Detail uživatele diskuzního fóra - jameson

Datum prvního příspěvku
07.08.2006
Celkový počet příspěvků
5750
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 5305
Ptejte se vedení Bohemky 295
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Fotbal - ČR a zahraničí 1
Tlachy a kecy 92
Jiná komunita 18
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
fMFUEeJM 178
duivD4xM 42
WztmfA1S 30
155tWk4+ 14
1jayhmon 7
NjGn1Arg 5
NPiZJHqW 3
mIBJS45a 3
d8e9B+uD 2
7o1y9jrg 2
FjmCA39C 2
2WR/xEU1 2
3KcnzxSc 1
DBpt5CSz 1
hyA6vFbZ 1
JjJNJnnc 1
KQJRdnjU 1
yGTvVQM2 1
6lMOvkjh 1
70M6eFNU 1
H631jikk 1
qILeUzY6 1
l2LvP3Hw 1

Wenca napsal:

Ahoj, moc děkuji za podporu pro mě konkrétně. Vážím si toho! Pro pořádek a širší povědomí však upřesním jednu věc. Třeba o tom víš a v tom případě se omlouvám, ale může se to hodit ...

Mám jinou stranickou preferenci, ale volební lístky jsem si dnes vzal do práce a přidal pár křížků kandidátům z jiných stran, tak snad ti to pomůže.

:)

Pardik napsal:

Tak tak premýšlím o tom,co sem včera v Ďolícku zažil.První půle fantastická!Ta euforie boží!A druhá,no škoda!Je mi to lito stale,že sme nevyhrali!Mit v bráně brankáře a né Valeše,vyhrali bychom.Škoda!!!Brankář nám moc chybi!!!

Přesně tak.

Nechápu tu srategii, hrát bez gólmana.

Už mnoho let se nám nevyplácí, ale stejně kvalitního brankáře nekoupíme.

První poločas luxusní, nářez jako v 80. letech.

Sice náš Dirkin pustil gól hned na začátku, ale i hru bez brankáře jsme zvládli a kdyby to bylo po půli 5:1, nikdo by se nedivil.

Do druhé půlky, jakoby si mužstva vyměnila dresy.

Byli jsme marní a z absolutní převahy, nad do té doby  marným Baníkem, jsme se stali otloukánkem my, jen jsme čekali, kolik nám nasypou gólů.

Jestli jsme je nenechali remizovat proto, aby pana Krkovičku netefil infarkt a následně se nezjistilo,že nemáme ve vybavení defibrilátor.

Miklik napsal:

Dík za odkaz, koukalo se na to parádně!
Konečně výhra v Peltově, luxusní!!!

pragy napsal:

Není on Křetínský minoritní akcionář ČEZu? Pokud ano, pak bychom to jeho letité dobrodružství nedobrovolně platili i my...

Jediné pozitivum pro Bohemku by bylo, kdyby si zpátky z hostování stáhli Bačkovského.

Blbí jsou na to dost.

karloss napsal:

Novým asistentem trenéra Příbrami je Mára Nikl, jak to že takový bohemák není u nás?

Je dobré, nejdřív nabrat zkušenosti v pralese.

FreeBeam napsal:

Zatím se nikdo nezmínil o Bačkovském, to se Vám jeho výkon líbil ? Vyráběl hrubky, a ten gól byl taky jeho. Čekat až k němu balón dojde, místo aby si pro něj ty 1-2 kroky ...

Přesně tak.

I já jsem se divil, proč ho v TV chválí, když jen dvakrát hasil svou těžkou hrubku.

Gól jde za ním, co při tom centru dělal, nechápu.

Letos máme vyrovnanou dvojici brankářů, bohužel.

A nasazení Valeše by byla úplná cesta do pekel.