Detail uživatele diskuzního fóra - Kíša

Datum prvního příspěvku
20.03.2007
Celkový počet příspěvků
91
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 82
Ptejte se vedení Bohemky 6
Online chat s vedením 1
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Ik8FfB7A 12 tom2
4YNhVQmJ 8
sfXzfOP8 5 tom2
dqk5NmMO 4
/2GFS8qu 4
k6ukaDSY 3
Xu1fdycl 3
aFgNxMNt 3
+dmdi3ep 2
itArD0/n 2
nUE3k+j0 2
2pRMLhyl 1
Awk26TLE 1
eyZhGSx+ 1
rAFh22WL 1
W3w16QSA 1
syUQ4l8t 1
vgpIy180 1
OPe5qWT1 1
slNFuuyQ 1
liaxKWcK 1
47lwvDTs 1
ZIbCqnFq 1
noweo0l6 1
CsN/puBF 1
Usi7p7cP 1
XhsTbZma 1
gx0vAhfl 1

Hrubajz napsal:

Tak jsme opět za premianty..... Opce co se dá zrušit:-) ach jo. To tady snad ještě nebylo! Pokud se dá opce zrušit, tak to není opce. Někdo se zbláznil. 

Tak standardní opce znamená předem stanovené podmínky přestupu, které jsou neměnné a v případě její aktivace nemůže mateřský tým ten přestup nijak stopnout. Takže tipuji, že v případě hostování Koska to znamená: předem domluvené podmínky přestupu, ale Slavie nemusí našemu požadavku na přestup vyjít vstříc, pokud si bude chtít hráče nechat pro sebe.

Ačkoliv je tu ještě třetí možnost - Slavie si ho nebude chtít nechat, ale bude na něj mít výrazně lepší nabídku než kolik je přestupová částka stanovená v opci. Teoreticky by mohla Slavie zabránit přestupu k nám a pak ho prodat za tu vyšší částku. Což je ale právně napadnutelné, jelikož opce je v podstatě předkupní právo, teda pokud ve smlouvě není nějaká klička, která by to Slavii umožnila. Čemuž bych se ani nedivil.

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2020-21/388949/laborator-vysvetluje-zamotane-testy-slavie-za-vysledky-si-stojime.html

Aha, takže nejdříve státní laboratoř řekla té soukromé, ať to vyhodnotí jinak a pak teprve došlo na třetí testování, které bylo negativní. Jo, to vůbec není podezřelé - buď soukromá laboratoř neví, jak vyhodnocovat vzorky testů, nebo státní laboratoř "chtěla", aby Slavie mohla v neděli hrát. Krom toho tam říkají, že hodnoty testu nevypovídají o klinickém stavu testovaných - to víme, ale do teď prostě platilo, že když je člověk pozitivní (i falešně), tak prostě maže na 10 dní do karantény. Prostě absurdistán tohleto...

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2020-21/388586/opava-hlasi-dalsi-nakazene-hrat-ale-bude-nemame-ani-14-hracu-divi-se-sef.html" target="_blank">https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2020-21/388586/opava-hlasi-dalsi-nakazene-hrat-ale-bude-nemame-ani-14-hracu-divi-se-sef.html

Jo, ta soutěž je určitě regulérní, když nám, Opavě a možná i pár dalším odklad utkání neumožní ani když chybí víc jak půlka kádru, ale Budějky, Slavie atd. si mohou odkládat zápasy jak se jim to hodí. Už z toho českého fotbalu začínám být znechucen. Vždycky si ale říkám "Nekoukáš na českej fotbal, ale fandíš Bohemce!", takže věřím, že dnes to kluci i přes případnou nevůli sudích urvou! BOHEMKA DO TOHO!

suicideblond napsal:

voni to na O2 TV ten přenos normálně STOP

No O2 mě dneska slušně nasralo - nejdřív ten zápas hodí na O2TV Fotbal (ten je pouze ve vyšších programových balíčcích), i když všechny zápasy Fortuna ligy mají být na O2TV Sport, který je i u jejich základní televize. Pak v 70. minutě to na O2TV Fotbal stopnou a přehodí na O2TV Sport 5 (těch sportovních kanálů mají snad 8, žádnej z nich celý odpoledne neměl vůbec žádnej program!) a pak tam v průbehu zbytku zápasu začnou srát tu jejich multidimenzi, takže to člověk furt musí přepínat na správný okýnko. Jako by nestačil ten náš mizernej fotbal, ještě i televize mě bude srát...

tomiisek napsal:

Za mne bych zavedl jednoduche pravidlo - co se u VAR neda rozhodnout do 30 sekund, to se ma poustet ve prospech golu. Tedy napr. co neni evidentni ofsajd, to neni ofsajd. Uplne se zapomnelo ...

Pravidlo o ofsajdu nutně potřebuje zrevidovat, ale toto by podle mě byl až příliš velký zásah do pravidel a zažitých způsobů hry. Měsíc nebo dva zpátky jsem slyšel o návrhu, který je podle mě naprosto ideální - pokud je útočící hráč alespoň částí těla na úrovni bránícího hráče, tak se o ofsajd nejedná. Já bych teda formulaci trochu upravil na "Pokud je útočící hráč jakoukoliv herní částí těla (tedy čímkoliv kromě rukou/paží) na úrovni herní části těla bránícího hráče, tak se o ofsajd nejedná". Je to jednoduché na pochopení a u videa s kalibrovanou čárou snadné na posouzení. Akorát to zase zvýší nároky na pomezní rozhodčí, protože poznat v té rychlosti kde je čí noha rozhodně není jednoduché.

Časový limit na posouzení u videa by podle mě systém VAR naprosto znehodnotil - ano, VAR má své mouchy (a ne málo), ale než zavádět limity a omezení kolem těchto problémů je určitě lepší řešení zkvalitnění technologie a hlavně vyšší odbornost, kvalita a hlavně férovost rozhodčích. To je ale problém celého fotbalu a je to boj na hodně dlouhou dobu - ale je to boj, který za to stojí.

AFK11 napsal:

Je to věc názoru, podle mě hraje Vacek dobře. Přijde mi, že je to typ hráče, na kterýho prostě nejsme zvyklí. Fotbalista do ťukesu, ten jsme za poslední léta nikdy moc nehráli. Jestli ale chceme ...

Dovolím si nesouhlasit. Na Vackovu hru se soustředím už delší dobu, jelikož mi přišla pomalá (nemyslím bežecky, ale herně) a na hráče jeho věhlasu ne dost kreativní. Předně je potřeba si ujasnit, jaký styl fotbalu hrajeme, resp. z jaký typ hry nám přinajší nevíce úspěchů - a to je agresivní napadání s rychlou kombinací směrem dopředu anebo rychlé protiútoky, oboje do rozhozené obrany soupeře. Jen výjimečně se dostáváme do tutovek nebo přímo dáváme góly po delší kombinaci okolo vápna soupeře a to obvykle v zápasech, kde máme vyloženě navrch (např. domácí zápas s Boleslaví atd.).

Oba výše zmíněné způsoby hry vyžadují rychlé přemýšlení, hru na minimum doteků a velmi aktivní pohyb od celého týmu, aby soupeř prostě nevěděl, kde mu hlava stojí. A v tomto ohledu (dle mého názoru) Vacek do týmu moc nesedí. V klíčových situacích, tj. v rozvíjejícím se útoku, většinou zbytečně drží míč a hledá řešení, asi průnikovou přihrávku, i když má na krajích zcela volné nabíhající hráče. Většinou jeho hra končí tím, že přihraje nejbližšímu spoluhráči a nebo na vysunutého krajního obránce, který není v pohybu a je víceméně na jeho úrovni. Ano, občas má zajímavá řešení a z průnikových přihrávek jsou šance, ale myslím, že v tomto ohledu jsou někteří další hráči stejně lepší. V neposlední řadě bych zmínil jeho absolutní neochotu/strach střílet, ve střelecké pozici to vždy buď posune jinému hráči a nebo vystřelí pozdě, když už je zblokován obránce. V tomto ohledu mě ale mnohem více štve Květ, který je střelbou z dálky vyhlášený, ale od začátku ligy jsem ho zpoza vápna viděl vystřelit snad jen 3x.

Jasně, v Budějovicích fakt asi nebylo koho dát na střed zálohy místo něj (Novák zatím nemá na to, aby dirigoval hru většinu zápasu - ale myslím, že za 2 až 3 roky bude hodně platným kreativním záložníkem), ale ve spoustě zápasů mi přijde, že je na hřišti zbytečně dlouho a našemu výkonu to škodí. Toť můj názor.

ZaeeN napsal:

Chtěl bych se zeptat... Neplánujeme náhodou odložený zápas odehrat teď v repre pauze? Už jsem četl, že takhle to udělala mam pocit Příbram se Slováckem. 

Tuším, že krátce po odložení zápasu tu Petr Koukal psal, že v repre pauze hrát nechceme - byli by jsme bez Vaníčka (U21) a možná i Köstla (rezerva U21). I když bychom pominuli výkonnostní důvody, tak za současné situace, kdy můžeme den před zápasem díky testům přijít klidně o půlku mančaftu, si zkrátka nemůžeme dovolit přijít byť jen o jednoho hráče, který by mohl nastoupit. A myslím, že Budějovice to vidí stejně.

skrob napsal:

Tak kolik to bude?

Jestli mě neklamou znalosti matematiky, tak v závislosti na kurzu eura cca 3,5 milionu.

milareh napsal:

Trochu odbočím- po rozvolnění venkovních akcí by se měl zvýšit počet míst na stadionu. Kolik bude možný počet a kolik sektorů dokážeme otevřít?

Pokud je kapacita místa konání akce vyšší než 1000 osob, tak je kapacita zvýšena o polovinu této kapacity navíc. Je to dost krkolomné, ale pokud to chápu správně, tak při kapacitě stadionu 6300 osob můžeme využít až 3650 míst. Ale bude nejlepší počkat na vyjádření klubu.