Detail uživatele diskuzního fóra - Luky99

Datum prvního příspěvku
12.11.2008
Celkový počet příspěvků
117
Podle diskuzních fór
Fórum Poč. příspěvků
Fotbal - Bohemians 20
Ptejte se vedení Bohemky 88
Tlachy a kecy 8
Jiná komunita 1
Použité IP adresy za poslední měsíc
Maskovaná IP Poč. příspěvků z IP Z této IP také píše
PxQ4ZhHA 46
+3CdkQAf 4
bmJrWQHP 2 MA1905, lisment
j1WNGArE 2
bbwLjo0C 2
9pnNFNxs 1 venca_65
igvDMMmb 1
szGmgfh6 1
uRDM2EEI 1
Oap/SU46 1
rFzsRVqD 1 MA1905
cKidsP6a 1 venca_65, lisment
HwpISowA 1
B279rysk 1
KKH3S8UR 1 RMCF
rdwZxkBh 1
75Kn07Fh 1
GSQPXq1G 1 lisment
lLQUyF5i 1
Zu44B04H 1

Tak milé vedení, jděte fakt někam. Jusuf akorát podepsal Slavii, via Tvrdíkův Twitter. Co vy jste za amatéry!!! Na jaře budete asi na stadionu sami. Být trenérem, tak na vás kašlu taky a jdu od toho. Tohle je výprodej jak blázen, i když Jusuf zůstane "na hostovačce" do léta u nás. To si dotujete Barvy & Laky???

rocknroll napsal:

Nula sem, nula tam...:-)

Ano, v rozčilení ujela nula, 150 tis. EUR bylo myšleno. Ale prostě 4 mega Kč za zpětný odkup mohl podepsat jen blázen, když bylo jasný, že jej táta podrží v základu a ta cena bude reálně úplně jinde.

Páni Jakubowiczové, narovinu, začněte shánět nové majitele, stejně jako Paukner na Dukle...A ten to má na armádním stadionu a bez fanoušků sakra těżší...Ale s Vámi je to taková rozpočtová dieta, že se nehrabete ani na něj, ten aspoň pouštěl do přestupů chlup, než se rozhodl to pustit. Ale u nás je už strašně moc vidět, že chlup nepustíte nikdy a pro fanouška je to už k posrání. Proto jsme Bohemku nezachraňovali! Díky, že se aspoň zamyslíte.

hrdin napsal:

To si nemyslím. Za ten rok hostování mu věřili asi všichni ;) Ten problém nastal až když jsme ho koupili a táta ho dal na místo Jiráska ;)

Přesně tak, na to pan Bejir asi zapomněl, že Martina Haška rval jeho otec na střed zálohy (kam nepatří a ve Spartě to pozná, ale u nás to holt stačilo), čímž vyštval z Bohemky Jiráska. A fakt mě teď nezajímají řeči, kde teď Jirásek hraje a jaká je jeho hodnota...I kdyby dělal prd, byla by vyšší, než ty trapný 4 mil. ... To fak vedení podepsalo zpětný odkup na takto srandovní částku u hráče, kde bylo jasný, že jej táta narve do základu i kdyby čert na koze jel? A že tak ta cena bude kur.a jen a jen vyšší, odpovídající mladému věku a prvoligové základní sestavě? Bych brečel nad tím amatérstvím.

Vážené vedení, takže Hašek za ubohých 15 tis EUR Spartě??? Za drobáky? Psal jste, pane Jakubowiczi, že je kmenový hráč a vše se Spartou je na dohodě o penězích, což byl ale kec, že? Protože za ty trapný 4 mega Korun takového hráče prodá jen idiot, nebo někdo, kdo ví, že předtím VŠEM fanouškům LHAL s tím, jak je ten hráč "KMENOVÝ". Ono to tedy bylo zase vše jinak, takže my za pár kaček rozcvičujeme opět hráče konkurentům? Jak je to tedy s Filipem Haškem, s Martinem Haškem starším, jsou taky takhle "KMENOVÍ"? Po tomhle průseru, kdy noviny provařily přestupní částku, a fakt věřím víc jim, než Vám, koupíte konečně nějaké hráče? Nebo na ně zas nebude? S pozdravy.

Zdravím, když již bude povolen sektor na stání a minimální počet míst k sezení je stanoven na 3500, zvedne se nám kapacita tak na 6000 ? A je fakt, že pak by nemuselo být tak těžké nějak upravit i místo za bránou k tramvaji, když by stačilo na stání, pak bychom se mohli dostat na kapacitu 6500 - 7000.

https://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/1047772-necekany-krok-na-ceske-ligove-stadiony-se-vrati-sektory-k-stani.html#hp-artcl