Detail uživatele diskuzního fóra - Kíša

Datum prvního příspěvku
20.3.2007
Celkový počet příspěvků
76
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 67
Ptejte se vedení Bohemky 6
Online chat s vedením 1
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
Ik8FfB7A 9 tom2
4YNhVQmJ 8
sfXzfOP8 5 tom2
dqk5NmMO 4
/2GFS8qu 4
k6ukaDSY 3
Xu1fdycl 3
aFgNxMNt 3
+dmdi3ep 2
itArD0/n 2
2pRMLhyl 1
Awk26TLE 1
eyZhGSx+ 1
rAFh22WL 1
W3w16QSA 1
syUQ4l8t 1
nUE3k+j0 1

Funny fon fac napsal:

Na ČT Sport je info, že MB se vrací k tréninku a odehrají oba zápasy s námi dnes odpoledne. 

Tak koukám, že se hraje. Nevím, co na Livesportu blbnou :) Škoda, že není žádný stream....

Právě mi na Livesportu vyskočilo, že oba dnešní přípravné zápasy s Bolkou jsou zrušeny, tak snad není nikdo v našem týmu nakažen.

zipexx napsal:

target="_blank"> v pondělí bez diváků :-(

Leda by se nás tam sešlo max. 99 :) Nebo se do toho počítají i hráči, realizační týmy, pořadatelská služba atd?

JanProchazka napsal:

Tak to jsem neměl tušení že stačí 4 kamery. To je ale potom celý VAR špatný vtip. 

Jo, to je. Ono v těch podmínkách a předpisech není ani řádně popsaná požadovaná technika, např. rozlišení kamer, zoom, úhel záběru... Je tam obrovský manipulační prostor, díky kterému video nejen v každé zemi, ale na každém zápase vypadá úplně jinak.

zeli napsal:

Ještě bychom tedy mohli dodatečně požádat o kontumaci zápasu ve prospěch Slávie, neboť jsme ji hrubě poškodili tím, že rozhodčí nepísknul penaltu po jasném faulu Vaníčka. Pokud by to nestačilo, mohli bychom ještě navíc argumentovat ...

Jo, to fňukání sešívek je vtipný. A nejenom fanoušků, viz. třeba tweet jednoho z členů představentsva Slavie k fotce pálení jejich šál v našem kotli. A zaručený zdroj zábavy jsou tweety Pavla Novotného - to pak člověk nemá pochyb o inteligenčním levelu tohoto člověka :)

JanProchazka napsal:

Je smutné že lidi věří tomu co jim nabulíkujou média. Že prý nebyl průkazný záběr...to někdo vážně věří tomu že s dnešní videotechnikou, uzpůsobenou podmínkám VARu podle reglementu UEFA, neexistuje lepší záběr než z 50 ...

Nebudu spekulovat o tom, zda VAR má reálně i jiné záběry než to co vidí diváci v televizi. Dle metodiky a předpisů VAR je min. potřebný počet 4 kamery na zápas:

- centrální širokoúhlá kamera (tedy hlavní kamera TV přenosu)

- centrální "úzkoúhlá" (tight angle) kamera

- 2 kamery zabírající pokutové území pro posuzování offside situací (na každé PÚ tedy 1 kamera)

Dále je předepsáno, že pokud je pro TV přenos použito více než 4, avšak max. 8 kamer, musí mít VAR přístup ke všem z nich. Pokud je TV přenos zařízen více než 8 kamerami, tak je na rozhodnutí svazu/asociace pořádající danou soutěž, kolik dalších kamer bude mít VAR k dispozici nad rámec těch 8.

Ano, můžeme se dohadovat o tom, že VAR do TV záměrně nepouští určité záběry podle toho, jak se mu to hodí. Ale to je prostě pouhá nepodložená spekulace a kdyby nás rozhodčí chtěl takto potopit, tak proč nepísknul ten Vaníčkův faul? A za tím, že to faul byl, si stojím, já tohle udělat u nás na fotbale, tak mi to sudí na 100% pískne, leda že by stál někde na půli. A i kdyby to faul nebyl, tak by si případnou penaltu sudí v klidu obhájil.

Takže podle dostupných záběrů je to dle mého názoru tak, jak jsem napsal. To však neznamená, že si nemyslím, že faul na Köstla nebyl - stál jsem v kotli a vypadalo to, že slávista dal před Köstla levou nohu a Köstl o ní zakopl. O přistrčení rukou nevím, to jsem nikde neviděl. Ale prostě když to rozhodčí nepískl na první dobrou a pak to bylo na VARu, jestli se na to má jít podívat nebo ne, tak to rozhodnutí chápu. Mimochodem i Tondův faul jsem viděl z kotle a to dost z blízka (stojím pár metrů za pravou tyčkou) a už v ten moment jsem trnul hrůzou, co to Tonda provedl a že bude pencle.

Toť můj názor, chápu, že ho většina fanoušků se mnou nesdílí, ale já to prostě vidím takhle. To však nic nemění na tom, že jsem šťastný z konečného výsledku i předvedené hry a všem slávistům v práci se směju do ksichtu (a je to sakra opojný pocit :)

berjir napsal:

Ja to jen shrnul :) Uprimne? Je mi to uplne fuk, protoze tri body doma a po vikendu si tyhle blbosti bude pamatovat leda archiv a ubreceny sesivky. :)

Tak v tom jsme za jedno, taky jsem neskutečně šťastnej za 3 body, ještě k tomu se Slavií, a co se v tom zápase dělo/nedělo za pár týdnů nikdo řešit nebude. Oni si stejně rozhodčí zase někde něco písknou/nepísknou a bude co probírat :) Teď hurá na Liberec! Myslím, že to bude nejtěžší ze zbývajících devíti zápasů základní části, tak aspoň ten bod by byl dobrej (normálně bych mezi ty nejtěžší zápasy počítal ještě Budějky a Jablonec, ale oba máme doma, tak věřím ve výhry).

berjir napsal:

Dle iSportu je vysvetleni: ,,sice zahral rukou, ale mel ji u tela a nijak nezvetsovala plochu jeho tela". Zajimavy... A na Kostla pry penalta ,,z dostupnych zaberu nelze posoudit, ale spis nebyla", na Borila jasny ...

Ač nerad tak musím zcela výjimečně souhlasit s komisí rozhodčích v otázce faulu na Bořila a (ne)ruky Kováře:

- Tonda tam Bořila nejen držel, ale vyloženě ho přes sebe přehodil jak v judu. Trochu mi to připomnělo faul Ramose na Salaha v minulé sezoně LM. Podle mě jasná penalta (ale jsem sakra rád, že ji rozhodčí nepísknul).

- Kolářovu ruku míč štrejchnul a téměř nezměnil směr, kdyby tam tu ruku neměl, tak to dopadlo v podstatě stejně. Jen protože šel Kolář do výskoku jak buzík, tak to vypadalo dost diskutabilně, ale z opakovaného záznamu za mě taky žádná ruka. Přiznám, že se v aktuálním výkladu ruky moc nevyznám, páč to mění každou chvíli, ale selským rozumem by červená za tohle byla fakt moc.

Co se týče faulu/nefaulu na Köstla, tak souhlasím s tím, že to z dostupných záznamů nejde s čistým svědomím zcela jednoznačně rozhodnout. Ale když si vezmu, co proti nám pískli na Spartě a pak ta penalta v minulém domácím zápasu se sešívkama, tak v rámci spravedlnosti to písknout mohl (ale to by jsme už chtěli asi moc). Na druhou stranu si myslím, že nepísknutí Tondova faulu na Bořila byla tak trochu kompenzace za nepísknutý "faul" na Köstla.

Tak a teď mě sežerte, že jsem si dovolil souhlasit s komisí rozhodčích :D

V neděli jsem po dlouhé době měl pocit, že se kluci na hřišti snaží dostát naší hymně. Bojovali, nic nevypustili, sešívky to bolelo. A my z toho měli radost :)

Jinak v neděli bylo krásně vidět to, čeho byly v druhé části podzimu náznaky - Klusáček na rozdíl od Haška se připravuje zvlášť na každého soupeře, upravuje rozestavení, přizpůsobuje taktiku průběhu zápasu, zkrátka u toho přemýšlí, dělá to s pokorou, ale ne přehnanou - svým hráčům věří a z žádného soupeře se neposere.

Co se týče hráčů, tak už v přípravě (a vlastně závěrem podzimu) bylo vidět, že např. Köstl se herně neskutečně zvedl a na pravé straně obrany mu to fakt sedí. A Bederka - ač jsem ho ještě donedávna fakt nemusel, tak když jsem ho viděl v generálce s MB, řekl jsem si, že je dobrej a že by se měl vrátit k A-týmu. No a v neděli to svým výkonem jen potvrdil.

Nechci nikoho zvlášť vyzdvihovat, protože proti sešívkám to byl výborný týmový výkon, nikdo nepropadl a až naši útočníci trochu doladí mířidla, tak to bude válec.

Z návratu Jhona mám radost, ale dle mého to značí odchod Vodháněla, zvlášť když vezmu v potaz jeho nedávné absence (jasně, z klubu zaznělo, že je to kvůli drobnému zranění, ale víme jak to u nás funguje....). A zrovna na kraj zálohy máme hráčů docela dost, tak mi přijde jen logické, že když jeden levonohý přijde, tak jiný levonohý odejde....