Detail uživatele diskuzního fóra - Kíša

Datum prvního příspěvku
20.3.2007
Celkový počet příspěvků
55
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 47
Ptejte se vedení Bohemky 6
Online chat s vedením 1
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
sfXzfOP8 5
dqk5NmMO 4
4YNhVQmJ 4
k6ukaDSY 3
Xu1fdycl 3
aFgNxMNt 3
+dmdi3ep 2
2pRMLhyl 1
Awk26TLE 1
eyZhGSx+ 1
rAFh22WL 1
/2GFS8qu 1

dykovka napsal:

Mládež má zmrd Svoboda a dělá jí kurva tak špatně, že to vyhovuje pouze jemu.!!! Až tohle všichni tady pochopí, a něco s tím udělají (čímž myslím absolutně minimalizovat jeho vliv na ní a aby ...

Jestli se dobře pamatuji, tak vedení řeklo, že mládež je od klubu oddělena, aby mohla pobírat dotace. Docela by mě zajímalo, kolik na těch dotací mládež dostává, rozhodně to ale v žádném případě není pro klub výhodné. Myslím si, že kdyby se mládež začlenila zpět do klubu (a zbavili by jsme se tak Svobody), tak by jí sice klub musel financovat z vlastní kapsy, ale zároveň by získal nemalé peníze z prodeje hráčů a spoustu peněz by taky ušetřil tím, že by mohl čerpat hráče pro A mužstvo z vlastních odchovanců. Osobně současnou situaci s mládeží považuji za jednu z nejvíce alarmujících okolo naší Bohemky.

rocknroll napsal:

1) Levin nebyl k dispozici (nebyl na lavicce). 2) Levin netrefi ani prazdnou branu. 3) Kdyz se prohrava 1:0, tak stridat defenzivniho zaloznika za jineho defenzivniho zaloznika nedava smysl.  Jedine snad kdybychom chteli tu porazku ubranit. 4) Stridali ...

1) OK, to mi nějak v tom znechucení z naší hry uniklo, že nebyl k dispozici.

2) On Filip taky několikrát totálně pohořel v jednoduchém zakončení, nemluvě o tom, že je na hřišti celkově k ničemu.

3) Levina bych tam dal proto, že se dokáže srovnat s agresivitou soupeře, sám hraje dost do těla, díky tomu by jsme mohli získat více míčů ve středu hřiště, z čehož by těžil především Vacek, který tam je jako hlavní mozek hry. Nemluvě o tom, že Levin - ač defenzivní záložník - má poměrně dobrou rozehrávku a když získá míč, tak moc nekazí. Marně se snažím vzpomenout, kdy Filip naposledy vybojoval míč a smysluplně a přesně ho rozehrál....

4) Ano, souhlasím, ale trenér se nemůže rozhodovat jen podle toho, že prohrává, tak tam dá více ofenzivních hráčů. Vždycky jde především o to, jakým způsobem soupeř hraje, naši hráči se s agresivní hrou Baníku špatně srovnávali a proto by dle mého názoru bylo lepší dát tam hráče, který dokáže pro tým získat více míčů, svojí tvrdostí trochu rozhodit soupeře a možná tím i namotivovat spoluhráče, než tam dát Filipa, který sice je ofenzivnější, ale všichni víme a vidíme, že je na hřišti naprosto k ničemu (myslím, že i v 10 hráčích by jsme hráli lépe než v 11 hráčích s Filipem).

Nicméně Levin k dispozici nebyl, takže všechny výše zmíněné argumenty jsou k ničemu :)

Co se stalo, nelze změnit, takže teď se nahecovat na Slovácko a pokud možno je totálně přejet, ať si spravíme chuť :)

Vertigo napsal:

kdyz clovek porovna stodesetiletyho Jagra, kterej po nocich blbne v oloveny veste na zimaku, s tema nasima "profikama", musi se tomu jenom smat. z toho proste ani nejde bejt nasranej.

No já byl docela překvapen tím, jakým způsobem trenér a Šmíďák po nedělním zápase říkali, že hráči pořádně zregenerují, budou mít předepsaný jídelníček/správně jíst a nasadí nějaký suplementy, aby se do středy dali do cajku... Čekal bych, že profesionální sportovec, ať už jde o jakýkoliv sport, řádně dbá a svou životosprávu, ví, co a kdy jíst, stará se o své tělo (pracovní nástroj) a obecně dělá vše pro to, aby byl na každý zápas v co nejlepší formě. Ale ze slov trenéra a Šmíďáka jsem měl pocit, jako by něco takového bylo v našem týmu naprosto neobvyklé a přistupovalo se k tomu jen ve výjimečných situacích...

Baník byl ten poslední tým, kterého jsem si přál, aby jsme dostali vylosováno, jelikož proti němu prostě hrát neumíme a dle mého názoru je to pro nás ten nejhorší možný soupeř. Důvod je jednoduchý - Baník hraje velmi agresivní fotbal, má dost urostlých hráčů (schválně říkám urostlých a ne vysokých, jelikož všichni naši vysocí hráči jsou jak párátka), neustále napadá. S tím mají naši hráči velký problém, jakmile jim jde někdo do těla, tak začnou panikařit (docela dobře to vystihuje jedno zápasnické moudro - když dostaneš ránu, tvůj mozek zareaguje jedním ze dvou způsobů - jdi kurva do toho a nebo kurva zdrhej - a většina našich hráčů reaguje tím druhým způsobem).

S tímto agresivním stylem hry soupeře se lze vyrovnat jen dvěma způsoby - buď hrát stejně nebo ještě více agresivně a tvrdě, nebo hráče soupeře vykombinovat a totálně vykoupat kličkami apod. První způsob zvládnou tak 3 - 4 naši hráči, na ten druhý způsob ještě nemáme dostatečnou kvalitu.

Každopádně nechápu to minimální nasazení našich hráčů - všichni pořád říkají, jak chtějí trofej, ale na hřišti to vypadá, že pro to nikdo není schopný něco udělat. Víc nechápu jen to, že šel za Pepu na hřiště Filip, měl tam místo něj jít Levin, ten se aspoň dovede s agresivní hrou srovnat a myslím, že i sám má takový styl hry jít do toho po hlavě. Jinak nevím, co k zápasu víc napsat, byl to z naší strany tak hnusnej fotbal, že jsem to sledoval jen tak napůl, aby mi z toho nepraskla žilka v mozku.

Jediné co dodám - klobouk dolů před všemi výjezdníky, kdyby takové nasazení jako vy měli i naši hráči, tak jsme v poháru i lize na místě Baníku. Teď se soustředit na ligu, přejet Slovácko a doufat, že Příbram bude "chtít vyhrát víc" než Teplice.

Klokanekst napsal:

Na ČT sport je uvedeno, že zápas Bohemians - Olomouc zítra začíná v 16.30  ?

Podle Livesport.cz i oficiálního webu FAČR je výkop v 18:00, na ČTčku mají asi nějakého šotka :)

Hrubajz napsal:

Dle poslednich informaci ma Puskac zlomenou ruku..............

No já jsem si při zápase všiml, že se za ní občas chytá s bolestivou grimasou... tak snad bude moci hrát s ortézou, jinak jsme bez útočníka. S Júsufem už vůbec nepočítám, hned jak se vrátil z repre s tím, že má pochroumaný kotník, tak jsem si říkal že buď bude zraněný do zápasu se Slavií a pak se "zázrakem" vyléčí, a nebo bude jakože zraněný celý zbytek sezony.

Někdo z klubu musel utopit alespoň 50 koťátek nebo vyhladit nějaké menší městečko... jinak si už vážně nedovedu vysvětlit, jakou "smůlu" v této sezoně máme. Za celou dobu, co je  vlize VAR, nám pomohl jednou, jinak nám vždy uškodilo, většinou svojí nepřítomností. Nutno podotknout, že jak na Spartě, tak včera proti Slavii se určitě jednalo o naše fauly a je to hlavně vina těch hráčů, že si nedávají pozor, zejména když ví, že je na zápase VAR!!! Nicméně to, v jakých situacích nás video potopilo - já ani nevím jestli se mi chce brečet, hystericky smát nebo někoho zmlátit (asi ta třetí možnost). Pokaždé to výrazně poškodilo fotbal jako hru a sport...

Já jsem zastánce videa, ale za určitých podmínek - za 1. video bude na všech zápasech kola, za 2. VAR bude mít ve videu ofsajdovou čáru, za 3. budou se žlutě trestat simulace i v případě odpískaného faulu, za 4. každý tým by měl něco jako Eagle eye v tenise - jednou za zápas bude moci požádat o přezkoumání sporné situace, za 5. přísnější tresty pro rozhodčí, pokud i přes pomoc VAR chybuje (např. Frýdkova ruka/neruka v zápase Sparty s Duklou je ukázkový příklad). Jen takto může být video objektivní, spravedlivé a plnit účel, za jakým bylo zavedeno. V současném stavu video slouží akorát k tendenčnímu řízení zápasů, což se ale nelze divit v téhle korupcí prolezlé zemi kde fotbal řídí mafie.

Teď k fotbalu - první půli jsme hráli až moc pasivně, ve druhé půli už byla hra lepší, ale pořád to nebylo dost. Chápu, že proti Slavii nemůžeme hned od začátku otevřít hru, ale nechávali jsem sešívkám až moc prostoru, zejména kolem vápna. Také nechápu taktiku "nefaulování" - ztratíme míč na půli či dokonce na soupeřově polovině, ale nikdo nezkusí byť jen decentním faulem zastavit rozvíjející se akci soupeře, ale pak faulujeme před naším vápnem? Co je tohle za logiku? Obzvláště nepochopitelné je pak to držení ve vápně - jednak je to blbost, protože to vždy zavání penaltou, ale když už si proboha musím pomoct rukama tak to dělám tak, aby to nebylo vidět ne? Fakt nechápu naivitu některých našich hráčů.

Včera jednoznačně nejhorší Krch a F. Hašek, ale to není nic nového. Dan letos postrádá vše, co dříve bylo jeho předností - přesná a konstruktivní přihrávka, vyhrával souboje čistě, snad jen to hlavičkování mu ještě jde. Jeho chyby nás letos stály minimálně dva zápasy a je to o to smutněší, že je kapitán. F. Hašek na ligu vážně nemá, zejména na kraji zálohy (jako střeďák byl sice taky pod ligovou úroveň, ale to co předvádí na kraji je fakt katastrofa). Velmi špatný pozičně, v soubojích slabý, směrem dozadu nespolehlivý, směrem dopředu nevýrazný a k tomu často chybuje (včera druhý gól začal u něj když ztratil/špatně odkopl míč, zbytek pak dokončil Krch když zaspal a nebránil Škodu).

Ale ať jen nehaním. Včera skvělý výkon Vaníčka, vynikající Fryšták (za žádný gól nemohl, u třetího se sice jen koukal, ale na míč nejprve neviděl a pak když už ho viděl, tak byl zrovna v takovém blbém pohybu), hodně se mi líbil Levin - dobrý pohyb, na naše poměry dost dobrý na míči, vyhrává souboje (i když občas zbytečně fauluje za ŽK). Svůj standard (myšleno dobře a bohovně) zahráli Dosty s Barťasem (ten měl problém, že před ním hrál junior, který se nevracel nebo věčně nebyl kde měl). Na Puškáčovi a Vackovi bylo vidět, že jim chybí herní praxe a fyzička (zejména u prvně jmenovaného), ale s každým zápasem půjdou jen nahoru. Ruda se pomalu zlepšuje, ale pořád to není co bývalo, zejména v rychlosti (a to byla vždy jeho největší přednost).

Střídající hráči - Záviška je hlavně běžec, což ale v pozdějších částech zápasu může být rozdílové, včera bohužel nebylo. Vodháněl mi nepřišel tak špatný jako dříve, včera tam měl docela dobré věci (někdo tu nedávno psal, že ho viděl na tréninku a je prý dosti "fotbalový" - možná to brzy začne předvádět i na hřišti). Marhún - je vidět, že nemá dostatečnou fyzičku, hlavně zrychlení a agilita u něj pokulhává, ale myslím, že dobře čte hru, zejména směrem dopředu se pohyboval ve správných prostorech a třeba jak nabíhal na zadní tyč na centr Vaníčka (který byl bohužel v ofsajdu), to většina z našich hráčů vůbec nedělá (obecně prostor na zadí tyči dost podceňujeme jak v útočné tak obranné fázi). Kdyby naši hráči řádně zavírali na zadní, tak jsme mohli dát alespoň o 5 gólů více, což by se určitě podepsalo i na bodových ziscích. Takže podle mě bude Marhún velice platný a nadstandartní hráč, jen co dožene fyzičku a sžije se s týmem.

Závěrem - na Seshity jsme prostě neměli, jejich tým je opravdu na mnohem vyšší úrovni. Nebýt toho posratého videa, tak mě to prohra zas tak moc neštve. Hlavně ale musíme začít porážet týmy kolem nás, takže za týden v Karviné bezpodmínečně za tři body a pokud se prohraje, tak by měl trenér Hašek odstoupit/být odejit - sice si nemyslím, že je tak špatný trenér, jím nastolená cesta je podle mě správná, ale některé věci prostě nedělá dobře (neustálé stavění Filipa, strach udělat změnu, nepřizpůsobení taktiky soupeři - jo, zní to hezky, že chceme soupeři vnutit náš styl hry, ale nejsme kurva Liverpool, aby jsme tak hráli pořád). A myslím, že v případě dalších porážek by změna trenéra byla tím správným impulzem, trochu změněná taktika, pročištění vzduchu v kabině (neříkejte mi, že kluky neštve, jak je Filip neustále v základu...) a čerstý start, teď po Karviné navíc bude repre pauza, takže v případě prohry tam ideální čas na změnu.

Sorry za takovou slohovku, ale musel jsem si trochu vylít srdíčko :) BOHEMKA DO TOHO!

Dneska jedním slovem neschopnost. Neschopnost si přihrát, neschopnost vystřelit, neschopnost zrychlit hru. Pokud se nepletu, tak první střela z naší strany byla až někdy kolem 60. minuty od Závišky (a buďme upřímní, byl to spíš centr). Upřímně mě posledních pár zápasů šokuje Reiter - kam se poděla jeho rychlost, jeho dravé průniky? Ano, měl tam dva pěkné průniky do vápna, ale jinak skoro pokaždé, když na křídle dostal míč, tak hru akorát zpomalil. Naprosto nechápu dnešních 90 minut Filipa Haška, na hřišti jsem si ho všiml akorát při jeho dvou střelách, ale jinak jsem o něm vůbec nevěděl. Už o půli bych ho střídal za Pepu. Jediný, kdo dneska jakž takž z mého pohledu snesl nějaké kiteriumk byl Barťas - jednak kvůli těm pěkným houslím v druhé půli, ale hlavně opravdu bojoval celý zápas. A ještě Fryšták, co mohl to chytil, gól jeho chyba myslím nebyla.

11.rada napsal:

Plzeň hledá klub pro rozehrání své mladé naděje. Pavel Bucha se v Plzni i po půlroce hledá. Ani v zimní přípravě nepatří mezi hráče, kteří nutí Pavla Vrbu k přemýšlení o změně v základní sestavě. ...

Sice nutně potřebujeme náhradu za MHml., ale jestliže se Bucha bojí hrát a tvořit (což jsou věci, které nutně potřebujeme), tak ho tu radši nechci. Potřebujeme jít do jarní části s kvalitními rozehranými hráči, ne s klukem, který bude půl sezony hledat formu, v tom fakt přínos nevidím. To radši ať tu 8 hraje Filip Hašek nebo Tonda Vaníček.