Dlouho jsem zvažoval jestli má smysl sem napsat, ale když jsem si prečetl tohle tak se také přidám. Moje zkušenost se Sváťou respektive zkušenost našeho Bohemackýho fanklubu je velmi špatná. Nechci se v tom pitvat, ale stručně řečeno bylo nám mnohokrát neco slíbeno, dokonce aniž bychom o to nějak usilovali, ale všechno se následně hrozně vleklo nebo z toho nakonec sešlo úplně a to takovým způsobem že se to nekolikrat odkládalo, měnily se podmínky za pochodu nebo už nám Sváťa jednoduše přestal brát telefony. Hlavní problém byl v tom, že do toho bylo někdy zapojeno i více lidi, kteří si podle aktualních slibů přehazovali program, organizovali společné akce a následně zase rušili.... takze kromě toho že se nakonec ta akce zrušila, tak byl člověk sám před ostatníma ještě za pitomce. No doufal jsem a doufám, že to byla u všeho jen souhra nešťastných náhod a o ty ostatní důležitější věci se Sváťa stará úplně jinak = lépe.

Ach jo, to je zase rozhovor s trenerem, fakt toho cloveka nemam rad, nemuzu si pomoct, podle me je spojeni Haska s Bohemkou nestastna vec, mozna fotbalem zije, ale jede predevsim na sebe. Uznavam ze ma vysledky, jeho urputny fotbal prinasi body takze ho dost fanousku bere a ja se to budu dal snazit respektovat. Ty jeho alibisticky rozhovory mi ale davaj zabrat, dava hrozne najevo jak spatnej tym ma, jak chudy jsme, jak tezky to ma a jak je teda on timpadem skvelej trener kdyz s touhle luzou dokaze delat body. Neni to bohuzel prvni jeho rozhovor v tomhle duchu. A kdyz uz sem pisu tak jeste pridam dalsi vec (i kdyz to uz povazuju za svuj rekneme neobjektivni pohled).. prijde mi ze za Haska jsou prosazovany predevsim hraci kteri nejvic ze vseho nabehaj na hristi hodne kilometru a predevsim ty kilometry znamenaji Haskuv uspech, neznamenaji ovsem hezky fotbal a ja proste nechodim na Bohemku na atletiku ale na fotbal. Obavam se az odejde Tetteh ze te fotbalove krasy uz moc neochutname. No nic, omlouvam se priznivcum Haska, ale aspon jsem se vypovidal a budu zas nejakej mesic v klidu.