Detail uživatele diskuzního fóra - Kíša

Datum prvního příspěvku
20.3.2007
Celkový počet příspěvků
42
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 34
Ptejte se vedení Bohemky 6
Online chat s vedením 1
Tlachy a kecy 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
dqk5NmMO 4
k6ukaDSY 3
Xu1fdycl 3
+dmdi3ep 2
2pRMLhyl 1
Awk26TLE 1
eyZhGSx+ 1
4YNhVQmJ 1

Ahoj, mám 2 volný místa v autě do MB, odjezd cca před půl druhou z Jižního Města (Opatov nebo blízké okolí). Zájemci volejte 735 050 235.

Ahoj Sváťo, za dva dny hrajeme v Boleslavi a kromě termínu není na našem webu jediná informace o tomto zápase. Nešlo by alespoň uvést info o vstupenkách? Díky

batoh napsal:

Bylo by občas možné aktualizovat stránky Eshopu? Ve srovnání s prodejnou na stadionu tam dlouhodobě nejsou v nabídce některé produkty a chybí foto jiných (např. čepice). A dále bych se rád zeptal, co speciálního je ...

Dres bez reklam je dražší, jelikož u něj chybí ty příjmy z reklam. Myslím, že to tu jednou Sváťa nebo Petr psali krátce po první informaci, že budou k dispozici i dresy bez reklam. Pochybuju sice, že by na kždém běžném dresu klub z reklamy vydělal 300,-, to spíš tu vyšší cenu zaokrouhlili na pro Bohemáky marketingově zajímavější částku 1905,- Kč.

teaman napsal:

Chtěl bych mít bližší vazbu na klub. Proč mi info o tom, že bude Ruda v televizi nemůže přijít do mailu? (Možná do SMS, jestli je to ještě pro někoho potřeba) ...přečíst si to druhý ...

Informace o tom, že bude Ruda v Tiki-taka, byla zveřejněna na Facebooku, tuším že tak 2 hodiny předem. Rozesílat to mailem nebo nedej bože SMSkou s tím, že by měl mít každý nějaké preference co chce jak často dostávat za info? To chce mít vytvořenou databázi, kterou by někdo musel udržovat a myslím, že čas lidí v klubu se dá využít lépe.

Co se týče Google kalendáře s termíny zápasů, tak už zde bylo několikrát zmíněno, že termíny zápasů se vypisují cca 2 až 3 týdny předem, takže nelze udělat kalendář na začátku sezony. Jasně, mohl by to někdo nahazovat vždy, když je znám termín.... ale info tady na hlavní stránce, Facebooku, Twitteru a Instagramu snad stačí ne?

rudd napsal:

Nechci nikoho podceňovat, ale  chtít po panu výtržníkovi nějakou úroveň je asi naprosto beznadějné.

No chtěl jsem to zkusit, teď už chápu proč na něj nikdo nereaguje :) 

vytrznik napsal:

Zavri uz huby ty kretene tvoje zasrany statistky nikoho nezajimaj a psat tady neco o barazi ? di se lecit uz me zacinas srat!!!Kde mas psany ze Banik a Zlin budou ty nejslabsi v lize?

Mohu se tě zeptat, proč neustále na Tomiiska útočíš, urážíš ho a chováš se naprosto nevhodně (ať už ve smyslu běžné mezilidské slušnosti, tak pravidel fóra)? Pokud vím, tak Tomiisek se chová slušně, nikoho nenapadá, jen píše statistiky, které dle mého názoru mohou být zajímavé. Jestli ti něco provedl, tak si to vyřešte soukromě mezi sebou, ale laskavě přestaň zahnojovat zdejší fórum neustálými urážkami.

Díky, Jakub Kirchner

Ahoj, nabízím dva lístky na Hovory nad Ďolíčkem, jelikož se kvůli práci nakonec nemohu zúčastnit. Cena 150,- za jeden, zájemci prosím pište na kirchnerj92@gmail.com. Díky, Jakub Kirchner

skrob napsal:

Jsou info o Maškovi?

Údajně vykloubený loket a potrhané vazy.  Hádám, že bude muset pod kudlu a min. 3 měsíce bude mimo, ale aspoň že to neodnesly nohy. 

tomiisek napsal:

Julis prece gol nedal, mic kolem nej proletel, nebyt za nim obrance, tak z akce nic nebylo...

Sorry, přes celý hřiště bez brýlí co jsem nechal doma jsem rád, že jsem vůbec zaznamenal že to byl gól :D

No zatím žádná sláva... Záloha v podstatě bez pohybu, Juliš kdyby nedal gól,  tak jako by na hřišti nebyl, stejně tak Vaníček je dneska nulovej. Bartek, ač ho mám rád, tak je průchozí jak turnikety v metru. A strašně chybí Pepa. Ale nějaké pozitivum přece jen najdu - oproti zápasu v Příbrami hraje Bederka o 1000% líp.