Detail uživatele diskuzního fóra - jameson

Datum prvního příspěvku
07.08.2006
Celkový počet příspěvků
5799
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 5352
Ptejte se vedení Bohemky 295
Družstvo fanoušků Bohemians 1
Fotbal - ČR a zahraničí 1
Tlachy a kecy 94
Jiná komunita 18
Bug Reporting 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
fMFUEeJM 178
duivD4xM 42
WztmfA1S 30
155tWk4+ 14
mIBJS45a 8
1jayhmon 7
yGTvVQM2 7
NjGn1Arg 5
NPiZJHqW 3
RtKv632F 3
DhQlpEIS 3
d8e9B+uD 2
7o1y9jrg 2
FjmCA39C 2
2WR/xEU1 2
Lm38dgLy 2
jC9hfHFz 2
4DRw9yFa 2
afNaB26w 2
964zWnYX 2
H3V9tHJ0 2
3KcnzxSc 1
DBpt5CSz 1
hyA6vFbZ 1
JjJNJnnc 1
KQJRdnjU 1
6lMOvkjh 1
70M6eFNU 1
H631jikk 1
qILeUzY6 1
l2LvP3Hw 1
hxZcONc/ 1
riVnC1Bb 1
J16m7s8h 1
2vn1Ne7h 1
VMgIqzFo 1
cWv2SPJC 1
GJhx8HQt 1 sasek
JnEoi0rg 1
7lyDHwkB 1
7BU7DlPn 1
ef1s/E0x 1
ASdFCncg 1
csJAWB1G 1
49NWSNY8 1
xZ1ua8bk 1
R2Msxuyw 1
0J4wumok 1
q/3qUtgI 1
C9YsU+/S 1
dBOn+4f9 1

Odehráli jsme i horší zápasy a chápu, že máme velkou marodku, takže výsledek beru i když za normálních okolností je ostuda, neporazit ani Slávii.

Snad aspoň Spartu dáme.

Škoda odstoupení Köstla, na druhou stranu vynikající výkon Soukupa.

Moc nerozumím tomu, proč nedostal šanci dřív. V Béčku chytal dobře, jasně že když byl u nás na hostování Jedlička, tak byl on právem jednička, ale ti zbylí dva málokdy chytí něco navic, možná občas Reichl.

jameson napsal:

Jsem daleko mimo republiku, bohužel dnes je taková větší rodinná akce, že wifi nestíhá a nenačetly se mi streamy, takže jen online na iDnes. A to co čtu, je děs a hrůza!  Nakonec jsem rád, že to ...

Jen jsem se spravedlivě rozhořčil, naskočil Huf a aspoň srovnal, takže neodjíždime z Ostravy s úplnou ostudou.

Ale fakt to takhle dál nejde, minulá sezóna mi dala falešnou naději v nějaký posun a návrat Bohemky na příčky kam patří, ale letos je to návrat do bídy.

Neuvažuje pan Pantáta o tom, že by konečně klub prodal nějakému seróznímu majiteli?

Zájemci o pražský, historicky velmi úspěšmý klub, loňského účastníka evropských pohárů, s velkou fanouškovskou základnou po celé republice, se snad nějací najdou, když svého kupce našly kluby jako Liberec, Olomouc, Teplice, Slávie...

Nic proti nim.

Ale asi je pět minut po dvanácté, uzavřít jednu kapitolu a jít dál.

Jsem daleko mimo republiku, bohužel dnes je taková větší rodinná akce, že wifi nestíhá a nenačetly se mi streamy, takže jen online na iDnes.

A to co čtu, je děs a hrůza! 

Nakonec jsem rád, že to nevidím. Po minulé sezóně se v té aktuální z Bohemky stala zase ta banda zoufalců, otloukánků, kteří jsou posraní zakončit, na gól se neskutečně nadřou, ale soupeři góly servírují na stříbrném podnose, naprostá odevzdanost s Plzní (to jsem tady viděl) a dnes nebetyčný amatérismus. 

Všem pro smích a snadné body.

K Puškáčovi: nikdy jsem nebyl zastáncem toho, aby hráč, kterému v příštím přestupnim období končí smlouva, nebo podepíše jinde, ten půlrok vymetal zápasy "béčka", ale asi jsem se pletl. 

Tímto přehodnocuji (aspoň v případě Puškáče) názor a asnad už ho v dresu "Áčka" Bohemky neuvidím.

tesla88 napsal:

Chtěl bych se podělit o několik dojmů z přáteláku s Tbilisi. První půle vyrovnaná, ale větší šance na straně soupeře, kde opět hořel střed obrany (Vondra) a jako tradičně Hybš. Soupeř zakončoval několikrát neobsazen z ...

První půle k nekoukání, naprosto mizerná.

Před začátkem druhé mi přišla do práce návštěva a když odešla, bylo to 3:0 a skoro konec.

Přátelé klokani, přeji vám všem krásný nový rok, hlavně zdraví, s Bohemkou víc radosti, než masochismu a třeba zase pohárové umístění v tabulce, kam historicky patříme.

BOFOR!

zeli napsal:

Stačí rozprášit realizák a hned je o motivaci postaráno. To je ostatně jediná možnost klubu bez koncepce, jak něco alespoň na sezónu změnit. Na Budějkách jsem si po celý zápas nevšiml, že by na nich po ...

I ty Budějky chce někdo koupit, proč ještě Bohemku nemá nějaký seriózní majitel, ale p. Jakubowicz, který nemá na to, posunout jí dál, tam kam patří a ani nechce.

Smrádek, ale teploučko.

Ať to prodá, zatleskám mu, že vypadl a potom jen výš, stále výš.... 

To "hráči" stávkují proti Veselému, nebo proti  Pantátovi?

Se skoro stejnou sestavou to na jaře šlo, teď si z nás dělají prdel Budějky?

Všechno je špatně.

Tři body jsou doma, Jednička čisté konto, dali jsme nádherný gól a dál bych to neřešil.