Detail uživatele diskuzního fóra - Kíša

Datum prvního příspěvku
20.3.2007
Celkový počet příspěvků
46
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 38
Ptejte se vedení Bohemky 6
Online chat s vedením 1
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dqk5NmMO 4
k6ukaDSY 3
Xu1fdycl 3
aFgNxMNt 3
+dmdi3ep 2
4YNhVQmJ 2
2pRMLhyl 1
Awk26TLE 1
eyZhGSx+ 1

11.rada napsal:

Plzeň hledá klub pro rozehrání své mladé naděje. Pavel Bucha se v Plzni i po půlroce hledá. Ani v zimní přípravě nepatří mezi hráče, kteří nutí Pavla Vrbu k přemýšlení o změně v základní sestavě. ...

Sice nutně potřebujeme náhradu za MHml., ale jestliže se Bucha bojí hrát a tvořit (což jsou věci, které nutně potřebujeme), tak ho tu radši nechci. Potřebujeme jít do jarní části s kvalitními rozehranými hráči, ne s klukem, který bude půl sezony hledat formu, v tom fakt přínos nevidím. To radši ať tu 8 hraje Filip Hašek nebo Tonda Vaníček.

TomBP napsal:

Ohledně té návštěvnosti doma jsem se podíval na oficiální statistiky. Sezóna 2017/2018 - 4.117 Aktuální sezóna - 4.293 Takže v letošní sezóně se průměrná návštěva na zápas zvýšila téměř o 200 diváků. Po tom strašidelném podzimu je to ...

Statistika návštěvnosti je bohužel zkreslená přinejmenším faktem, že se automaticky započítávají všechny permice, ať už jejich držitelé dorazí nebo ne. A pokud se nepletu, tak letos se permic prodalo zase o trošku více než loni.

Přijď ale někdy při zápase na chvíli do kotle a podívej se na hlavní tribunu, jak je poloprázdná. To samé v kotli ubývá fanoušků - stojím cca za pravou tyčí branky a minulou sezonu tam bylo vždycky pěkně plno, teď co jsem byl naposledy (proti Příbrami) jsem měl kolem sebe tolik místa, až mi to bylo nepříjemné.

Alarmující je, že velká část "absencí" jsou permanentkáři (soudě dle oficiálně hlášených počtů diváků a automatického započítání všech permic do návštěvnosti) - když už jim se na ten fotbal nechce, tak je to fakt špatný. No a k tomu si ještě vem případné "fixlování" s čísly jak píše tomiisek.

vapno80 napsal:

Nehrajete někdo World off Tanks? Že bychom založili Bohemians klan?

Jestli se najde dost lidí, proč ne? :) Napiš do garáže, nick Kisa92

Ahoj, mám 2 volný místa v autě do MB, odjezd cca před půl druhou z Jižního Města (Opatov nebo blízké okolí). Zájemci volejte 735 050 235.

Ahoj Sváťo, za dva dny hrajeme v Boleslavi a kromě termínu není na našem webu jediná informace o tomto zápase. Nešlo by alespoň uvést info o vstupenkách? Díky

batoh napsal:

Bylo by občas možné aktualizovat stránky Eshopu? Ve srovnání s prodejnou na stadionu tam dlouhodobě nejsou v nabídce některé produkty a chybí foto jiných (např. čepice). A dále bych se rád zeptal, co speciálního je ...

Dres bez reklam je dražší, jelikož u něj chybí ty příjmy z reklam. Myslím, že to tu jednou Sváťa nebo Petr psali krátce po první informaci, že budou k dispozici i dresy bez reklam. Pochybuju sice, že by na kždém běžném dresu klub z reklamy vydělal 300,-, to spíš tu vyšší cenu zaokrouhlili na pro Bohemáky marketingově zajímavější částku 1905,- Kč.

teaman napsal:

Chtěl bych mít bližší vazbu na klub. Proč mi info o tom, že bude Ruda v televizi nemůže přijít do mailu? (Možná do SMS, jestli je to ještě pro někoho potřeba) ...přečíst si to druhý ...

Informace o tom, že bude Ruda v Tiki-taka, byla zveřejněna na Facebooku, tuším že tak 2 hodiny předem. Rozesílat to mailem nebo nedej bože SMSkou s tím, že by měl mít každý nějaké preference co chce jak často dostávat za info? To chce mít vytvořenou databázi, kterou by někdo musel udržovat a myslím, že čas lidí v klubu se dá využít lépe.

Co se týče Google kalendáře s termíny zápasů, tak už zde bylo několikrát zmíněno, že termíny zápasů se vypisují cca 2 až 3 týdny předem, takže nelze udělat kalendář na začátku sezony. Jasně, mohl by to někdo nahazovat vždy, když je znám termín.... ale info tady na hlavní stránce, Facebooku, Twitteru a Instagramu snad stačí ne?

rudd napsal:

Nechci nikoho podceňovat, ale  chtít po panu výtržníkovi nějakou úroveň je asi naprosto beznadějné.

No chtěl jsem to zkusit, teď už chápu proč na něj nikdo nereaguje :) 

vytrznik napsal:

Zavri uz huby ty kretene tvoje zasrany statistky nikoho nezajimaj a psat tady neco o barazi ? di se lecit uz me zacinas srat!!!Kde mas psany ze Banik a Zlin budou ty nejslabsi v lize?

Mohu se tě zeptat, proč neustále na Tomiiska útočíš, urážíš ho a chováš se naprosto nevhodně (ať už ve smyslu běžné mezilidské slušnosti, tak pravidel fóra)? Pokud vím, tak Tomiisek se chová slušně, nikoho nenapadá, jen píše statistiky, které dle mého názoru mohou být zajímavé. Jestli ti něco provedl, tak si to vyřešte soukromě mezi sebou, ale laskavě přestaň zahnojovat zdejší fórum neustálými urážkami.

Díky, Jakub Kirchner