Detail uživatele diskuzního fóra - Kíša

Datum prvního příspěvku
20.3.2007
Celkový počet příspěvků
62
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 53
Ptejte se vedení Bohemky 6
Online chat s vedením 1
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
sfXzfOP8 5 tom2
dqk5NmMO 4
4YNhVQmJ 4
/2GFS8qu 4
k6ukaDSY 3
Xu1fdycl 3
aFgNxMNt 3
+dmdi3ep 2
itArD0/n 2
2pRMLhyl 1
Awk26TLE 1
eyZhGSx+ 1
rAFh22WL 1
W3w16QSA 1
syUQ4l8t 1

Lamas napsal:

A kdo to dělá u nás?

Po přečtení Malíkovy reakce na tu anketu Sportu (četl jsem to hned v ten den, co anketa vyšla, ne až nyní) si myslím, že to byl od Malíka (resp. Berbra) dopředu připravený a velmi dobře promyšlený tah. Jen považte - předseda svazu vypustí do novin názor, že všechny ligové kluby mají lidi na ovlivňování zápasů. Všechny kluby to samozřejmě popřou (snad jen Starka řekl, že se k tomu vyjadřovat nebude - že by měl problém se lhaním? :) a velmi krátce na to, co jsou výsledky ankety zveřejněny, Malík reaguje tím, že v tom případě žádné ovlivňování zápasů ve fotbale není a ani nebylo, protože kdo jiný by chtěl ty zápasy ovlivňovat, když ne kluby?

Svaz tak teď má v ruce pádný argument, kterým se v budoucnu může (a určitě bude) ohánět kdykoliv si někdo bude stěžovat na tendenční řízení zápasů. Pokud to takto opravdu plánovali, tak klobouček, protože to je geniální plán. Každopádně se děsím toho, jak od teď budou vypadat zápasy, když svaz může v podstatě jakékoliv námitky a stížnosti na ovlivňování zápasů smést ze stolu a rozhodčí jen "potrestat" pozastavením činnosti na několik zápasů (a všichni víme, jak to dopadlo v případě Ardeleanu po barážových zápasech loňské sezony - zmetek sice teď ligu nepíská, ale zároveň byl povýšen do nejvyšší mezinárodní kategorie rozhodčích).

košile napsal:

Mam na vas takovej dotaz, jsou tu vsechny subkultury fans tak me zajima pohled ze vsech uhlu kdyz vidim tu hysterii na seznamu ohledne vcerejsiho pyra na slavii... Jakej mate nazor co ano co ne ...

Jsem určitě pro některé dýmovnice (takové ty, co z nich nelítá ten bílej bordel, ačkoliv to myslím dělaly spíš bengály nebo jak se jim říká) a svíce. My máme velkou výhodu (co se týče pyra), že máme kotel bez střechy, takže se dým valí nahoru k topolům - jednak to dobře vypadá, ale hlavně ten dým nejde na hřiště, což je podle mě zcela zásadní. Jsme v kotli, aby jsme naše borce podporovali a pomohli jim k co nejlepším výkonům, ale když bude brankviště zahaleno v kouři a nebude se tam dát dýchat, tak to fotbalu moc neprospěje.

Kde jsem však zásadně proti jsou jakékoliv dělobuchy a jiná akustická pyrotechnika - jednak mě samotnému to není příjemné, ale hlavně to není bezpečné. Jakékoliv házení pyrotechniky, ať už na hřiště nebo mezi lidi, bych tvrdě trestal - doživotní zákaz vstupu na stadion a vysoké pokuty (pokud dojde ke zranění třetí osoby, tak ještě přibude trest dle trestního zákoníku ČR), ačkoliv je mi jasné, že identifikace konkrétních osob je asi docela složitá, když si všichni ti "hrdinové" házející pyro a další věci kolem sebe natáhnou kuklu (nic proti Sektorákům a dalším, kteří ty svíce a dýmovnice jen drží - chápu, že mají kukly, protože nechtějí být potrestáni za poklidné pyro - dokud to nikdo nikam nehází, nemám s tím problém).

Ještě k tomu házení - obecně nesnáším a hlavně nechápu vhazování čehokoliv na hřiště - ať už je to pyro, kelímek s pivem nebo třeba sedačka. Jednak je to nebezpečné a navíc to ničemu neprospěje. Teď v Příbrami to bylo hezky vidět - už se hrálo finální nastavení, gólman soupeře si dával s výkopem na čas a najednou k němu přilítne kelímek s pivem - co jako dotyčný čekal, že ho to popožene? Ne, gólman toho samozřejmě využil a zdržoval ještě více, jelikož k tomu dostal příležitost.

AFK11 napsal:

Maly report ze Slovanu. V prvnich minutach na nas Slovan vlitnul, ze jsme se nestacili divit. Rychlost, agresivita, kombinace, duraz v soubojich, krasny gol nuzkama. Pred druhym golem strelec vykoupal Dana, ale udelal to fakt ...

Já bych ještě zmínil Kubu Nečase, který je podle mě dost nedoceněný. Celou druhou půli dřel do ofenzivy i do obrany když bylo potřeba, dokázal míč vybojovat, udržet i rozdat, skoro nechyboval. Bojovností je podle mě téměř na úrovni Pepy nebo Barťase, navíc má i kvalitu na míči i v zakončení. Myslím, že kdyby dostal více prostoru, tak by se mohl vypracovat v jednoho z našich top hráčů.

berjir napsal:

No vidíš, vlastně spolu ohledně potřeby posil docela souhlasíme :) S tím stoperem - já bych tam Šmíďáka viděl rád, pořád si myslim, že s techničtějším Hůlkou by se dobře doplňovali. Ale asi by to chtělo ...

On Hůlka se Šmídem už spolu hráli stoperskou dvojici velkou část sezóny 2017/2018 a to byla povedená sezóna, jimi řízená obrana fungovala dobře. Já vidím velký problém v tom, že hrajeme na tři stopery - rozestavení v útočné fázi 3-4-3 (teoreticky, dost často sice vzadu zůstanou tři obránci, ale v útoku rozhodně nejsou tři hráči), v obranné fázi pak 5-4-1. Sice se díky tomuto rozestavení dostáváme více do křídelních prostorů, ale tím že se naši halfbeci vysunou na pozici krajní zálohy a střední záložníci se vydají vstříc soupeřovu vápnu, aby tam hroťák nebyl úplně sám, tak zůstává obrovský nepokrytý prostor ve středu hřiště.

Např. včera to bylo hozky vidět - šli jsme do útoku, centr do vápna, obrana Slovanu míč odvrátila 10 - 15 m před vápno a tam byli 2 soupeřovi záložníci, náš nejbližší hráč 8 metrů od nich, takže si v klidu zpracovali a v podstatě neatakováni (při nejlepším stínováni) běželi na naši bránu. Dost často je z toho přečíslení, ale ono i situace 3 na 3 je problém, jelikož každý z našich tří stoperů má jednoho hráče, ale už je nikdo nezajišťuje. A pak už je to jen o kvalitě hráčů a přiznejme si, v tomto ohledu náš tým moc neoslňuje.

Podle mě by nám mnohem více vyhovovalo rozestavení 4-4-2 (neplést s 4-5-1 nebo jiné paskvily s ideou jednoho hroťáka a pod ním "spojkou", v našem podání ta spojka/podhrot vždycky nakonec skončí zatažená na kreativního záložníka a hrot se pak může přetrhnout, ale stejně nedostane kloudný balon). Nicméně by to vyžadovalo větší nasazení a hlavně touhu po vítězství a celkově vítěznou mentalitu a to u našich hráčů většinou moc vidět není (v tomto ohledu může být příkladem Baník - nehrají žádný extra líbivý kombinační fotbal, je to spíše na sílu, rychlost a bojovnost, ale ti hráči prostě jdou za vítězstvím a věří si - a podívejme, jak to pro ně dopadlo).

Ahoj, možná trochu blbý dotaz - jsem od března členem DFB, ale netuším, jak je to s kartičkou člena. Tu si mám vyzvednout ve fanshopu?

Díky, Jakub Kirchner, DFB 2261

Tak teď jsem zvědav, koho klub přivede jako náhradu za Rudu (doufám, že za něj vyjednali pořádnej balík), protože momentálně máme na postu krajní zálohy/ofenzivního křídla jen Tondu Vaníčka. Vodháněl asi časem bude dobrej, ale nevím, jestli má momentálně výkonnost a kvalitu na to, aby nahradil Rudu. Marhún to zatím nedává a kdo ví, jestli někdy bude, a Záviška podle mě není fotbalista (ale kůň, jak kdysi řekl sám trenér). Dobře, na křídle může ještě naskočit Kuba Nečas, ale je to jeho vedlejší pozice.

No, jsem zvědav na dnešní zápas, ten toho naznačí mnohem více než víkendové dvojutkání, ze kterého nic vyvozovat nelze (ačkoliv teda v tom druhém zápase to bylo tak špatné, že ani totálně promíchaná sestava a přítomnost kluků z Béčka to neomlouvá). A opravdu doufám, že před odjezdem na soustředění přijde minimálně jeden hráč do základu...

Mimochodem, Dani Alvés skončil v PSG, by mohl zaskakovat za Dostyho v případě jeho absence :)

Miklik napsal:

Nevíte někdo,jestli zítra z přáteláků bude přenos? třeba na BohemkaTV na YT ?? Už mam totiž nějakej absťák...

Z obou zápasů bude live přenos přímo na YT BohemkaTV, naskočilo to tam už dnes.

dykovka napsal:

Mládež má zmrd Svoboda a dělá jí kurva tak špatně, že to vyhovuje pouze jemu.!!! Až tohle všichni tady pochopí, a něco s tím udělají (čímž myslím absolutně minimalizovat jeho vliv na ní a aby ...

Jestli se dobře pamatuji, tak vedení řeklo, že mládež je od klubu oddělena, aby mohla pobírat dotace. Docela by mě zajímalo, kolik na těch dotací mládež dostává, rozhodně to ale v žádném případě není pro klub výhodné. Myslím si, že kdyby se mládež začlenila zpět do klubu (a zbavili by jsme se tak Svobody), tak by jí sice klub musel financovat z vlastní kapsy, ale zároveň by získal nemalé peníze z prodeje hráčů a spoustu peněz by taky ušetřil tím, že by mohl čerpat hráče pro A mužstvo z vlastních odchovanců. Osobně současnou situaci s mládeží považuji za jednu z nejvíce alarmujících okolo naší Bohemky.

rocknroll napsal:

1) Levin nebyl k dispozici (nebyl na lavicce). 2) Levin netrefi ani prazdnou branu. 3) Kdyz se prohrava 1:0, tak stridat defenzivniho zaloznika za jineho defenzivniho zaloznika nedava smysl.  Jedine snad kdybychom chteli tu porazku ubranit. 4) Stridali ...

1) OK, to mi nějak v tom znechucení z naší hry uniklo, že nebyl k dispozici.

2) On Filip taky několikrát totálně pohořel v jednoduchém zakončení, nemluvě o tom, že je na hřišti celkově k ničemu.

3) Levina bych tam dal proto, že se dokáže srovnat s agresivitou soupeře, sám hraje dost do těla, díky tomu by jsme mohli získat více míčů ve středu hřiště, z čehož by těžil především Vacek, který tam je jako hlavní mozek hry. Nemluvě o tom, že Levin - ač defenzivní záložník - má poměrně dobrou rozehrávku a když získá míč, tak moc nekazí. Marně se snažím vzpomenout, kdy Filip naposledy vybojoval míč a smysluplně a přesně ho rozehrál....

4) Ano, souhlasím, ale trenér se nemůže rozhodovat jen podle toho, že prohrává, tak tam dá více ofenzivních hráčů. Vždycky jde především o to, jakým způsobem soupeř hraje, naši hráči se s agresivní hrou Baníku špatně srovnávali a proto by dle mého názoru bylo lepší dát tam hráče, který dokáže pro tým získat více míčů, svojí tvrdostí trochu rozhodit soupeře a možná tím i namotivovat spoluhráče, než tam dát Filipa, který sice je ofenzivnější, ale všichni víme a vidíme, že je na hřišti naprosto k ničemu (myslím, že i v 10 hráčích by jsme hráli lépe než v 11 hráčích s Filipem).

Nicméně Levin k dispozici nebyl, takže všechny výše zmíněné argumenty jsou k ničemu :)

Co se stalo, nelze změnit, takže teď se nahecovat na Slovácko a pokud možno je totálně přejet, ať si spravíme chuť :)

Vertigo napsal:

kdyz clovek porovna stodesetiletyho Jagra, kterej po nocich blbne v oloveny veste na zimaku, s tema nasima "profikama", musi se tomu jenom smat. z toho proste ani nejde bejt nasranej.

No já byl docela překvapen tím, jakým způsobem trenér a Šmíďák po nedělním zápase říkali, že hráči pořádně zregenerují, budou mít předepsaný jídelníček/správně jíst a nasadí nějaký suplementy, aby se do středy dali do cajku... Čekal bych, že profesionální sportovec, ať už jde o jakýkoliv sport, řádně dbá a svou životosprávu, ví, co a kdy jíst, stará se o své tělo (pracovní nástroj) a obecně dělá vše pro to, aby byl na každý zápas v co nejlepší formě. Ale ze slov trenéra a Šmíďáka jsem měl pocit, jako by něco takového bylo v našem týmu naprosto neobvyklé a přistupovalo se k tomu jen ve výjimečných situacích...