Detail uživatele diskuzního fóra - bena

Datum prvního příspěvku
1.3.2014
Celkový počet příspěvků
12
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 5
Ptejte se vedení Bohemky 7
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
FhagMhQk 3
Vaj0Zs7B 2

dotaz na sportovního ředitele

dnes se objevilo na síti:

Současná potíž Sparty Praha spočívá v tom, že si letos dle informací nezakoupila tradiční ´jízdenku´, která by ji dovedla do kýženého cíle. A kdo se takto cuká, bývá trestán, cestuje ve 3. třídě. A pozor, může skončit i v ´dobytčáku´,“ napsal Stanislav Hrabě na serveru ruik.cz.

Tak se chci zeptat, kde se taková jízdenka dá koupit, u berbra? A kolik stojí?

Já bych se chtěl zeptat na Schumachera. Vím, že v průběhu sezony nechcete komentovat jak jsou na tom jednotliví hráči po zdravotní stránce, ale teď už snad můžete. Předpokládám, že jaro neodehrál kvůli léčbě po operaci (něco takového se na konci podzimu avizovalo). Jak je na tom v dnešní době a stihne už přípravu na další ročník? Nebo je tam nějaký jiný problém? Děkuji 

spartička dostala proti nám jednu pencli, sešívky jednou penclí fakticky 2 góly (místo 1:0 to díky ní šlo na 0:1), co asi tak bude v plzni.... Vždyť to ani nemá smysl tam jezdit.

Sváťo a můžete alespoň vznést námitky proti těm pátečním fotbalům? Přeci není normální, že ze 6 letošních domácích zápasů jsme hráli jen jeden o víkendu.

Nevím jak v Praze, ale u nás na venkově jsou v pátek tréninky. Takže to je tak všeobecně prostě špatný termín, protože fanoušci jsou dost často i sami aktivní fotbalisti, trenéři apod.

Jasně, i když hraje Bohemka o víkendu, tak to neznamená, že to nekoliduje s našimi zápasy. Ale ta šance , že se dostanem do Ďolíčku je mnohem větší, v pátek prostě není žádná.

Nebo si alespoň vymínit takové pravidlo, že si do TV na pátek/pondělí nelze vybrat jeden a ten samý (domácí) tým dvakrát po sobě? Případně jen se souhlasem klubu (třeba to nějakému jinému týmu nevadí).

Díky

Honza Benedikt